Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2018-02-02 Pokaż dziś

06:00

Medium z Long Island: Zmiana miejsc

Larry ma już dość rozrzutności Theresy i proponuje, aby na jeden dzień zamienili się rolami. Theresa pomaga młodej kobiecie nawiązać kontakt z matką.

Godziny emisji Medium z Long Island

06:30

Mroczne sekrety małżeńskie: Zaślepiająca miłość

Jamie nie miał szczęścia w miłości, dopóki nie poznał Melissy. Gdy oznajmiła mu, że jest w ciąży, natychmiast się oświadczył. Nie wiedział jednak, że to początek kłopotów.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

07:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Jeśli nie chcesz być moja

Absolwentka szkoły wyższej ze złamanym sercem poznaje kogoś, w kim zakochuje się dosłownie na zabój. Ale z czasem przekonuje się, że nic nie jest w jej związku tym, na co wyglada.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

08:00

Zaginieni: Wir

Policja wierzyła, że Ben McDaniel zaginął podczas nurkowania w jaskini. Jednak nurkowie nie znaleźli jego ciała. Skonsternowani śledczy rozpoczęli dochodzenie od nowa.

Godziny emisji Zaginieni

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Ugryzienie, kula, lufa i złamane serce

Pielęgniarka poniosła śmierć z rąk włamywaczy. Tak przynajmniej ustaliła policja. Po latach, dzięki analizie DNA, okazało się, że mordercą była kobieta...

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Rodzinne sekrety

Zabójstwo matki dwójki dzieci było szokiem dla lokalnej społeczności. Tym większym, że wszystkie tropy prowadziły do najbliższych ofiary.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

11:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Okrutne zamiary

W miasteczku Lanett żona burmistrza zostaje uduszona we własnym domu. Czy kobieta padła ofiarą włamywaczy, czy może znała swojego zabójcę?

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

12:00

Krwawa układanka: Morderstwo milionera

W 1994 roku zamożny 55-letni biznesmen został zastrzelony w kuchni swojego domu. Policja podejrzewała jego niepełnosprawnego syna. Ale czy był on zdolny zabić?

Godziny emisji Krwawa układanka

13:00

Zabójczy kochankowie: Mroczna przyszłość

Spotkanie byłych kryminalistów, Chance'a i Danielle, owocuje zażyłą przyjaźnią. Kiedy para nie jest w stanie zapłacić rachunków, pokusa powrotu na ścieżkę przestępczą jest silna.

Godziny emisji Zabójczy kochankowie

14:00

Medium z Long Island: Świąteczny duch

Jest Boże Narodzenie i Theresa wraz z całą swoją rodziną pomaga wydawać jedzenie w kuchni dla bezdomnych. Niepodziewanie pojawia się duch, który wprowadza spore zamieszanie.

Godziny emisji Medium z Long Island

14:30

Medium z Long Island: Walka o samochód

Victoria używa wszystkich swoich wdzięków, aby pożyczyć samochód rodziców. Theresa jest przeciwna, ale jej mąż nie ma zdania. Theresa pomaga kobiecie nawiązać kontakt z ojcem.

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Tajemnice pól śmierci: Nakaz rewizji

Detektywi mają tylko zeznania, ale nie mają ciała ofiary. Nadal szukają fizycznych dowodów, które pozwolą im skazać Tommy'ego Francise'a za morderstwo Curtisa Smitha.

Godziny emisji Tajemnice pól śmierci

16:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Na tropie zabójcy

Młoda, odnosząca sukcesy zawodowe kobieta została zamordowana podczas spaceru w parku. Śledztwo utknęło w miejscu, ale tuż przed zamknięciem sprawy pojawił się nowy trop.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

17:00

Doktor G - lekarz sądowy: Matczyna miłość

Shannon Johnson została sparaliżowana w wyniku wypadku samochodowego. Ku zaskoczeniu lekarzy, kobieta umiera podczas pobytu w szpitalu. Doktor G. szuka przyczyny jej śmierci.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

18:00

Medium z Long Island: Małżeński portret

Theresa i Larry chcą, aby artysta namalował ich wspólny portret, ale nie mogą się zdecydować, w jakiej pozie powinni zostać uchwyceni. Nie wiedzą też, gdzie potem powieszą obraz.

Godziny emisji Medium z Long Island

18:30

Medium z Long Island: Wrota zaświatów

Theresa obawia się swojej pierwszej kolonoskopii. Zdecyduje się na nią czy stchórzy? W programie także sprawa mężczyzny chcącego nawiązać kontakt ze zmarłą żoną.

Godziny emisji Medium z Long Island

19:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Diabeł na pustyni

Adele Curtis zginęła tragicznie w swoim domu. Detektywi drobiazgowo sprawdzili alibi kilku podejrzanych, ale śledztwo utknęło w miejscu. Czy w ustaleniu sprawcy pomogą badania DNA?

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

20:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Świadek morderstwa

Małe, senne miasteczko jest w szoku po tym, jak na jednej z jego ulic zostaje zastrzelona para muzułmanów. Czy nienawiść była jedynym motywem tej okropnej zbrodni?

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

21:00

Duchy: Oblicze zła

Po wizycie na nawiedzonej plantacji Joy boi się, że zły duch cały czas jej towarzyszy. Eksperci radzą, aby kobieta zgłębiła rodzinną przeszłość, jeśli chce poznać prawdę.

Godziny emisji Duchy

22:00

Premiera Mieszkając z duchem, odc. 10

Pogromcy duchów, Amy Bruni i Adam Berry spieszą z pomocą zrozpaczonym rodzinom. Wyposażeni w specjalistyczny sprzęt i wiedzę próbują rozwiązać koszmarne, paranormalne tajemnice.

Godziny emisji Mieszkając z duchem

23:00

Śledztwo w sieci: Potajemne życie

Wzorowa uczennica szkoły średniej Brittany Clardy zaczyna się spotykać ze starszym mężczyzną. Kiedy nastolatka znika, detektywi muszą szybko poznać jej pełne sekretów życie.

Godziny emisji Śledztwo w sieci

00:00

Trzy noce z duchami: W domu mordercy

W Nowym Orleanie Nick i Katrina spędzają 72 godziny w domu, w którym popełniono jedno z najbrutalniejszych morderstw. Zack Bowen zamordował tam swoją dziewczynę Addie Hall.

Godziny emisji Trzy noce z duchami

01:00

Duchy: Demony nie umierają

Po przeprowadzce z rodziną na przedmieścia, Bill Toler i jego żona słyszą w nowym domu tajemnicze hałasy. Mężczyzna jest pewien, że dom jest nawiedzony przez duchy.

Godziny emisji Duchy

02:00

Śledztwo w sieci: Potajemne życie

Wzorowa uczennica szkoły średniej Brittany Clardy zaczyna się spotykać ze starszym mężczyzną. Kiedy nastolatka znika, detektywi muszą szybko poznać jej pełne sekretów życie.

Godziny emisji Śledztwo w sieci

02:48

W sieci oszustwa, odc. 1

Z życia wzięte historie o tragicznych w skutkach przyjaźniach zawartych w internecie. Poznamy oszustów, którzy wykorzystali media elektroniczne, aby zwabić w pułapkę swoje ofiary.

Godziny emisji W sieci oszustwa

03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Niebezpieczna gra

Znaleziono martwe dziecko, które na szyi miało zaciśnięty pasek. Czy było to samobójstwo, czy tragiczny wypadek? Następnie dr G bada przyczynę śmierci rosyjskiego uczonego.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Lata 80. dekada zbrodni: Morderstwo w Central Parku

Piękna nastolatka Jennifer Levin zostaje znaleziona martwa w Central Parku. Policja aresztuje szkolnego przystojniaka Roberta Chambersa, ale ten winę zwala na „ostry seks".

Godziny emisji Lata 80. dekada zbrodni

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Kartka z życzeniami

Kiedy Tabitha Howe poznała Scotta Wellingtona, romans był ostatnią rzeczą, jaką miała w głowie. Niebawem okazało się, że za maską zakochanego mężczyzny skrywał się istny potwór.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Przybrana córka

Rodzice zastępczy zwracają się o pomoc do Wolfe'a, kiedy jedno z ich dzieci znika. Podczas poszukiwań zaginionej dziewczyny, Wolfe trafia do przestępczego półświatka w mieście.

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info