Reklama

Logo Kino TV Kino TV program TV na 2018-06-19 - ramówka, emisje

2018-06-19 Pokaż dziś

06:25

Fame

musical, komedia, dramat ( USA 2009 ) Czas: 103min.

Wznowiona wersja narodzonego Oscarem musicalu z 1980 roku. Film opowiada o studentach nowojorskiej akademii sztuki, którzy nie bojąc się ciężkiej pracy, dążą do spełnienia własnych marzeń. Młodzież poznaje różne style występowania publicznego. Poczynając od tańca, poprzez śpiew aż do aktorstwa. Każde z nich dając z siebie wszystko, marzy by pewnego dnia zyskać sławę i zostać utalentowaną gwiazdą.

Reżyseria: Kevin Tancharoen

Obsada: Kelsey Grammer , Bebe Neuwirth , Megan Mullally

Godziny emisji Fame

08:10

Agora

przygodowy, dramat, historyczny ( Hiszpania 2009 ) Czas: 121min.

Aleksandria, IV wiek naszej ery. Davus to prywatny sługa pięknej Hypatii, która jest zaraz jego mentalnym przewodnikiem. Chłopak zakochany jest bez pamięci w swej pani, jednak nie jest on jedynym pretendentem do jej uczuć. Hypatia naucza astronomii, filozofii i matematyki. Swoim wdziękiem ukradła serce także swojemu uczniowi, Orestesowi. W mieście polityczną władzę obejmują Chrześcijanie. Kiedy Hypatia nie widzi nic poza nauką, Davus rozdarty jest między miłością do kobiet a religią, która...

Reżyseria: Alejandro Amenábar

Obsada: Rachel Weisz , Max Minghella , Oscar Isaac

Godziny emisji Agora

10:55

Powrót do raju - seria 2, odc. 6

dramat ( Australia 2006 ) Czas: 55min.

Gerry powraca do Far Out East. Art wyrusza na poszukiwania Eva. Josh, który miał przejąć opiekę nad hostelem pod nieobecność ojca, zostaje aresztowany.

Reżyseria: Stuart McDonald

Obsada: Richard Roxburgh , Tom Long , Susie Porter

Godziny emisji Powrót do raju

12:10

POIROT - Podwójny trop

Dramat, Dreszczowiec, Kryminał ( Wielka Brytania 1991 ) Czas: 49min.

Inspektor Japp obawia się, że może wkrótce pozostać bez pracy. Sen z oczu spędzają mu seryjne kradzieże klejnotów. Prosi o pomoc Poirota. Japp jest pod presją, ale Poirot zaleca cierpliwość. Kiedy dochodzi do kolejnej kradzieży biżuterii, Poirot z Hastingsem udają się do domu Marcusa Hardmana, kolekcjonera biżuterii, któremu skradziono naszyjnik ze szmaragdem. Mijają dni. Poirot zdaje się być bardziej zainteresowany rosyjską hrabiną, niż rozwiązaniem zagadki. Hastings i panna Lemon biorą...

Reżyseria: Renny Rye

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

13:15

Indianin

familijny ( Holandia 2009 ) Czas: 76min.

Film dla dzieci poruszający kwestie pochodzenia rasowego i odrębności etnicznej. Koos, peruwiański chłopiec zaadoptowany i wychowany został przez holenderką rodzinę. Chłopiec nie czuje jednak silnej identyfikacji ze swoimi zastępczymi rodzicami i ma małe poczucie, kim naprawdę jest. Wszystko zmienia się , kiedy Koos pewnego dnia spotyka chłopca, który gdy peruwiańską muzykę pod lokalnym supermarketem. Od tego momentu, Koos robi wszystko, aby zachowywać się jak prawdziwy Peruwiańczyk.

Reżyseria: Ineke Houtman

Obsada: Matthias den Besten , Claire Lapadu , David Verbaas

Godziny emisji Indianin

Reklama
15:00

Ukryta kamera

Thriller ( Hiszpania 2007 ) Czas: 88min.

Gdy wpływowy dziennikarz śledczy zostaje znaleziony martwy w jednym z hoteli w Barcelonie, jego brat Dan Kovacs (Dean Cain) – także niezależny politycznie dziennikarz – rozpoczyna prywatne śledztwo w sprawie niewyjaśnionej śmierci. Podszywając się pod agenta Interpolu, zaczyna szukać informacji o niedawnej działalności zmarłego i szybko staje się celem ataku płatnych zabójców oraz obiektem zainteresowania agentów rządowych. Wkrótce mężczyzna odkrywa, że śmierć Petera jest powiązana z...

Reżyseria: Bryan Goeres

Obsada: Dean Cain ,  Lucía Jiménez  ,  Arnold Vosloo

Godziny emisji Ukryta kamera

17:00

Mistrzyni kierownicy

familijny, sportowy ( USA 2008 ) Czas: 82min.

Młoda dziewczyna, Alexis „Alex” Johnstone, z miasteczka Willow Springs marzy o tym, żeby zostać zawodowym kierowcą rajdowym. Nie pozwala jej na to wuj, który się nią opiekuje. Ojciec Alex zginął na torze, na zakręcie, którego nie potrafi pokonać teraz dziewczyna. Któregoś dnia Alex spotyka Darryla, który należy do profesjonalnego teamu rajdowego. Jego grupa poszukuje kandydata na kierowcę. Alex postanawia spróbować wbrew woli wuja.

Reżyseria: Daniel Zirilli

Obsada: Mircea Monroe , Justin Guarini , Dwier Brown

Godziny emisji Mistrzyni kierownicy

18:55

POIROT - Wigilia Wszystkich Świętych

Dramat, kryminał ( Wielka Brytania 2009 ) Czas: 89min.

Podczas zabawy halloween zostaje brutalnie zamordowana Joyce Reynolds (Macy Nyman). Jej dziwne zachowanie nie uszło uwadze gości. Bez skrępowania opowiadała uczestnikom imprezy, że była kiedyś świadkiem morderstwa. Niewielu traktowało jednak jej słowa poważnie. Odnalezione ciało wywołuje szok. Obecna na przyjęciu Ariadne Oliver wzywa przyjaciela na pomoc w rozwikłaniu morderstwa. Detektyw Poirot szuka rozwiązania w wydarzeniach sprzed lat. Wszystko wskazuje na to, że uczestników halloween...

Reżyseria: Charlie Palmer

Obsada: David Suchet , Hugh Fraser , Philip Jackson

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

21:00

Premiera Facet od serca - seria 2, odc. 9

Dramat ( Australia 2017 ) Czas: 48min.

Żona Hugha, z którą doktor dawno nie miał bliższego kontaktu, przyjeżdża z Los Angeles, wprowadzając chaos w życie Penny oraz rodziny Hugha. Charlie i Matt uczą wiele Hayley na temat miłości, pożądania i potrzeby przebaczenia Ajaxowi.

Reżyseria: Ben Chessell

Obsada: Rodger Corser , Nicole da Silva , Ryan Johnson

Godziny emisji Facet od serca

22:00

Premiera Facet od serca - seria 2, odc. 10

Dramat ( Australia 2017 ) Czas: 48min.

Penny ma złamane serce, podczas gdy Hugh dokonuje serii katastrofalnych w skutkach wyborów, dotyczących jego małżeństwa i kariery. W dniu ślubu Hayley i Ajaxa aż czuć miłość unoszącą się w powietrzu.

Reżyseria: Ben Chessell

Obsada: Rodger Corser , Nicole da Silva , Ryan Johnson

Godziny emisji Facet od serca

23:05

Dziewczyny z przemytu - część 2

dramat, kryminał ( USA, Kanada 2005 ) Czas: 85min.

Nadia, 16-letnia dziewczyna z Kijowa, daje się nabrać na ofertę agencji modelek. Amy, 12-letnia Amerykanka, zostaje porwana na Filipinach na oczach rodziców. Helena, samotna matka z Pragi, pozwala sobie na romantyczny weekend w Wiedniu. Wszystkie stają się ofiarami międzynarodowej grupy, zajmującej się handlem ludźmi, prowadzonej przez Siergeja Karpowicza (Robert Carlyle) z Nowego Jorku. Dziewczyny są siłą zmuszane do prostytucji, bite i poniżane. Dochodzenie w ich sprawie prowadzi...

Reżyseria: Christian Duguay

Obsada: Robert Carlyle , Donald Sutherland , Mira Sorvino

Godziny emisji Dziewczyny z przemytu

01:00

Ostatni Legion

sensacyjny ( USA, Słowacja, Wielka Brytania, Włochy 2006 ) Czas: 98min.

Rozdarty wojną wewnętrzną Rzym, staje się miastem, w którym panuje chaos i zniszczenie. Uwięzionemu przez rebeliantów, na wyspie Capri, cesarzowi udaje się uciec, dzięki pomocy swego nauczyciela Ambrosinusa (Sir Ben Kingsley) i legionisty Aureliusa (Colin Firth). Młody cesarz podejmuje się zadania odbudowania świetności dawnego imperium. Wyrusza więc z niewielką grupą żołnierzy do Bretanii, by odszukać ostatni rzymski legion i powrócić wraz z nim do Rzymu.

Reżyseria: Doug Lefler

Obsada: Colin Firth , Ben Kingsley , Aishwaria Rai

Godziny emisji Ostatni Legion

02:55

Zmarszczki

animowany, dramat ( Hiszpania 2011 ) Czas: 86min.

Animowany film dla dorosłych, który powstał na podstawie nagradzanego komiksu Paco Roca, opowiada o przyjaźni między mieszkańcami domu spokojnej starości. Wiekowy Emilio ma początki choroby Alzheimera, przez co opieka nad nim jest dość trudna dla jego syna i synowej. Zostaje przez nich oddany do domu starców, w którym poznaje Miguela. Jego nowy towarzysz, razem ze swoimi kolegami, wymyśla przewrotny plan, by pomóc Emilio odnaleźć się w obcym dla niego miejscu.

Reżyseria: Ignacio Ferreras

Obsada: Tacho Gonzalez , Alvaro Guevara , Mabel Rivera

Godziny emisji Zmarszczki

04:25

O programie TV stacji Kino TV

Na stronie stacji telewizyjnej Kino TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Kino TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-19 dla kanału Kino TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Kino TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Kino TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Kino TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info