Logo Paramount Channel Polska Program TV Paramount Channel Polska - ramówka, emisje

2017-11-14 Pokaż dziś

05:00

Aladdin

Film ( 1986 ) Czas: 180min.

Animowana wersja baśni z "Księgi 1001 Nocy". Młody, biedny chłopiec znajduje magiczną lampę, a w niej dżina, który obiecuje spełnić wszystkie jego życzenia.

Godziny emisji Aladdin

08:00

An Inconvenient Truth

Film ( 2006 ) Czas: 140min.

Reżyser i producent Davis Guggenheim podąża za Alem Gore'em podczas serii wykładów, na których były kandydat na prezydenta opowiada o globalnym ociepleniu, niebezpieczeństwach z nim związanych i zachęca do walki o planetę.

Godziny emisji An Inconvenient Truth

10:20

Funny About Love

Film ( 1990 ) Czas: 130min.

Opowieść o rysowniku i satyryku, Duffym Bergmanie, który podczas spotkania z fanami zakochuje się w znacznie młodszej Meg.

Godziny emisji Funny About Love

12:30

Pokój Marvina

Film ( 1996 ) Czas: 140min.

Pacjentka chora na białaczkę próbuje zakończyć trwający 20 lat spór z siostrą, żeby dostać od niej szpik kostny.

Godziny emisji Pokój Marvina

14:50

Cienista dolina

Film ( 1993 ) Czas: 180min.

C.S. Lewis, wykładowca oksfordzki i słynny pisarz powieści dla dzieci, jest emocjonalnie wyczerpany. Żeni się z rozsądku z Amerykanką. Gdy uświadamia sobie, że zaczął ją darzyć uczuciem, okazuje się, że walczy ona ze śmiertelną odmianą raka.

Godziny emisji Cienista dolina

17:50

The Odd Couple

Film Czas: 130min.

Czasy się zmieniają, ale na szczęście zmianom nie ulegają cechy, za sprawą których Felix Ungar i Oscar Madison tak bardzo się gryzą. Po latach rozłąki ich drogi znowu się krzyżują.

Godziny emisji The Odd Couple

20:00

54

Czas: 135min.

Godziny emisji 54

22:15

Jackass

Film ( 2004 ) Czas: 90min.

W 2006 roku, kiedy Knoxville i jego koledzy kręcili Jackass: Numer dwa, zrobili dwa i pół filmu. W materiale zobaczymy nowe, zabawne wywiady i nieznane dotąd wyczyny i wygłupy.

Godziny emisji Jackass

23:45

Django Unchained

Film ( 2012 ) Czas: 205min.

Wyzwoleniec wspierany przez niemieckiego łowcę głów rusza ratować żonę z rąk okrutnego plantatora z Missisipi.

Godziny emisji Django Unchained

03:10

Friday The 13th

Film ( 2009 ) Czas: 110min.

Naiwna grupka ignoruje ostrzeżenia na temat Camp Crystal Lake i na własne życzenie zamienia beztroskie wakacje w koszmar.

Godziny emisji Friday The 13th

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info