Logo Polonia 1 Program TV Polonia 1 - ramówka, emisje

2017-11-11 Pokaż dziś

06:00

Siwa Wrota Pustyni 1/7

serial dokumentalno-przyrodniczy ( Polska ) Czas: 25min.

Kiedy kosmiczny wiatr przygody, omiatający planetę Ziemia, rzuca wędrowca na brzeg Wielkiego Oceanu Piasku, perspektywa, z jakiej oglądał do tej pory wszechświat nieodwracalnie zmienia się. Szlak słońca i wiatru bierze swój początek w oazie Siwa, położonej na krańcach Egiptu. To właśnie tu znajduje się wyrocznia Amona-Ra, gdzie pielgrzymujący Aleksander Wielki został obwołany boskim synem, a także słynne źródło Kleopatry. Starożytni władcy upodobali sobie Siwę. Czy odsłoni przed nami swoje...

Godziny emisji Siwa Wrota Pustyni

06:35

Władca zwierząt sez.2 42/66

serial fantasy ( Australia 2000 ) Czas: 45min.

Godziny emisji Władca zwierząt sez.2

07:30

Telezakupy

telezakupy ( Polska ) Czas: 120min.

08:45

Telezakupy

telezakupy ( Polska ) Czas: 60min.

10:30

Telezakupy

telezakupy ( Polska ) Czas: 395min.

14:05

Zagadkowa wyspa

program interaktywny ( Polska 2015 ) Czas: 150min.

Godziny emisji Zagadkowa wyspa

16:35

Klejnot TV

telezakupy ( Polska ) Czas: 240min.

Godziny emisji Klejnot TV

20:35

Drużyna Książęca 1/8

film historyczny ( Rosja 2015 ) Czas: 60min.

Na polecenie księcia siedmiu drużynników wyrusza na poszukiwania Aleksandra, następcy nowogrodzkiego tronu w czasie, gdy wielu najeźdźców pragnie podbić ziemie ruskie. Śmierć następcy tronu mogłaby bardzo pomóc wrogim siłom. Jednak dzielni wojownicy w nieustraszonej walce stawiają czoła Normanom, Wikingom i teutońskim rycerzom. Ich misja to odnalezienie młodego księcia, który w przyszłości okaże się wielkim władcą – księciem Aleksandrem Newskim, który na zawsze zmieni przyszłość Rosji.

Godziny emisji Drużyna Książęca

21:35

Drużyna Książęca 2/8

film historyczny ( Rosja 2015 ) Czas: 60min.

Na polecenie księcia siedmiu drużynników wyrusza na poszukiwania Aleksandra, następcy nowogrodzkiego tronu w czasie, gdy wielu najeźdźców pragnie podbić ziemie ruskie. Śmierć następcy tronu mogłaby bardzo pomóc wrogim siłom. Jednak dzieln

Godziny emisji Drużyna Książęca

22:35

City Lights

relacja ( Polska 2013 ) Czas: 15min.

Godziny emisji City Lights

22:45

Rózowa noc

program erotyczny Czas: 360min.

Godziny emisji Rózowa noc

05:50

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polonia 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polonia 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polonia 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polonia 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polonia 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info