Logo nSport+ Program TV nSport+ - ramówka, emisje

2017-04-29

06:00

FIBA Basketball Champions League: Banvit - AS Monaco Godziny emisji

Sport/Koszykówka ( 2016 ) Czas: 112min.

08:00

Basket+ Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 11min.

08:15

Motogamia - odc. 1 Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 34min.

08:55

LOTTO Ekstraklasa: Lech Poznań - Korona Kielce Godziny emisji

Sport/Football polski ( 2016 ) Czas: 116min.

11:00

Premiera Premier League Preview Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 25min.

11:30

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 23min.

12:00

Sport News+ Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

12:10

Speedway+ Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 15min.

12:30

Magazyn FIM EnduroGP: GP Hiszpanii Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 25min.

13:00

Premiera LOTTO Ekstraklasa: Arka Gdynia - Piast Gliwice Godziny emisji

Sport/Football polski ( 2016 ) Czas: 116min.

15:10
Na żywo

Trwa...  LOTTO Ekstraklasa: Wisła Płock - Ruch Chorzów Godziny emisji

Sport/Football polski ( 2016 ) Czas: 135min.

17:30

Czarny charakter: Made in California Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 25min.

18:00

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 23min.

18:25
Na żywo

Liga Mistrzów Velux EHF: FC Barcelona - THW Kiel Godziny emisji

Sport/Inne ( 2016 ) Czas: 111min.

20:20

Sport News+ Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

20:40
Na żywo

Liga Mistrzów Velux EHF: Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged Godziny emisji

Sport/Inne ( 2016 ) Czas: 107min.

22:30

NBA Playoffs: Atlanta Hawks - Washington Wizards Godziny emisji

Sport/Koszykówka ( 2016 ) Czas: 114min.

00:30

Liga+ Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 55min.

01:30

Magazyn FIM EnduroGP: GP Hiszpanii Godziny emisji

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 25min.

02:00

PRZERWA Godziny emisji

Sport ( 2002 ) Czas: 420min.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej nSport+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV nSport+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału nSport+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV nSport+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji nSport+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

  • 30.04, 15:20 Motogamia odc. 2 Godziny emisji
  • 01.05, 22:00 PGE Ekstraliga: MRGARDEN GKM Grudziądz - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa (skrót) Godziny emisji
  • 01.05, 22:30 PGE Ekstraliga: CASH BROKER Stal Gorzów - ROW Rybnik (skrót) Godziny emisji
  • 02.05, 16:00 LOTTO Ekstraklasa: KGHM Zagłębie Lubin - Cracovia Godziny emisji
  • 02.05, 22:45 PGE Ekstraliga: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz (skrót) Godziny emisji
  • 04.05, 20:15 Speedway+ Godziny emisji
  • 06.05, 11:00 Premier League Preview Godziny emisji
  • 06.05, 21:15 LOTTO Ekstraklasa: Ruch Chorzów - KGHM Zagłębie Lubin Godziny emisji
  • 08.05, 22:00 PGE Ekstraliga: Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa (skrót) Godziny emisji
  • 09.05, 18:00 LOTTO Ekstraklasa: Cracovia - Arka Gdynia Godziny emisji

Na żywo

  • 29.04, 18:25 Liga Mistrzów Velux EHF: FC Barcelona - THW Kiel Godziny emisji
  • 29.04, 20:40 Liga Mistrzów Velux EHF: Paris Saint-Germain - MOL-Pick Szeged Godziny emisji
  • 30.04, 16:00 PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra Godziny emisji
  • 30.04, 18:30 PGE Ekstraliga: BETARD Sparta Wrocław - Get Well Toruń Godziny emisji
  • 30.04, 20:45 Magazyn PGE Ekstraliga Godziny emisji
  • 02.05, 18:00 PGE Ekstraliga: Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa - ROW Rybnik Godziny emisji
  • 04.05, 23:05 Magazyn skrótów Ligi Europy UEFA Godziny emisji
  • 05.05, 17:45 PGE Ekstraliga: ROW Rybnik - MRGARDEN GKM Grudziądz Godziny emisji
  • 05.05, 20:00 PGE Ekstraliga: FOGO Unia Leszno - BETARD Sparta Wrocław Godziny emisji
  • 06.05, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Piast Gliwice - Śląsk Wrocław Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info