Logo Paramount Channel Polska Program TV Paramount Channel Polska - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaż dziś

05:00

Śniadanie u Tiffany’ego

Film ( 1961 ) Czas: 200min.

George Peppard jest początkującym, ale "pozostającym pod opieką" młodym pisarzem, który zostaje wplątany w pełne emocji, rozkoszne i nieuporządkowane życie Holly, która poluje na bogatego męża z Manhattanu.

Godziny emisji Śniadanie u Tiffany’ego

08:20

Intersection

Film ( 1994 ) Czas: 130min.

Trzy najjaśniejsze aktorskie gwiazdy spotykają się w poruszającym dramacie. Richard Gere gra Vincenta Eastmana, wielokrotnie nagradzanego architekta, którego życie osobiste zaczyna się rozpadać.

Godziny emisji Intersection

10:30

Zathura - Kosmiczna przygoda

Film ( 2005 ) Czas: 140min.

Dwóch braci zostaje wplątanych w międzygalaktyczną przygodę, gdy ich dom zostaje wciągnięty w kosmos przez magiczną grę planszową.

Godziny emisji Zathura - Kosmiczna przygoda

12:50

Ściśle tajne

Film ( 1984 ) Czas: 120min.

Val Kilmer jako Nick Rivers, amerykańska gwiazda rocka na miarę Elvisa, wysłany za żelazną kurtynę w ramach akcji ocieplenia stosunków. Wkrótce po przyjeździe, za sprawą pięknej Lucy Gutteridge, zostanie wplątany w akcję szpiegowską.

Godziny emisji Ściśle tajne

14:50

Terminal

Film ( 2004 ) Czas: 165min.

Komedia romantyczna w reżyserii Stevena Spielberga. Tom Hanks w roli turysty z Europy Wschodniej zostaje uwięziony na terminalu lotniska JFK.

Godziny emisji Terminal

17:35

Poznaj mojego tatę

Film ( 2000 ) Czas: 145min.

Pielęgniarz Greg Focker ma zapoznać rodziców swojej dziewczyny, zanim jej się oświadczy. Ale jej podejrzliwy ojciec psuje każde spotkanie.

Godziny emisji Poznaj mojego tatę

20:00

Poznaj moich rodziców

Film ( 2004 ) Czas: 155min.

Sequel "Poznaj mojego tatę". Zaakceptowany przez rodzinę narzeczonej Greg Focker sądzi, że jego kłopoty się skończyły. Niestety, teraz rodzice Pam muszą poznać jego rodziców...

Godziny emisji Poznaj moich rodziców

22:35

Poznaj naszą rodzinkę

Film ( 2010 ) Czas: 135min.

Kolejna odsłona przygód rodzin znanych z przebojów "Poznaj mojego tatę" i "Poznaj moich rodziców".

Godziny emisji Poznaj naszą rodzinkę

00:50

Prawdziwe męstwo

Film ( 2010 ) Czas: 145min.

Mattie Ross postanawia pomścić morderstwo swojego ojca, którego Tom Chaney zabił dla dwóch sztuk złota. Ma tylko 14 lat, więc o pomoc w odszukaniu uciekającego Chaneya prosi Roostera Cogburna.

Godziny emisji Prawdziwe męstwo

03:15

Death Wish

Film Czas: 105min.

Paul Kersey wraca do Nowego Jorku aby pomścić śmierć przyjaciela. Wkrótce przy aprobacie policji zaczyna na własną rękę zwalczać przestępczość w mieście.

Godziny emisji Death Wish

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info