Logo National Geographic Program TV National Geographic - ramówka, emisje

2018-01-19 Pokaż dziś

06:55

Mistrz wędki, odc. 8

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 )

Trzech rybaków staje do walko o tytuł najlepszego. W ramach kolejnych wyzwań muszą zmierzyć się z najgroźniejszymi drapieżnikami oceanów.

Godziny emisji Mistrz wędki

07:55

Stawka warta tuńczyka - Entliczek, pentliczek

serial dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 60min.

Dawny konflikt między dwoma kapitanami znów ożywa. Nowi rybacy przechodzą próbę, od której wyniku zależy zarobek załogi.

Godziny emisji Stawka warta tuńczyka

08:55

Poszukiwacze złota - Przeklęte miejsce

serial dokumentalny ( Kanada 2013 )

Po awarii kolejnej maszyny Ken i Guillaume zaczynają wierzyć, że Moose Creek to przeklęte miejsce. Karl zwraca się o pomoc do swojego ojca.

Godziny emisji Poszukiwacze złota

09:55

Katastrofa w przestworzach - Między słowami

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

Podczas awaryjnego lądowania samolotu z Zurychu giną wszyscy obecni na pokładzie. W czasie śledztwa eksperci wśród szczątków maszyny znajdują narkotyki.

Reżyseria: Su Rynard

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

10:55

Katastrofa w przestworzach - Tragedia na rzece Potomak

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

Tuż po starcie samolot linii Air Florida spadł do zamarzniętej rzeki Potomak. Przyczyny tragedii udało się ustalić podczas niezwykłego eksperymentu.

Reżyseria: Tim Wolochatiuk

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

11:55

Katastrofa w przestworzach - Usterka techniczna

serial dokumentalny ( Kanada 2010 ) Czas: 60min.

Kulisy i przyczyny katastrofy z 1994 roku. W mroźną noc Halloween samolot zawirował w powietrzu i rozbił się na polu.

Reżyseria: George D'Amato

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

12:55

Najcięższe więzienia w Stanach, odc. 2 - Po wyjściu z więzienia

serial dokumentalny ( USA 2008 ) Czas: 55min.

W kolejnym odcinku przyjrzymy się jak wygląda życie byłych osadzonych, którzy odzyskali wolność. Jak się okazuje egzystencja w więzieniu bywa łatwiejsza niż powrót do rzeczywistości.

Godziny emisji Najcięższe więzienia w Stanach

13:55

Wielkie konstrukcje III Rzeszy - Superczołg

serial dokumentalny ( USA 2013 )

Niemieccy inżynierowie próbowali spełnić megalomańskie żądanie Hitlera i skonstruować lądowy pojazd bojowy o wadze tysiąca ton. Ich dokonanie określono jako superczołg.

Reżyseria: Luke McLaughlin

Godziny emisji Wielkie konstrukcje III Rzeszy

14:55

Apokalipsa. II wojna światowa: Z Normandii do Paryża, odc. 1, 2

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 )

Pierwsza część opowieści o przełomowym momencie II wojny światowej. W bitwie o Normandię udało się rozbić znaczną część sił niemieckich, co spowodowało wycofanie się wojsk Hitlera za linię Sekwany. Swój udział w tym miała polska dywizja pancerna gen. Maczka.

Godziny emisji Apokalipsa. II wojna światowa: Z Normandii do Paryża

15:55

Katastrofa w przestworzach - Złe podejście

serial dokumentalny ( Kanada 2011 ) Czas: 59min.

22 grudnia 1999 roku transportowy Boeing 747-2B5F należący do koreańskich linii lotniczych rozbił się niecałą minutę po starcie z pasa startowego w Londynie. Analizy wykazały, że przyczyną tragedii była awaria wysokościomierza i błędy załogi, która niewłaściwie komunikowała się ze sobą. Śmierć poniosły cztery osoby.

Reżyseria: Trevor Cornish

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

16:55

Katastrofa w przestworzach - W martwym punkcie

serial dokumentalny ( Kanada 2011 ) Czas: 59min.

25 września 1978 roku Boeing 727 Pacific Southwest Airlines zderzył się w powietrzu z prywatną Cessną 172 podczas próby podejścia do lądowania na lotnisku w San Diego. W wyniku kolizji obie maszyny runęły na obszar mieszkalny. W katastrofie zginęły w sumie 144 osoby. Analizy ekspertów wykazały, że przyczyną wypadku były błędy popełnione przez człowieka.

Reżyseria: Gary Lang

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

17:55

Ekskluzywny rejs, odc. 3-ost.

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 60min.

Przed personelem statku ciężki dzień. Muszą zająć się wymeldowaniem ponad 3000 pasażerów oraz przygotować statek na powitanie nowych gości.

Godziny emisji Ekskluzywny rejs

18:55

Poszukiwacze złota - Wyścig do mety

serial dokumentalny ( Kanada 2016 ) Czas: 60min.

Nadchodzi zima, a tym samym kończy się sezon. Nika i Chris chcą maksymalnie wykorzystać ostatnie dni, prowadząc wydobycie 24 godziny na dobę. Jednak Daylen odchodzi, zostawiając wakat na nocnej zmianie. Zdeterminowany Chris pracuje za dwóch. Wysiłek opłaca się - Nika i jej partner mogą wreszcie zacząć spłacać długi. Ken i Guillaume docierają do dużego złoża złota, które zamierzają eksploatować w przyszłym roku. Karl walczy, by osiągnąć swój cel - 1000 uncji, czyli ponad 28 kg. Przekonamy się,...

Godziny emisji Poszukiwacze złota

20:00

Poszukiwacze złota - Ciężka praca popłaca

serial dokumentalny ( Kanada 2016 )

Prezentacja najbardziej dramatycznych zdarzeń, wybranych z ostatnich czterech sezonów serialu o poszukiwaczach złota.

Godziny emisji Poszukiwacze złota

21:00

Naziści - Przygotowania do wojny

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 55min.

Kiedy Hitler przejmuje władzę w Czechosłowacji, alianci nie reagują. Dopiero nazistowska inwazja na Polskę realnie rozpoczyna II wojnę światową.

Godziny emisji Naziści

22:00

Tajemnice III Rzeszy - Kobiety Hitlera

serial dokumentalny ( Niemcy 2011 ) Czas: 60min.

Tym razem realizatorzy opowiedzą o historiach miłosnych dyktatora. Okazuje się, że Ewa Braun nie była jedyną kobietą w życiu Adolfa Hitlera. Führer wdawał się w liczne romanse, poza tym wzdychało do niego wiele Niemek, które uznawały go za ideał mężczyzny. Miłostki Hitlera wielokrotnie miały tragiczny koniec. Dwie z jego kochanek, młodziutka Maria Reiter i brytyjska arystokratka Unity Mitford, po rozstaniu z dyktatorem próbowały się zabić. Jednej z jego partnerek, Geli Raubal, udało się...

Reżyseria: Anja Greulich , Steffi Schöbel , Tim Versteegen

Godziny emisji Tajemnice III Rzeszy

23:00

Wojna generałów - Stalingrad

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2009 ) Czas: 55min.

Zimą 1942 roku wojska radzieckie stawiały silny opór armii niemieckiej. Do jednej z największych porażek Hitlera przyczyniła się zła pogoda. W programie analiza wydarzeń.

Godziny emisji Wojna generałów

00:00

Ostatnie dni Hitlera

film dokumentalny ( USA 2017 ) Czas: 55min.

Kronika poświęcona ostatnim dniom Hitlera. Zmierzch III Rzeszy i całkowita klęska militarna armii niemieckiej stały się symbolem upadku Führera i zakończyły jego marzenia o władzy absolutnej.

Godziny emisji Ostatnie dni Hitlera

00:55

Naziści - Spiski i urojenia

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 55min.

W 1944 roku Hitler i naziści tracą grunt pod nogami. Naród przestaje wierzyć w Hitlera, który jest coraz bardziej oderwany od rzeczywistości.

Godziny emisji Naziści

01:55

Megafabryki - Porsche 911

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 60min.

Wizyta w położonej w Zuffenhausen w Niemczech fabryce Porsche, w której od 1964 roku produkowany jest model 911. Jest to jedno z najbardziej rozpoznawalnych aut na świecie, już dziś zaliczane do kanonu motoryzacji. W ciągu blisko pięćdziesięciu lat produkcji model ten doczekał się czternastu wersji - od dwudrzwiowego coupe, przez kabrioleta, do targę.

Godziny emisji Megafabryki

02:55

UFO w Europie, odc. 3

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 55min.

28 stycznia 1994 roku pilot Jean-Charles Duboc i dwaj inni członkowie załogi samolotu Air France lecącego nocą z Nicei do Londynu zauważyli wielki brązowy obiekt unoszący się nad przedmieściami Paryża. W 1959 roku nad spokojnym miastem Évora w Portugalii przemieszczają się dziwne kształty. Dyrektor szkoły, który przygląda się im przez teleskop, dostrzega coś, co zdaje się falować jak meduza. Duńskie archiwa kryją relacje o dwóch przypadkach zaobserwowania UFO. Mimo że sprawy dzieli 25 lat, są...

Godziny emisji UFO w Europie

03:55

Megalotnisko w Dubaju, odc. 4

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 60min.

Inżynier Nizalam ma ocenić działanie ośmiotonowego silnika odrzutowego, który właśnie przeszedł renowację. Jeden z samolotów zostaje zawrócony ze względu na problemy zdrowotne pasażera. Pomimo szybkiej pomocy podróżny umiera. Strażacy statyści mają ugasić płonące paliwo o temperaturze 1900 stopni C. Jeśli przejdą ten test, dołączą do elitarnej jednostki strażackiej. Jeden z kandydatów nabawia się udaru, co może skreślić jego karierę na lotnisku.

Godziny emisji Megalotnisko w Dubaju

04:55

Katastrofa w przestworzach - Między słowami

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

Podczas awaryjnego lądowania samolotu z Zurychu giną wszyscy obecni na pokładzie. W czasie śledztwa eksperci wśród szczątków maszyny znajdują narkotyki.

Reżyseria: Su Rynard

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

05:55

Tajemnice najtrudniejszych napraw - Wyciąg narciarski

serial dokumentalny ( USA 2009 ) Czas: 55min.

Jeden z najstarszych wyciągów narciarskich w Stanach Zjednoczonych wymaga naprawy. Prace remontowe można przeprowadzić wyłącznie wykorzystując pomoc helikoptera.

Godziny emisji Tajemnice najtrudniejszych napraw

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV National Geographic. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału National Geographic można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info