Logo Nowa TV Program TV Nowa TV - ramówka, emisje

2017-10-24 Pokaż dziś

05:50

Jasnowidząca Wanga: Egzorcysta, odc. 5

serial biograficzny ( Ukraina, Rosja 2013 ) Czas: 52min.

Rok 1996. Alisa spotyka się z Wangą, by wysłuchać kolejnych opowieści. Jest świadkiem przyjazdu do niej po poradę pewnego Amerykanina. Staruszka doznaje wizji na temat ataku na World Trade Center. Wanga snuje też kolejne wspomnienia. Opowiada Alisie, jak w 1931 r. zaczęła zdawać sobie sprawę ze swoich zdolności. Wspomina też, jak pewien ksiądz na oczach mieszkańców wsi oskarżył ją o paktowanie z diabłem.

Reżyseria: Siergiej Borczukow

Obsada: Natalia Nikołajewa , Irina Rachmanowa , Jelena Jakowlewa , Dasza Otroszko

Godziny emisji Jasnowidząca Wanga

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nowa TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nowa TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nowa TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nowa TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nowa TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info