Logo nSport+ Program TV nSport+ - ramówka, emisje

2017-11-11 Pokaż dziś

06:00

Liga Mistrzów UEFA: FC Celtic Glasgow - Bayern Monachium

Sport, Football pozostałe ( 2017 ) Czas: 117min.

Godziny emisji Liga Mistrzów UEFA

08:10

Sport News+

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

Godziny emisji Sport News+

08:25

Liga Mistrzyń EHF: Vistal Gdynia - Nykobing Falster

Sport, Inne ( 2017 ) Czas: 102min.

Godziny emisji Liga Mistrzyń EHF: Vistal Gdynia - Nykobing Falster

10:15

Magazyn Velux EHF

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 25min.

Godziny emisji Magazyn Velux EHF

10:45

Motogamia odc. 30

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 40min.

Godziny emisji Motogamia

11:30

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 23min.

Godziny emisji Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

12:00

LOTTO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Lech Poznań

Sport, Football polski ( 2017 ) Czas: 135min.

Godziny emisji Ekstraklasa

14:30

NBA Action

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 23min.

Godziny emisji NBA

15:00

NBA: San Antonio Spurs - Milwaukee Bucks

Sport, Koszykówka Czas: 134min.

Godziny emisji NBA

17:25
Na żywo

Liga Mistrzów Velux EHF: MOL-Pick Szeged - HBC Nantes

Sport, Inne ( 2017 ) Czas: 106min.

Godziny emisji Liga Mistrzów Velux EHF

19:15

Liga Mistrzów Velux EHF: IFK Kristianstad - Wisła Orlen Płock

Sport, Inne ( 2017 ) Czas: 95min.

Godziny emisji Liga Mistrzów Velux EHF

20:55
Na żywo

Liga włoska siatkowki kobiet: SAB Volley Legnano - Il Bisonte Firenze

Sport, Inne ( 2017 ) Czas: 148min.

Godziny emisji Liga włoska siatkowki kobiet: SAB Volley Legnano - Il Bisonte Firenze

23:30

Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 23min.

Godziny emisji Magazyn Ligi Mistrzów UEFA

00:00

Sport News+

Magazyn sportowy ( 2017 ) Czas: 7min.

Godziny emisji Sport News+

00:15

PGNIG Superliga: Chrobry Głogów - KPR Gwardia Opole

Sport, Inne ( 2017 ) Czas: 131min.

Godziny emisji PGNIG Superliga: Chrobry Głogów - KPR Gwardia Opole

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej nSport+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV nSport+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału nSport+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV nSport+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji nSport+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Na żywo

  • 12.12, 20:10 LOTTO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław Godziny emisji
  • 13.12, 18:15 PGNIG Superliga: Orlen Wisła Płock - NMC Górnik Zabrze Godziny emisji
  • 16.12, 15:10 LOTTO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Arka Gdynia Godziny emisji
  • 16.12, 20:25 Liga włoska siatkówki kobiet: Unet E-Work Busto Arsizio - Savino Del Bene Scandicci Godziny emisji
  • 21.12, 12:00 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Program krótki mężczyzn Godziny emisji
  • 21.12, 14:50 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Program krótki par Godziny emisji
  • 21.12, 17:15 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Ceremonia otwarcia Godziny emisji
  • 21.12, 18:30 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Tańce program krótki Godziny emisji
  • 22.12, 12:00 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Program krótki kobiet Godziny emisji
  • 22.12, 14:50 Mistrzostwa Rosji w Łyżwiarstwie Figurowym - Program dowolny mężczyzn Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info