Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-05-29 Pokaź dziś

06:00

Medium z Long Island: Pierwszy raz w życiu Godziny emisji

Spotkania z medium z Long Island, Theresą Caputo, która próbuje pogodzić rodzinne życie z pracą zawodową polegającą na nawiązywaniu kontaktu ze zmarłymi.

06:25

Spotkania z duchami, odc. 44 Godziny emisji

Wiele osób wierzy, że przeżyło spotkanie z siłami nadprzyrodzonymi. W programie nie zabraknie opowieści o duchach, rekonstrukcji zdarzeń i wywiadów z ludźmi, którzy je przeżyli.

06:50

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Alibi albo wspólnicy Godziny emisji

Tom znika podczas pracy w fabryce papieru Green Bay i nikt z pracowników nie chce rozmawiać z detektywami. Czy to zmowa milczenia, czy może tragiczna pomyłka sądowa?

07:40

Zaginieni: Zaplanowane Godziny emisji

Gdy po zaginięciu milionera Billy'ego McGratha ktoś zaczyna podszywać się pod niego w e-mailach, jego doradca powiadamia policję, która odkrywa szokującą intrygę.

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Jak przez lupę Godziny emisji

Nauczyciel prosi Wolfe'a, by sprawdził, kto go prześladuje. Wkrótce detektyw dowiaduje się, że mężczyźnie i jego rodzinie zagraża coś więcej niż tylko wygłupy licealistów.

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Z wizytą w Alabamie Godziny emisji

Aphrodite opowiada historię mieszkańca Alabamy, który zostaje zabity kilka godzin po przyjeździe do miasta. Pytanie brzmi: czy zginął on z powodów biznesowych czy osobistych?

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Misja matki Godziny emisji

Nastolatka z Alaski została zamordowana na tle seksualnym. Czy bezwarunkowa miłość matki oraz czas 20 lat od tego wydarzenia wystarczą, aby rozwiązać zagadkę śmierci dziewczyny?

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Niania Godziny emisji

Opiekunka do dzieci zostaje zamordowana w czasie rodzinnego przyjęcia. Policjanci dowiadują się, że ofiara właśnie straciła pracę. Czy motywem zbrodni była zazdrość?

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Handlarze we mgle Godziny emisji

Horatio i jego zespół ścigają mordercę trzech przemytników broni. Używany przez niego nielegalny karabin maszynowy powoduje, że ciała ofiar niemal całkowicie znikają.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

13:00

Doktor G - lekarz sądowy: Tragiczne skutki Godziny emisji

Były narkoman zostaje znaleziony martwy w kałuży krwi. Czy było to samobójstwo czy może morderstwo? Dr G bada także okoliczności śmierci pacjenta, który chorował na AIDS.

14:00

Medium z Long Island: Hełmiasty Godziny emisji

Larry bierze udział w charytatywnym zjeździe motocyklowym, ale Theresa boi się jeździć na tylnym siodełku. Medium pomoże także mężczyźnie, który wini się za śmierć syna.

14:30

Medium z Long Island: Stary pies, nowe sztuczki Godziny emisji

Cała rodzina jest wciąż zasmucona z powodu utraty psa Peteya. Następnie Theresa pomaga sceptycznej kobiecie, która straciła obydwoje rodziców.

15:00

Morderstwo na bagnach: Proce i strzały Godziny emisji

Kaznodzieja Kenneth Richardson został znaleziony martwy ze strzałą wbitą w plecy. Czy był on pechową ofiarą wypadku na polowaniu, czy też wpędziły go do grobu jego własne sekrety?

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Tajne przez poufne Godziny emisji

W mieszkaniu ofiary morderstwa policjanci z CSI znajdują laboratorium do produkcji metaamfetaminy. Śledztwo kieruje ich do pewnego agenta FBI prowadzącego podwójne życie.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Ucieczka Godziny emisji

W pożarze samochodu ginie mężczyzna. Doktor G. musi najpierw ustalić tożsamość zmarłego, a następnie znaleźć odpowiedź na pytanie, czy ta śmierć była wynikiem przestępstwa.

18:00

Medium z Long Island: Miłość do króliczka Godziny emisji

Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekonała już tak wielu sceptyków, że dziś na spotkanie z nią czeka się ponad dwa lata.

18:30

Medium z Long Island: Gotowy do wyjścia Godziny emisji

Theresa Caputo, medium z Long Island, pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Przekonała już tak wielu sceptyków, że dziś na spotkanie z nią czeka się ponad dwa lata.

19:00

Zbrodnia (nie)doskonała: Byłem bawidamkiem Godziny emisji

David Corbin kradł samochody i trudnił się innymi pospolitymi przestępstwami. Wkrótce zazdrosna dziewczyna wydała go policji. Został aresztowany i skazany na karę więzienia.

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Mój syn Caine Godziny emisji

Mężczyzna zostaje zamordowany we własnym domu tuż przed podpisaniem ważnego dokumentu. Horatio przybywa na miejsce zbrodni i ze zdumieniem dowiaduje się, kim jest wdowa po ofierze.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

21:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Z góry winny Godziny emisji

Dziennikarka śledcza z Chicago zostaje poproszona o rozwikłanie morderstwa nauczycielki. Szybko wpada na trop podejrzanych zbiegów okoliczności.

22:00

Premiera Przed egzekucją: Oczywiste zabójstwo Godziny emisji

Sprawa Glossipa budzi wątpliwości. Posłuchamy detektywa, który uznał go za głównego podejrzanego, oraz mężczyzny, który twierdzi, że Glossip zmusił go do popełnienia morderstwa.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Córeczka tatusia Godziny emisji

Detektywi badają okoliczności śmierci motocrossowca, który został zamordowany w chwili, kiedy zdecydował się opuścić miasto. Nick jest już bliski poznania prawdy o porwaniu.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Buzi, buzi i do widzenia! Godziny emisji

Detektywom udaje się wejść na ekskluzywną imprezę dla miejscowej śmietanki. Próbują dowiedzieć się, kto zabił młodą kobietę. Dla Catherine ta sprawa staje się zbyt osobista.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Duchy, odc. 16 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. Posłuchajmy najbardziej przerażających opowieści o zjawiskach paranormalnych — opowiedzą nam je naoczni świadkowie.

02:00

Pierwsza ofiara, odc. 1 Godziny emisji

Brenda Parsh i jej matka zostały zamordowane z zimną krwią podczas pobytu u rodziny. Kto chciałby pozbawić je życia i czy były one jedynymi ofiarami mordercy?

02:48

Morderca wybrał mnie: Marzenia mojej matki Godziny emisji

Dla detektywa Roda Demery'ego walka z zabójcami to osobista misja. Jego matka została zamordowana, a zabójcą był jego brat. W swojej karierze rozwiązał ponad 250 morderstw.

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Pytania, które trzeba zadać Godziny emisji

Lekarze znajdują martwego Nicka Blazge'a w szpitalnym łóżku. Pacjent leżący w tym samym pokoju twierdzi, że Nicka udusiła żona. Czy doktor G. ustali przyczynę śmierci mężczyzny?

04:24

Plan zbrodni: Kochaj swojego rabbiego Godziny emisji

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Zabójczy sekret Godziny emisji

Shawna Williams nie miała możliwości dowiedzenia się, że jej mąż Shawn skrywał groźną tajemnicę od ich pierwszej randki.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Gdzie jest moja siostra? Godziny emisji

Zmartwiony brat zwraca się do Wolfe'a o pomoc. Nie może odnaleźć swej zaginionej siostry. Podczas poszukiwań detektyw odkrywa, dlaczego kobieta zdecydowała się ukryć.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info