Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Więzy krwi: Życzenie śmierci Godziny emisji

Dolina Kalifornijska jest jednym z tzw. „spichlerzy Ameryki", ale dla jednej z tutejszych rodzin kłopoty finansowe i niechciana ciąża stają się zaczątkiem tragicznych wydarzeń.

06:50

Zaginieni: Znikająca panna młoda Godziny emisji

28-letnia Niqui wyszła do pralni i słuch o niej zaginął. Po 6 latach anonimowa informacja naprowadza na ślad jej znajomego, który jest zamieszany w zniknięcie innej dziewczyny.

07:40

Kulisy zbrodni: Chore aspiracje Godziny emisji

Tajemniczy morderca zabija milionera, jego żonę i córkę w ich własnym domu w Kalifornii. Aresztowanie osoby podejrzanej jest kompletnym zaskoczeniem.

08:30

Włoskie zdrady, odc. 32 Godziny emisji

Jak zareaguje ktoś odrzucony za zdradę ukochanej osoby? Odkrywamy mroczne sekrety i kłamstwa, które doprowadziły do rozstań.

09:00

Zaginieni: Trójkąt miłosny Godziny emisji

W piątek po południu Brandy wychodzi z biura, ale w poniedziałek rano nie zjawia się w pracy. Czyżby postanowiła porzucić swoje dotychczasowe życie i zagmatwane miłosne relacje?

10:00

Morderca wybrał mnie: W poszukiwaniu miłości Godziny emisji

Przyjaciele odkrywają zwłoki powszechnie lubianego wietnamskiego weterynarza Drexelle. Analiza ostatnich godzin życia ofiary naprowadza detektywa Roda Demery'ego na ślad zabójcy.

11:00

Medium z Long Island: Dzień na plaży Godziny emisji

Wdowa jest w szoku, kiedy Theresa nawiązuje kontakt z jej zmarłym mężem. Czy teraz Jenn będzie w stanie rozpocząć nowy etap życia? Dzień na plaży nie przebiega zgodnie z planem.

11:30

Medium z Long Island: Absolwent Godziny emisji

Podczas pedicure'u Theresie udaje się nawiązać kontakt ze zmarłą matką klientki. Czy Michelle otrzyma odpowiedzi na swoje pytania? Victoria kończy szkołę.

12:00

Medium z Long Island: Rodzinna fotografia Godziny emisji

Lisa straciła brata w wypadku samochodowym i tęskni za rozmową z nim. Czy Theresie uda się nawiązać kontakt? Nadchodzi czas na rodzinne zdjęcie.

12:30

Medium z Long Island: Sceptyczny Joe Godziny emisji

Theresa i Larry idą na kolację ze swoim sceptycznym przyjacielem Joe. Czy Theresie uda się go nawrócić? Zdesperowani rodzice próbują nawiązać kontakt ze swoim zmarłym synem.

13:00

Medium z Long Island: Najczęściej zadawane pytania Godziny emisji

Spotkania z medium z Long Island, Theresą Caputo, która próbuje pogodzić rodzinne życie z pracą zawodową polegającą na nawiązywaniu kontaktu ze zmarłymi.

13:30

Medium z Long Island: Pierwszy raz w życiu Godziny emisji

Spotkania z medium z Long Island, Theresą Caputo, która próbuje pogodzić rodzinne życie z pracą zawodową polegającą na nawiązywaniu kontaktu ze zmarłymi.

14:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Zbrodnia na wsi Godziny emisji

Gdy żona lekarza zostaje zamordowana w swojej stajni, detektywi mają problem ze znalezieniem sprawcy, który starannie zatarł za sobą ślady. Kto zastrzelił Christine?

15:00

Mroczne strony pożądania: Kolega ze szkoły Godziny emisji

Samotna matka Latasha Edwards całkiem przypadkowo spotyka kolegę ze szkoły Dammona. Wydaje się jej, że znalazła w nim bratnią duszę. Kim naprawdę jest ten czarujący mężczyzna?

16:00

Premiera Zaginieni: Milczący syn Godziny emisji

Kiedy 17-letni Macin Smith nie wraca ze szkoły, jego rodzice boją się, że syn znalazł się w niebezpieczeństwie. Notatka ukryta w portfelu chłopaka tylko potwierdza obawy rodziny.

17:00

Zło w moim domu, odc. 4 Godziny emisji

Osiem autentycznych historii o najbardziej zwyrodniałych kryminalistach notowanych w policyjnych kartotekach. Poznamy ich zdeformowany świat i szokujące przestępstwa.

18:00

Macochy jak z koszmaru : Oślepiająca prawda Godziny emisji

Debra Hartmann zawsze marzyła o życiu w luksusie i miała już prawie wszystko: futra, wspaniały samochód i partnera. Jedyną przeszkodą na drodze do szczęścia był tylko jej mąż.

19:00

W sieci kłamstw: Koszmarny romans Godziny emisji

Candy mieszka w sielskim, nadmorskim miasteczku Gulfport w stanie Floryda. Pewnego dnia poznaje przystojnego nieznajomego, który zamienia jej życie w horror.

20:00

Tożsamość ofiary: Kobieta w lesie Godziny emisji

Rodzina zaczyna się denerwować, kiedy matka chrzestna nie pojawia się na chrzcie. Tymczasem biegacz natrafia na zwłoki kobiety na mało uczęszczanej drodze w Pensylwanii.

21:00

Dzieciobójczyni czy ofiara?: 10 godzin, 40 minut Godziny emisji

Dalszy ciąg sprawy Casey Anthony. Obrona robi wszystko, aby pozostać w centrum uwagi i podważa dowody przedstawione przez oskarżyciela. Wyrok wywołuje powszechne oburzenie.

22:00

Premiera Ja, detektyw: Co widział mały chłopiec? Godziny emisji

Młoda matka zostaje zaatakowana i ginie na podjeździe przed domem. Jedynym świadkiem tragedii jest jej synek. Czy policji uda się zinterpretować enigmatyczne wypowiedzi chłopca?

23:00

Odgłosy zbrodni: Dźwięk strachu Godziny emisji

W 1983 roku tajne służby wyruszają tropem fałszerza. Dźwiękowe nagrania potwierdzają, że przestępca torturował kobiety. To najbardziej zdeprawowany seryjny morderca w historii.

00:00

Dzieciobójczyni czy ofiara?: Zaginiona dziewczynka Godziny emisji

Casey Anthony twierdzi, że to niania porwała jej dwuletnią córkę Caylee. Detektywi odkrywają, że dziecko zaginęło już 31 dni wcześniej. Gdzie jest dziewczynka?

01:00

Duchy, odc. 10 Godziny emisji

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

02:00

Wyrok do podważenia: Zbrodnia w rodzinie Godziny emisji

W Kalifornii syn zostaje skazany na brutalne morderstwo rodziców. Jednak siostra ofiary jest przekonana, że jej siostrzeniec jest niewinny. Czy Chris i Melissa pomogą mężczyźnie?

02:48

Morderstwo na bagnach: Za głęboko Godziny emisji

Zwłoki Beverly Jackson znaleziono w samochodzie wyciągniętym z kanału. Policja wnikliwie analizuje znajomości i relacje ofiary. Czy informator pomoże znaleźć zabójcę kobiety?

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Walka o prawdę Godziny emisji

Pewnego ranka policja znajduje w restauracji zwłoki mężczyzny. Zadaniem doktor G. jest ustalenie przyczyny jego śmierci.

04:24

Plan zbrodni: Zabójcza fantazja Godziny emisji

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Zabójczy sekret Godziny emisji

Shawna Williams nie miała możliwości dowiedzenia się, że jej mąż Shawn skrywał groźną tajemnicę od ich pierwszej randki.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Papierowy trop Godziny emisji

Devin jest właścicielem niewielkiej firmy drukarskiej. Podejrzewa, że jeden z jego pracowników kradnie drogie artykuły biurowe. Czy Wolfe przyłapie sprawcę na gorącym uczynku?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info