06:45 Potyczki naukowców odc. 9 |
produkcja ( Polska 2015 ) Czas: 24min.
Reżyseria: Bartosz Bałdyga
07:20 Potyczki naukowców odc. 10 |
produkcja ( Polska 2015 ) Czas: 24min.
Reżyseria: Bartosz Bałdyga
10:00 Jak fabryki zmieniły świat odc. 1 |
dokument ( Niemcy 2020 ) Czas: 50min.
Reżyseria: Mike Kenneally
11:00 Jak fabryki zmieniły świat odc. 2 |
dokument ( Niemcy 2020 ) Czas: 50min.
Reżyseria: Mike Kenneally
12:00 Planeta owiec odc. 1 |
dokument ( Niemcy 2021 ) Czas: 52min.
Reżyseria: Marvin Entholt
13:00 Planeta owiec odc. 2 |
dokument ( Niemcy 2021 ) Czas: 51min.
Reżyseria: Marvin Entholt
14:00 Japonia z lotu ptaka odc. 1 - Dzika północ |
dokument ( Japonia 2018 ) Czas: 51min.
Reżyseria: XAVIER LEFEBVRE
15:00 Japonia z lotu ptaka odc. 2 - Z Krainy Śniegu do Tokio |
dokument ( Japonia 2018 ) Czas: 51min.
Reżyseria: XAVIER LEFEBVRE
16:00 Niezwykłe podróże koleją 7 odc. 3 |
dokument ( Francja 2017 ) Czas: 52min.
Reżyseria: ALEX BADIN , Nicolas Boero , William Japhet
17:00 Premiera Ostatnie dni odc. 4 Ghana |
dokument ( Holandia 2018 ) Czas: 45min.
Obsada:
Wojciech Siemion
, Bogusław Antczak
, Jan Bielawski
, Janusz Bylczyński
, Krzysztof Chamiec
, Andrzej Fogiel
, Andrzej Herder
, Jerzy Jogałła
, Zbigniew Józefowicz
, Jerzy Kaczmarek
, Janusz Kłosiński
, Wacław Kowalski
, Jan Paweł Kruk
, Wiesława Kwaśniewska
, Marian Łącz |
Reżyseria:
Jerzy Passendorfer
19:00 Irlandia – wybrzeża i ląd odc. 1 |
dokument ( Irlandia 2022 ) Czas: 47min.
Reżyseria: Emma-Rosa Dias
20:00 Irlandia – wybrzeża i ląd odc. 2 |
dokument ( Irlandia 2022 ) Czas: 47min.
Reżyseria: Emma-Rosa Dias
21:00 Zaginiona stolica Galów |
dokument ( Francja 2021 ) Czas: 51min.
Reżyseria: Vincent Basso-Bondini
22:00 Prawdziwa historia piratów |
dokument ( Francja 2022 ) Czas: 92min.
Reżyseria: Stephane Begoin
23:45 Na ratunek oceanom |
dokument ( Australia 2018 ) Czas: 55min.
00:55 Czemu nie wierzymy w katastrofę klimatyczną? |
dokument ( Francja 2021 ) Czas: 52min.
Reżyseria: Raphaël HITIER
02:00 Kodeks dziwolągów |
dokument ( USA 2020 ) Czas: 68min.
Reżyseria: Salome Chasnoff
03:10 Zwątpiłem, zwyciężyłem odc. 4 - Piotr Grajewski |
dokument ( Polska 2012 ) Czas: 3min.
Reżyseria: Marcin Biały
Na stronie stacji telewizyjnej Planete+ umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2023-11-06. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.
Wyświetlana strona zawiera program TV dla Planete+. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.
Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2023-11-06 dla kanału Planete+ można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Planete+ umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.
Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Planete+. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.