Reklama

Logo ID Program TV ID - ramówka, emisje

2018-02-14 Pokaż dziś

06:00

Medium z Long Island: Brzydki przewóz

Theresa postanawia wyremontować zdezelowaną ciężarówkę jej ojca. Zaszokuje także pewnego mechanika swoimi niesamowitymi zdolnościami.

Godziny emisji Medium z Long Island

06:30

Mroczne sekrety małżeńskie: Złośliwe okaleczenia

Joyce zrezygnowała ze swojej niezależności, gdy poznała sympatycznego pośrednika w obrocie nieruchomościami. Niebawem para się pobrała. Wtedy czar Bryanta szybko prysł...

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

07:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Kobieta pokryta farbą

Pokryta farbą kobieta zostaje znaleziona martwa w piwnicy swojego domu. Dopiero po 18 miesiącach żmudnego śledztwa udaje się detektywom znaleźć sprawcę ataku.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

08:00

Zaginieni: Utracona miłość

Intrygujące przypadki zniknięć ludzi w tajemniczych okolicznościach. Część poszukiwań kończy się szczęśliwie, a część niestety tragicznie. Bywa też, że śledztwa utykają w miejscu.

Godziny emisji Zaginieni

09:00

Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką: Hollywoodzki hit

Do drzwi domu kaskadera Garretta zapukał bandyta, który z bliskiej odległości strzelił do niego z pistoletu. Mężczyzna przeżył. Czy wciąż groziło mu niebezpieczeństwo?

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły Ameryką

Reklama
10:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Jeśli nie chcesz być moja

Absolwentka szkoły wyższej ze złamanym sercem poznaje kogoś, w kim zakochuje się dosłownie na zabój. Ale z czasem przekonuje się, że nic nie jest w jej związku tym, na co wyglada.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

11:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Ryzykowne interesy

Bob Eidman zostaje zamordowany w biały dzień w swoim biurze. Mieszkańcy miasta obawiają się, że bezwzględny zabójca znów zaatakuje. A może jest inne wytłumaczenie tej zagadki?

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

12:00

Krwawa układanka: Hotelowe zabójstwo

W hotelowym pokoju w stanie Oregon, pokojówka odkrywa zwłoki kobiety. Mąż ofiary ujawnia, iż para żyła w otwartym związku. Czy sprawcą mógł być kochanek kobiety?

Godziny emisji Krwawa układanka

13:00

Zabójcza miłość: Miłość za kratkami

Samotna mama Mary Crockett, która przebywa w więzieniu w Zachodniej Wirginii, zakochuje się w strażniku Chrisie Harlessie. Jednak ich miłość ma swoje tragiczne konsekwencje.

Godziny emisji Zabójcza miłość

14:00

Medium z Long Island: Dzień na plaży

Wdowa jest w szoku, kiedy Theresa nawiązuje kontakt z jej zmarłym mężem. Czy teraz Jenn będzie w stanie rozpocząć nowy etap życia? Dzień na plaży nie przebiega zgodnie z planem.

Godziny emisji Medium z Long Island

14:30

Medium z Long Island: Absolwent

Podczas pedicure'u Theresie udaje się nawiązać kontakt ze zmarłą matką klientki. Czy Michelle otrzyma odpowiedzi na swoje pytania? Victoria kończy szkołę.

Godziny emisji Medium z Long Island

15:00

Klub detektywów: Słowo przeciwko słowu

Mężczyzna zostaje zastrzelony w swoim domu w Nowym Orleanie. Nawigacja naprowadza detektywa Barreta Mortona na trop zabójcy, którym kierowała mordercza zazdrość.

Godziny emisji Klub detektywów

16:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Wypłata po śmierci

Śmiertelnie chory 87-latek zostaje znaleziony martwy po tym, jak najprawdopodobniej upadł ze schodów. Jednakże detektywi odkrywają, że wypadek ten został jedynie upozorowany.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

17:00

Krwawa układanka: Morderstwo milionera

W 1994 roku zamożny 55-letni biznesmen został zastrzelony w kuchni swojego domu. Policja podejrzewała jego niepełnosprawnego syna. Ale czy był on zdolny zabić?

Godziny emisji Krwawa układanka

18:00

Medium z Long Island: Powrót za kratki

Theresa ponownie spotyka się z młodą kobietą, którą poznała w zakładzie karnym, a następnie postanawia pomóc więźniowi.

Godziny emisji Medium z Long Island

Reklama
18:30

Medium z Long Island: Za kulisami

W programie zobaczymy Theresę podróżującą w przebraniu, jej zakulisowe potknięcia i nerwy... Sprawdźcie jak kręcono odcinek specjalny na żywo.

Godziny emisji Medium z Long Island

19:00

Zbrodnia w sąsiedztwie: Kłopoty w Coal Country

Historie osób, które poniosły śmierć z rąk znajomych lub członków rodziny. W toku śledztwa powoli rysuje się prawdziwy obraz zdarzeń, który naprowadza policjantów na trop sprawcy.

Godziny emisji Zbrodnia w sąsiedztwie

20:00

Prywatne śledztwa Tamron Hall: Zaginięcia w Zatoce Meksykańskiej

W południowozachodniej Florydzie znika młody ojciec Terrance Williams. Kiedy matka podąża tropem syna, odkrywa coś wyjątkowo złowieszczego.

Godziny emisji Prywatne śledztwa Tamron Hall

21:00

Premiera Pocałunek śmierci: Szalona miłość

Uczennica szkoły średniej Melissa ma przed sobą wspaniałą przyszłość, kiedy poznaje Roberta Burtona. Zazdrość i zaborczość mężczyzny niweczy i niszczy wszystkie plany dziewczyny.

Godziny emisji Pocałunek śmierci

22:00

Zabójcze zauroczenie: Zazdrość i namiętność

Liczne romanse w jednym czasie nie stanowią dla studenta problemu. Ale dla zazdrosnego o niego geja, wynajmującego mu mieszkanie, już tak. Czy żądza zemsty skończy się tragedią?

Godziny emisji Zabójcze zauroczenie

23:00

Zabójcze zauroczenie: Miłość na zabój

Gdy niewierny mąż zaczyna otrzymywać anonimowe groźby śmierci, sprawiedliwość dosięga jego kochankę. Ale prawda o całym zdarzeniu jest bardziej mroczna, niż można sobie wyobrażać.

Godziny emisji Zabójcze zauroczenie

00:00

Miasta, w których straszy: Savannah

Pogromcy duchów analizują zjawiska paranormalne wokół Hanging Square w Savannah. To miejsce jest epicentrum przedziwnych zdarzeń już od ponad 300 lat.

Godziny emisji Miasta, w których straszy

01:00

Duchy: Horror w Heartland

Nastolatek obdarzony zdolnościami paranormalnymi musi zmierzyć się z demonem, który chce go zniszczyć. Kto zwycięży w tej walce?

Godziny emisji Duchy

02:00

Kryminalny geniusz - Whitey Bulger

Historia bezwzględnego gangstera Jamesa „Whitey" Bulgera, który przez dekady kierował ogromnym podziemiem przestępczym, sprytnie wymykając się wymiarowi sprawiedliwości.

Godziny emisji Kryminalny geniusz - Whitey Bulger

02:48

Zbrodnie, które wstrząsnęły światem: Dusiciel z Wiednia

Podczas pobytu w więzieniu Jack Unterweger stał się słynnym pisarzem. Został zwolniony warunkowo i już wkrótce zaczął popełniać kolejne zbrodnie - dusił prostytutki.

Godziny emisji Zbrodnie, które wstrząsnęły światem

Reklama
03:36

Doktor G - lekarz sądowy: Tajemnicze życie

Mężczyzna przyjeżdża do domu brata i znajduje go oraz jego dziewczynę martwych w łóżku. Obydwoje mają na głowie ślad po jednej ranie postrzałowej.

Godziny emisji Doktor G - lekarz sądowy

04:24

Tożsamość ofiary: Kobieta w lesie

Rodzina zaczyna się denerwować, kiedy matka chrzestna nie pojawia się na chrzcie. Tymczasem biegacz natrafia na zwłoki kobiety na mało uczęszczanej drodze w Pensylwanii.

Godziny emisji Tożsamość ofiary

05:12

Mroczne sekrety małżeńskie: Broń wewnętrzna

Diane zakochała się od pierwszego wejrzenia we Francuzie, Philippe. Niestety, po latach potajemnych romansów, Diane przyszło walczyć o życie z powodu oszustw ukochanego mężczyzny.

Godziny emisji Mroczne sekrety małżeńskie

05:36

Detektyw do zadań specjalnych: Papierowy trop

Devin jest właścicielem niewielkiej firmy drukarskiej. Podejrzewa, że jeden z jego pracowników kradnie drogie artykuły biurowe. Czy Wolfe przyłapie sprawcę na gorącym uczynku?

Godziny emisji Detektyw do zadań specjalnych

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej ID umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV ID. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału ID można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV ID umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji ID. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info