Reklama

Logo Paramount Channel Polska Program TV Paramount Channel Polska - ramówka, emisje

2018-02-20 Pokaż dziś

05:00

Zaklinacz deszczu

Film ( 1957 ) Czas: 190min.

Uroczy szarlatan przekonuje dręczoną suszą społeczność farmerów, że może sprowadzić deszcz. Jednocześnie, topi lód zatwardziałego serca spragnionej miłości starej panny. Film dwukrotnie nominowany do Oscara, w tym dla Najlepszej Aktorki.

Godziny emisji Zaklinacz deszczu

08:10

Frankie i Johnny

Film ( 1991 ) Czas: 175min.

Podczas odsiadywania wyroku za fałszerstwo Johnny odkrywa w sobie pasję do gotowania i literatury klasycznej. Po wyjściu na wolność dostaje pracę w knajpie szorstkiego, ale dobrodusznego Nicka.

Godziny emisji Frankie i Johnny

11:05

Zaczęło się w Neapolu

Film ( 1960 ) Czas: 140min.

Adwokat jedzie do Neapolu w celu objęcia spadku po zmarłym bracie. Na miejscu dowiaduje się, że brat był w związku z Włoszką, jednak i ona zginęła. Okazuje się też, że mieli syna, którym teraz zajmuje się ciotka.

Godziny emisji Zaczęło się w Neapolu

13:25

Ghost Town

Film ( 2008 ) Czas: 140min.

Bertram Pincus (Ricky Gervais), zrzędliwy dentysta zyskuje zdolność widzenia zmarłych. Bardzo wkurzających zmarłych.

Godziny emisji Ghost Town

15:45

Młodociani zagniewani

Film ( 1996 ) Czas: 120min.

Richard Clark zwalnia się z prestiżowej Wellington Academy, żeby uczyć w LO im. Mariona Barry'ego. Będzie próbował zachęcić do nauki typowych

Godziny emisji Młodociani zagniewani

Reklama
17:45

Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda

Film ( 2003 ) Czas: 125min.

Dickie Roberts to 35-latek i była dziecięca gwiazda. Dziś stara się o rolę, którą wskrzesi jego karierę. Niestety rola wymaga, aby zagrał "przeciętnego faceta".

Godziny emisji Dickie Roberts: Kiedyś gwiazda

19:50

The Seventh Sign

Film ( 1988 ) Czas: 140min.

Godziny emisji The Seventh Sign

22:10

Django Unchained

Film ( 2012 ) Czas: 220min.

Wyzwoleniec wspierany przez niemieckiego łowcę głów rusza ratować żonę z rąk okrutnego plantatora z Missisipi.

Godziny emisji Django Unchained

01:50

Friday The 13th

Film ( 2009 ) Czas: 190min.

Naiwna grupka ignoruje ostrzeżenia na temat Camp Crystal Lake i na własne życzenie zamienia beztroskie wakacje w koszmar.

Godziny emisji Friday The 13th

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Paramount Channel Polska umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Paramount Channel Polska. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Paramount Channel Polska można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Paramount Channel Polska umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Paramount Channel Polska. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info