Logo nSport+ Program TV nSport+ - ramówka, emisje

2017-11-22

06:00

LOTTO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Sport, Football polski ( 2017 ) Czas: 116min.

Godziny emisji Ekstraklasa

08:10

Sport News+

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

Godziny emisji Sport News+

08:20

Liga Mistrzów UEFA: APOEL FC - Real Madryt

Sport, Football pozostałe ( 2017 ) Czas: 115min.

Godziny emisji Liga Mistrzów UEFA

10:30

Magazyn Velux EHF

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 26min.

Godziny emisji Magazyn Velux EHF

11:00

Liga Mistrzów UEFA: Borussia Dortmund - Tottenham Hotspur

Sport, Football pozostałe ( 2017 ) Czas: 114min.

Godziny emisji Liga Mistrzów UEFA

13:00

Magazyn Ligi Europy UEFA

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 48min.

Godziny emisji Magazyn Ligi Europy UEFA

13:55
Na żywo

UEFA Youth League: PSG - Celtic

Sport, Football pozostałe ( 2017 ) Czas: 113min.

Godziny emisji UEFA Youth League

15:55
Na żywo

UEFA Youth League: Juventus Turyn - FC Barcelona

Sport, Football pozostałe ( 2017 ) Czas: 113min.

Godziny emisji UEFA Youth League

17:55
Na żywo

Liga Mistrzów UEFA: CSKA Moskwa - SL Benfica

Sport, Football pozostałe ( 2017 ) Czas: 117min.

Godziny emisji Liga Mistrzów UEFA

20:00

Basket+

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

Godziny emisji Basket+

20:10

Czarny charakter: Patryk Dudek

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 28min.

Godziny emisji Czarny charakter

20:40
Na żywo

Liga Mistrzów UEFA: FC Basel 1893 - Manchester United

Sport, Football pozostałe ( 2017 ) Czas: 117min.

Godziny emisji Liga Mistrzów UEFA

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
22:45

Trwa...  Liga włoska siatkowki kobiet: Liu Jo Nordmeccanica Modena - SAB Volley Legnano

Sport, Inne ( 2017 ) Czas: 116min.

Godziny emisji Liga włoska siatkowki kobiet: Liu Jo Nordmeccanica Modena - SAB Volley Legnano

00:45

Sport News+

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

Zapisz 2017-11-23 00:45:00 2017-11-23 01:00:00 Europe/Warsaw Sport News+ Więcej Sport News+ pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Sport+News+ nSport+   Godziny emisji Sport News+

01:00

Basket+

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

Zapisz 2017-11-23 01:00:00 2017-11-23 01:15:00 Europe/Warsaw Basket+ Więcej Basket+ pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Basket+ nSport+   Godziny emisji Basket+

01:15

Ekstrapaka - 16 kolejka

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 52min.

Zapisz 2017-11-23 01:15:00 2017-11-23 02:10:00 Europe/Warsaw Ekstrapaka - 16 kolejka Więcej Ekstrapaka pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/Ekstrapaka nSport+   Godziny emisji Ekstrapaka

02:10

PRZERWA

Sport ( 2002 ) Czas: 420min.

Zapisz 2017-11-23 02:10:00 2017-11-23 06:00:00 Europe/Warsaw PRZERWA Więcej PRZERWA pod adresem: http://programtv.naziemna.info/program/audycja/PRZERWA nSport+   Godziny emisji PRZERWA

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej nSport+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV nSport+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału nSport+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV nSport+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji nSport+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Na żywo

  • 23.11, 18:55 Liga Europy UEFA: Konyaspor - Olympique Marsylia Godziny emisji
  • 23.11, 21:00 Liga Europy UEFA: FK Partizan - BSC Young Boys Godziny emisji
  • 23.11, 23:30 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA Godziny emisji
  • 25.11, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice Godziny emisji
  • 25.11, 17:25 Liga Mistrzów Velux EHF: HBC Nantes - Orlen Wisła Płock Godziny emisji
  • 25.11, 19:25 Liga Mistrzów Velux EHF: Rk Gorenje Velenje - Kadetten Schaffhausen Godziny emisji
  • 26.11, 16:55 Liga Mistrzów Velux EHF: RK Celje Pivovarna Lasko - SG Flensburg-Handewitt Godziny emisji
  • 29.11, 19:25 Liga Mistrzów Velux EHF: SG Flensburg-Handewitt - THW Kiel Godziny emisji
  • 02.12, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Arka Gdynia Godziny emisji
  • 02.12, 17:55 Liga Mistrzów Velux EHF: Telekom Veszprem HC - PGE Vive Kielce Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info