Logo Nat Geo People Program TV Nat Geo People - ramówka, emisje

2018-02-02 Pokaż dziś

06:00

Chiny za zamkniętymi drzwiami, odc. 5 - Świątynia w Gansu

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2007 ) Czas: 60min.

Dziś Peter i Jeff spedzają czas z tybetańskimi pasterzami w chińskiej prowincji Gansu. Po drodze do klasztoru Labrang, położonego w rejonie zwanym Małym Tybetem, dokumentują święte obrzędy tutejszych mnichów. Mają też rzadką okazję sfilmować wnętrze Wielkiej Sali w głównej świątyni klasztoru. Potem udają się do liczącego dwa tysiące lat miasta Bajiaocheng, jedynej ośmiokątnej wioski starożytnych Chin, oraz do klasztoru Bon. Niebawem w kilku tybetańskich społecznościach, także w Labrang,...

Godziny emisji Chiny za zamkniętymi drzwiami

07:00

Chiny za zamkniętymi drzwiami, odc. 6 - Pekin w rozkwicie

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2007 ) Czas: 60min.

W dzisiejszym odcinku bracia Peter i Jeff odwiedzają Pekin. Dołączają tam do zespołu punkowego. Grają również w ping-ponga z członkami Ligi Młodzieży Komunistycznej.

Godziny emisji Chiny za zamkniętymi drzwiami

08:00

Niezwykły dr Pol, odc. 4 - Kłopoty z Księżyca

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 60min.

Doktor Pol jest zdania, że pełnia Księżyca źle wpływa na niektóre zwierzęta. Ilość pracy w klinice niejako potwierdza tą teorię.

Godziny emisji Niezwykły dr Pol

09:00

Europa w zasięgu ręki, odc. 14 - Jungfrau

serial dokumentalny ( USA 2004 ) Czas: 60min.

Ashley udaje się do Jungfrau. Będąc tam, przejedzie się kolejką, a następnie wybierze na wycieczkę nad wodospad, gdzie Arthur C. Doyle uśmiercił Sherlocka Holmesa.

Godziny emisji Europa w zasięgu ręki

10:00

Dolce vita według Davida Rocco, odc. 12 - Ocet balsamiczny z Modeny

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 35min.

Prowadzący program spotka się z Angelem Giacobazzim, którego rodzina od czterech pokoleń produkuje Aceto Balsamico di Modena. Razem odwiedzą piwnicę, w której ocet dojrzewa nawet przez 35 lat.

Godziny emisji Dolce vita według Davida Rocco

10:30

Dolce vita według Davida Rocco, odc. 13 - Od kłosa do makaronu

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 35min.

W Villi Poggio Bartoli żniwa to poważna sprawa. Młócka pszenicy wciąż odbywa się tu przy użyciu zabytkowych maszyn z lat 20., choć pracownicy nie należą do najmłodszych. David podaje im pomocną dłoń i włącza się w starodawną tradycję, by poznać tajniki uprawy jednego z najważniejszych zbóż świata.

Godziny emisji Dolce vita według Davida Rocco

11:00

Życie od kuchni, odc. 13 - Kropelka księżycówki

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 22min.

Vivian odwiedza destylarnię, gdzie produkuje się bimber. Posłuży on do robienia drinków w barze.

Godziny emisji Życie od kuchni

11:30

Życie od kuchni, odc. 1 - Sezon na jagody

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 22min.

Szefowa kuchni Vivian i jej mąż Ben wyprowadzają się z Nowego Jorku i wracają w rodzinne strony, do Karoliny Północnej. Otwierają tam restaurację.

Godziny emisji Życie od kuchni

12:00

Pogromcy internetowych mitów, odc. 5 - Tenis na skrzydłach

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 60min.

Tim i Buddy próbują przejechać ponad 30 metrów po ślizgawce domowej roboty. Duet odtwarza też jeden z virali - grają w tenisa na skrzydle lecącego samolotu. Panowie sprawdzają też, czy stworzony przez rosyjskich strażników film, na którym robią oni windę z węży gaśniczych, jest prawdziwy.

Reżyseria: Stephen Shearman

Godziny emisji Pogromcy internetowych mitów

13:00

Uliczne eksperymenty, odc. 11 - Po eksplozji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 30min.

Tim zadaje spotkanym osobom pytanie, jakie - ich zdaniem - urządzenie przechowywane zazwyczaj w ogrodowej szopie może wybuchnąć. Odpowiedź okazuje się zaskakująca i pouczająca. Następnie sprawdza, który przedmiot jest najbardziej sprężysty: piłka tenisowa, bila, gumowa piłeczka czy kulka ze stali. Wynik zaskakuje całą grupę. Na koniec Tim zaprasza gości pewnej restauracji do przeprowadzenia testu. Mianowicie chce sprawdzić, które obiekty nie poddadzą się próbie ogniowej przeprowadzonej z...

Godziny emisji Uliczne eksperymenty

13:30

Uliczne eksperymenty, odc. 12 - Punkt krytyczny

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 30min.

Na początku Tim sięga po znany trik polegający na szybkim zdjęciu obrusa ze stołu bez poruszenia stojących na nim naczyń. Tym razem jednak stół jest zastawiony na 24 osoby, a obrus przywiązany do sznura i pociągnięty przez samochód jadący z prędkością 115 mil na godzinę. Następnie próbuje uratować roztopione lody, wykorzystując kuchenkę mikrofalową i odrobinę mąki. Na koniec demonstruje reakcję, jaka zachodzi, kiedy pianka marshmallow znajdzie się w małej komorze próżniowej.

Godziny emisji Uliczne eksperymenty

14:00

Afryka od kuchni, odc. 1 - Malindi

serial dokumentalny ( Kenia 2012 ) Czas: 30min.

Kiran Jethwa wybiera się do Malindi, pięknego miasteczka na kenijskim wybrzeżu. Na miejscu dowie się, jak usmażyć lokalne pączki zwane mandali, oraz będzie zbierał słodkie owoce z wysokich drzew tamaryndowca. Czeka go też polowanie na ogromne kraby w towarzystwie Jacoba i Petera.

Godziny emisji Afryka od kuchni

14:30

Afryka od kuchni, odc. 2 - Machakos

serial dokumentalny ( Kenia 2012 ) Czas: 30min.

Kiran rusza na polowanie nieopodal kenijskiego miasteczka Machakos. Miejscowi myśliwi zdradzą mu pradawną technikę łapania dzikich perlic za pomocą specjalnych pułapek. Kucharz też będzie celem ataku. Narażając się na użądlenia pszczół, spróbuje lokalnego miodu, który jest wykorzystywany przy produkcji wyjątkowego piwa.

Godziny emisji Afryka od kuchni

15:00

Najpiękniejsze plaże świata, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Ekipa programu jeździ w poszukiwaniu najbardziej urokliwych plaż odwiedzi obie Ameryki. Dziś zobaczymy te oblegane przez turystów w meksykańskich kurortach oraz te mniej znane na ekwadorskim wybrzeżu.

Godziny emisji Najpiękniejsze plaże świata

16:00

Niezwykły dr Pol, odc. 18 - Z chirurgiczną precyzją

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Dr Pol i Charles odwiedzają farmę Raya Brookena. Charles doznaje kontuzji, biorąc udział w rodeo. Tymczasem dr Emily opiekuje się rannymi psami.

Godziny emisji Niezwykły dr Pol

17:00

Niezwykły dr Pol, odc. 19 - Szczęście nowicjuszki

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Pracownicy mają pełne ręce roboty. Potrzebują kogoś do pomocy. Ich zespół zasila nowa weterynarz, dr Erin.

Godziny emisji Niezwykły dr Pol

18:00

Cesar Millan: Psia federacja, odc. 8 - Kalifornia

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 44min.

Behawiorysta pomaga byłemu funkcjonariuszowi policji, który nie potrafi okiełznać swojego pupila na smyczy, oraz dwóm psom uratowanym z azjatyckiej farmy mięsnej. Wyjaśnia również właścicielce trzynogiego Luke'a, dlaczego powinna zmienić stosunek do swojego pupila.

Godziny emisji Cesar Millan: Psia federacja

19:00

Ocaleni, odc. 3 - Tornado w Oklahomie

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Tornado, jakie nawiedziło stan Oklahoma 3 maja 1999 roku, niszczyło wszystko, co spotkało na swojej drodze. Zanotowano wówczas największą siłę wiatru, który mógł przekraczać nawet prędkość 500 km/h. Widzowie dowiedzą się, komu udało się przeżyć kataklizm.

Godziny emisji Ocaleni

20:00

Pułapki umysłu 5, odc. 3 - Nieznane zmysły

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 60min.

Jason Silva udowodni, że człowiek nie posiada tylko pięciu zmysłów. Okazuje się, że istnieją inne, ukryte, które ułatwiają codzienne życie i orientację w czasie.

Godziny emisji Pułapki umysłu

21:00

Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała, odc. 6 - Supermocarstwo

serial dokumentalny Czas: 60min.

W 1989 roku młodzieńczy bunt staje się symbolem wolności na całym świecie za sprawą studenta, który przeciwstawił się armii na placu Tiananmen w Chinach. Tymczasem w Ameryce swoją premierę ma kreskówka "Simpsonowie", która szybko podbija serca milionów widzów.

Godziny emisji Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała

22:00

Narkotyki, odc. 9 - Wyspa zombi

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 55min.

Uzależnieni od narkotyków mieszkańcy Portoryko potrafią całymi dniami smętnie poruszać się po okolicy w poszukiwaniu kolejnej dawki środków odurzających. Z nałogami wielu osób i konsekwencjami zażywania szkodliwych substancji próbuje walczyć m.in. doktor Panelli.

Godziny emisji Narkotyki

23:00

Narkotyki, odc. 10 - Hipsterzy z Detroit

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 55min.

Detroit jest jednym z najniebezpieczniejszych miast Stanów Zjednoczonych. Działający w metropolii handlarze narkotyków stosują rozmaite metody, by dotrzeć do nowych klientów, m.in. przygotowują mniejsze i tańsze porcje narkotyków. Z ich usług korzystają m.in. eksperymentujący ze wszystkim hipsterzy.

Godziny emisji Narkotyki

00:00

Tabu, odc. 7 - Zmiana płci

serial popularnonaukowy ( USA 2012 ) Czas: 60min.

Dokumentaliści obserwują życie osób, które poddały się operacji zmiany płci. Ashley i Tony przed laty zmienili płeć i są dzisiaj szczęśliwym małżeństwem. Chris Tina Bruce twierdzi z kolei, że nie jest ani mężczyzną, ani kobietą.

Godziny emisji Tabu

01:00

Tabu, odc. 8 - Ekstremalne ciała

serial popularnonaukowy ( USA 2012 ) Czas: 60min.

Autorzy dokumentu odwiedzają osoby, które podjęły radykalne działania, aby zmodyfikować swoje ciało. Prezentują m.in. kobietę z największą liczbą kolczyków na świecie, Elaine Davidson, która przekłuła swoje ciało w ośmiu tysiącach miejsc. Jadą także do nazywanej "wampirzą mamą" Mary Jose oraz japońskiego artysty "Skorpiona", który za pomocą soli fizjologicznej zmienił wygląd swojej twarzy.

Godziny emisji Tabu

02:00

Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała, odc. 6 - Supermocarstwo

serial dokumentalny Czas: 60min.

W 1989 roku młodzieńczy bunt staje się symbolem wolności na całym świecie za sprawą studenta, który przeciwstawił się armii na placu Tiananmen w Chinach. Tymczasem w Ameryce swoją premierę ma kreskówka "Simpsonowie", która szybko podbija serca milionów widzów.

Godziny emisji Lata 80. Dekada, która nas ukształtowała

03:00

Pułapki umysłu 5, odc. 3 - Nieznane zmysły

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 60min.

Jason Silva udowodni, że człowiek nie posiada tylko pięciu zmysłów. Okazuje się, że istnieją inne, ukryte, które ułatwiają codzienne życie i orientację w czasie.

Godziny emisji Pułapki umysłu

04:00

Narkotyki, odc. 4 - Szaleństwa molly

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 60min.

Molly to niezwykle niebezpieczny, śmiercionośny narkotyk, który jest szczególnie popularny w Atlancie. Można go kupić w nocnych klubach i od dilerów, różniących się od pozostałych jednym, ale poważnym szczegółem - są uzbrojeni w kałasznikowy...

Godziny emisji Narkotyki

05:00

Ocaleni, odc. 3 - Tornado w Oklahomie

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Tornado, jakie nawiedziło stan Oklahoma 3 maja 1999 roku, niszczyło wszystko, co spotkało na swojej drodze. Zanotowano wówczas największą siłę wiatru, który mógł przekraczać nawet prędkość 500 km/h. Widzowie dowiedzą się, komu udało się przeżyć kataklizm.

Godziny emisji Ocaleni

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nat Geo People umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nat Geo People. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nat Geo People można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nat Geo People umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nat Geo People. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 19.02, 20:00 Życie od kuchni, odc. 5 - Nie taka okra straszna Godziny emisji
  • 19.02, 20:30 Życie od kuchni, odc. 6 - Burak niejedno ma imię Godziny emisji
  • 22.02, 20:00 Weterynarz z powołania, odc. 2 - Witaj, przygodo Godziny emisji
  • 25.02, 12:00 Niezwykły dr Pol, odc. 8 - Psi ostry dyżur Godziny emisji
  • 26.02, 20:00 Życie od kuchni, odc. 7 - Zapiekankowy urodzaj Godziny emisji
  • 26.02, 20:30 Życie od kuchni, odc. 8 - Słodki miodzie! Godziny emisji
  • 01.03, 20:00 Weterynarz z powołania, odc. 3 - Psy z Alaski Godziny emisji
  • 04.03, 12:00 Niezwykły dr Pol, odc. 9 - Kraina lodu Godziny emisji
  • 05.03, 20:00 Życie od kuchni, odc. 9 - 3 sposoby na brukiew Godziny emisji
  • 05.03, 20:30 Życie od kuchni, odc. 10 - Szukając małży, część 1 Godziny emisji
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info