Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2017-11-28 Pokaż dziś

06:00

Medium z Long Island: Rodzinna fotografia

Lisa straciła brata w wypadku samochodowym i tęskni za rozmową z nim. Czy Theresie uda się nawiązać kontakt? Nadchodzi czas na rodzinne zdjęcie.

Godziny emisji Medium z Long Island

06:30

Mroczne sekrety małżeńskie: Dziwne praktyki

Przejmujące historie osób, które nagle odkryły szokującą prawdę o swoich współmałżonkach. Przez wiele lat nie miały cienia wątpliwości, że tworzyły z nimi szczęśliwe związki.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

07:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Na tropie zabójcy

Młoda, odnosząca sukcesy zawodowe kobieta została zamordowana podczas spaceru w parku. Śledztwo utknęło w miejscu, ale tuż przed zamknięciem sprawy pojawił się nowy trop.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

08:00

Zaginieni: Mroczne wody

Gwiazda koszykówki i jego dziewczyna znikają bez śladu podczas wyprawy żeglarskiej. Policja poszukuje brata sportowca, który jako jedyny może wiedzieć, co się stało.

Godziny emisji Zaginieni

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Tajemnica Steve McNair

Ciało gwiazdy NFL Steve'a McNaira zostaje znalezione w jego domu. Sportowiec zginął od strzału. U jego stóp leży ciało pięknej kobiety. Jakie jest rozwiązanie tej zagadki?

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Zaginięcie młodej matki

Matka mieszkająca w Teksasie nie daje znaku życia. Policja podejrzewa, że kobieta gdzieś wyjechała, prawdopodobnie z nowym facetem. Jednak rodzina Julie obawia się najgorszego.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

11:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Zasadzka

Horatio prowadzi sprawę morderstwa, w którą może być zamieszana jego dawna przyjaciółka. Calleigh jest ofiarą stalkera, który umieszcza w sieci informacje o jej rzekomych błędach.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

12:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Ostateczny rozrachunek

Horatio w Brazylii walczy z bandytami, którzy chcą go zabić w odwecie za śmierć mordercy jego żony dwa lata wcześniej. W Miami policjanci szukają Calleigh i jej porywacza.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

13:00

W sieci kłamstw: Internetowe relacje

Kiedy Nikki McPhatter nie pojawia się w pracy na swojej zmianie, rodzina i przyjaciele zaczynają się niepokoić. Przyczyną nagłego zniknięcia mogą być internetowe relacje.

Godziny emisji W sieci kłamstw

14:00

Medium z Long Island: Po spotkaniu, część 2

Spotkanie z byłymi klientami medium Theresy Caputo. Jak pomoc Theresy zmieniła życie tych borykających się z różnymi problemami ludzi?

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Morderstwo na bagnach: Proce i strzały

Kaznodzieja Kenneth Richardson został znaleziony martwy ze strzałą wbitą w plecy. Czy był on pechową ofiarą wypadku na polowaniu, czy też wpędziły go do grobu jego własne sekrety?

Godziny emisji Morderstwo na bagnach

16:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Polowanie

Dwaj pedofile zostają zamordowani tego samego dnia. Śledztwo wykazuje, że w niebezpieczeństwie może być także dziewczyna biorąca udział w internetowych czatach.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Wykolejeniec

Nadchodzi dzień ślubu doktor G., co nie oznacza, że pani patolog ma wolne. Przeprowadza sekcję zwłok mężczyzny, który mógł paść ofiarą brutalnych działań policji.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

18:00

Medium z Long Island: Nie ma odwrotu!

Spotkania z medium z Long Island, Theresą Caputo, która pomaga klientom nawiązać kontakt ze zmarłymi. Jej własna rodzina nie do końca podziela to parapsychologiczne zacięcie.

Godziny emisji Medium z Long Island

18:30

Medium z Long Island: Nauka jazdy

W salonie fryzjerskim dla psów medium Theresa spotyka nieoczekiwanego gościa. Próbuje uspokoić zdenerwowaną matkę. Czy starczy jej cierpliwości, aby uczyć córkę jazdy samochodem?

Godziny emisji Medium z Long Island

19:00

Mroczne strony pożądania: SMS SOS

Tara dostaje mrożący krew w żyłach SMS - ktoś, kto ją zna, chce ją skrzywdzić. Przerażona kobieta stara się ustalić tożsamość nadawcy.

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

20:00

CSI: Kryminalne zagadki Miami: Klapki na oczach

Ginie kierowca samochodu, który wpadł do dziury w ziemi. Na miejscu policjanci znajdują wykopany tunel prowadzący do obrabowanego banku i zwłoki kobiety.

Obsada: Adam Rodriguez , David Caruso , Emily Procter

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Miami

21:00

Premiera Mój sąsiad morderca: Zabójca z ogłoszenia

Motocyklista z Ohio, Richard Beasley to rodzinny i religijny człowiek, który lubi pomagać innym. Kiedy znika, policja namierza w sieci potwora zabijającego miejscowych mężczyzn.

Godziny emisji Mój sąsiad morderca

22:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Fred i Rosemary West

W latach 1978-1994 małżonkowie Fred i Rosemary West zwabiali do swojego domu bezbronne młode kobiety, które następnie pozbawiali życia. W programie kulisy tych brutalnych zbrodni.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły światem

23:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Wojna raperów

Trójka nastolatków promująca nowy album rapera ginie zastrzelona z bardzo silnej broni. Czy mordercy działali w imieniu konkurencyjnego rapera?

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

00:00

CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas: Śmierć na weselu

Bogata prawniczka zostaje zamordowana podczas ślubu syna. Detektywi podejrzewają, że sprawcą zbrodni może być jeden z weselnych gości.

Obsada: Eric Szmanda , George Eads , Jorja Fox , Robert Hall

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

01:00

Doświadczyć niezwykłego, odc. 6

Naoczni świadkowie zjawisk paranormalnych i trudnych do wytłumaczenia wypadków dzielą się swoimi przeżyciami. W programie fabularyzowane rekonstrukcje nadprzyrodzonych zdarzeń.

Godziny emisji Doświadczyć niezwykłego

02:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Sam w domu

Dwunastolatek Garrett Phillips wiedzie spokojne życie, kiedy nagle zostaje brutalnie zaatakowany. Detektywów zaskakuje zbrodnia, która miała miejsce w tej zwykle spokojnej wiosce.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

02:48

Przestępstwa milionerów: Tajemnice Doliny Krzemowej

Timothy Hayes to człowiek sukcesu w Dolinie Krzemowej, który kończy swoje życie na jachcie. Nagrania monitoringu ujawnią nie tylko sekrety z jego pracy zawodowej.

Godziny emisji Przestępstwa milionerów

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: W mętnej wodzie

Policja odkrywa niezidentyfikowane ciało mężczyzny w stawie koło drogi. Doktor G. staje przed trudnym zadaniem, ponieważ zwłoki są w stanie rozkładu.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Plan zbrodni: Wielbiciel maratonów

Remy i Jennifer wiodą dostatni żywot w Nowym Jorku. Ale gdy Remy zaczyna romansować z najlepszą przyjaciółką Jennifer, dochodzi do śmiertelnej konfrontacji.

Godziny emisji Plan zbrodni

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Zespół rockowy

Muzyk Tommy Mara ucieszył się na wieść o koncercie zespołu Sha Na Na. Danny C wyglądał na genialnego showmana, ale pierwsze wrażenie okazało się złudne.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Zaufaj sąsiadowi

Steve'a i jego żonę Nicole czeka smutne Boże Narodzenie. Elektryk o imieniu Bill miał naprawić im oświetlenie, lecz się nie zjawił. Dlaczego?

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info