Logo Nat Geo People Program TV Nat Geo People - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Zaklinacz psów, odc. 1 Godziny emisji

reality show ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Ostatni sezon popularnego programu, w którym psi behawiorysta Cesar Millan tresuje agresywne, nerwowe i nadpobudliwe psy. Pod wpływem jego niecodziennych metod niesforne czworonogi przechodzą ogromną przemianę. Cesar odwiedzi m.in. rezydencję Hugh Hefnera, Kelseya Grammera, gwiazdę serialu "Frasier", oraz wiele innych postaci amerykańskiego show-biznesu. Wybierze się nawet za ocean do Wielkiej Brytanii, by pomóc zatroskanym właścicielom niegrzecznych pupili.

07:00

Cesar Millan na ratunek, odc. 3 - Zła reputacja Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 52min.

Stella, suka rasy wyżeł weimarski krótkowłosy, nie ma dobrej reputacji wśród sąsiadów. Jej właściciele, którzy niedawno wprowadzili się do nowego bloku, muszą się tłumaczyć z głośnego szczekania. Kilka miesięcy temu Stella zaatakowała innego psa i pogryzła jego właścicielkę Tinę. Kobieta nie wniosła oskarżenia do sądu, lecz zadzwoniła po Cesara. Postanowiła dać suczce ostatnią szansę.

08:00

Dolce vita według Davida Rocco: Neapol, odc. 3 - Uliczne smaki Neapolu Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2017 ) Czas: 28min.

Z pomocą przewodnika Egidio, miejscowego blogera kulinarnego, David odkrywa smaki ulicznego jedzenia Neapolu.

08:30

Dolce vita według Davida Rocco: Neapol, odc. 6 - Nad morzem Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2017 ) Czas: 28min.

Neapol, jednak z najstarszych zamieszkałych miast na świecie, ma wiele do zaoferowania - wyborną muzykę, muzea i przede wszystkim znakomitą, lokalną kuchnię. Dzięki temu jest to idealne miejsce dla szefa kuchni, Davida Rocco, który może tu zgłębiać niebanalne smaki i potrawy. Odwiedza on także lokalne wyspy, jak Capri, Ischia, Procida czy Penisola Sorrentina.

09:00

Pacyfik i ja, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 44min.

Ellis obiera kurs na wyspy Fidżi, gdzie musi stawić czoło żarłaczom tępogłowym i próbie ognia. Następnie udaje się na Wyspy Lau, urokliwego miejsca naznaczonego okrutną przeszłością.

10:00

Pacyfik i ja, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 44min.

Nowozelandzki podróżnik Ellis Emmett żegluje przez Pacyfik, odwiedzając miejsca, do których można dotrzeć jedynie drogą morską. Podczas swojej wyprawy odwiedza urokliwe miejsca i poznaje lokalnych mieszkańców.

11:00

Smaki Indii według Davida Rocco 2, odc. 11 - Złoty Amritsar Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Kanada 2015 ) Czas: 28min.

David spełnia swoje marzenie i odwiedza Złotą Świątynię, najświętsze miejsce sikhizmu. W świątynnej kuchni, gdzie członkowie społeczności wspólnie gotują, wydaje się ponad 100 tysięcy posiłków dziennie. David będzie miał szansę uczestniczyć w przygotowaniu potraw. Potem wybierze się na wycieczkę po mieście, by spróbować pendżabskich przysmaków.

11:30

Smaki Indii według Davida Rocco 2, odc. 12 - Pendżabski styl Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Kanada 2015 ) Czas: 28min.

David jest w Amritsarze, mieście znanym z miłych mieszkańców i przepysznego jedzenia. Nie może się doczekać, kiedy pozna pendżabską kulturę. Spotka się z miejscowymi, spróbuje lokalnych dań, a nawet nauczy się wiązać turban. Spędzi także czas z dwiema rodzinami - jedna woli jedzenie wegetariańskie, druga kocha mięso.

12:00

Premiera Niezwykły dr Pol, odc. 12 - Zaufajcie ekspertom Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Doktor Pol i jego zespół przez cały rok, nie zważając na warunki, pomagają zwierzętom w potrzebie. Załoga kliniki weterynaryjnej w nowej serii stanie przed nie lada wyzwaniami, takimi jak stworzenie protezy kopyta, czy pomoc zestresowanym krowom. Przez cały sezon ekipa doktora Pola będzie miała ręce pełne roboty, zmagając się z zagadkowymi schorzeniami i poszukując nieszablonowych rozwiązań.

13:00

Niezwykły dr Pol, odc. 11 - Psy w potrzebie Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Doktor Pol i jego zespół przez cały rok, nie zważając na warunki, pomagają zwierzętom w potrzebie. Załoga kliniki weterynaryjnej w nowej serii stanie przed nie lada wyzwaniami, takimi jak stworzenie protezy kopyta, czy pomoc zestresowanym krowom. Przez cały sezon ekipa doktora Pola będzie miała ręce pełne roboty, zmagając się z zagadkowymi schorzeniami i poszukując nieszablonowych rozwiązań.

14:00

Weterynarz do zadań specjalnych, odc. 5 - Całkiem poważna robota Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 55min.

Pod opiekę weterynarza trafia siedmioletni królik Nautilus. Zwierzak poważnie zranił się w łapę. Doktor K musi nastawić złamaną kość stopy. Specjaliści zajmują się także marmozetą Bellą Luną, która zachowuje się nieswojo. Doktor K przeprowadza tomografię. Znajduje dużą narośl na stopie zwierzęcia. Tymczasem w filii placówki na bagnach Everglades doktor T i Tom opiekują się wilkiem Lokim, który ma problemy ze wzrokiem.

15:00

Weterynarz do zadań specjalnych, odc. 6 - Fretka i piesek preriowy Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 44min.

Do kliniki trafia fretka Chocolate. Właściciel zauważył, że wypada jej sierść z ogona, a na piersi pojawił się guzek. W kolejce jest wymagający natychmiastowej pomocy królik Twinkles, który nie chce jeść i szybko traci na wadze.

16:00

Czworo niemowląt na sekundę, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 56min.

Czterech ginekologów z różnych zakątków świata opowiada o swojej pracy. Widzowie poznają ojca i syna Zimmermanów z USA, Anne-Gaël Cordier z Francji, Rodha Peters z Indii oraz Alfousseyni Gaye z Senegalu.

17:00

Ucieczka ze świata amiszów, odc. 1 - Amisz 101 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 57min.

Bracia Chris i Reuben, którzy przed laty opuścili swoją kolonię, jadą po przyjaciela Michaela, który zadeklarował podobny zamiar. Na miejscu przekonują się, że wiele osób ma dużo większe problemy z opuszczeniem zamkniętej społeczności, niż mieli oni.

18:00

Ucieczka ze świata amiszów, odc. 2 - Zderzenie kultur Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 57min.

Mose Gingerich spotyka na swojej drodze nastoletnią Michaelę, która chce dołączyć do amiszów. Dziewczyna dorastała w patologicznej rodzinie i jest zachwycona wartościami wyznawanymi przez zamkniętą społeczność. Dla Mose'a, który pomaga byłym amiszom przystosować się do życia poza osadą, zetknięcie z nią stanowi powód do przemyśleń. Tymczasem Cephas znajduje pracę i nowy dom.

19:00

Mali ludzie w wielkim świecie, odc. 7 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 56min.

Charlie West zarabia na życie jako klaun na rodeo. Od ponad 30 lat zabawia tłumy i pomaga zawodnikom uniknąć rogów rozwścieczonych byków. Niedawno skończył 50 lat i przygotowuje się do przejścia na emeryturę. Cale Kunick bardzo się stara, by spełnić swoje marzenia o dostatnim życiu. Mimo niewielkiego wzrostu codziennie pracuje jako agent ubezpieczeniowy i na farmie. Na Filipinach karłom nie jest łatwo, gdyż przepisy zabraniają im wykonywania wielu zawodowych. Dlatego też chcą oni zbudować...

20:00

Weterynarz do zadań specjalnych, odc. 3 - Małpka w tarapatach Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 55min.

Małpka Abu niedawno się urodziła. Ma opuchnięte paluszki, wokół których owinął się włos matki. Właściciele samicy oposa chcą zasięgnąć konsultacji w sprawie swojej podopiecznej. Z kolei Wyla, uratowana czteromiesięczna samica kojota, ma przejść badanie stanu zdrowia.

21:00

Weterynarz do zadań specjalnych, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 55min.

Dr K stwierdza u miniaturowego królika Pixela problemy jelitowe i zleca wykonanie tomografii komputerowej. Webster, 29-letnia ara zwyczajna ma problemy ze wzrokiem. Niestety okazuje się, że oko papugi musi zostać usunięte. Na badaniach okresowych pojawia się Pickles, biczogon egipski. Przed dwoma tygodniami jaszczurka była bardzo osowiała.

22:00

Wyjątkowy rejs Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 56min.

Liczący 3000 mil morskich wyścig The Talisker Whiskey Atlantic Challenge jest jednym z najcięższych wyzwań, w jakim biorą udział wioślarze z całego świata. Rozpoczyna się na kanaryjskiej wyspie La Gomera, a meta umiejscowiona jest w Antigui na Karaibach. Zawodnicy mogą startować w czwórkach, dwójkach albo pojedynczo. Przez 40 dni ich walczą z 12-metrowymi falami, wyczerpaniem psychicznym i fizycznym, brakiem snu i samotnością. Bohaterami filmu są członkowie pięciu załóg, które przedstawiają...

23:00

Jak ludzie pierwotni Godziny emisji

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 56min.

45-letnia Lynx od dwudziestu lat mieszka w lasach północno-zachodniej Ameryki. Kobieta nauczyła się prehistorycznych metod przetrwania. Co roku udziela studentom cennych rad, jak przeżyć z dala od cywilizacji. Udowadnia, że skóra, drewno i krzemień mogą doskonale zastąpić plastik i metal. Po trwającym pięć miesięcy szkoleniu jej podopieczni przez kilka tygodni koczują w dziczy bez namiotów czy zapałek. Ich celem jest zaprezentowanie, że potrafią w praktyce zastosować przekazaną im wiedzę....

Reżyseria: Eric Valli

00:00

Tabu Polska, odc. 5 - Prostytucja Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 56min.

Osoby parające się prostytucją często są odseparowane od reszty społeczeństwa. Mimo to wiele kobiet i mężczyzn chętnie podejmuje się tego zajęcia. Jednym z bohaterów odcinka jest Tadeusz, który dla pieniędzy został męską prostytutką. Kilka lat temu stracił pracę w kopalni. Następnie podejmował się dorywczych prac m.in. w hurtowni. W pewnym momencie stwierdził jednak, że odpowiada mu inny sposób zarabiania pieniędzy.

01:00

Tabu Polska, odc. 6 - Więzienie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 56min.

Bohaterami odcinka są osoby, które zostały skazane prawomocnym wyrokiem sądu, a następnie uniewinnione. Okazuje się, że społeczeństwo stroni od osób, które wyszły z więzienia czy aresztu. Piętno odsiadki jest odczuwalne przez całe życie. Zbigniew Góra spędził prawie trzy lata w areszcie jako oskarżony o zabójstwo lekarki w procesie poszlakowym. Następnie został uniewinniony. Wciąż jednak jest traktowany jak kryminalista.

02:00

Wyjątkowy rejs Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 56min.

Liczący 3000 mil morskich wyścig The Talisker Whiskey Atlantic Challenge jest jednym z najcięższych wyzwań, w jakim biorą udział wioślarze z całego świata. Rozpoczyna się na kanaryjskiej wyspie La Gomera, a meta umiejscowiona jest w Antigui na Karaibach. Zawodnicy mogą startować w czwórkach, dwójkach albo pojedynczo. Przez 40 dni ich walczą z 12-metrowymi falami, wyczerpaniem psychicznym i fizycznym, brakiem snu i samotnością. Bohaterami filmu są członkowie pięciu załóg, które przedstawiają...

03:00

Jak ludzie pierwotni Godziny emisji

film dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 56min.

45-letnia Lynx od dwudziestu lat mieszka w lasach północno-zachodniej Ameryki. Kobieta nauczyła się prehistorycznych metod przetrwania. Co roku udziela studentom cennych rad, jak przeżyć z dala od cywilizacji. Udowadnia, że skóra, drewno i krzemień mogą doskonale zastąpić plastik i metal. Po trwającym pięć miesięcy szkoleniu jej podopieczni przez kilka tygodni koczują w dziczy bez namiotów czy zapałek. Ich celem jest zaprezentowanie, że potrafią w praktyce zastosować przekazaną im wiedzę....

Reżyseria: Eric Valli

04:00

Zawód lekarz, odc. 15 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 56min.

Tym razem doktorzy z Balhalm Park przyjmują pacjentów uprawiających turystykę wysokogórską. Dr Heather Watson poznaje pacjenta, który zamierza rozegrać mecz w rugby na szczycie Kilimandżaro. Z kolei Dr Chris Pearce pomaga mężczyźnie, który doznał kontuzji palca podczas wspinaczki.

05:00

Mali ludzie w wielkim świecie, odc. 6 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 59min.

Dwudziestoletni Dhan Das z Indii, który w swojej wiosce jest odrzucany, ma szansę dołączyć do wędrownej trupy karłów. Poznajemy też trzech braci robiących wspaniałe kariery jako kaskaderzy w Hollywood. Okazuje się, że przy wielu zadaniach ich niski wzrost jest atutem. Pediatra z Bostonu również uważa, że jego niewielka postura bywa pomocna w pracy. Kolejni bohaterowie odcinka to cierpiące na karłowatość małżeństwo Blake i Juli oraz Steve i jego syn Callum. Obaj kochają adrenalinę i nurkowanie...

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nat Geo People umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nat Geo People. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nat Geo People można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nat Geo People umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nat Geo People. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info