Logo Paramount Channel Polska Program TV Paramount Channel Polska - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

05:40

Testament

Film ( 1983 ) Czas: 125min.

Dramat opowiadający o losach rodziny z niewielkiego miasta, mierzącej się z nieuchronną zagładą nuklearną. Odtwórczynię głównej roli żeńskiej nagrodzono Oscarem.

Godziny emisji Testament

07:45

Romeo i Julia

Film ( 1968 ) Czas: 185min.

Melodramat na podstawie sztuki Szekspira o parze nastoletnich kochanków pochodzących ze zwaśnionych rodów. Film nagrodzony Oscarami za najlepsze kostiumy i zdjęcia.

Godziny emisji Romeo i Julia

10:50

Mamuśka

Film ( 1996 ) Czas: 135min.

Pakowała ci śniadanie do szkoły. Tolerowała muzykę. W milczeniu czekała, aż pójdziesz na swoje. Jeśli o kimś można powiedzieć, że się go nie zapomni, to o matce. To samo można powiedzieć o tej komedii.

Godziny emisji Mamuśka

13:05

Mały szpieg

Film ( 1996 ) Czas: 140min.

Szóstoklasistka Harriet jest samotną jedynaczką wychowywaną przez babcię, Golly. Dziewczyna marzy o tym, by zostać pisarką, ku uciesze dopingującej babci.

Godziny emisji Mały szpieg

15:25

Pontiakiem na Księżyc

Film ( 1994 ) Czas: 145min.

Podczas gdy cały kraj śledzi lądowanie Apollo XI na Księżycu, członkowie dysfunkcyjnej rodziny odnajdują bliskość. W filmie zagrali Ted Danson i Mary Steenburgen – małżonkowie w prawdziwym życiu.

Godziny emisji Pontiakiem na Księżyc

17:50

Zathura - Kosmiczna przygoda

Film ( 2005 ) Czas: 130min.

Dwóch braci zostaje wplątanych w międzygalaktyczną przygodę, gdy ich dom zostaje wciągnięty w kosmos przez magiczną grę planszową.

Godziny emisji Zathura - Kosmiczna przygoda

20:00

Forrest Gump

Film ( 1994 ) Czas: 195min.

Poznasz głupiego po czynach jego - mawia Forrest Gump, dyskutując na temat inteligencji w oczekiwaniu na autobus.

Godziny emisji Forrest Gump

23:15

Malèna

Film ( 2000 ) Czas: 120min.

Pojawia się kobieta, która rozbudza erotycznie grupkę dorastających chłopców.

Godziny emisji Malèna

01:15

Mission: Impossible

Film ( 1996 ) Czas: 225min.

Wciągnięty w akcję przez swoich przełożonych (Laurence Fishburne i Billy Crudup), Ethan musi się zmierzyć z najgroźniejszym przeciwnikiem – sadystycznym handlarzem broni Owenem Davianem (w tej roli zdobywca Oscara® Phillip Seymour Hoffman).

Godziny emisji Mission: Impossible

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info