Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaź dziś

06:00

Medium z Long Island: Zęby mądrości Godziny emisji

Theresa nawiązuje łączność z ojcem dwóch córek, które chcą kontynuować jego dzieło. Zobaczymy także Larry'ego Juniora, który musi poddać się zabiegowi usunięcia zębów mądrości.

06:25

Mroczne sekrety małżeńskie: Houston, mamy problem w małżeństwie Godziny emisji

Mormonka Kaydee jest lojalną żoną, która wybacza utalentowanemu mężowi romanse. Ale czy naukowiec pracujący dla NASA kłamie tylko w kwestii erotycznych przygód?

06:50

Szokująca prawda: Zamierzone zabójstwo Godziny emisji

Danny Paquette został zastrzelony pierwszego dnia sezonu myśliwskiego. Czy był to wypadek, czy akt zemsty? Odkrycie rodzinnych sekretów i dochodzenie prawdy zajęło policji 20 lat.

07:40

Zaginieni: Zaplanowane Godziny emisji

Gdy po zaginięciu milionera Billy'ego McGratha ktoś zaczyna podszywać się pod niego w e-mailach, jego doradca powiadamia policję, która odkrywa szokującą intrygę.

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Tak, tak Godziny emisji

Mąż Amy pracuje jako komiwojażer. Gdy Patrick przedłuża podróż służbową, żona zaczyna podejrzewać go o zdradę. Czy Wolfe dowie się prawdy?

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Z wizytą w Alabamie Godziny emisji

Aphrodite opowiada historię mieszkańca Alabamy, który zostaje zabity kilka godzin po przyjeździe do miasta. Pytanie brzmi: czy zginął on z powodów biznesowych czy osobistych?

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Wytrwała matka Godziny emisji

Były mąż Ruth Vosseler zabiera dwójkę ich synów na nocną wycieczkę, z której już nie wrócą. Ruth szuka ich przez 28 lat, odkrywając przy tym wiele mrocznych rodzinnych tajemnic.

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Mój syn Caine Godziny emisji

Mężczyzna zostaje zamordowany we własnym domu tuż przed podpisaniem ważnego dokumentu. Horatio przybywa na miejsce zbrodni i ze zdumieniem dowiaduje się, kim jest wdowa po ofierze.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Umierająca panna młoda Godziny emisji

Panna młoda zostaje zamordowana w dniu własnego ślubu. Pierwszym podejrzanym jest pan młody — zawodowy koszykarz.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

13:00

W sieci kłamstw: Ostatnia sprzedaż Godziny emisji

Pięćdziesięcioletnia Beverly Carter to obrotna i kompetentna agentka mieszkaniowa. Pewnego dnia idzie na spotkanie z klientem w położonym na uboczu domu i już nie wraca.

14:00

Medium z Long Island: Ogłaszam Was... Godziny emisji

Para, która poznała się podczas grupowego seansu u Theresy, prosi ją, aby udzieliła im ślubu. Kobieta z Wall Street jest pod wrażeniem nadprzyrodzonych zdolności Theresy.

15:00

Morderca wybrał mnie: W poszukiwaniu miłości Godziny emisji

Przyjaciele odkrywają zwłoki powszechnie lubianego wietnamskiego weterynarza Drexelle. Analiza ostatnich godzin życia ofiary naprowadza detektywa Roda Demery'ego na ślad zabójcy.

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zasadzka Godziny emisji

Horatio prowadzi sprawę morderstwa, w którą może być zamieszana jego dawna przyjaciółka. Calleigh jest ofiarą stalkera, który umieszcza w sieci informacje o jej rzekomych błędach.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Złudne wrażenia Godziny emisji

Na bagnach zostaje znalezione poćwiartowane ciało zaginionego mężczyzny. Policja nie ma wątpliwości, że został zamordowany. Czy doktor G. jest tego samego zdania?

18:00

Medium z Long Island: W trasie: Niagara Godziny emisji

Medium Theresa Caputo wyrusza w trasę. Dziś pomaga pogrążonej w smutku matce nawiązać kontakt z tragicznie zmarłą córką.

19:00

Mroczne strony pożądania: Ślicznotka z Bronxu Godziny emisji

Młoda, piękna kobieta poznaje przystojnego nieznajomego. Ich związek szybko rozkwita, ale po jakimś czasie urok mężczyzny ustępuje miejsca chorobliwej zazdrości.

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Ostateczny rozrachunek Godziny emisji

Horatio w Brazylii walczy z bandytami, którzy chcą go zabić w odwecie za śmierć mordercy jego żony dwa lata wcześniej. W Miami policjanci szukają Calleigh i jej porywacza.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

21:00

Premiera Zabójczy kochankowie: Schronienie w kajdankach Godziny emisji

Victoria, dziewczyna z dobrego domu, zakochuje się w Raymonie, chłopaku z ulicy i razem wkraczają na przestępczą ścieżkę. Napad z bronią w ręku raz na zawsze odmieni ich życie.

22:00

Premiera Mordercze powiązania: Narzeczeni Godziny emisji

Pełna życia 43-letnia Diane Holik ma zamiar rozpocząć nowe życie z narzeczonym. Pewnego dnia nie pojawia się na zebraniu w pracy i policja znajduje ją martwą w mieszkaniu.

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Reality show Godziny emisji

Detektywi stają się bohaterami telewizyjnego serialu reality. Kamery towarzyszą im podczas poszukiwań seryjnego gwałciciela. Warrick zaczyna mieć problemy w małżeństwie.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Niezwykły podejrzany Godziny emisji

Student zostaje aresztowany i oskarżony o morderstwo popularnej i lubianej uczennicy szkoły średniej. Niespodziewanie do zbrodni przyznaje się 12-letnia siostra podejrzanego.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

01:00

Trzy noce z duchami: Rezydencja White Hill Godziny emisji

W rezydencji White Hill w New Jersey Nick i Katrina zbierają dowody potwierdzające obecność dziecka na strychu. Niepokój budzi fakt, że ten dom był także miejscem spotkań mafii.

02:00

Mój sąsiad morderca: Na twoich oczach Godziny emisji

Kiedy biznesmen spotyka piękną aktorkę, miłość wybucha z całą siłą. Ale miesiąc miodowy nie trwa długo, a związek wkrótce ma swój tragiczny koniec.

02:48

Krwawa układanka: Zaginiona bez śladu Godziny emisji

Czterdziestodwuletnia Raquel Calderin znika podczas powrotu z pracy do domu. Podczas śledztwa detektywi odkrywają, że życie rodzinne kobiety było burzliwe i pełne przemocy.

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Odkupienie Godziny emisji

35-letnia kobieta umiera podczas snu. Lekarze nie znają przyczyny jej zgonu. Czy doktor G. zdoła rozwikłać tę zagadkę i pomóc wstrząśniętym członkom rodziny?

04:24

Plan zbrodni: List zza grobu Godziny emisji

W 1998 roku w Pleasant Prairie w stanie Wisconsin Mark Jensen otruł żonę Julię płynem przeciwko zamarzaniu, ponieważ chciał poślubić swoją kochankę. Czy policja udowodniła mu winę?

05:12

Bardzo niemoralna propozycja: Anatomia lub miłość Godziny emisji

Val jest osobą transgender, której zamożny i starszy partner chce zapłacić za operację zmiany płci. Odmowa może kosztować ją wszystko.

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Szlakiem organów Godziny emisji

Detektyw Wolfe nabiera podejrzeń, gdy mężczyzna nie chce zgłosić kradzieży swojego samochodu. Czy śledczy znajdzie pojazd i odkryje, co jest przyczyną oporu?

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info