Logo Kino TV Program TV Kino TV - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaż dziś

05:05

Tristan i Izolda

romans, dramat, przygodowy ( Czechy, niemcy, USA, Wlk. Brytania 2006 ) Czas: 120min.

Opowieść o namiętnej miłości, która prowadzi do poważnych i niepożądanych konsekwencji. Tristan (James Franco) to jeden z najznakomitszych rycerzy owego czasu, który po upadku Imperium Rzymskiego, walczy wraz z wodzem Marke (Rufus Sewell) przeciwko królowi Irlandii – Donnchadh’owi (David O’Hara), który wprowadza teraz swoje rządy w Anglii. Tristan i Marke marzą o tym, aby ukrócić obecność Irlandczyków w swoim kraju. Jednak Tristan ma pewną tajemnicę przed wodzem, otóż kiedy został poważnie...

Reżyseria: Kevin Reynolds

Obsada: James Franco , Sophia Myles

Godziny emisji Tristan i Izolda

07:15

TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 30min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

07:55

Delikatność

komedia, romans ( Francja 2011 ) Czas: 105min.

Piękna Nathalie po śmierci męża rzuca się w wir pracy. Po pewnym czasie zaprzyjaźnia się z Markusem, jej pracownikiem. Relacja pogłębia się. Jednak to nie spojrzenia innych ludzi, a ich własne zwątpienie i niepewność mogą spowodować rozpad czegoś, na czym im obojgu najbardziej zależy.

Reżyseria: David Foenkinos , Stéphane Foenkinos

Obsada: Audrey Tautou , François Damiens , Bruno Todeschini

Godziny emisji Delikatność

10:15

TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 30min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

10:55

Nora Roberts - Błękitny Dym

Dramat, Romans, Thriller ( USA 2007 ) Czas: 92min.

Reena Hale (Alicia Witt) jest detektywem policji Baltimore specjalizującym się w sprawach o podpalenie. W dzieciństwie Reena stała się świadkiem pożaru restauracji swoich rodziców, co odcisnęło piętno na jej psychice i wpłynęło na wybór drogi zawodowej. Pewnego dnia kobieta powraca do rodzinnej miejscowości, w której dochodzi do serii groźnych podpaleń i w pewnym momencie uświadamia sobie, że są one powiązane z jej osobą. W międzyczasie wiąże się uczuciowo z miejscowym stolarzem Bo. Niestety,...

Reżyseria: David Carson

Obsada: Alicia Witt , Scott Bakula , Matthew Settle

Godziny emisji Nora Roberts - Błękitny Dym

13:00

TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 15min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

13:15

POIROT - Porwanie premiera

Dramat, Kryminał ( Wielka Brytania 1990 ) Czas: 51min.

Samochód premiera, jadącego do Paryża na ważną konferencję, zostaje zaatakowany, a niedługo po tym premier znika w dziwnych okolicznościach. Wysocy urzędnicy państwowi wzywają Poirota, by odnalazł dostojnika. Jednak słynny detektyw ma na to tylko 32 godziny – tyle czasu zostało do międzynarodowego spotkania w stolicy Francji. Poirot wkrótce dochodzi do wniosku, że pewne fakty dotyczące tej sprawy i dowody, zebrane po ataku na samochód premiera, budzą jego wątpliwości.

Reżyseria: Andrew Grieve

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

14:35

TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 15min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

14:55

Siostrzane wojny

Komedia, Dramat ( USA 2009 ) Czas: 85min.

Katie (znana z serialu „Słodkie kłamstewka” Lucy Hale) i Sara (Phoebe Strole) są wieloletnimi przyjaciółkami, które rozpoczynają studia na tej samej uczelni i wkrótce zostają przyjęte do kobiecego bractwa Delta. Katie zamierza w ten sposób podążyć w ślady swojej mamy, która swego czasu uczestniczyła w założeniu prestiżowego bractwa, jednak po bliższym poznaniu jego członkiń postanawia wycofać się ze złożenia przysięgi. Sprowadza to na nią lawinę nieprzyjemności, w tym utratę przyjaźni Sary....

Reżyseria: James Hayman

Obsada: Lucy Hale , Courtney Thorne Smith , Amanda Schull

Godziny emisji Siostrzane wojny

16:50

TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

Czas: 30min.

Godziny emisji TV Okazje - Nowa Jakość Telezakupów

17:20

112 - na każde wezwanie - odc. 3

Akcja, Dramat, Romantyczny ( Niemcy 2008 ) Czas: 23min.

W jednym z domów trwa kłótnia małżeńska. Mąż furiat próbuje uciszyć żonę, strzelając do niej z broni. Na miejscu pojawiają się służby. Florian i Steffi chcą uratować ofiarę. Wiele ryzykują, ponieważ uzbrojony szaleniec stara się udaremnić każdą próbę ocalenia rannej kobiety. Zaangażowanie Floriana w spacyfikowanie oszalałego mężczyzny przysparza mu wiele sympatii w oczach niektórych osób, jednak nie wszyscy są przekonani o jego profesjonalizmie.

Reżyseria: Nico Zavelberg

Obsada: Josephine Viktoria Thiel , Joachim Raaf , Dominic Saleh-Zaki

Godziny emisji 112 - na każde wezwanie

18:00

Wojna i Pokój - odc. 6

Dramat, Historyczny, Romantyczny, Wojenny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 82min.

Natasza razem ze swoją rodziną ucieka z Moskwy, żeby schronić się na wsi przed okrucieństwami wojny. Gdy dziewczyna spotyka Andrzeja, błaga go o przebaczenie, a ten wyznaje, że wciąż ją kocha. Po powrocie do Moskwy Piotr zostaje schwytany i uwięziony przez Francuzów. Sonia zwalnia Mikołaja z danego słowa. Ten zaręcza się z Marią, a potem ją poślubia. Francuzi, którzy ponoszą klęskę na froncie, szykują się do odwrotu i opuszczają Moskę.

Reżyseria: Tom Harper

Obsada: Paul Dano , James Norton , Lily James

Godziny emisji Wojna i Pokój

19:55

POIROT - Gwiazda zachodu

Dramat, Kryminał ( Wielka Brytania 1990 ) Czas: 50min.

Tym razem Poirot stoi przed nie lada wyzwaniem. Musi odnaleźć złodzieja diamentów, który ośmielił się ukraść kosztowny kamień na jego oczach. Wszystko zaczęło się od zaproszenia, jakie detektyw otrzymał od słynnej belgijskiej aktorki Marie Marvelle. Okazało się, że artystka dostawała anonimowe listy, dotyczące jej cennego diamentu. Tymczasem do Poirota w podobnej sprawie zwraca się też Lady Yardly. Gdy detektyw w towarzystwie Hastingsa przychodzi do posiadłości państwa Yardly, dochodzi do...

Reżyseria: Richard Spence

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

21:00

Premiera Porzucony według Harlana Cobena - odc. 7

Dramat ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 44min.

Slade wyjaśnia Markowi motywy dokonanych morderstw, z czym Mark jako prawnik ma kłopot. U rodziców Marka dochodzi do włamania. Sprawa Jessie’go zaczyna powoli męczyć całą rodzinę. Podczas przesłuchania przed Dannym, Pain wyjaśnia swoją rolę w sprawie Seleny po jatce u Portera. Mark spotyka kogoś w miejscu, w którym zaginął Jessie, jednak nieznajomy ucieka.

Reżyseria: Mark Tonderai

Obsada: Tom Cullen , Hannah Arterton , O.T. Fagbenle

Godziny emisji Porzucony według Harlana Cobena

22:00

Premiera Porzucony według Harlana Cobena - odc. 8

Dramat ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 44min.

Marosi chce wskazać Danny’emu miejsce, w którym zakopał ciało Jessiego. Sprawa komplikuje się, kiedy jego udział w zabójstwie wydaje się wykluczony. W tym czasie Slade zostaje zatrzymany za morderstwo, jednak dostaje alibi od Marka. Danny i Ally znajdują pewien wątek – ktoś mógł działać w jego imieniu. Postanawia zgłębić go Slade razem z Pru. Łamiąc prawo, Mark, Slade oraz Danny znajdują kolejne elementy układanki.

Reżyseria: Mark Tonderai

Obsada: Tom Cullen , Hannah Arterton , O.T. Fagbenle

Godziny emisji Porzucony według Harlana Cobena

23:00

Kruk, zagadka zbrodni

kryminał, thriller ( USA, Węgry, Hiszpania 2012 ) Czas: 106min.

Fabularyzowany obraz przedstawiający ostatnie dni życia Edgara Allana Poe, w którym poeta poszukuje mordercy, którego zbrodnie łudząco przypominają te opisane w książkach pisarza. Seryjny morderca wykorzystuje opublikowane wiersze i opowieści Poe, by dokonać zbrodni z prawdziwego zdarzenia. Pisarz kontaktuje się z detektywem Fields’em by wspólnymi siłami namierzyć szaleńca. Zabójca nadal jest jednak krok przed nimi.

Reżyseria: James McTeigue

Obsada: John Cusack ,  Alice Eve ,  Luke Evans

Godziny emisji Kruk: Zagadka zbrodni

01:15

Abraham Lincoln kontra zombie

Akcja, Komedia, Horror ( USA 2012 ) Czas: 92min.

Horror o charakterze czarnej komedii. Podczas wojny secesyjnej prezydent Abraham Lincoln (Bill Oberst Jr.) musi stawić czoła nie tylko armii konfederatów, ale też żywym trupom. W USA zaczęła szerzyć się zaraza zombie, którzy są bardziej niebezpieczni niż wróg na froncie. Czy Lincolnowi uda się powstrzymać bestie przez zniszczeniem Ameryki?

Reżyseria: Richard Schenkman

Obsada: Bill Oberst Jr. , Kent Igleheart , Rhianna Van Helton

Godziny emisji Abraham Lincoln kontra zombie

02:50

Potajemna podróż

dramat ( Włochy, Francja 2006 ) Czas: 100min.

Kiedy Leo i Ale byli dziećmi, doświadczyli najgorszej rzeczy, jaką można sobie wyobrazić. Chłopiec i jego siostra byli świadkami morderstwa swojej matki w rodzinnym domu. Teraz, 30 lat później kiedy posiadłość ma być sprzedana, ich stare wspomnienia są tak silne jak nigdy. Dorośli teraz ludzie, muszą stawić czoła trudnościom swojego życia.

Reżyseria: Roberto Andò

Obsada: Alessio Boni , Donatella Finocchiaro , Valeria Solarino

Godziny emisji Potajemna podróż

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Kino TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Kino TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Kino TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Kino TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Kino TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info