Logo Nowa TV Program TV Nowa TV - ramówka, emisje

2017-08-18

06:00

Videomix, odc. 3 Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2012 ) Czas: 41min.

Twórcy programu przypominają najlepsze niezapomniane utwory należące do gatunku disco. Obok hitów sprzed lat pojawiają się najnowsze nagrania z kraju i ze świata, które obecnie królują w klubach i dyskotekach oraz na listach przebojów. Prowadzący Marek Sierocki chętnie opowiada widzom nie tylko o najważniejszych wydarzeniach muzycznych, ale także o zawodowych planach gwiazd polskiej i międzynarodowej estrady.

07:00

24 godziny online.pl, odc. 198 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

07:35

Tu i Teraz, odc. 123 Godziny emisji

program publicystyczny ( Polska 2017 ) Czas: 14min.

Prowadzący (Joanna Dunikowska, Beta Tadla, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki) rozmawiają z gośćmi na jeden z tematów przedstawionych w programie "24 godziny online.pl".

08:00

Fatalne zaproszenie, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 48min.

23-letnia Darlene Hayes wychowywała córkę, a dwójką starszych dzieci zajmowała się jej rodzina. Miała nadzieję, że kolejne dziecko uratuje burzliwy związek z Robertem. Pewnego dnia zaprosiła do siebie przyjaciółkę, która była również w ciąży. Nocą kobieta niespodziewanie urodziła córeczkę, a Darlene zniknęła. Po kilku dniach sąsiedzi zawiadomili administrację budynku o odrażającym zapachu wydobywającym się z mieszkania. Zastany w nim widok przeraził najbardziej doświadczonych policjantów.

09:05

No Limit, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

serial kryminalny ( Francja 2013 ) Czas: 58min.

Vincent jest sprawcą wypadku, w wyniku którego sam traci przytomność. Kiedy się budzi, zauważa zniknięcie syna Koskasa oraz Marii. Kobieta została wzięta jako zakładniczka. Vincent ściga porywacza, ale za późno przybywa na ratunek - Maria jest poważnie ranna i leży porzucona w uliczce. Tymczasem Lola i alterglobalista Virgile zbliżają się do siebie.

Obsada: Vincent Elbaz , Anne Girouard , Hélene Seuzaret , Sarah Brannens

10:25

Jej Szerokość Afrodyta, sez. 5, odc. 6 Godziny emisji

serial komediowy ( USA 2013 ) Czas: 40min.

Jane i Owen reprezentują w sądzie wykładowcę akademickiego, który został aresztowany za handel narkotykami. Kim zajmuje się sprawą praw autorskich do znanej gry komputerowej. Jej klientką jest kobieta, która jest współtwórczynią tej aplikacji. Stacy organizuje przyjęcie, na którym zdecydować, który z zaproszonych gości zostanie dawcą nasienia dla jej dziecka.

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Kate Levering , April Bowlby

11:20

Raymond Blanc: sekrety kuchni, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Wielka Brytania 2010 ) Czas: 28min.

Na początek Raymond przyrządzi prostą sałatkę z gotowanego na parze buraka z wędzonym łososiem, chrzanowym creme fraiche oraz dressingiem z octu balsamicznego. Ugotuje również śmietankowo-orzechowe puree z selera podawane z jeżynowym sosem oraz dziką kaczką o chrupiącej skórce. Następne danie to prosta i niewymagająca specjalnych wycieczek do sklepu zupa z brukwi wodnej - doskonały posiłek na mroźny, zimowy dzień. Warto dodać, że Raymond swoich sił w krojeniu brukwi spróbuje w mieście...

12:00

Trinny i Susannah ubierają Norwegię, sez. 1, odc. 26 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Wielka Brytania 2012 ) Czas: 21min.

Niezastąpione brytyjskie znawczynie mody Trinny Woodall i Susannah Constantine przekazują Norweżkom zasady dobrego stylu i pokazują im, jak dobrze wyglądać. Z pomocą fryzjerów, wizażystów i projektantów odmieniają zaniedbane mieszkanki tego kraju w prawdziwe modelki. Przy okazji doradzają, jak dobierać stroje, buty i rozmaite dodatki do sylwetki, typu urody oraz stylu życia. Ekspertki udowadniają przy tym, że zadbany wygląd ma wpływ na komfort życia oraz powodzenie zarówno w sferze prywatnej,...

12:25

Nowa Ja!: Jak znaleźć czas dla samej siebie?, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

program poradnikowy ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Kolejną bohaterką jest 28-letnia policjantka Agata (28 lat) z miejscowości Sucha koło Białobrzegów. Obecnie przebywa ona na urlopie macierzyńskim po urodzeniu synka Franka, któremu podporządkowała całe życie. Mimo że ma partnera i może na nim polegać, odizolowała się od świata zewnętrznego. Przestała wychodzić z domu i spotykać się ze znajomymi, nie mówiąc o tym, że nie ma nawet czasu, by zadbać o siebie czy zatroszczyć się o swoje dobre samopoczucie. Agata jest też nieśmiała, czuje strach...

12:55

Bywanie na dywanie, odc. 12 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Ola Kot i Paulina Koziejowska z pomocą sztabu dziennikarzy przedstawiają najbardziej aktualne wydarzenia ze świata rozrywki, kultury oraz sportu. W programie nie zabraknie doniesień zarówno z kraju, jak i z całej reszty globu. Prowadzące i ich goście z przymrużeniem oka opowiedzą o najświeższych plotkach oraz nowych przedsięwzięciach gwiazd. Obie gospodynie - znane widzom jako prezenterki prognozy pogody na NOWEJ TV - mają doświadczenie w kontaktach z celebrytami: Paulina Koziejowska jako...

13:25

Fabryka jedzenia, sez. 1, odc. 23 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2012 ) Czas: 22min.

Twórcy serii dzielą się kolejnymi odkryciami na temat jedzenia. Tym razem przekonują widzów, że wspaniałe bajgle smakują jeszcze lepiej z nadzieniem z jagodowego serka śmietankowego. Dowiemy się między innymi, jak aparat rentgenowski pomaga w przyrządzeniu pysznego mięsa duszonego. Poznajemy również proces butelkowania wody źródlanej i dlaczego delikatność ma fundamentalne znaczenie podczas wytwarzania znakomitego tortu z musem cytrynowym.

13:55

Premiera Jak to jest robione, sez. 2, odc. 10 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2008 ) Czas: 21min.

Ekipa programu gości na pokładzie airbusa A380, który może pomieścić ponad 800 pasażerów. Dowiemy się, jakim wyzwaniem było zaprojektowanie i wyprodukowanie skrzydeł do tak ogromnego samolotu. Logistycznych trudności nastręcza również transport gotowych części z Walii na południe Francji, gdzie znajduje się fabryka Airbusa. Następnie Robert Llewellyn poznaje sekrety obsługi technicznej wyścigów bolidów. Na koniec wizyta w miejscowości Elst w Holandii, gdzie mieści się ogromna wytwórnia...

14:25

Premiera Fatalne zaproszenie, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 48min.

W letnią noc kościół Zielonoświątkowców w Nashville stanął w płomieniach. Po długiej walce strażakom udało się opanować pożar, jednak w zgliszczach znaleziono zwłoki wielebnego Davida Terry'ego. Szczątki zostały brutalnie okaleczone i poćwiartowane, brakowało im głowy. Nie ulegało wątpliwości, że duchowny był już martwy, kiedy dosięgły go płomienie. Nieopodal świątyni odkryto też jego porzucony samochód, karty kredytowe i dokumenty. Osoba, która jako ostatnia widziała Terry'ego...

15:30

Premiera Kryptonim szef, sez. 5, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 42min.

Jane Grote Abel nie tylko jest córką założyciela Donatos Pizza, ale też piastuje wysokie stanowisko w firmie. Jej życie od zawsze kręciło się wokół przedsiębiorstwa - wychowywała się w domu położonym naprzeciwko pierwszego lokalu. Do dziś wspomina klientów czekających w jej salonie na odbiór świeżej pizzy. Mimo wszystko pracę w firmie rozpoczynała od najniższej posady i sama awansowała aż do obecnego stanowiska. Ojciec Jane kierował się w biznesie dwoma zasadami: robić jak najlepszą pizzę i...

16:25

Premiera Jej Szerokość Afrodyta, sez. 5, odc. 7 Godziny emisji

serial komediowy ( USA 2013 ) Czas: 41min.

Jane i Grayson reprezentują uczestniczkę konkursu piękności, Donnę, która straciła koronę Miss Universe po tym jak wyszło na jaw, że wyniki rywalizacji zostały sfałszowane. Kim reprezentuje swojego ojca, który stracił posadę trenera drużyny małej ligi baseballowej. Stacy nadal usiłuje przekonać Jane, że Owen jest idealnym kandydatem na dawcę spermy. Z kolei Grayson i Nicole zmagają się ze sprecyzowaniem charakteru relacji, jaka ich ze sobą łączy.

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Kate Levering , April Bowlby

17:25

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 11 Godziny emisji

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W Chatsworth ma miejsce rekordowa aukcja. Darrell Sheets przekonuje Marka Balelo do kupna zasobnych magazynów. Za sprawą znalezionych tam przedmiotów atmosfera między kupującymi staje się bardzo napięta i wybuchowa. Herb i Mike mają nadzieję na zwycięstwo. Barry Weiss natrafia na zabytki.

17:50

Wojny magazynowe, sez. 4, odc. 12 Godziny emisji

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

Nad Chatsworth zapada noc. Tym czasem Ivy Calvin ogrywa innych kupujących. Licytujący bez pomocy Brandona Darrell Sheets przejmuje kontrolę nad aukcją i odnosi ogromny sukces. Jarrod i Brandi biorą byka za rogi i w dzięki temu stają się prawdziwymi zwycięzcami.

18:30

Premiera 24 godziny online.pl, odc. 199 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

18:52

Premiera Prognoza pogody, odc. 169 Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

18:55

Tu i Teraz, odc. 124 Godziny emisji

program publicystyczny ( Polska 2017 ) Czas: 14min.

Prowadzący (Joanna Dunikowska, Beta Tadla, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki) rozmawiają z gośćmi na jeden z tematów przedstawionych w programie "24 godziny online.pl".

19:30

Premiera Moda na sukces, odc. 6349 Godziny emisji

telenowela ( USA 2011 ) Czas: 21min.

Hope ma nadzieję, że Liam nie zdążył się rozmyślić i nie zrezygnuje ze ślubu. Kiedy udaje im się wreszcie spotkać, dziewczyna wyjaśnia ukochanemu, dlaczego nie zjawiła się na czas na uroczystości. Alison zdaje Billowi raport z przebiegu realizacji planu. Ojciec pana młodego myśli, że wszystko idzie po jego myśli. Brooke i Ridge próbują odkryć, kto tak naprawdę ponosi odpowiedzialność za nieoczekiwane spóźnienie Hope.

Obsada: John McCook , Katherine Kelly Lang , Ronn Moss , Susan Flannery

20:00

Trwa...  Premiera Świat Wayne'a Godziny emisji

komedia muzyczna ( USA 1992 ) Czas: 90min.

Amerykańskie miasteczko. Dwóch zwariowanych przyjaciół, Wayne Campbell (Mike Myers) i Garth Algar (Dana Carvey), prowadzi w lokalnej telewizji program muzyczny. Pewnego dnia dostrzega ich łowca talentów, Benjamin Kane (Rob Lowe), i proponuje im kontrakt na prowadzenie audycji w stacji ogólnokrajowej. Świetna muzyka i żywiołowy styl bycia zjednują prezenterom licznych zwolenników. Wkrótce jednak pojawiają się kłopoty. Prostoduszni przybysze z prowincji nie potrafią odnaleźć się w świecie...

Reżyseria: Penelope Spheeris

Obsada: Dana Carvey , Mike Myers , Rob Lowe , Tia Carrere

22:00

American Beauty Godziny emisji

dramat obyczajowy ( USA 1999 ) Czas: 116min.

Lester Burnham (Kevin Spacey), pracownik agencji reklamowej, jest znudzony swoim uporządkowanym i dostatnim, ale jałowym życiem. Jego żona Carolyn (Annette Bening), opętana obsesją zawodowego sukcesu, jest irytująca, a córka Jane (Thora Birch), zakompleksiona nastolatka, zamyka się przed ojcem. Obie uważają go za kompletnego nieudacznika. Pewnego dnia Lester postanawia zmienić swoje życie. Wkrótce poznaje szkolną koleżankę córki, zmysłową Angelę (Mena Suvari ). Burnham zaczyna dbać o siebie i...

Reżyseria: Sam Mendes

Obsada: Annette Bening , Kevin Spacey , Mena Suvari , Thora Birch

00:20

24 godziny online.pl, odc. 199 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla, Joanna Dunikowska, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki i Tomasz Sekielski.

01:00

Prognoza pogody, odc. 169 Godziny emisji

program informacyjny Czas: 3min.

01:05

Tu i Teraz, odc. 124 Godziny emisji

program publicystyczny ( Polska 2017 ) Czas: 14min.

Prowadzący (Joanna Dunikowska, Beta Tadla, Marek Czyż, Jarosław Kulczycki) rozmawiają z gośćmi na jeden z tematów przedstawionych w programie "24 godziny online.pl".

01:25

Nowa Ja!: Jak realizować cele?, sez. 2, odc. 11 Godziny emisji

program poradnikowy ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

27-letnia Karolina pochodzi z Warszawy. Całą jej uwagę i czas pochłania praca. Zajmuje się analizami medialnymi. Marzy o tym, by obok obowiązków mieć czas także na życie prywatne - dla siebie i chłopaka. Wie, że jest mało asertywna i że bierze na swoje barki zbyt wiele. Dzięki udziałowi w programie chce się nauczyć, jak znajdować czas na wszystko, jak planować i realizować zamierzone cele oraz w jaki sposób asertywnie komunikować się z otoczeniem. Chciałaby również wyglądać atrakcyjniej, w...

02:05

Chiny: Historia i współczesność: Chiny: Schodami do nieba, odc. 1 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 53min.

Twórcy programu odkrywają, w jaki sposób chińskie władze odnoszą się do swoich zabytków oraz skarbów przyrody. Odwiedzają przy tym najpiękniejsze zakątki Chin centralnych i południowo-wschodnich, w tym m.in. Rezerwat Przyrody Wulingyuan z Narodowym Parkiem Krajobrazowym "Zhangjiajie" i rezerwat Doliny Suoxiju. Ekipa filmowa przybywa do największej w Azji jaskini Hunan Long, wioski mniejszości etnicznej Miao, buddyjskich klasztorów w prowincji Hunan, zabytków położonych nad rzeką...

Reżyseria: Remigiusz Jakubowski

03:15

Nowa TV - koncertowo: Szczecinek 2014 cz. 2, odc. 2 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2014 ) Czas: 42min.

04:15

Dzika Polska: Lasy pełne życia: Gdy grzyb z glonem w jednym staną domu, odc. 5 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Polska 2007 ) Czas: 24min.

Porosty, niedoceniane organizmy symbiotyczne, które stanowią bardzo ważny element ekosystemów leśnych. Posiadają niezwykłą zdolność pochłaniania wody. Porosty nadrzewne, porastające teren leśny o powierzchni 1 ha, mogą zmagazynować nawet kilkaset litrów wody. Dzięki temu wpływają na kształtowanie mikroklimatu. Oprócz tego wytwarzane przez nie substancje mają dodatni wpływ na rozwój mikroflory glebowej, tworzenie się próchnicy i kiełkowanie roślin. Ponadto są ważnym elementem życia wielu...

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

04:55

Redakcja: Dział Śledczy: Agent CBŚ, sez. 2, odc. 7 Godziny emisji

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Kazimierz Sender pada ofiarą oszustwa na wnuczka. Prosi Basię o pomoc w imieniu innych mieszkańców. Alicja odrzuca jednak pomysł napisania artykułu poświęconego tej tematyce. Dziewczyna, za radą Marka, postanawia wydrukować ulotki skierowane do starszych ludzi. W pewnej chwili spostrzega kobietę, która wyrzuca do kosza rozwieszone na osiedlu ostrzeżenia. Wtedy dowiaduje się o rzekomej akcji CBŚ, która budzi jej podejrzenia. Dziennikarze postanawiają zamontować kamery w mieszkaniu pani Janiny....

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nowa TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nowa TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nowa TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nowa TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nowa TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info