Reklama

Logo National Geographic National Geographic program TV na 2018-06-19 - ramówka, emisje

2018-06-19 Pokaż dziś

06:55

Car S.O.S., odc. 4 - Aston Martin DB6

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 58min.

20 lat temu Steve kupił swojego astona martina DB6 20. Nie zdawał sobie sprawy z tego, że problemy ze zdrowiem nie pozwolą mu zadbać o samochód.

Godziny emisji Car S.O.S.

07:55

Megafabryki, odc. 30 - Jaguar XJ

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 60min.

W odcinku fabryka luksusowych samochodów w Castle Bromwich, gdzie poznamy techniczne tajemnice nowego modelu XJ.

Godziny emisji Megafabryki

08:55

Odludna wyspa, odc. 9 - Polowanie na niedźwiedzie

serial dokumentalny ( USA 2015 ) Czas: 57min.

Po długiej przerwie Gary znów wybiera się na połów krewetek. Timbi poszukuje naturalnego środka przeciwbólowego dla Hansa.

Obsada: Jeffrey Johnson

Godziny emisji Odludna wyspa

09:55

Katastrofa w przestworzach, odc. 2 - Brak procedur

serial dokumentalny ( Kanada 2017 ) Czas: 58min.

Samolot pasażerski do Detroit spada na ziemię tuż przed lądowaniem. Podczas wnikliwego dochodzenia śledczy dokonują szokującego odkrycia

Reżyseria: Tim Wolochatiuk

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

10:55

Katastrofa w przestworzach, odc. 3 - Tragiczne podejście

serial dokumentalny ( Kanada 2011 ) Czas: 58min.

9 listopada 2002 podczas przelotu nad Morzem Beringa w Boeingu 737-400 Northwest Airlines wystąpiły problemy techniczne. Dowodzona przez Franka Geiba załoga samolotu została zmuszona do przeprowadzenia awaryjnego lądowania na Alasce. Badacze i eksperci analizują przyczyny wypadku i próbują poznać przyczyny nagłej usterki jednej z lotek.

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

Reklama
11:55

Katastrofa w przestworzach, odc. 5 - Zabójczy zakręt

serial dokumentalny ( Kanada 2017 ) Czas: 58min.

Airbus A-300 ma lądować na Sumatrze. Widoczność ogranicza jednak dym z pożaru lasu. Samolot spada tuż przed pasem. W katastrofie ginie 234 pasażerów.

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

12:55

Geniusz: Picasso, odc. 7

serial biograficzny ( USA 2018 ) Czas: 60min.

Artysta przeżywa rozterki związane z wyjazdem, przelotem samolotem oraz pobytem na Światowym Kongresie Intelektualistów w Obronie Pokoju. Picasso uda się także do obozu koncentracyjnego w Auschwitz. Po tych doświadczeniach trudno mu będzie ignorować koszmar wojny. Kolejne retrospekcje ukażą motywy jego wstąpienia do partii komunistycznej. W Polsce spotka się z zarzutem, że tworzy wyrafinowane dzieła przeznaczone dla bogaczy, które nie trafiają do prostych ludzi. Początkowo wpada w gniew,...

Obsada: Antonio Banderas , Natacha Basset , Maria Jose Bavio , T.R. Knight

Godziny emisji Geniusz: Picasso

13:55

Ludzkość widziana z kosmosu

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 58min.

Opowieść o historii rodzaju ludzkiego na przestrzeni tysiącleci. Dokument stanowi podróż w czasie po różnych etapach rozwoju cywilizacji: od ludów zbieracko-łowieckich po zorganizowane społeczeństwa dominujące nad całą planetą. Snując swoją opowieść, autorzy wykorzystują m.in. zdjęcia satelitarne i komputerowe animacje.

Godziny emisji Ludzkość widziana z kosmosu

14:55

Niszczycielskie żywioły, odc. 5 - Cuda na niebie

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 56min.

Przed wyjściem z domu czasem warto spojrzeć w niebo. Można bowiem zobaczyć szokujące zjawiska pogodowe, o jakich się nawet nie śniło. Natura naprawdę potrafi zaskakiwać.

Godziny emisji Niszczycielskie żywioły

15:55

Najniebezpieczniejsze miejsca świata, odc. 5

program rozrywkowy ( USA 2014 ) Czas: 60min.

Piąty odcinek przywołuje najbardziej ekstremalne sytuacje z udziałem samolotów. Pilotowanie czy lądowanie nie należy do łatwych zadań - nawet jeśli przebiega w sprzyjających warunkach atmosferycznych. Wylądowanie natomiast na zboczu góry stanowi ogromne wyzwanie nawet dla najbardziej doświadczonych pilotów.

Godziny emisji Najniebezpieczniejsze miejsca świata

16:55

Katastrofa w przestworzach, odc. 3 - Między słowami

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 58min.

Podczas awaryjnego lądowania samolotu z Zurychu giną wszyscy obecni na pokładzie. W czasie śledztwa eksperci wśród szczątków maszyny znajdują narkotyki.

Reżyseria: Su Rynard

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

17:55

Premiera Wschodzące gwiazdy futbolu, odc. 2 - Obrońcy

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 60min.

Obrońcy nie mogą pozwolić, aby przeciwnik strzelił gola. Rolą tych nieustępliwych piłkarzy jest sabotowanie gry rywali. Młodzi sportowcy opowiedzą m.in., skąd pochodzą i co stanowi ich największą motywację. Wystąpią Brazylijczyk Marquinhos, Kolumbijczyk Davinson Sánchez i Senegalczyk Alhassane Sylla. Jako eksperci głos zabiorą Ashley Cole i Clarence Seedorf.

Godziny emisji Wschodzące gwiazdy futbolu

18:55

Rosja - futbol ekstremalny

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2018 ) Czas: 45min.

Społeczeństwo największego państwa na świecie jest bardzo zróżnicowane. Pełen kontrastów kraj zostanie ukazany z niezwykłej perspektywy - ogromnej miłości do piłki nożnej. Okazuje się, że we współczesnej Rosji pasja do futbolu łączy nie tylko pokolenia, ale i mieszkańców najbardziej odległych krain. Ludność skutej lodem przez większą część roku Syberii używa piłek szytych ze skóry renifera. Zaprezentowane również zostaną godne naśladowania umiejętności petersburskiej młodzieży, a także...

Godziny emisji Rosja - futbol ekstremalny

20:00

Tuż przed tragedią, odc. 1 - Katastrofa lotnicza w Nowym Jorku

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2004 ) Czas: 60min.

W programie przyczyny katastrofy samolotu linii American Airlines na terenie Nowego Jorku. Niedługo po atakach na wieże World Trade Center z 11 września 2001 roku, już w listopadzie w jednej z dzielnic miasta rozbiła się kolejna maszyna. Autorzy programu badają, czy powodem wypadku były problemy techniczne, czy może kolejna akcja terrorystów.

Godziny emisji Tuż przed tragedią

21:00

Premiera Skarby Tutanchamona, odc. 1, 3

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 60min.

Naukowcy przyglądają się misternie wykonanemu sztyletowi, który znajdował się w trumnie Tutanchamona. Broń leżała na jego zmumifikowanym ciele. Okazuje się, że przedmiot wykonano z żelaza pochodzącego z meteorytu. Archeolodzy zrekonstruowali również ozdoby z rydwanów i uprzęży, które rozpadły się na wiele małych elementów. Wiele lat zajęło także złożenie obrazów. Ornamenty ukazują, jak potężnym władcą był Tutanchamon. Dzięki wojowniczemu faraonowi Egipt ponownie stał się centrum starożytnego...

Godziny emisji Skarby Tutanchamona

Reklama
22:00

Premiera Kierunek Mars

film dokumentalny ( Kanada 2016 )

Do satelitów krążących wokół Czerwonej Planety dołączył indyjski orbiter. Europejska Agencja Kosmiczna również realizuje swój projekt, który ma na celu zbadanie Marsa. W roku 2020 kolejne misje rozpoczną Indie, Chiny, Europa i Zjednoczone Emiraty Arabskie. W ogromnym tempie rośnie też zainteresowanie załogowymi lotami. Zaprezentowane zostaną dokonania naukowców pracujących nad technologiami umożliwiającymi takie wyprawy.

Godziny emisji Kierunek Mars

23:00

Chiny z powietrza, odc. 1, 2

film dokumentalny ( Nowa Zelandia, Singapur, Chiny, Niemcy 2015 ) Czas: 60min.

W Państwie Środka tradycja przenika się z nowoczesnością. Zaprezentowane zostaną m.in. Wielki Mur Chiński i festiwal oblewania się wodą.

Obsada: Andres Williams

Godziny emisji Chiny z powietrza

00:00

Chiny z powietrza, odc. 2-ost.

film dokumentalny ( Nowa Zelandia, Singapur, Chiny, Niemcy 2015 ) Czas: 60min.

Zaprezentowany zostanie 30-letni proces zmian w Państwie Środka. W programie również o tym, jak Chińczycy spędzają wolny czas oraz jaki wpływ na pozostałe kraje ma ich gospodarka.

Obsada: Andres Williams

Godziny emisji Chiny z powietrza

01:00

Katastrofa w przestworzach, odc. 3 - Sprzeczne opinie

serial dokumentalny ( Kanada 2011 ) Czas: 55min.

12 grudniu 1985 roku żołnierze 101 Dywizji Powietrznodesantowej wracali ze służby do Fortu Campbell w Kentucky. Ich lot numer 1285 z Egiptu zakładał kilka postojów, między innymi na lotnisku w Gander w Kanadzie. Kilka chwil po starcie stamtąd samolot Douglas DC-8-63CF rozbił się. Życie straciło wszystkie 256 osób, które były wówczas na pokładzie. Eksperci przeprowadzają analizę tamtego wypadku i szukają jego przyczyn.

Reżyseria: James Hyslop

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

01:55

Wielkie konstrukcje, odc. 21 - Port w Rotterdamie

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 60min.

Przez port w Rotterdamie przepływa dziennie blisko 450 statków. Przewożą one towary o wartości miliarda dolarów. Zdradliwe prądy morskie, wąskie kanały i duże rozmiary tankowców sprawiają, że przeprawa przez ten port jest trudnym przedsięwzięciem.

Godziny emisji Wielkie konstrukcje

02:55

Wynalazki nie z tej ziemi, odc. 4 - Człowiek kontra maszyna

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 58min.

Max McMurdo i Mischa Pollack wyruszają w podróż, by znaleźć odpowiedz na pytanie, czy maszyny rzeczywiście są mądrzejsze i silniejsze od ludzi.

Godziny emisji Wynalazki nie z tej ziemi

03:55

Changi - najlepsze lotnisko świata, odc. 3

serial dokumentalny ( Singapur 2016 ) Czas: 60min.

Terminal stanowi ważny przystanek na trasie ptaków wędrownych, które szukają ucieczki przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Personel lotniska umie poradzić sobie ze skrzydlatymi wędrowcami bez szkody dla sprawnej obsługi pasażerów.

Godziny emisji Changi - najlepsze lotnisko świata

04:55

Katastrofa w przestworzach, odc. 11 - Tragiczny kurs

serial dokumentalny ( Kanada 2013 ) Czas: 60min.

25 stycznia 2010 roku należący do etiopskich linii lotniczych boeing 737-8AS spadł do Morza Śródziemnego krótko po starcie z lotniska w Bejrucie. Zginęło dziewięćdziesiąt osób, wszyscy pasażerowie i członkowie załogi. Wśród przyczyn wypadku wymienia się m.in. błąd pilotów, fatalną pogodę, ale też zamach bombowy.

Reżyseria: Michael Sinyi

Godziny emisji Katastrofa w przestworzach

05:55

Wschodzące gwiazdy futbolu, odc. 2 - Obrońcy

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 60min.

Obrońcy nie mogą pozwolić, aby przeciwnik strzelił gola. Rolą tych nieustępliwych piłkarzy jest sabotowanie gry rywali. Młodzi sportowcy opowiedzą m.in., skąd pochodzą i co stanowi ich największą motywację. Wystąpią Brazylijczyk Marquinhos, Kolumbijczyk Davinson Sánchez i Senegalczyk Alhassane Sylla. Jako eksperci głos zabiorą Ashley Cole i Clarence Seedorf.

Godziny emisji Wschodzące gwiazdy futbolu

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji National Geographic

Na stronie stacji telewizyjnej National Geographic umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-19. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla National Geographic. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-19 dla kanału National Geographic można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV National Geographic umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji National Geographic. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w National Geographic

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info