Reklama

Logo Polonia 1 Polonia 1 program TV na 2018-06-18 - ramówka, emisje

2018-06-18 Pokaż dziś

06:00

Teledyski

program muzyczny ( Polska ) Czas: 35min.

Godziny emisji Teledyski

06:35

Celeste II

telenowela ( 1991 ) Czas: 60min.

Argentyna, . Przejmująca opowieść o miłości, przeciwnościach losu i pasji. Celeste i Franco Visconti poznają się przypadkowo, zakochują się i przyrzekają sobie miłość do śmierci. Celeste pochodzi z ubogiego domu, a Franco ma bardzo bogatą rodzinę, ale nie przyznaje się do tego. Po śmierci matki, która zabrała do grobu tajemnicę, kto jest prawdziwym ojcem Celeste, dziewczyna przenosi się do Buenos Aires i zaczyna pracę jako pokojówka rodziny Visconti. Poznaje prawdziwą tożsamość ukochanego…...

Obsada: Andrea del Boca , Gustavo Bermudez , Dora Baret

Godziny emisji Celeste II

07:30

Nieźle kliknięci

program rozrywkowy ( 2012 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Nieźle kliknięci

07:45

Klub Hawaje

serial komediowy ( Francja 1994 ) Czas: 30min.

Na jednej z tych rajskich wysp, gdzie zawsze świeci słońce, a woda jest cudownie przejrzysta znajduje się ośrodek wypoczynkowy Klub Hawaje. Co tydzień zmieniają się turnusy, a nowi turyści przyjeżdżają w poszukiwaniu odpoczynku i dobrej zabawy. Dyrektorka ośrodka, Agnes i jej asystentka, Brigitte starają się jak najlepiej zorganizować pobyt gości. Do pomocy mają trzech młodych, przystojnych i sympatycznych pracowników: Toma, Mo i Pata. Mężczyźni najbardziej lubią organizować czas pięknym...

Reżyseria: Olivier Altman

Obsada: Tom Schacht (Tom) , Florence Rougé (Brigitte) , Cédric Rosenlecker (Pat) , Éric Galliano (Éric) , Francis Darmon (Mo) , Agnès Dhaussy (Agnès Girard) , Philippe Kévine-Lavot (Norbert Michaux) , Richard Lornac (Bob)

Godziny emisji Klub Hawaje

08:15

Helena i Chłopcy

serial dla młodzieży ( Francja 1992 ) Czas: 30min.

Trzy studentki socjologii Helene, Cathy i Johanna wspólnie wynajmują pokój w akademiku. Przyjaźnią się z trzema studentami, którzy, podobnie jak one, mieszkają razem w bursie studenckiej. Pomiędzy młodymi szybko nawiązują się sympatie. Chłopcy zakładają zespół rockowy i każdą wolną chwilę poświęcają na próby. Cała szóstka przeżywa wiele zabawnych przygód i emocjonalnych rozterek. Każdy dzień przynosi nowe niespodzianki.

Reżyseria: Jacques Samyn

Obsada: Helene Rolles , Patrick Puydebat , Cathy Andriev

Godziny emisji Helena i Chłopcy

Reklama
08:50

Telezakupy

telezakupy ( Polska ) Czas: 115min.

10:35

Telezakupy

telezakupy ( Polska ) Czas: 255min.

15:00

Telezakupy

telezakupy ( Polska ) Czas: 95min.

16:35

Klejnot TV

telezakupy ( Polska 2018 ) Czas: 255min.

Godziny emisji Klejnot TV

20:50

Dwie legendy

film sensacyjny ( Rosja 2014 ) Czas: 60min.

On uczy matematyki, ona zaś biologii. On jest niepopularnym nerdem, ona marzeniem każdego mężczyzny. Mają wiele wspólnego: znają kilka języków, wiedzą jak korzystać z najnowszych osiągnięć techniki i doskonale opanowali sztuki walki. Oboje są superszpiegami, a dla ratowania życia ludzkiego będą musieli zostać partnerami… i to jak najszybciej!

Reżyseria: Slawa Kirilow

Obsada: Anna Popowa , Artjam Krylow , Nikita Prozorowskij , Oleg Geraskin

Godziny emisji Dwie legendy

21:50

Dolce Vita

program muzyczny Czas: 35min.

Godziny emisji Dolce Vita

22:20

Nieźle kliknięci

program rozrywkowy ( Polska ) Czas: 20min.

Godziny emisji Nieźle kliknięci

22:45

Różowa noc

programy erotyczne Czas: 420min.

Godziny emisji Różowa noc

05:50

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Polonia 1

Na stronie stacji telewizyjnej Polonia 1 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-18. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Polonia 1. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-18 dla kanału Polonia 1 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polonia 1 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polonia 1. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info