Logo Nowa TV Program TV Nowa TV - ramówka, emisje

2017-09-21

06:00

Videomix, odc. 15 Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2012 ) Czas: 36min.

Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.

07:00

24 godziny online.pl, odc. 232 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

07:35

Super temat, odc. 29 Godziny emisji

cykl reportaży ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Gospodarz programu Jarosław Kulczycki wraz z redaktorami "Super Expressu" opowiada o problemach zwykłych ludzi. Każdy odcinek podzielony jest na dwa segmenty. W pierwszym z nich zaprezentowany zostaje materiał reporterski na temat wybranej poruszającej historii. Część druga to rozmowa z bohaterami reportażu oraz specjalistami. Interwencyjny program "Super Temat" powstał, by nieść pomoc potrzebującym i walczyć z nadużyciami lokalnych władz oraz nieuczciwych pracodawców....

08:00

Tajemnice brytyjskich zamków, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

program popularnonaukowy ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 43min.

Na tle malowniczego krajobrazu angielskiej wsi wznosi się twierdza, która przez ponad 850 lat była siedzibą książąt Norfolk. Zamek Arundle, choć emanuje dostojnym spokojem, bywał sceną burzliwych wydarzeń historycznych. Zwiedzając zabytkowe budowle, Dan Jones spotyka się ze specjalistą od dawnej broni. Ekspert demonstruje uzbrojenie rycerzy walczących w wojnie stuletniej i przekonuje, że miecze wcale nie są tak ciężkie i niewygodne, jak się powszechnie uważa. W programie ukazane są dzieje...

Reżyseria: Maurice Sweeney

09:00

Mossad 101, odc. 12 Godziny emisji

serial sensacyjny ( Izrael 2015 ) Czas: 42min.

Kadeci, którym udało się przetrwać surową selekcję, lecą do Rumunii. Każdy z nich ma fałszywy paszport i musi ukrywać swoją prawdziwą tożsamość. Ich zadaniem jest ćwiczenie zdobywania informacji wywiadowczych w obcym kraju. Jonah wykorzystuje pobyt w Rumunii, aby wyjaśnić Doris, co naprawdę stało się podczas nieudanej misji w Bukareszcie. Ona jednak nie wierzy w jego wersję wydarzeń i podejrzewa, że agent próbuje zatrzeć ślady swoich działań.

Obsada: Yehuda Levi , Hana Laszlo , Itay Tiran , Liron Vaisman

10:00

Nigel Slater: Przepis dnia, odc. 2 Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 29min.

Tym razem Nigel Slater udowadnia, że nawet z najbardziej niepozornych składników można przyrządzić olśniewające dania. Mistrz kulinariów sięga po powszechnie niedoceniane artykuły spożywcze, aby z ich pomocą przygotować zaskakujące propozycje menu na każdy dzień tygodnia. W swojej kuchni wyczaruje między innymi zupę rybną z plamiaka, kotlety jagnięce oraz makaron linguine z serem feta oraz koprem włoskim.

10:45

Moje szalone włoskie wesele, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

reality show ( Włochy 2014 ) Czas: 24min.

Seria opowiada o pełnych przepychu, ekstrawaganckich weselach we Włoszech. W każdym odcinku kamera przygląda się przygotowaniom różnych par do ich wielkiego święta. Okazuje się, że niektórzy zakochani wydają majątek, by tego dnia zaimponować rodzinie lub spełnić swoje najbardziej osobliwe zachcianki. Niektóre pomysły wydają się bardzo zaskakujące.

11:20

Trinny i Susannah ubierają Norwegię, sez. 2, odc. 16 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 42min.

Drugi sezon programu realizowanego w Skandynawii. Niezastąpione brytyjskie znawczynie mody Trinny Woodall i Susannah Constantine przekazują Norweżkom zasady dobrego stylu i pokazują im, jak dobrze wyglądać. Z pomocą fryzjerów, wizażystów i projektantów odmieniają zaniedbane mieszkanki tego kraju w modelki. Przy okazji doradzają, jak dobierać stroje, buty i rozmaite dodatki do sylwetki, typu urody oraz stylu życia.

12:20

Trwa...  Z pamiętnika lekarki: Marc chce seksu, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

serial komediowy ( Niemcy 2008 ) Czas: 44min.

W drodze do domu Marca Gretchen udziela pomocy ofiarom wypadku samochodowego. Oboje muszą zapomnieć o spotkaniu, które z dużym prawdopodobieństwem zakończyłoby się w łóżku. W pracy lekarze nie są w stanie ukrywać swojej fascynacji. Na kursie pierwszej pomocy Kaan zaczyna otwarcie rywalizować z Markiem o uwagę Gretchen. Z kolei kochanka Meiera, pielęgniarka Gaby, knuje przeciwko Haase intrygę, by ją skompromitować. Matka Gretchen podejmuje walkę o ratowanie swojego małżeństwa. Pisarka Elke...

Reżyseria: Oliver Schmitz

Obsada: Diana Amft , Peter Prager , Ursela Monn , Florian David Fitz

13:25

Fabryka jedzenia, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2012 ) Czas: 22min.

Sok jabłkowy, ciasteczka imbirowe, włoski deser tartufo czy grecki placek spanakopita - jeśli ktoś jest zainteresowany procesami, dzięki którym te pyszności trafiają na półki sklepowe, a później do naszych domów, ten odcinek jest dla niego. Widzowie dowiedzą się, jaką rolę zręczne palce pełnią przy powstawaniu greckiego przysmaku, jak odpowiednie przygotowanie surowców wpływa na smak i jakość ciasteczek z imbiru oraz jaki jest okres przydatności do spożycia soku jabłkowego.

13:55

Kochanie, zabijamy dzieciaki: Rodzina Allcocków, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2005 ) Czas: 50min.

Lisa i Royston mieszkają w Birmingham razem z synem Michaelem oraz trzema córkami. Rodzina ma trzy tygodnie, aby radykalnie odmienić swoje życie. Dorośli muszą dopilnować, aby ich pociechy wcześnie chodziły spać. Niewyspane dzieci mają następnego dnia problemy z koncentracją. Gotowe jedzenie zastąpić powinny posiłki przygotowywane w domowej kuchni. Dzieci muszą też nauczyć się jeździć na rowerze i regularnie ćwiczyć.

15:10

Kryptonim szef, sez. 6, odc. 10 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 42min.

Armando Montelongo dołącza do szeregowych pracowników założonej przez siebie firmy, Armando Montelongo Companies. Jako egocentryczny milioner nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak naprawdę funkcjonuje należąca do niego marka. Przedsiębiorstwo zebrało wiele niepochlebnych opinii, a w Better Business Bureau przyznano mu najniższą możliwą ocenę, co zdaniem samego Armanda jest bardzo niesprawiedliwe. Od 2012 roku, czyli początku istnienia firmy, do dziś uzyskała ona dochody w wysokości 75...

16:10

Premiera Z pamiętnika lekarki: Doktor Kaan jest milutki!, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

serial komediowy ( Niemcy 2008 ) Czas: 47min.

Haase odkrywa, że doktor Kaan może i uchodzi za dziwaka, lecz ma dobre serce. Lekarz udziela nieodpłatnej pomocy osobom, których nie stać na leczenie. Gretchen i doktor Hassmann, neurochirurg, operują Jenny, dziewczynę z nizin społecznych, która ukradła lekarce portfel. Gaby obmyśla plan, jak usidlić Meiera. Wpada na pewien pomysł. Barbara zapisuje się z córką na zajęcia z fitnessu, by podnieść swoją atrakcyjność w oczach męża. W ośrodku zdrowia wpada na kochankę męża, Elke. Wynikają z tego...

Reżyseria: Oliver Schmitz

Obsada: Diana Amft , Peter Prager , Ursela Monn , Florian David Fitz

17:10

Truckersi przez Australię, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Australia 2012 ) Czas: 52min.

Richo jest właścicielem całej floty potężnych ciężarówek i sam musi rozwiązywać wszelkie wynikające z tego problemy. Przed nim trudna droga - razem z całym konwojem przejedzie pół kontynentu, aby dostać się na środek pustyni. Clare i Mark to para kierowców. W ciągu sześciu tygodniu pokonują odległość równą obwodowi Ziemi. Ciągła jazda oraz koledzy po fachu doprowadzają ich do szaleństwa. Z kolei Gordon i Shui udają się pociągiem drogowym do kopalni na dalekiej północy. Nie dość, że ścigają...

18:30

24 godziny online.pl, odc. 233 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

18:55

Prognoza pogody, odc. 203 Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

19:00

Tu i Teraz, odc. 141 Godziny emisji

program publicystyczny ( Polska 2017 ) Czas: 17min.

Prowadzący (Joanna Dunikowska, Beta Tadla, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki) rozmawiają z gośćmi na jeden z tematów przedstawionych w programie "24 godziny online.pl".

19:30

Premiera Moda na sukces, odc. 6373 Godziny emisji

telenowela ( USA 2011 ) Czas: 20min.

Liam i Steffy spędzają miłe popołudnie, podczas którego wspominają swoje wspólne chwile. Świadoma tego, że teraz, kiedy Liam jest już żonatym mężczyzną, nie będzie mogła spędzać z nim zbyt wiele czasu, przy pożegnaniu Steffy życzy swojemu byłemu mężowi szczęścia w małżeństwie. Tymczasem Hope jest zdezorientowana i zbulwersowana nagraniem z udziałem Liama i Steffy, na które się przypadkiem natknęła.

Obsada: John McCook , Katherine Kelly Lang , Ronn Moss , Susan Flannery

20:00

Dobre życie Godziny emisji

komediodramat ( USA, Kanada 2007 ) Czas: 85min.

W jednej z głównych ról Zooey Deschanel, znana z serialu "Jess i chłopaki" zdobywczyni nagrody Critics' Choice Television oraz wokalistka zespołu She & Him. Jason (Mark Webber) pracuje na stacji benzynowej w Nebrasce, dorabia też jako kinooperator. Mimo wszystkich starań jemu i jego matce pieniędzy ledwo starcza na opłacenie rachunku za prąd. Na dodatek w wyniku nietypowej reakcji układu odpornościowego chłopak nie ma włosów. Wyobcowany Jason nie najlepiej radzi sobie w...

Reżyseria: Stephen Berra

Obsada: Mark Webber , Zooey Deschanel , Harry Dean Stanton , Bill Paxton

22:00

Droga do szczęścia Godziny emisji

dramat obyczajowy ( USA, Wielka Brytania 2008 ) Czas: 114min.

Stany Zjednoczone, lata 50. XX w. Młodzi małżonkowie, April (Kate Winslet) i Frank (Leonardo DiCaprio) Wheelerowie, mieszkają w domu na przedmieściach Connecticut. Mają dwoje dzieci, nie narzekają na brak pieniędzy, ale nie są szczęśliwi. April wydaje się znudzona prowadzeniem domu, tęskni za aktorstwem, z którego zrezygnowała po ślubie. Z kolei jej mąż nie znosi swojej nudnej, monotonnej pracy. Sfrustrowani małżonkowie ciągle się kłócą. Gdy staje się jasne, że ich związek nie przetrwa, April...

Reżyseria: Sam Mendes

Obsada: Leonardo DiCaprio , Kate Winslet , Michael Shannon , Ryan Simpkins

00:25

24 godziny online.pl, odc. 233 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

00:45

Prognoza pogody, odc. 203 Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

01:05

Tu i Teraz, odc. 141 Godziny emisji

program publicystyczny ( Polska 2017 ) Czas: 17min.

Prowadzący (Joanna Dunikowska, Beta Tadla, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki) rozmawiają z gośćmi na jeden z tematów przedstawionych w programie "24 godziny online.pl".

01:35

Ucieczka z kina "Wolność" Godziny emisji

dramat społeczny ( Polska 1990 ) Czas: 86min.

W małym kinie o nazwie "Wolność" dochodzi do gorszącego wydarzenia. W wyświetlanym tu dość kiepskim filmie "Jutrzenka" ekranowe postaci nagle buntują się przeciwko narzuconemu im scenariuszowi. Nie chcą już grać swoich fałszywych, ogłupiających ról. Podczas kolejnych seansów bohaterowie zachowują się w sposób skandaliczny, a atmosfera panująca na ekranie udziela się widowni. O wszystkim zostaje powiadomiony surowy cenzor Rabkiewicz (Janusz Gajos), który przybywa na...

Reżyseria: Wojciech Marczewski

Obsada: Janusz Gajos , Zbigniew Zamachowski , Piotr Fronczewski , Ewa Wiśniewska

03:15

Sala operacyjna: Chcę być szczupła, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 20min.

Chirurgiczne zabiegi leczenia otyłości stają się coraz bardziej popularne. 28-letnia Angelika po raz kolejny zjawia się w szpitalu. Wcześniej z powodu infekcji nie została zakwalifikowana do operacji zmniejszenia żołądka. Kobieta próbowała bezskutecznie różnych diet. W końcu postanowiła wykonać zdecydowany krok w walce z uciążliwą nadwagą. Kamera będzie towarzyszyć Angelice podczas zabiegu. Ekipa programu odwiedzi ponownie Artura, który już przeszedł operację. W odcinku także słów kilka na...

03:50

Redakcja: Dział Śledczy: Miłość w sieci, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 45min.

Z prośbą o pomoc do Baśki zgłasza się dziewczyna, która chce sprawdzić, czy jej matka padła ofiarą oszusta z portalu randkowego. Kobieta dotąd nie robiła przelewów, ale kiedy nawiązała internetową znajomość, z jej konta zaczęły znikać pieniądze. Baśka z Dorą postanawiają przyjrzeć się wirtualnemu adoratorowi.

04:55

77 słoni - Indie: Kochi, odc. 10 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 26min.

Kochin leży na południu Indii, w stanie Kerala. Twórcy programu poznają historię miasta, uczestniczą w połowie ryb, podczas którego korzysta się ze słynnych chińskich sieci. W trakcie spektaklu zorganizowanego przez Khatakali opowiadają o dziejach i znaczeniu tego teatru. Ekipa filmowa poddaje się charakterystycznemu makijażowi, którego wykonanie zajmuje 2 godziny. W tym portowym mieście znajdują się też magazyny przypraw. Kamera podgląda obsługę sortowni podczas pracy; odwiedza również targ...

05:20

Pod lupą, sez. 2, odc. 8 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Prowadzący zdradzi fakty i mity o alkomatach. Opowie o nowych emotikonach i weźmie pod lupę laser. Witold Tomaszewski zdradzi gadżety do obrony. Gospodarz programu przeprowadzi eksperyment z udziałem magnezu. Zmierzy się też z pytaniami od widzów. Wyjaśni, jak odróżnić metanol od etanolu, a także czy spożywanie dużej ilości cukru prowadzi do cukrzycy.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nowa TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nowa TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nowa TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nowa TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nowa TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info