Logo Paramount Channel Polska Program TV Paramount Channel Polska - ramówka, emisje

2018-01-19 Pokaż dziś

05:00

Dom na łodzi

Film ( 1958 ) Czas: 225min.

Cary Grant w roli wdowca, ojca rozwydrzonych dzieci, któremu przychodzi zamieszkać w domu na łodzi. W opanowaniu sytuacji pomaga mu gosposia i guwernantka (Sophia Loren), próbująca wyrwać się ze szponów ojca tyrana.

Godziny emisji Dom na łodzi

08:45

The Bad News Bears

Film ( 1976 ) Czas: 145min.

Grupa nieudolnych bejsbolistów z Małej Ligi, na czele z 11-letnią miotaczką, rzucającą w niedozwolony sposób i trenerem opojem, walczy o puchar.

Godziny emisji The Bad News Bears

11:10

American Outlaws

Film ( 2001 ) Czas: 125min.

Liberty w Missouri, rok 1866. Na wojnę wyruszyli, jako chłopcy a powrócili, jako mężczyźni zaprawieni w boju. Gdy skorumpowany baron kolejowy próbuje nastawać na ziemię ich sąsiadów, mężczyźni jeszcze raz stają do walki.

Godziny emisji American Outlaws

13:15

Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda

Film ( 2003 ) Czas: 140min.

Dickie Roberts to 35-latek i była dziecięca gwiazda. Dziś stara się o rolę, którą wskrzesi jego karierę. Niestety rola wymaga, aby zagrał "przeciętnego faceta".

Godziny emisji Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda

15:35

Cała ona

Film ( 1999 ) Czas: 130min.

Licealny przystojniak zakłada się, że zrobi z szarej myszy królową balu.

Godziny emisji Cała ona

17:45

Włoska robota (1969)

Film ( 1969 ) Czas: 135min.

Starszy dżentelmen, zamknięty w brytyjskim więzieniu, którego stał się niekoronowanym władcą, przygotowuje plan spektakularnej kradzieży złotych sztabek w odległym Turynie.

Godziny emisji Włoska robota (1969)

20:00

Szeregowiec Ryan

Film ( 1998 ) Czas: 235min.

Francja, rok 1944, krótko po inwazji w Normandii. Film opowiada o oddziale żołnierzy Armii Stanów Zjednoczonych, realizujących trudne zadanie za liniami wroga. Ryzykują życie, by uratować jednego człowieka: spadochroniarza Jamesa Ryana.

Godziny emisji Szeregowiec Ryan

23:55

Hazardziści

Film ( 1998 ) Czas: 170min.

Młody mężczyzna jest niegrającym hazardzistą. Znów musi zagrać o najwyższą stawkę, by pomóc przyjacielowi spłacić długi.

Godziny emisji Hazardziści

02:45

Half Past Dead

Film ( 2002 ) Czas: 135min.

Agent FBI potajemnie rozpoczyna śledztwo w nowoczesnym zakładzie karnym, żeby uzyskać informacje pozwalające skazać zabójcę jego żony. Za kratami zostaje wplątany w historię skazanego na śmierć, który ukrył 200 milionów dolarów w złocie.

Godziny emisji Half Past Dead

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info