Logo Nowa TV Program TV Nowa TV - ramówka, emisje

2018-01-19 Pokaż dziś

06:00

Redakcja: Dział Śledczy: Polisa na życie, sez. 2, odc. 17

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

W płomieniach ginie 32-letnia kobieta wraz z dwójką dzieci. Śledczy dochodzą do wniosku, że doszło do tragicznego wypadku, ale rodzice zmarłej są innego zdania. Zwracają się z prośbą o pomoc do Marka. Uważają bowiem, że dom podpalił ich zięć. Dziennikarz obiecuje przyjrzeć się sprawie, w którą włącza się również Adam.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

07:00

24 godziny online.pl, odc. 436

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla i Jarosław Kulczycki.

Godziny emisji 24 godziny online.pl

07:30

Fabryka jedzenia, sez. 1, odc. 11

serial dokumentalny ( Kanada 2012 ) Czas: 22min.

Widzowie odkryją, dlaczego melasa to kluczowy element w produkcji cukru spożywczego. Dowiedzą się też, że podczas przygotowywania słodkich bułek z jabłkiem najważniejsze jest nie owocowe nadzienie, ale samo ciasto francuskie, i na własne oczy przekonają się, jakim maszynom zawdzięczają obecność jajek na sklepowych półkach. Kamera odwiedzi również zakład, w którym każdego dnia produkuje się dwadzieścia osiem tysięcy doskonałych tortilli.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

08:00

Kryptonim szef, sez. 4, odc. 15

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 40min.

John Wilson na co dzień zajmuje wysokie stanowisko w Rollins/Orkin Pest Control. Ojciec biznesmena przez 37 lat pracował dla tej przedsiębiorstwa, sam John jest w nim zatrudniony już od dwóch dekad. John ceni rodzinne wartości, na których opiera się firma, czego dowodem była troska przełożonych o jego starzejącego się ojca. Po dwunastu latach przerwy Wilson ponownie wyrusza w teren, aby sprawdzić, czy Orkin dalej skutecznie utrzymuje szkodniki z dala od domów swoich klientów. W trakcie tej...

Godziny emisji Kryptonim szef

09:00

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Skeczów Męczących, odc. 2

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Program stanowi podsumowanie ostatnich lat Kabaretu Skeczów Męczących, podczas których grupa zdobyła ogromną popularność w telewizji i internecie. Formacja słynie z improwizacji i interakcji z publiczności. Widownia zgromadzona w Teatrze Capitol z pewnością stanie się świadkiem niepowtarzalnego spektaklu, w którym odegra też niemałą rolę.

Godziny emisji Nowa Rewia Kabaretowa

09:55

Łowcy małych domów: Mały Domek w Wielkim Mieście, sez. 1, odc. 5

program rozrywkowy ( USA 2015 ) Czas: 21min.

Jako wieloletnia licencjonowana agentka nieruchomości Jacqueline jest na bieżąco z cenami mieszkań w Nowym Jorku. Tym razem jednak kobieta szuka nowego gniazdka dla samej siebie. Ona i jej mąż, David, chcą osiedlić się razem z rodziną w mieście, które kochają. Tam, gdzie cena za stopę kwadratową może dochodzić do 1000 dolarów, ważne dla przetrwania jest, by wybrać jak najmniejsze lokum. Jedynie dzięki pomysłowym rozwiązaniom aranżacyjnym uda się zmieścić wkrótce czteroosobową rodzinę na 650...

Godziny emisji Łowcy małych domów

10:25

Łowcy małych domów: Mniejszy metraż w wysokich górach, sez. 1, odc. 6

program rozrywkowy ( USA 2015 ) Czas: 21min.

Erin i Lindsey są parą już od dziesięciu lat. To istni fanatycy aktywności na świeżym powietrzu, nic więc dziwnego, że swoją pierwszą nieruchomość chcą kupić w Jackson Hole w stanie Wyoming, rodzinnej miejscowości Lindsey. Świadomi swojej sytuacji finansowej postanowili poszukać wymarzonego lokum w nowo powstałej społeczności artystycznych, miniaturowych domków. Pozostaje mieć nadzieję, że mały metraż spełni oczekiwania pary.

Godziny emisji Łowcy małych domów

10:50

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 1, odc. 5

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W kolejnym odcinku aukcja odbywa się na Long Island, wyspie leżącej u wschodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych. Podczas licytacji jeden z uczestników programu posuwa się do podstępu. To sprawia, że napięcie panujące pomiędzy dwojgiem handlarzy niebezpiecznie rośnie. Wszyscy kupujący mają cichą nadzieję, że poza granicami Nowego Jorku uda im się natrafić na wyjątkowe, niespotykane dotąd przedmioty.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

11:20

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 1, odc. 6

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W finałowym odcinku pierwszego sezonu wszyscy kupujący szykują się na wielkie wydarzenie - kolejną aukcję w miejscu, które słynie z najlepszych i najbardziej dochodowych schowków w całym Nowym Jorku. Handlarze zamierzają dobrze wykorzystać swoją drugą szansę w tym wyjątkowym lokalu. To oznacza zaciętą rywalizację, pełne napięcia licytacje, wielkie nadzieje oraz - w niektórych przypadkach - gorzkie rozczarowania.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

11:50

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret pod Wyrwigroszem, odc. 14

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 60min.

Wywodzący się z Krakowa Kabaret pod Wyrwigroszem to jedna z najbardziej znanych grup tego rodzaju w Polsce. Tym razem satyrycy wystąpią w swoim najnowszym programie pod tytułem "Variaté". To przezabawna rewia stworzona zarówno ze skeczy, jak i piosenek czy inteligentnych monologów. Satyrycy zaskakują pomysłowością skojarzeń i przenikliwością czynionych przez siebie spostrzeżeń. Program odniósł sukces na estradach całego kraju - teraz czas, by poznali go także telewidzowie.

Godziny emisji Nowa Rewia Kabaretowa

12:50

Jej Szerokość Afrodyta, sez. 5, odc. 11

serial komediowy ( USA 2013 ) Czas: 41min.

Do Jane zgłasza się była klientka, która naraziła się dilerowi narkotyków. Tymczasem Owen próbuje ocalić karierę nastoletniej artystki, której rozbierane fotki trafiły do sieci.

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Kate Levering , April Bowlby

Godziny emisji Jej Szerokość Afrodyta

13:45

Premiera Ekonomiczne oblicza Azji: Droga AIIB cz. 3, odc. 3

serial dokumentalny ( Chiny 2016 ) Czas: 23min.

Dokument opowiada o wydarzeniach, które doprowadziły do powstania Azjatyckiego Banku Inwestycji Infrastruktualnych (w skrócie AIIB). Aby odkryć, co stało się przyczyną utworzenia tej instytucji, ekipa filmowa odwiedziła Indonezję, Kambodżę, Anglię, Japonię, Kazachstan, Koreę, Turcję i Indie. Przeprowadzono wywiady z ponad trzydziestoma urzędnikami, dyplomatami oraz ekonomistami, którzy tłumaczą, w jaki sposób AIIB nakłoniło do współpracy 57 państw z całego świata. Działania związane z...

Godziny emisji Ekonomiczne oblicza Azji

14:10

Fabryka jedzenia, sez. 6, odc. 6

serial dokumentalny ( Kanada 2016 )

Z okazji Święta Dziękczynienia twórcy programu odkrywają sekrety produkcji przysmaków związanych z tym wyjątkowym dniem. Na początek odwiedzą fabrykę, w której każdego tygodnia przygotowuje się 500 tys. opakowań tradycyjnych ciasteczek. Kolejny produkt to bezglutenowe ciasto dyniowe inspirowane rodzinną recepturą. Następnie filmowcy przyjrzą się powstawania chrupiących pianek w kształcie serca, a na deser wybiorą się do zakładu produkującego sos na bazie żurawiny.

Godziny emisji Fabryka jedzenia

14:35

Premiera Ludzkość - historia nas wszystkich, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 44min.

Męczeńska śmieć Jezusa zapoczątkowała narodziny jednej z największych religii świata. Rozprzestrzenienie się chrześcijaństwa to zasługa Imperium Rzymskiego. Gdyby nie ogromna rzymska sieć dróg i szlaków morskich, które zapewniały swobodny przepływ nie tylko towarów, lecz także idei, chrześcijaństwo pozostałoby jedynie wiarą garstki wyznawców podążających śladami Chrystusa. Dzięki Rzymianom przesłanie Męczennika z Jerozolimy rozeszło się po całym świecie i na zawsze odmieniło ludzkość.

Godziny emisji Ludzkość - historia nas wszystkich

15:35

Kryptonim szef, sez. 4, odc. 16

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 41min.

Od początku istnienia programu już ponad 60 biznesmenów przekonało się, jak wygląda praca na niższych stanowiskach w ich własnych firmach. Uczestnicy poznali swoich najbardziej oddanych i najbardziej aroganckich podwładnych, mieli też okazję wiele się od nich nauczyć na temat kontaktów z klientami, poprawienia warunków pracy oraz oferowanych przez siebie produktów i usług. Kamery odwiedzają wybranych pracowników firm, m.in. Marquesa, który podwoił sprzedaż w prowadzonym przez siebie sklepie...

Godziny emisji Kryptonim szef

16:30

Jej Szerokość Afrodyta, sez. 5, odc. 12

serial komediowy ( USA 2013 ) Czas: 41min.

Bobbi doprowadza do aresztowania męskiej prostytutki. Próbuje też urozmaicić swoje życie seksualne przez wprowadzenie do sypialni odrobiny pikanterii. Grayson stara się utrzymać sprawę rozwodową swojego klienta.

Obsada: Brooke Elliott , Margaret Cho , Kate Levering , April Bowlby

Godziny emisji Jej Szerokość Afrodyta

17:25

Premiera Łowcy małych domów: Maleńkie domy na półwyspie, sez. 1, odc. 7

program rozrywkowy ( USA 2015 ) Czas: 21min.

Cathy oznajmia swojemu partnerowi, Andy'emu, że jest gotowa przenieść się z dwustuczterdziestometrowego mieszkania w Pennsylvanii do miniaturowej chatki nieopodal plaży w Cape Cod. Ku konsternacji Andy'ego dziewczyna ma problem z wcieleniem tych obietnic w życie i chce powiększać każde lokum, które oglądają - a nie o to przecież chodzi w małych domkach. Albo Cathy zmieni swoje nastawienie, albo jej ukochany będzie musiał pogodzić się z marzeniami o życiu nad morzem.

Godziny emisji Łowcy małych domów

17:55

Premiera Łowcy małych domów: Małe wakacje na wybrzeżu, sez. 1, odc. 8

program rozrywkowy ( USA 2015 ) Czas: 21min.

Bohaterkami tego odcinka są lekarka Celine z Portland w stanie Maine oraz jej twórcza żona Jac - rzeźbiarka i malarka. Panie inwestują w wynajem nieruchomości. Ostatnio zastanawiają się, czy nie byłyby szczęśliwsze, gdyby zamieniły swój równie piękny, co wymagający dwustuosiemdziesięciometrowy dom z lat 20. na własną, miniaturową chatkę. Rodzi się pytanie, czy niespełna pięćdziesiąt metrów kwadratowych wystarczy parze niezależnych kobiet, z których każda potrzebuje własnej przestrzeni...

Godziny emisji Łowcy małych domów

18:30

Premiera 24 godziny online.pl, odc. 437

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla i Jarosław Kulczycki.

Godziny emisji 24 godziny online.pl

18:55

Premiera Prognoza pogody, odc. 19

program informacyjny Czas: 2min.

Meteorolodzy informują, jakich warunków atmosferycznych można się spodziewać w nadchodzących dniach.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

19:00

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 2, odc. 1

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W kolejnym odcinku "Wojen magazynowych" uczestnicy programu znów udają się do Harlemu. Podczas tej aukcji Joe P. wydaje niemałą sumę na zakup schowka z meblami. Mike B. odkrywa kobiecą stronę swojej natury i licytuje magazyn, którego zawartość odpowiada raczej damskim zainteresowaniom. Tymczasem Chris i Tad z pomocą znalezionych przez siebie książek rozpoczynają przygotowania do powrotu do szkoły.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

19:30

Wojny magazynowe - Nowy Jork, sez. 2, odc. 2

reality show ( USA 2013 ) Czas: 20min.

W kolejnym odcinku "Wojen magazynowych" nowojorscy poszukiwacze skarbów powracają na dobrze znane sobie terytorium - do Bronksu. Z okazji tej aukcji Joe P. sprowadza sobie przyjaciela do pomocy. Handlarzowi udaje się nie stracić należących do niego dzieł sztuki. Tymczasem Candy i Courtney próbują swoich sił podczas wyprzedaży, natomiast Mike B. zostaje zmuszony zawierzyć własny los pewnemu urządzeniu.

Godziny emisji Wojny magazynowe - Nowy Jork

20:00

Pracownik miesiąca

komedia ( USA 2004 ) Czas: 95min.

W życiu Davida Walsha (Matt Dillon) nic nie zapowiada zmian. Jest szczęśliwie zakochany w narzeczonej Sarze Goodwin (Christina Applegate). W pracy czeka go awans w renomowanym banku. Z ufnością patrzy w przyszłość, nie spodziewając się, że życie szykuje mu przykrą niespodziankę. Pewnego dnia sielanka dobiega końca i David zostaje zwolniony z pracy. Wkrótce potem opuszcza go ukochana, a jakby tego było mało, złodzieje kradną mu samochód. Jego najlepszy przyjaciel, Jack (Steve Zahn), stara się...

Reżyseria: Mitch Rouse

Obsada: Matt Dillon , Steve Zahn , Christina Applegate , Andrea Bendewald

Godziny emisji Pracownik miesiąca

22:05

Granica

thriller ( USA 2012 ) Czas: 92min.

Reporterka telewizyjna Sofie Talbert (Sharon Stone) jest zagorzałą przeciwniczką nielegalnej imigracji. Często krytykuje lewicowych polityków za ich liberalne podejście do tego problemu. Kiedy jej brat Aaron (Billy Zane) ginie bez śladu w Meksyku, kobieta ma okazję osobiście przyjrzeć się, jak naprawdę traktuje się nielegalnych imigrantów. Zrozpaczona Sofie jedzie do Meksyku i prowadzi prywatne śledztwo w sprawie zaginionego mężczyzny. Przy okazji poznaje prężnie działającą machinę przerzutu...

Reżyseria: Gabriela Tagliavini

Obsada: Sharon Stone , Billy Zane , Rosemberg Salgado , Miguel Rodarte

Godziny emisji Granica

22:05

24 godziny online.pl, odc. 437

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Reporterzy z całej Polski prezentują aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Każdego dnia widzowie otrzymają zestaw informacji, które mają lub mogą mieć wpływ na ich życie. Najważniejszy punkt odniesienia w serwisie stanowi człowiek. Reporterzy skupiają się głównie na tematach, których brakuje obecnie w serwisach informacyjnych. Program przygotowują znani dziennikarze, m.in. Beata Tadla i Jarosław Kulczycki.

Godziny emisji 24 godziny online.pl

00:30

Prognoza pogody, odc. 19

program informacyjny Czas: 2min.

Meteorolodzy informują, jakich warunków atmosferycznych można się spodziewać w nadchodzących dniach.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

00:45

Nowa Rewia Kabaretowa: Andrzej Grabowski, odc. 19

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Andrzej Grabowski na estradzie występuje często jako "Andrzej Grabowski Show". W jego arcyśmiesznym programie pojawią się zarówno skecze widowni już dobrze znane, jak i całkiem nowe numery komentujące aktualne wydarzenia.

Godziny emisji Nowa Rewia Kabaretowa

01:45

Nowa Ja!: Czuję się gorsza od innych, sez. 1, odc. 8

program poradnikowy ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Sławka od zawsze czuje się gorsza od innych. Zawstydza ją to, że ma podstawowe wykształcenie. Wiary w siebie nie dodaje jej nawet fakt, że postanowiła zrobić maturę i chodzi do liceum. Czuje się gorsza, bo jest brzydka, nieasertywna, bo nie zrobiła kariery. Trenerka rozwoju osobistego Joanna Godecka, spróbuje popracować ze Sławką nad jej samooceną i poczuciem własnej wartości.

Obsada: Katarzyna Cichopek

Godziny emisji Nowa Ja!

02:15

Redakcja: Dział Śledczy: Psychofan, sez. 2, odc. 15

serial paradokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Znana piosenkarka jest przerażona, bowiem od dłuższego czasu dostaje SMS-y i maile od zakochanego fana. Gnębiona wokalistka obawia się o swoje życie. Zgłosiła sprawę na policję, ale funkcjonariusze - jej zdaniem - nie podjęli żadnych działań. Alicja obiecuje jej pomóc. Do śledztwa wyznacza Baśkę i Dorę.

Godziny emisji Redakcja: Dział Śledczy

03:15

Taka sytuacja: Randka, odc. 3

program rozrywkowy ( Polska 2016 )

Tematem odcinka jest randka. Widzowie dowiedzą się, jak dobrze wypaść na pierwszej randce, jakich błędów nie popełniać, gdzie się umówić. Rad udzielą i historie swoich pierwszych randek opowiedzą m.in. Jarosław Jakimowicz, Zygmunt Chajzer, Małgorzata Kosik, czy Tomasz Niecik.

Godziny emisji Taka sytuacja

03:50

Dzika Polska: Lasy pełne życia: Odkrywanie niedźwiedzia, odc. 8

serial dokumentalny ( Polska 2007 ) Czas: 25min.

Niedźwiedź - najpotężniejszy drapieżnik polskich lasów, w ostatnich latach przykuwa uwagę badaczy z krakowskiego Instytutu Ochrony Przyrody PAN. W okresie aktywności brunatny mieszkaniec trudno dostępnych ostępów regla dolnego ma prawo wędrować. Zimą powinien spać. Niestety, badania dowodzą, że z roku na rok polskie misie śpią coraz krócej. Bywa, że wcale nie zapadają w zimowy sen. Specjaliści sprawdzają, czy bezsenność niedźwiedzi spowodowana jest przez zmiany klimatu, pożywienia, czy przez...

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

Godziny emisji Dzika Polska: Lasy pełne życia

04:25

Dzika Polska: Lasy pełne życia: Szczęście z zimorodkiem, odc. 9

serial dokumentalny ( Polska 2007 ) Czas: 25min.

Zimorodek, jeden z najpiękniej ubarwionych polskich ptaków. Błękitne, turkusowe, rdzawoczerwone i białe pióra sprawiają, że wygląda jak latający klejnot. Płochliwy ptak jest trudny do zaobserwowania. Najprościej zauważyć go, kiedy wypatruje zdobycz. Atakuje ją i błyskawicznie chwyta w długi dziób. Dziób służy mu także do budowy gniazda, które wykopuje w urwistym brzegu rzeki. W komorze lęgowej, do której prowadzi blisko metrowy tunel, zimorodek składa 6-7 jajek. Młode klują się pod ziemią.

Reżyseria: Dorota Adamkiewicz , Joanna Łęska

Godziny emisji Dzika Polska: Lasy pełne życia

05:00

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret na Koniec Świata, odc. 20

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Kabaret na Koniec Świata to piwniczny kabaret literacki. Występują w nim aktorzy, których na co dzień można oglądać m.in. w warszawskich teatrach: Dramatycznym, Ateneum, Narodowym czy Na Woli. W swoich skeczach sięgają po absurd, abstrakcję, purnonsens, a w repertuarze grupy znalazły się zarówno liryczne piosenki, jak i improwizacje czy błazenady. Od niedawna artyści prezentują się również przed szerszą widownią.

Godziny emisji Nowa Rewia Kabaretowa

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Nowa TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Nowa TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Nowa TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Nowa TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Nowa TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info