Logo National Geographic Program TV National Geographic - ramówka, emisje

2017-08-21 Pokaź dziś

06:00

Katastrofa w przestworzach - Uderzony w bok Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Samolot wyrusza w godzinny rejs do Kolumbii. Podczas przelotu nad najbardziej dzikimi dżunglami na świecie maszyna znika z radarów.

07:00

Supersamochody w megaprodukcji - Porsche panamera Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 56min.

Pracując pod czujnym okiem motoryzacyjnego potentata Afzala Kahna, Ralph i Ranen muszą przekształcić porsche panamera w ekologiczną supermaszynę.

08:00

Megafabryki - Ferrari Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 )

Dokumentaliści wyruszają do włoskiej fabryki w Maranello, w której powstają modele ferrari, jednego z najsłynniejszych samochodów sportowych na świecie. Widzowie zobaczą, w jaki sposób jest produkowany najnowszy model tego słynnego pojazdu - od etapu produkcji stali aż po jazdę próbną gotowego auta na specjalnym torze testowym, należącym do fabryki. Atrakcją programu jest m.in. wykorzystanie grafiki komputerowej.

09:00

Wielkie konstrukcje - USS Virginia Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA )

Wizyta na pokładzie atomowego okrętu podwodnego, wyposażonego w najnowszy sprzęt i wojskowe uzbrojenie. USS Virginia to supernowoczesna łódź amerykańskiej armii i jeden z najcichszych statków podwodnych. Steruje nią zintegrowany komputerowy system dowodzenia.

10:00

Połowy na Alasce - Nowe wyzwania Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 55min.

W Cook Inlet wciąż odbywa się zacięta walka pomiędzy właścicielami kutrów, które łowią tuńczyki. Każdy kolejny rok przynosi nowych rybaków. Muszą sprostać nowym wyzwaniom.

11:00

Brudny biznes - Zemsta i odkupienie Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 54min.

Spotkania z Amerykanami, którzy bardzo ciężko pracują, aby przeżyć. Zbierają wszystko, co rodzi i daje przyroda, od małży po grzyby.

12:00

Brudny biznes - Awaria w wędzarni Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 54min.

Piec ogrzewający wędzarnię psuje się i Ray musi wstrzymać wszystkie prace. W Luizjanie David i Seth podążają tropem aligatora, który zwędził im przynętę i naraził na straty. Z kolei w Maine Jim i Andy po raz ostatni w sezonie nurkują w poszukiwaniu jeżowców. Tymczasem Cliff staje twarzą w twarz ze swoim największym strachem.

13:00

Car S.O.S. - Sportowy daimler Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 56min.

Tim i Fuzz jadą do Berkshire, aby wyremontować daimlera SP250, legendę lat 60. XX wieku. Jego właściciel, Colin, nie zdołał zrobić tego samodzielnie, ponieważ uległ poważnemu wypadkowi. W efekcie od lat auto niszczeje w garażu. Synowie Colina postanowili sprawić ojcu niespodziankę na 70. urodziny. Okazuje się jednak, że aby poszkodowany w wypadku mógł usiąść za kierownicą daimlera darta, trzeba zmniejszyć ciężar układu kierowniczego i hamulców. Cała operacja może zająć sporo czasu. Nie...

14:00

Megafabryki - Ciężarówki Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 59min.

W fabryce Peterbilt produkowane są ciężarówki model 387. Pojazdy te są w stanie ciągnąć przyczepy ważące ponad 37 ton. Każda z tych ogromnych maszyn składa się z około 20 tysięcy części.

15:00

Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Włochy - forteca Hitler Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 60min.

Alianci uważali, że ofensywa z Południa pójdzie gładko, ale determinacja Hitlera sprawiła, że Włochy okazały się istną twierdzą.

16:00

Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Luftwaffe Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 60min.

Odcinek poświęcony sekretom Luftwaffe, legendarnym jednostkom powietrznym, które miały w błyskawicznym tempie zapewnić Hitlerowi niepodzielne panowanie na niebie.

17:00

Katastrofa w przestworzach - Czołowe zderzenie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 59min.

Zderzenie Boeinga 747, należącego do linii lotniczych z Arabii Saudyjskiej, z kazachskim Iłem-76 nad Indiami spowodowało śmierć 349 ludzi. Była to największa katastrofa w powietrzu w historii.

18:00

Katastrofa w przestworzach - Operacja 'Babylift' Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 59min.

Kulisy katastrofy amerykańskiego samolotu, który w 1975 r. wywoził z ogarniętego wojną Wietnamu osierocone dzieci. Zginęło wówczas 150 osób.

19:00

Katastrofa w przestworzach - Katastrofa na Teneryfie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Pan Am 1736 czeka na pokrytym mgłą pasie startowym lotniska w Teneryfie. Nagle uderza w niego samolot linii KLM. Giną 583 osoby.

20:00

Katastrofa w przestworzach - Koszmar w Bagram Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Boeing 747 cargo linii National Airlines, lot 102, rozbił się 29 kwietnia 2013 roku tuż po starcie z lotniska Bagram w Afganistanie. Po przeciągnięciu samolot stracił siłę nośną i spadł na ziemię. Na pokładzie znajdowało się pięć pojazdów opancerzonych. Śledztwo wykazało, że źle zabezpieczony ładunek niekontrolowanie się przesunął, doprowadzając do poważnych uszkodzeń i utarty kontroli nad maszyną. Raport z katastrofy ujawnił wiele zaskakujących faktów.

21:00

Katastrofa w przestworzach - Punkt zwrotny Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 57min.

Boeing 767 rozbija się na zboczu góry. Rusza śledztwo, które ma wskazać przyczynę wypadku. Kontrolerzy ruchu zeznają, że komunikacja z załogą przebiegała prawidłowo.

22:00

Litwinienko: Uciszyć zdrajcę Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Produkcja odsłania kolejne etapy policyjnego śledztwa dotyczącego śmierci byłego podpułkownika FSB. Aleksander Litwinienko uciekł do Wielkiej Brytanii, gdzie w 2001 roku dostał azyl, a następnie obywatelstwo. Na emigracji otwarcie występował przeciwko polityce Władimira Putina. Zmarł w 2006 roku wskutek zatrucia radioaktywnym polonem. W pożegnalnym liście odpowiedzialnością za podanie mu trucizny obarczył rosyjskiego prezydenta. Brytyjski wymiar sprawiedliwości oskarżył o zabójstwo dwóch...

23:00

Seks na sprzedaż Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 57min.

Tajny oddział służb specjalnych i międzynarodowa grupa oficerów śledczych łączą siły, aby wykryć i zamknąć członków grupy handlującej ludźmi. Tajsko-uzbecka organizacja rokrocznie zmusza tysiące kobiet do bycia prostytutkami i zarabia miliony na ich przemycie z Azji Środkowej do Bangkoku i Pattaya w Tajlandii.

Reżyseria: Dugald Maudsley

00:00

Katastrofa w przestworzach - Uderzony w bok Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Samolot wyrusza w godzinny rejs do Kolumbii. Podczas przelotu nad najbardziej dzikimi dżunglami na świecie maszyna znika z radarów.

01:00

Supersamochody w megaprodukcji - Nissan GT-R Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 56min.

Inżynierowie Ralph i Ranen konstruują pojazd, który zmierzy się w wyścigu na 1/4 mili z bugatti veyronem należącym do Afzala Kahna.

02:00

Wielkie konstrukcje - USS Ronald Reagan Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 59min.

USS Ronald Reagan to najnowszy amerykański lotniskowiec z napędem atomowym. Wodowany został w 2001 roku, a dwa lata później oficjalnie znalazł się w strukturach armii. Na jego pokładzie stacjonuje 90 samolotów, a załoga liczy sześć tysięcy ludzi. W 2008 roku wypłynął od z San Diego w pierwszy rejs, autorzy filmu przybliżają kulisy tej wielomiesięcznej wyprawy.

03:00

Katastrofa w przestworzach - Od konfliktu do śmierci Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Rekonstrukcja katastrofy samolotu regionalnych linii Northwest Airlink. Jetstream 31 rozbił się podczas próby lądowania na lotnisku w Hibbing. Zginęło 16 pasażerów i dwóch pilotów. Śledztwo wykazało, że przyczyną tragedii był brak komunikacji między członkami załogi.

04:00

Megalotnisko w Dubaju - Niebezpieczne pozostałości Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 57min.

John musi szybko sprzątnąć pas startowy, ma na to zaledwie kilka sekund. Inżynier Mian sprawdza działanie hamulców w odrzutowcu, który z niewiadomych przyczyn nie chce ruszyć.

05:00

Katastrofa w przestworzach - Zaginiony samolot Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 59min.

Eksperci próbują ustalić, dlaczego samolot brazylijskich linii Varig musiał awaryjnie lądować w dżungli oddalonej o 1100 km od trasy przelotu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV National Geographic. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału National Geographic można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info