Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaż dziś

06:00

Medium z Long Island: Nowoczesny sprzęt

Theresa pomaga kobiecie, która chce zamknąć sprawy po śmierci siostry. Dzieci postanawiają zmodernizować narzędzie pracy matki i kupują jej nowoczesny dyktafon.

Godziny emisji Medium z Long Island

06:25

Mroczne sekrety małżeńskie: Plakietka hańby

Rachel była przekonana, że jej małżonek pracował w policji do czasu, kiedy pewnego dnia u progu jej drzwi pojawili się funkcjonariusze z informacją o rzeczywistym zajęciu jej męża.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

06:50

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Szydercze zło

Becky Sue zrywa z agresywnym chłopakiem i przeprowadza się do rodziny, aby rozpocząć nowe życie. Kiedy kobieta nagle znika, niektórzy podejrzewają, że popełniono przestępstwo.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

07:40

Zaginieni: Trójkąt miłosny

W piątek po południu Brandy wychodzi z biura, ale w poniedziałek rano nie zjawia się w pracy. Czyżby postanowiła porzucić swoje dotychczasowe życie i zagmatwane miłosne relacje?

Godziny emisji Zaginieni

08:30

Detektyw do zadań specjalnych: Prześladowca

Kobieta odkrywa, że ktoś ją śledzi i boi się o życie. Wolfe jak najszybciej musi ustalić prawdę, aby ukrócić cierpienia kobiety zanim sytuacja wymyknie się spod kontroli.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Nigdy nie jest za późno

Amerykańska pisarka i dziennikarka, zajmująca się sprawami kryminalnymi, przypomina widzom najgłośniejsze morderstwa ostatnich lat.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Nie wszystko złoto co się świeci

Sprawa zagadkowego morderstwa starszego mężczyzny, którego zwłoki były nawpół nagie. Trop prowadzi śledczych do czterech różnych stanów.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Niania

Opiekunka do dzieci zostaje zamordowana w czasie rodzinnego przyjęcia. Policjanci dowiadują się, że ofiara właśnie straciła pracę. Czy motywem zbrodni była zazdrość?

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Handlarze we mgle

Horatio i jego zespół ścigają mordercę trzech przemytników broni. Używany przez niego nielegalny karabin maszynowy powoduje, że ciała ofiar niemal całkowicie znikają.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

13:00

Mroczne strony pożądania: Małżeństwo z diabłem

Życie Christine z jej agresywnym mężem Shane'em to pasmo brutalnych poniżeń i przemocy. Kiedy kobieta wraz z dziećmi decyduje się na ucieczkę, oprawca wyrusza za nią w pogoń.

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

14:00

Medium z Long Island: Dzień na plaży

Wdowa jest w szoku, kiedy Theresa nawiązuje kontakt z jej zmarłym mężem. Czy teraz Jenn będzie w stanie rozpocząć nowy etap życia? Dzień na plaży nie przebiega zgodnie z planem.

Godziny emisji Medium z Long Island

14:30

Medium z Long Island: Absolwent

Podczas pedicure'u Theresie udaje się nawiązać kontakt ze zmarłą matką klientki. Czy Michelle otrzyma odpowiedzi na swoje pytania? Victoria kończy szkołę.

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Morderstwo na bagnach: Mroczne wody

Ciało Barbary Hefner znaleziono pływające po jeziorze Folly. Podczas poszukiwań mordercy kobiety policjanci odkrywają kulisy romansu, które postawią zabójcę przed sądem.

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Tajne przez poufne

W mieszkaniu ofiary morderstwa policjanci z CSI znajdują laboratorium do produkcji metaamfetaminy. Śledztwo kieruje ich do pewnego agenta FBI prowadzącego podwójne życie.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Zrządzenie losu

Kobieta trafiła do szpitala w wyniku niegroźnego wypadku drogowego. Lekarze byli oszołomieni, kiedy nagle zmarła. Czy dr G wyjaśni przyczynę jej śmierci?

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

18:00

Medium z Long Island: Powrót kapeli

Theresa w czasie charytatywnej zbiórki pieniędzy dla przyjaciela z dzieciństwa, postanawia wystąpić z dawną kapelą folkową. Następnie pomaga mężczyźnie skontaktować się z matką.

Godziny emisji Medium z Long Island

18:30

Medium z Long Island: Dusza i sushi

Theresa przeprowadza seans z udziałem strażaka, który martwi się o syna. Podczas zajęć z przyrządzania sushi w Theresie i Larrym budzi się chęć współzawodnictwa.

Godziny emisji Medium z Long Island

19:00

Mroczne strony pożądania: Stalker okultysta

Krystal bierze udział w telewizyjnym show o czarownicach i wpada w oko gospodarzowi programu. Jego zainteresowanie przeradza się w niebezpieczną obsesję.

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Mój syn Caine

Mężczyzna zostaje zamordowany we własnym domu tuż przed podpisaniem ważnego dokumentu. Horatio przybywa na miejsce zbrodni i ze zdumieniem dowiaduje się, kim jest wdowa po ofierze.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

21:00

Kto zabił małą miss?: Zabójca na wolności

Nierozwiązana sprawa morderstwa sześcioletniej królowej piękności JonBenét Ramsey to najdroższe śledztwo w historii. Poznajmy kulisy zbrodni, w której pojawiły się nowe dowody.

Godziny emisji Kto zabił małą miss

22:00

Bill Cosby: kulisy skandalu

Kulisy sekretnego życia amerykańskiego komika. W programie wywiady, które odsłonią szokujące szczegóły z rodzinnego życia gwiazdy i oskarżenia, które całkowicie pogrążyły aktora.

Godziny emisji Bill Cosby

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Wypadek czy zbrodnia

Mąż znajduje zwłoki żony u podnóża schodów we własnym domu. Jednak podczas śledztwa detektywi znajdują dowody wskazujące na morderstwo.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Żelki

Policja dostaje informację, że czteroosobowa rodzina została zamordowana w swoim domu. Śledztwo prowadzi Nick, który na miejscu zbrodni odkrywa trzy kałuże krwi, ale żadnych ciał.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

01:00

Nawiedzone miejsca, odc. 4

Opowieści o domach i miejscach, w których straszą nieumarli, można usłyszeć w całych Niemczech. Czy są naoczni świadkowie tych zdarzeń? Czy są dowody na istnienie takich stworów?

Godziny emisji Nawiedzone miejsca

02:00

Sekrety zbrodni: Porażka wymiaru sprawiedliwości

W 2007 roku w Eastpoint w jednym domu od kul giną cztery osoby, jedna zostaje ranna. Maria prezentuje kontrowersyjne spojrzenie na wymiar sprawiedliwości i życie na ulicach.

Godziny emisji Sekrety zbrodni

02:48

Koroner: na tropie zbrodni: Pierwsza rana jest najgłębsza

Żołnierz Sam Gore zostaje brutalnie zabity we własnym domu. Czy było to morderstwo z premedytacją? Śledztwo prowadzi koroner Hetrick.

Godziny emisji Koroner: na tropie zbrodni

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Przerwane życie

Emerytowany oficer wojska twierdzi, że porwał i zamordował dziewiętnastolatkę. Doktor G. musi przeprowadzić sekcję zwłok dziewczyny, aby ustalić przyczynę jej śmierci.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Plan zbrodni: Czarny wdowiec

Kolejne prawdziwe historie kryminalne, mroczniejsze niż filmowa fikcja. Zdrady, oszustwa i intrygi seksualne nieuchronnie prowadzące do zbrodni w afekcie.

Godziny emisji Plan zbrodni

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Idealna nieznajoma

Ryan wspina się po szczeblach kariery. W jego idealnym życiu brakuje tylko idealnej partnerki. Ale czy piękna Jodi naprawdę jest kobietą bez wad?

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Ta druga

Debbie jest grubo po trzydziestce i marzy o macierzyństwie. Tymczasem jej mąż Hal coraz rzadziej bywa w domu. Kobieta podejrzewa, że ją zdradza. Wynajmuje Wolfe'a, by to sprawdzić.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info