Logo National Geographic Program TV National Geographic - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaź dziś

06:00

Katastrofa w przestworzach - Niebezpieczny lot Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Gdy piloci zmieniają kurs, by pasażerowie lotu 706 mogli zobaczyć z bliska francuski liniowiec oceaniczny, samolot niespodziewanie eksploduje.

07:00

Megalotnisko w Dubaju - Nagłe wypadki Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 60min.

Pilot przylatującego samolotu zgłasza awarię, która być może będzie wymagała zamknięcia lotniska. Ponowne otwarcie portu lotniczego zajmie kilka godzin.

08:00

Skarby w ruinach - Młyn zbożowy w Maryland Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 30min.

Jay, Dan i Mark odwiedzają osiemnastowieczny młyn wodny w stanie Maryland. W opuszczonym budynku, w stertach gruzu, odnajdują m.in. stare akcesoria kuchenne i zbiór artystycznych płytek ceramicznych z XIX wieku.

08:30

Skarby w ruinach - Fabryka papieru w Maine Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 30min.

Jay i jego towarzysze ruszają do pochodzącej z XIX wieku fabryki papieru, która zajmuje powierzchnię dwunastu boisk piłkarskich. W środku opuszczonego budynku udaje im się znaleźć m.in. porcelanowe pojemniki, siekierę i kilka wózków.

09:00

Połów wart ryzyka - Jasny gwint! Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 60min.

W Nowej Fundlandii rozpoczyna się sezon na makrele. Złowienie tych sprytnych ryb nie jest łatwe nawet wtedy, gdy sprawy mają się dobrze, a tu załoga Richarda boryka się z wieloma problemami, począwszy od niesprawnego sonaru, skończywszy na zacinającym się silniku. Conway i jego ojciec mają nadzieję obłowić się w Zatoce Świętego Wawrzyńca. Jednak łatwo powiedzieć, trudniej wykonać.

10:00

Stawka warta tuńczyka - Entliczek, pentliczek Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 58min.

Dawny konflikt między dwoma kapitanami znów ożywa. Nowi rybacy przechodzą próbę, od której wyniku zależy zarobek załogi.

11:00

Wynalazki nie z tej ziemi - Człowiek kontra maszyna Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Max McMurdo i Mischa Pollack wyruszają w podróż, by znaleźć odpowiedz na pytanie, czy maszyny rzeczywiście są mądrzejsze i silniejsze od ludzi.

12:00

Wynalazki nie z tej ziemi - Transport przyszłości Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Mischa Pollack i Max McMurdo zastanawiają się, jak w przyszłości będą wyglądać prywatne środki transportu. Następnie konstruują latającą maszynę.

13:00

Car S.O.S. - Mercedes-Benz 230sl Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 56min.

Tim i Fuzz biorą na warsztat Mercedesa 230sl. Jego właściciel po ataku serca porzucił nadzieję na przywrócenie mu sprawności.

14:00

Megafabryki - Aston Martin Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 57min.

Aston Martin zaprasza do odwiedzenia swojej ogromnej fabryki w Gaydon w Wielkiej Brytanii, aby z bliska przyjrzeć się etapom produkcji niesamowitego modelu One-77. Ten ważący nieco ponad 1,5 tony pojazd został stworzony w ograniczonej liczbie 77 sztuk.

15:00

Premiera Historia bez retuszu - Pamiątka z piekła Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

W obozie koncentracyjnym Auschwitz zginęło ponad milion Żydów, a także tysiące Polaków, Romów, jeńców radzieckich i osób innych narodowości. Twórcy programu docierają do zdjęć z czasów wojny przedstawiających codzienne życie w piekle.

16:00

Eksperymenty Hitlera w Puszczy Białowieskiej Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 60min.

Hitler marzył nie tylko o czystej rasowo III Rzeszy, ale również o stworzeniu aryjskich osad i wielkich terenów łowieckich. Jeden z nich miał się mieścić w Puszczy Białowieskiej. Göring i Himmler zatrudnili szereg naukowców, którzy mieli wprowadzić w życie program manipulacji genetycznej dotyczącej dzikich i domowych zwierząt. Jednym z celów było przywrócenie do życia tura - gatunku wymarłego kilka wieków temu.

Reżyseria: Jeremy Bristow

17:00

Katastrofa w przestworzach - Groza w San Francisco Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Gdy samolot linii Asiana Airlines rozbił się na lotnisku San Francisco, śledczy odkryli nieprawidłowości, które mogły zagrażać życiu pasażerów.

18:00

Katastrofa w przestworzach - Tragedia w Amsterdamie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

W 1992 roku lot numer 1862 z Amsterdamu do Tel Awiwu zakończył się katastrofą. Śledczy znaleźli groźną usterkę.

19:00

Anatomia głupoty według Richarda Hammonda - Koty Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 30min.

Prowadzący przekonuje się, czy koty domowe rzeczywiście są zwinnymi stworzeniami. Podpatruje, jak pechowo kończą się ich skoki po śliskiej powierzchni czy balansowanie na płotach.

19:30

Anatomia głupoty według Richarda Hammonda - Psy Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 )

Prowadzący obserwuje, w jaki sposób psy potrafią ośmieszyć siebie i swoich właścicieli podczas zabawy z frisbee.

20:00

Za kulisami - Mafijne walentynki Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 55min.

Za pomocą nowoczesnej grafiki komputerowej i dzięki pomocy potomka współpracownika Ala Capone zostają odtworzone wydarzenia z 14 lutego 1929 roku, gdy doszło do masakry w dniu Świętego Walentego. Wynajęci przez Ala Capone zabójcy zastrzelili wówczas sześciu członków konkurencyjnego gangu Morana.

21:00

Poszukiwacze złota - Nieszczęścia chodzą parami Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Ed i Riley dopiero zabierają się do pracy, chociaż sezon trwa już sześć tygodni. W powietrzu wisi konflikt z głównym inwestorem, teściem Eda.

22:00

Premiera Poszukiwacze złota - Lekcja pokory Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 60min.

Nadchodzi połowa sezonu. Ed i Riley wreszcie nabierają wiatru w skrzydła. Sytuację komplikuje jednak awaria. Tymczasem Andy, pod nieobecność PJ-a, samodzielnie nadzoruje wydobycie.

23:00

Premiera Pobić rekord Godziny emisji

film dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 60min.

Kenijczyk Eliud Kipchoge, Etiopczyk Lelisa Desisa i Erytrejczyk Zersenay Tadese, utytułowani długodystansowcy, podejmują próbę przebiegnięcia maratonu w czasie poniżej 2 godzin.

00:00

Wielkie konstrukcje - Ekstremalna linia kolejowa Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA, Wielka Brytania 2011 ) Czas: 57min.

Program ukazuje jakim ogromnym przedsięwzięciem była budowa ponad 1000-kilometrowej, najwyżej położonej kolei na świecie, łączącej chińskie miasto Qinghai z Tybetem. Największym wyzwaniem w czasie budowy było utrzymanie w czasie prac budowlanych niestopionej zmarzliny i zapobieżenie temu w czasie eksploatacji kolei. Przez 5 lat magistralę budowało ok. 200 tys. robotników.

01:00

Katastrofa w przestworzach - Śmiertelny test Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 56min.

Ekipa doświadczonych francuskich ekspertów testuje nowy samolot pasażerski. Kiedy zbliżają się do lądowania, pilot traci kontrolę nad sterami.

02:00

Megafabryki - Supersamochody ze Szwecji Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 57min.

W tym odcinku widzowie zobaczą fabrykę Koenigsegg, w której produkowane są samochody wyposażone w najpotężniejsze silniki na świecie.

03:00

Katastrofa w przestworzach - Kto siedzi za sterem? Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 60min.

W dzisiejszym odcinku jego twórcy analizują przyczynę tragedii samolotu linii Eastern Airlines. Przed lądowaniem w Miami piloci maszyny dostrzegli problem z nadwoziem. Czy jego złe funkcjonowanie doprowadziło do katastrofy?

04:00

Megalotnisko w Dubaju - Ciężka zmiana Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 57min.

Inżynierowie i pracownicy firmy odpowiedzialnej za budowę nowoczesnego terminala stają przed wyjątkowym testem. Kilkuset wolontariuszy sprawdza, czy stworzony przez nich obiekt nadaje się już do użytku publicznego.

05:00

Katastrofa w przestworzach - Feralne podwozie Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2003 ) Czas: 60min.

28 grudnia 1978 roku mcdonnell-douglas DC-8-61 rozbił się niedaleko Portlandu w Stanach Zjednoczonych. W katastrofie spowodowanej przez błąd załogi, która niewłaściwie kontrolowała poziom paliwa, zginęło dziesięć osób, a dwadzieścia cztery zostały poważnie ranne.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV National Geographic. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału National Geographic można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info