Logo Nowa TV Program TV Nowa TV - ramówka, emisje

2017-05-24

01:45

Trwa...  Videomix, odc. 2 Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2012 ) Czas: 40min.

Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.

02:40

77 słoni - Indie: Palolem, odc. 13 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 25min.

Twórcy prezentują prawdziwe oblicze Indii - ogromnego azjatyckiego kraju pełnego kontrastów. Widzowie będą świadkami niezapomnianych przejażdżek na słoniach, rytualnych obmyć w Gangesie czy akcji wyciągania sieci z rybakami z Kochin. Z bliska zobaczą, jak wykonuje się makijaż ciała w teatrze kathakali w Kerali oraz niezbyt przyjemny zabieg czyszczenia uszu pod Bramą Indii. Na Goa twórcy odwiedzą legalne kasyna na parostatkach, a na plaży ugotują tradycyjną wieprzowinę vindaloo. Pokażą bez...

03:05

Dzika Polska: Lasy pełne życia: Szczęście z zimorodkiem, odc. 9 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2007 ) Czas: 25min.

Zimorodek, jeden z najpiękniej ubarwionych polskich ptaków. Błękitne, turkusowe, rdzawoczerwone i białe pióra sprawiają, że wygląda jak latający klejnot. Płochliwy ptak jest trudny do zaobserwowania. Najprościej zauważyć go, kiedy wypatruje zdobycz. Atakuje ją i błyskawicznie chwyta w długi dziób. Dziób służy mu także do budowy gniazda, które wykopuje w urwistym brzegu rzeki. W komorze lęgowej, do której prowadzi blisko metrowy tunel, zimorodek składa 6-7 jajek. Młode klują się pod ziemią.

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

03:50

Redakcja: Dział Śledczy: Poszukiwany, sez. 2, odc. 29 Godziny emisji

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Paweł Ruczaj jest oskarżony o zabicie swojej żony, jednak zdaniem Marka to nie on popełnił tę zbrodnię. Dziennikarz postanawia pomóc rzekomemu mordercy. Alicja daje mu zaledwie dwa dni na rozwiązanie tej zagadki. Basia chce poznać tajemnicze losy przyjaciela Marka. Według zebranych przez nią informacji Tomasz Rudnicki pracował z Markiem w "Głosie Pomorza". Wspólnie tworzyli dział śledczy gazety, udało im się zdemaskować wiele dużych afer. Przed kilku laty Tomasz zginął w wypadku...

04:50

Pod lupą, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Prowadzący przeprowadza eksperyment. Doświadczenie ma wykazać, kto ma bardziej podzielną uwagę - kobiety czy mężczyźni.

05:20

Pod lupą, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

Eksperyment pokaże, która kabina w toalecie publicznej cieszy się największą popularnością lub odznacza czystością.

06:00

Videomix, odc. 3 Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2012 ) Czas: 40min.

Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.

07:00

24 godziny online.pl, odc. 112 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

07:35

Tu i Teraz, odc. 77 Godziny emisji

program publicystyczny ( Polska 2017 ) Czas: 14min.

Prowadzący (Joanna Dunikowska, Beta Tadla, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki) rozmawiają z gośćmi na jeden z tematów przedstawionych w programie "24 godziny online.pl".

07:50

Więc jak?, odc. 21 Godziny emisji

program publicystyczny ( Polska 2017 ) Czas: 10min.

08:00

Najniebezpieczniejsze drogi świata: Filipińskie serpentyny, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Niemcy 2014 ) Czas: 59min.

Położona na wyspie Luzon autostrada Halsema Highway prowadzi przez filipińską dżunglę. Zdarza się, że jezdnia ginie w oparach gęstej mgły, oprócz tego w lesie często padają ulewne deszcze. Każda przeprawa przez tę prowizoryczną drogę obarczona jest ogromnym ryzykiem. Twórcy program towarzyszą kierowcy autobusu oraz taksówkarzowi, którzy podjęli wyzwanie i planują przedostać się na drugą stronę gór.

08:55

Jasnowidząca Wanga: Najdłuższe dni, odc. 8 Godziny emisji

serial biograficzny ( Ukraina/Rosja 2013 ) Czas: 51min.

W czasie wojny po pomoc do 30-letniej Wangi przychodzi zrozpaczona matka, której córka jest umierająca. Kobieta nakazuje jej, aby zerwała dla dziewczyny trawę znad jeziora i przygotowała napar, który ją uzdrowi. O pomoc prosi również młody żołnierz. Wanga jednak od razu odkrywa jego prawdziwe intencje.

Reżyseria: Siergiej Borczukow

Obsada: Natalia Nikołajewa , Irina Rachmanowa , Jelena Jakowlewa , Dasza Otroszko

10:00

Premiera Zranione uczucia, odc. 138 Godziny emisji

telenowela ( Brazylia 2012 ) Czas: 48min.

Mała Rita (Mel Maia) w dramatycznych okolicznościach traci ojca. Bezwzględna macocha (Adriana Esteves) i jej przyjaciel porzucają ją na wysypisku śmieci, gdzie musi walczyć o przetrwanie. Tam nawiązuje liczne przyjaźnie i odnajduje miłość swojego życia. Wkrótce zostaje adoptowana przez małżeństwo z Argentyny. Po wielu latach już dorosła Rita (Débora Falabella), pod imieniem Nina, wraca w rodzinne strony, by zemścić się za krzywdy z przeszłości.

Reżyseria: Andre Kamara , Gustavo Fernandez , Paolo Silvestrini

Obsada: Débora Falabella , Murilo Benício , Kaua Reymond , Adriana Esteves

11:05

Nowa Ja!: Jak zażegnać kryzys?, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

program poradnikowy ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

42-letnia Agnieszka jest optykiem i mieszka w Warszawie. Głównym jej problemem jest brak wiary w siebie. Rodzice stale jej powtarzali, że do niczego się nie nadaje, a życie jej nie rozpieszczało. Dziś mówi o sobie "chodzące nieszczęście". Po 18 latach odeszła bowiem od męża, który był alkoholikiem i mieszka z dwoma córkami - 15-letnią Julią i 22-letnią Judytą. Niedawno straciła jednak pracę, co jeszcze bardziej ją załamało. Mimo tego stara się być silna i stawiać czoła...

11:35

Premiera Trinny i Susannah ubierają Danię, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 43min.

Brytyjskie ekspertki stylu Trinny Woodall i Susannah Constantine podróżują po całym świecie, pomagając zaniedbanym kobietom przeobrazić się w ikony stylu. Znawczynie kobiecej mody uczą panie, jak dobrze wyglądać. Ich misją jest wpojenie zasad dobrego stylu i rozsądnego podążania za modą. W tej serii Trinny i Susannah oceniają styl Dunek. W każdym odcinku spotykają się z kobietami o różnych modowych upodobaniach oraz gustach. Doradzają im oraz pomagają dobrać buty, dodatki, stroje odpowiednie...

12:30

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 5 Godziny emisji

reality show ( USA 2013 )

Kolejna aukcja ma miejsce w kalifornijskim Compton. Darrell i Brandon muszą uzbroić się w cierpliwość. W kupionym przez siebie magazynie Jarrod i Brandi znajdują niezwykły strój. Dave Hester czuje się jak w potrzasku. Barry natrafia na zabytkowy system GPS.

13:05

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 6 Godziny emisji

reality show ( USA 2013 )

Kupujący po raz kolejny spotykają się w Montebello. Podczas swojej ostatniej wizyty Jarrod i Brandi stracili tu pracownika i mnóstwo pieniędzy. Dave Hester znajduje unikatowe księgozbiory. Barry wygrywa licytację o "słodki" magazyn, jednak to Darrell Sheets natrafia na niesamowite znalezisko.

13:50

Najniebezpieczniejsze drogi świata: Kanadyjskie drogi lodowe, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Niemcy 2014 ) Czas: 59min.

Kanadyjskie drogi lodowe istnieją zaledwie przez kilkadziesiąt dni w roku, kiedy lód jest dostatecznie gruby, aby wytrzymać ciężar pojazdu. Tych kilka zimowych miesięcy to jedyny czas, gdy mieszkańcy północnej części prowincji Manitoba mogą liczyć na dostawy towarów z innych regionów. Kamera towarzyszy Vladowi i Hugh, kierowcom ciężarówek, oraz Scottowi, rdzennemu mieszkańcowi Kanady. Wszystkich trzech czeka długa przeprawa do miasteczka o nazwie God's Lake. Przed nimi niebezpieczna...

14:45

Premiera Kryptonim szef, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 45min.

Tym razem Bryan Bedford, właściciel niewielkich linii lotniczych, postanawia sprawdzić warunki pracy w swojej firmie. Jako jej szeregowy pracownik przekonuje się, że wypełnianie codziennych obowiązków nie jest wcale takie proste. Szef przedsiębiorstwa ma trudności, aby dotrzymać tempa swoim podwładnym. Ponadto Bedford zamierza się przekonać, czy planowane cięcia wydatków Frontier Airlines rzeczywiście są konieczne.

15:40

Moda na sukces, odc. 6205 Godziny emisji

telenowela ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Nick zaskakująco dobrze dogaduje się z pewną dopiero co osamotnioną kobietą. Steffy i Bill układają listę tematów, które mogą poruszać w rozmowach ze sobą nawzajem oraz ze swoimi bliskimi. Steffy zapewnia go, że Liam dalej nie wie, jaki był udział Billa w wydarzeniach w Aspen, w tym w zatrzymaniu gondoli, którą płynęła Hope. Jackie okłamuje Pam i składa jej kolejne obietnice, które nie mają prawa się spełnić. Widok Billa i Steffy daje Katie wiele do myślenia.

Obsada: John McCook , Katherine Kelly Lang , Ronn Moss , Susan Flannery

16:15

Premiera Jasnowidząca Wanga: Strach i nadzieja, odc. 9 Godziny emisji

serial biograficzny ( Ukraina/Rosja 2013 ) Czas: 49min.

Mąż Wangi jest niezadowolony, że informacja o jej zdolnościach przepowiadania przyszłości szeroko się rozeszła. Kobieta mówi mu, że słyszy głosy umierających i osób, które chcą jej coś powiedzieć. Prosi go, aby pozwolił ludziom przychodzić do niej, bo pragnie im pomagać. Mąż boi się o życie swojej schorowanej matki. Wanga obiecuje, że dobrze się nią zajmie i kobieta przeżyje. Przerażona Wanga ostrzega natomiast męża, aby na wojnie, uważał na wodę... Zdradza też Alisi, kim była Olga i dlaczego...

Reżyseria: Siergiej Borczukow

Obsada: Natalia Nikołajewa , Irina Rachmanowa , Jelena Jakowlewa , Dasza Otroszko

17:05

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 7 Godziny emisji

reality show ( USA 2013 )

Aukcja w Stanton stanęła w martwym punkcie. Darrell Sheets powraca po tym, jak zwyciężył w największej licytacji w dziejach programu. Mark Balelo dołącza do gry, a towarzyszy mu torba wypchana pieniędzmi. Nabila Haniss stawia na magazyn, który okazuje się pełen niespodzianek.

17:45

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 8 Godziny emisji

reality show ( USA 2013 )

Kupujący powracają na wybrzeże, do Surf City. Barry zabiera ze sobą "króla kiczu" Charles'a Phoenix'a, który chce z bliska przyjrzeć się licytacji. Podczas aukcji w swoich rodzinnych stronach Darrell Sheets będzie musiał pokazać, na co go stać. Jarrod kupuje sam, co nie podoba się Brandi.

18:30

Premiera 24 godziny online.pl, odc. 113 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

18:50

Premiera Prognoza pogody, odc. 83 Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

18:55

Premiera Super temat, odc. 12 Godziny emisji

cykl reportaży ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Gospodarz programu Jarosław Kulczycki wraz z redaktorami "Super Expressu" opowiada o problemach zwykłych ludzi. Każdy odcinek podzielony jest na dwa segmenty. W pierwszym z nich zaprezentowany zostaje materiał reporterski na temat wybranej poruszającej historii. Część druga to rozmowa z bohaterami reportażu oraz specjalistami. Interwencyjny program "Super Temat" powstał, by nieść pomoc potrzebującym i walczyć z nadużyciami lokalnych władz oraz nieuczciwych pracodawców....

19:30

Premiera Moda na sukces, odc. 6287 Godziny emisji

telenowela ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Hope nie potrafi dłużej walczyć ze dręczącymi ją emocjami. Błaga dr Barton o kolejną receptę na leki uspokajające. Ridge zwołuje zebranie w Forrester Creations. Chce na nim poszukać sposobu, który pozwoli firmie uporać się z negatywnymi opiniami w prasie. Bill przypomina Liamowi, jak wiele musiał poświęcić, kiedy zdecydował się zakończyć swoje małżeństwo ze Steffy i rozpocząć nowe życie u boku Hope.

Obsada: John McCook , Katherine Kelly Lang , Ronn Moss , Susan Flannery

20:00

Premiera Narwaniec Godziny emisji

komedia ( USA 2007 ) Czas: 84min.

Amerykańskie miasteczko. Rod Kimble (Andy Samberg) uchodzi za nieudacznika i ofermę. Mieszka z matką Marie (Sissy Spacek) i ojczymem Frankiem (Ian McShane). Skrycie kocha atrakcyjną dziewczynę z sąsiedztwa, Denise (Isla Fisher). Żyje w przekonaniu, że jego zmarły ojciec był słynnym kaskaderem filmowym. Tymczasem apodyktyczny ojczym chłopaka ma problemy zdrowotne. Gdy okazuje się, że mężczyzna musi mieć przeszczep serca, Rod postanawia zdobyć pieniądze na operację. W tym celu zamierza wykonać...

Reżyseria: Akiva Schaffer

Obsada: Andy Samberg , Jorma Taccone , Bill Hader , Danny R. McBride

21:50

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących, odc. 1 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Program stanowi podsumowanie ostatnich lat Kabaretu Skeczów Męczących, podczas których grupa zdobyła ogromną popularność w telewizji i internecie. Formacja słynie z improwizacji i interakcji z publiczności. Widownia zgromadzona w Teatrze Capitol z pewnością stanie się świadkiem niepowtarzalnego spektaklu, w którym odegra też niemałą rolę.

22:50

Dynastia Tudorów: Tak, jak powinno być, sez. 4, odc. 8 Godziny emisji

serial historyczny ( USA/Irlandia/Kanada 2010 ) Czas: 45min.

Podczas gdy Katarzyna próbuje utrzymać spokój w Londynie, Henryk zmaga się z wybuchem dyzenterii wśród jego wojsk oblegających Boulogne. Król powoli traci cierpliwość, zwłaszcza kiedy docierają do niego wieści o sukcesach wojennych cesarza. W końcu oskarża jednego ze swoich podwładnych o kłamstwa mające zamaskować tchórzostwo oddziałów. Zgodnie z nowym rozkazem Henryka wszyscy jego ludzie mają stawić się do walki. Tymczasem Katarzyna musi powstrzymać biskupa Gardinera, który pragnie pozbyć...

Obsada: Jonathan Rhys Meyers , Simon Ward , Tamzin Merchant , Emma Hamilton

23:50

24 godziny online.pl, odc. 113 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

00:20

Prognoza pogody, odc. 83 Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

00:25

Super temat, odc. 12 Godziny emisji

cykl reportaży ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Gospodarz programu Jarosław Kulczycki wraz z redaktorami "Super Expressu" opowiada o problemach zwykłych ludzi. Każdy odcinek podzielony jest na dwa segmenty. W pierwszym z nich zaprezentowany zostaje materiał reporterski na temat wybranej poruszającej historii. Część druga to rozmowa z bohaterami reportażu oraz specjalistami. Interwencyjny program "Super Temat" powstał, by nieść pomoc potrzebującym i walczyć z nadużyciami lokalnych władz oraz nieuczciwych pracodawców....

00:55

Sala operacyjna: Ukąszony, sez. 2, odc. 8 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

W sierpniu 2015 roku 64-letni ochroniarz z Łodzi został ugryziony przez jadowitego pająka lub kobrę. Trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Po kilku dniach nastąpiła niewydolność krążeniowa i oddechowa, przestały funkcjonować nerki oraz wątroba mężczyzny. Kamera towarzyszy sztabowi lekarzy, który próbuje mu pomóc. Specjaliści walczą m.in. z postępującą martwicą ukąszonej nogi.

01:20

Nowa Ja!: Krytyka podcina mi skrzydła, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

program poradnikowy ( Polska 2016 )

Alina od dziecka marzyła o tym, żeby zostać artystką. Miała wielkie plany, snuła wyobrażenia o scenie, karierze... ale - niestety. Każda zła uwaga deprymuje ją i zniechęca. Przez to, że za łatwo się poddaje, przepuściła już w życiu mnóstwo okazji. Teraz patrzy wstecz i zdaje sobie sprawę, jak wiele straciła.

Obsada: Katarzyna Cichopek

01:55

Videomix, odc. 3 Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2012 ) Czas: 40min.

Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.

02:50

77 słoni - Indie: Hampi, odc. 14 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 27min.

Tym razem kamery odwiedzą położony na 26 km kwadratowych w stanie Karnataka kompleks świątyń wpisany do Księgi Unesco. Twórcy programu opowiedzą o historii regionu, zaprezentują również tamtejsze zabytki: Świątynię Ganeshy, łaźnie królewskie i stajnie dla słoni. Ekipa filmowa przeprawi się na drugi brzeg rzeki sizalowymi łubiankami zwanymi korakal. Średnica tych łódek wynosi zaledwie 1,5 metra. W trakcie rytualnego Święta Wozu będzie można oglądać gigantyczne wozy ciągnięte linami przez...

03:20

Dzika Polska: Lasy pełne życia: Leśna brać, odc. 10 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2007 ) Czas: 25min.

Odcinek poświęcony dorobkowi Artura Tabora, fotografika i filmowca, który specjalizuje się w robieniu zdjęć zwierzętom w ich naturalnym środowisku. Na podglądaniu przyrody spędza kilka miesięcy w roku, budując specjalne czatownie w koronach drzew, wśród wodnych szuwarów lub w ziemi. Swoją działalność prowadzi od 1998 roku. W 2001 roku powstał film "Podlaski Przełom Bugu", który rok później zdobył I. nagrodę na ogólnopolskim przeglądzie filmów o tematyce ekologicznej w Przysieku koło...

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

04:00

Redakcja: Dział Śledczy: Śmiertelne nadgodziny, sez. 2, odc. 30 Godziny emisji

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Alicja jest niezadowolona z dziennikarzy, którzy nie mogą ostatnio znaleźć nowego tematu. By wykazać się inicjatywą, Basia podejmuje temat samobójstwa młodej kobiety. Według byłego chłopaka Natalii, zmarła stała się ofiarą wiecznej pogoni za awansem. W wyniku stresu zaczęła pić i brać amfetaminę. Sekcja zwłok ujawnia, że dziewczyna była na skraju wyczerpania. Basia podejrzewa Marlenę Darską, przełożoną samobójczyni, o mobbing. Dziennikarka zostaje stażystką w firmie Regoeko i w ten sposób...

05:00

Pod lupą, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Prowadzący przeprowadza eksperyment. Doświadczenie ma wykazać, kto ma bardziej podzielną uwagę - kobiety czy mężczyźni.

05:30

Pod lupą, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

Eksperyment pokaże, która kabina w toalecie publicznej cieszy się największą popularnością lub odznacza czystością.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nowa TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nowa TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nowa TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nowa TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nowa TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info