Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2018-01-21 Pokaż dziś

06:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Hollywoodzki hit

Do drzwi domu kaskadera Garretta zapukał bandyta, który z bliskiej odległości strzelił do niego z pistoletu. Mężczyzna przeżył. Czy wciąż groziło mu niebezpieczeństwo?

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

07:00

Zaginieni: Naprawdę miły facet

Skromny nastolatek zaginął po tym, jak wdał się w romans z atrakcyjną młodą mamą będącą w burzliwym związku. Gdzie teraz jest i co ukrywa Misty?

Godziny emisji Zaginieni

08:00

Kulisy zbrodni: Zabijaka

W kanale ściekowym zostają znalezione szczątki 14-letniego Tristana Jensena. Czy sprawcą jednego z najbardziej makabrycznych morderstw w okolicy jest inny nastolatek?

Godziny emisji Kulisy zbrodni

09:00

Gdzie jesteś?: Diabeł wśród nas

Kiedy Linda McClelland nagle znika, jej córka i wnuczki szaleją z rozpaczy. Podczas dramatycznych poszukiwań policja odkrywa szokującą i bolesną dla rodziny prawdę.

Godziny emisji Gdzie jesteś

10:00

Klub detektywów: Pakt z diabłem

Fryzjerka umiera rzekomo z przedawkowania heroiny. Detektyw, kierując się intuicją, podąża tropem zabójcy. Podczas tego śledztwa stróż prawa musi mieć nerwy ze stali.

Godziny emisji Klub detektywów

11:00

Medium z Long Island: Żeglowanie z duchami

Podczas rejsu statkiem Theresa organizuje seans dla pasażerów. Ile duchów uda się jej przywołać? Larry ma niespodziankę dla Theresy.

Godziny emisji Medium z Long Island

12:00

Medium z Long Island: Spotkanie z rodzicami

Theresa nie potrafi wyłączyć się jako medium. Kiedy Victoria zaprasza swojego chłopaka z rodzicami, prosi matkę, aby ta nawiązała kontakt z duchami.

Godziny emisji Medium z Long Island

12:30

Medium z Long Island: Superwizja

Theresa wciąż jest bardzo zapracowana i postanawia poddać się superwizji. Zaprasza swoją duchową uzdrowicielkę Pat, która kiedyś pomogła jej uświadomić sobie, że jest medium.

Godziny emisji Medium z Long Island

13:00

Medium z Long Island: Załamanie

Duchy przeszkadzają Theresie podczas treningu w siłowni. Kobieta słyszy głosy zmarłego męża. Theresa załamuje się podczas jednego z seansów.

Godziny emisji Medium z Long Island

13:30

Medium z Long Island: Biedny Petey

Theresa ma lepszy kontakt z duchami niż z psami. Zabiera chorego psa do weterynarza, a cała wizyta zamienia się w spotkanie, które nie ma nic wspólnego ze zwierzętami.

Godziny emisji Medium z Long Island

14:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Smak morderstwa

Łyk zimnej wody z biurowego dystrybutora zabija sekretarkę Julie Williams. Śledczy wpadają w zakłopotanie. Kto chciałby pozbawić życia tę sympatyczną samotną matkę?

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

15:00

Mroczne strony pożądania: Zakochany desperat

Polityk i jego żona są nękani przez ich prywatnego pilota. Aby tylko zdobyć kobietę swoich marzeń, mężczyzna jest skłonny posłużyć się samolotem jako narzędziem zbrodni.

Godziny emisji Mroczne strony pożądania

16:00

Wyrok do podważenia: Wewnętrzna sprawa

Policjant James Kulbicki skrywa mroczny sekret - jego nastoletnia kochanka jest w ciąży. Wkrótce dziewczyna zostaje znaleziona martwa. Czy mordercą na pewno jest Kulbicki?

Godziny emisji Wyrok do podważenia

17:00

Tajemnice pól śmierci: Bój na śmierć i życie

Tommy Francise jest już w areszcie, oskarżony o podwójne morderstwo drugiego stopnia Curtisa "Cochise'a" Smitha i George'a Barretta. Ostatni odcinek serii.

Godziny emisji Tajemnice pól śmierci

18:00

Tajemnice zza grobu: Dziesięć tygodni później

Detektywi z przerażeniem odkrywają, że zaginięcie Jamie'ego Laiaddee zgłoszono dopiero po 10 tygodniach. Jego mroczne sekrety są wytłumaczeniem całej sprawy.

Godziny emisji Tajemnice zza grobu

19:00

Gdzie jesteś?: Diabeł wśród nas

Kiedy Linda McClelland nagle znika, jej córka i wnuczki szaleją z rozpaczy. Podczas dramatycznych poszukiwań policja odkrywa szokującą i bolesną dla rodziny prawdę.

Godziny emisji Gdzie jesteś

20:00

Śmiertelna wyliczanka: Wezwanie do morderstwa

Strażacy, wezwani do palącej się ciężarówki, odkrywają przeszyte kulami zwłoki Roberta i Dorothy Pape. Podczas śledztwa policja dokonuje szokującego odkrycia.

Godziny emisji Śmiertelna wyliczanka

21:00

Dzieciobójczyni czy ofiara?: Zaginiona dziewczynka

Casey Anthony twierdzi, że to niania porwała jej dwuletnią córkę Caylee. Detektywi odkrywają, że dziecko zaginęło już 31 dni wcześniej. Gdzie jest dziewczynka?

Godziny emisji Dzieciobójczyni czy ofiara

22:00

Premiera Połączeni zbrodnią: Fałszywy prorok

W 1994 r. brutalne morderstwo przerywa rodzinie święta Bożego Narodzenia. Matka przygotowuje obiad dla syna, który się nigdy nie pojawia. Detektyw odkrywa mroczny sekret pastora.

Godziny emisji Połączeni zbrodnią

23:00

Tajemnice zza grobu: Co wiedziała moja matka

Wspaniała wiolonczelistka i oddana rodzinie matka... Pewnego wieczoru Janine Sutphen znika, aby już nigdy nie dać znaku życia. Czy kobieta podjęła taką decyzję z własnej woli?

Godziny emisji Tajemnice zza grobu

00:00

Trzy noce z duchami: Szpital w Okręgu Randolph

Kiedy Nick i Katrina przyjeżdżają zbadać opuszczony szpital, z zaskoczeniem odkrywają, iż nie wszyscy mieszkańcy tego miejsca postanowili się z niego wynieść.

Godziny emisji Trzy noce z duchami

01:00

Duchy, odc. 10

Czasami prawdziwe zło czai się w najzwyklejszych miejscach. W programie przerażające historie o zjawiskach paranormalnych opowiedziane przez osoby, które ich doświadczyły.

Godziny emisji Duchy

02:00

Tajemnice zza grobu: Co wiedziała moja matka

Wspaniała wiolonczelistka i oddana rodzinie matka... Pewnego wieczoru Janine Sutphen znika, aby już nigdy nie dać znaku życia. Czy kobieta podjęła taką decyzję z własnej woli?

Godziny emisji Tajemnice zza grobu

02:48

Miasteczko śmierci, odc. 5

W październiku 1996 roku w Dryden znikają nagle dwie cheerleaderki. Mieszkańcy nawet nie podejrzewają, że brutalny socjopata mieszkał wśród nich przez długie lata.

Godziny emisji Miasteczko śmierci

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Młodość za wszelką cenę

Czy doktor G. ustali przyczynę śmierci zupełnie zdrowej kobiety, która pewnej nocy poszła spać i już się nie obudziła?

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Sekrety zbrodni: Zeznania niewinnego człowieka

W 1990 roku nastolatek został skazany za morderstwo rodziców. Martin Tankleff spędził 20 lat, próbując udowodnić swoją niewinność. Bronił się, że składał zeznania pod przymusem.

Godziny emisji Sekrety zbrodni

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Druga szansa

Dzięki finansowemu geniuszowi mormońskiego biskupa Seana, jego rodzina ma posiadłość i kolekcję klasycznych pojazdów. Ale czy ten filar społeczności nie ma nic na sumieniu?

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Gdzie jest moja siostra?

Zmartwiony brat zwraca się do Wolfe'a o pomoc. Nie może odnaleźć swej zaginionej siostry. Podczas poszukiwań detektyw odkrywa, dlaczego kobieta zdecydowała się ukryć.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info