Logo Polsat Viasat Explore Program TV Polsat Viasat Explore - ramówka, emisje

2017-07-27

06:05

Projekty braci Buckles, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( Canada )

Miejsce na ognisko. Zawsze we wspomnieniach braci z dzieciństwa pojawia się ognisko. Teraz Kevin i Andrew chcą stworzyć takie miejsce, gdzie będzie można przygotować jedzenie, zabawić się i odpocząć.

06:25

Projekty braci Buckles, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( Canada )

Prysznic na świeżym powietrzu. Prysznic w wakacyjnym domku jest ciasny i stary, a woda ledwo leci. Andrew i Kevin marzą o łazience nad brzegiem jeziora, w której nigdy nie zabraknie gorącej wody, z widokiem na rozgwieżdżone niebo.

06:50

Australijscy poszukiwacze złota, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

102. Awarie maszyn i rosnąca presja związana z wysoką stawką sprawiają, że dla dwóch grup poszukiwaczy zapowiada się bardzo trudny sezon.

07:50

Łowcy tornad, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Wielki dzień. Z okazji ślubu Chrisa łowcy tornad robią sobie krótką przerwę. Prawdziwą niespodzianką jest prezent ślubny - to pogoń za pięcioma tornadami w ciągu jednego dnia!

08:20

Zdronowani, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2016 )

Zawsze zamykaj sprzedaż. W Minneapolis pracownicy Pigeon Vision kręcą nowy klip reklamowy dla AIRVUZ, znanej witryny prezentującej materiały filmowe z dronów. Nowym dronem jest "drapieżnik", który strzela kulkami z farbą.

08:50

Przewoźnicy domów, sez. 2, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Burza z gołoledzią. Handlarz nieruchomościami Shane Albers powierza Wade'owi swoją najnowszą inwestycję. Czy Wade nie zawiedzie zaufania Albersa?

09:15

Przewoźnicy domów, sez. 2, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Olbrzymi konwój. To największa przeprowadzka w tym sezonie. Ekipa Wade'a musi wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie, aby to przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem.

09:50

Trwa...  Zamieszkać w dziczy, sez. 2, odc. 8 Godziny emisji

reportaż, lifestyle

Chata pełna piwa. Właściciel mlecznej farmy i jego syn warzący domowe piwo proszą Pauliego i Tuffy'ego o zbudowanie domku, w którym będzie można także produkować piwo.

10:50

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji

Dave Lane vs. Ian Chillcott. Tym razem rywalizować będą dwaj starzy kumple. Dave Lane i Ian Chillcott muszą odłożyć na bok swoją przyjaźń i zmierzyć się na stawach Brightlingsea Fisheries.

11:20

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 14 Godziny emisji

Dave Lane vs. Mark Bryant. Dave Lane zawalczy z Markiem Bryantem. Dave chce zaklepać sobie miejsce w finale, ale jeśli Mark zdobędzie choć jeden punkt, sprawa pozostanie otwarta.

11:50

Nefrytowa gorączka, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

lifestyle, przygoda ( Canada 2014 )

Wizyta. Emocje wzbierają do stanu wrzenia podczas nieoczekiwanej wizyty zagranicznych inwestorów, którzy pojawili się, żeby ocenić postęp w pracach w kopalni Wolverine.

12:15

Nefrytowa gorączka, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

lifestyle, przygoda ( Canada 2014 )

Zakaz wstępu. Po odkryciu kilku obiecujących skał w kopalni Wolverine załoga odkrywa, że prawdopodobnie doszło do naruszenia praw wydobywczych.

12:50

Australijscy poszukiwacze złota, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

102. Awarie maszyn i rosnąca presja związana z wysoką stawką sprawiają, że dla dwóch grup poszukiwaczy zapowiada się bardzo trudny sezon.

13:45

Trudniejsze, niż się wydaje, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

reportaż, lifestyle

Kaskader. Andrew postępuje wbrew instynktowi samozachowawczemu: sprawdza, jak to jest być kaskaderem.

14:20

Trudniejsze, niż się wydaje, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

reportaż, lifestyle

Szalone wyścigi. Andrew bada subkulturę miłośników nietypowych sportów motorowych. Ściga się na samobieżnych kosiarkach, bierze udział w niebezpiecznych wyścigach na dystansie pół mili i wyścigach „Crash-a-Rama"

15:00

Mistrzowie drewna, sez. 3, odc. 5 Godziny emisji

program dokumentalny ( Canada )

Z deszczu pod rynnę. Bryan Junior buduje kuchnię polową, a potem jedzie na plażę szukać drewna wyrzuconego przez morze. Peter jedzie na północ, aby wraz z synem i uczniem zbudować wakacyjny dom nad jeziorem.

16:00

Zamieszkać w dziczy, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji

reportaż, lifestyle

Kryjówka z kamienia. To najcięższa budowa, jaką Paulie i Tuffy kiedykolwiek podjęli. Muszą zbudować dom w opuszczonym kamieniołomie, używając do tego leżących tu od lat ogromnych płyt marmuru.

17:00

Kierowcy wielkich ciężarówek, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

201. Ekipa kierowców jednoczy siły, aby przewieźć dwa skrzydła samolotu transportowego A400M na zlecenie ważnego klienta. To poważne przedsięwzięcie kierowcy zdecydowali się przeprowadzić pod osłoną nocy.

18:00

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 15 Godziny emisji

Harry Pratt vs. Ian Russell. Po czternastu rundach zmagań wreszcie wiemy: w finale spotkają się Harry Pratt i Ian Russell.

18:30

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 16 Godziny emisji

Finał. Zapraszamy na wielki finał!

19:00

Kowboje z zimnych wód, sez. 3, odc. 3 Godziny emisji

rybołówstwo, dokument ( Canada 2015 )

Stare psy i nowe sztuczki. Paul i załoga Atlantic Bandit rezygnują z połowów krabów i skarpów, i przestawiają się na gromadniki. Stawiają czoła niebezpiecznej pogodzie i ławicom. Rick straci łódź, jeśli nie zarobi pieniędzy.

20:00

Australijscy poszukiwacze złota, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

103. Vern i Leon są zmuszeni do zmiany miejsca poszukiwań. Chris i Greg stają przed ważną decyzją. Henri i Kellie stawiają na złoto ze słonego jeziora.

21:00

Kierowcy wielkich ciężarówek, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

206. Kierowca Broomey ma przetransportować 55-tonową ciężarówkę do holowania samolotów. Musi przewieźć pojazd z Halifaxu do Yeovilton w Somerset na 75. pokazy lotnicze Yeovilton Royal Naval Air Show.

22:00

Mistrzowie drewna, sez. 4, odc. 8 Godziny emisji

program dokumentalny ( Canada )

Sięgnąć gwiazd. Peter i Bryan senior walczą z grawitacją, stawiając ogromne tipi o średnicy ponad 15 metrów. Beat tapla się w błocie, budując na preriach w prowincji Alberta dom o konstrukcji słupowo-belkowej.

23:00

Wędkarskie pojedynki, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

czas wolny, wędkarstwo

104. Nad rzeką Wye spotkają się legendarny bramkarz reprezentacji Anglii w piłce nożnej David Seaman oraz miłośnik łowienia karpi i szybkich motocykli, mistrz toru wyścigowego Tommy Hill.

00:00

Cinelab, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

Gangsterskie porachunki. Ulicą idzie szef gangu w towarzystwie żony i dwóch ochroniarzy. Jeden z gangsterów zostaje oskarżony o romans z żoną szefa. Zaprzecza, ale kobieta i drugi gangster twierdzą, że rzeczywiście tak było.

00:35

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

203. Kosiarka: jak technologie znane z poduszkowców pomagają strzyc trawniki. Długopis: jaki jest związek między roślinami a naszym ulubionym narzędziem do pisania. A na deser — wrotki.

01:05

Zamieszkać w dziczy, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji

reportaż, lifestyle

Kryjówka z kamienia. To najcięższa budowa, jaką Paulie i Tuffy kiedykolwiek podjęli. Muszą zbudować dom w opuszczonym kamieniołomie, używając do tego leżących tu od lat ogromnych płyt marmuru.

01:50

Wojny robotów, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

rozrywka, technologia ( 2016 )

101. Prezenterami wznowionego kultowego konkursu są Dara O'Briain i Angela Scanlon. Do brutalnej walki staje osiem drużyn ze swoimi robotami. Które z nich po pierwszych eliminacjach trafią do miniligi?

02:50

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 15 Godziny emisji

Harry Pratt vs. Ian Russell. Po czternastu rundach zmagań wreszcie wiemy: w finale spotkają się Harry Pratt i Ian Russell.

03:15

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 16 Godziny emisji

Finał. Zapraszamy na wielki finał!

03:40

Polarni piloci, sez. 5, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada )

Obóz wśród lodów. Mikey trenuje przed survivalem High Arctic z kanadyjskimi komandosami. Siły powietrzne wpadają do hangaru Chucka, a Joe mierzy się z ostrą konkurencją na kalifornijskiej aukcji samolotów.

04:25

Lotnicze pogotowie ratunkowe, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Australia 2013 )

206. Po czołowym zderzeniu z ciężarówką dziewiętnastoletni motocyklista jest w stanie krytycznym. Okazuje się, że kierowcą samochodu był wujek chłopaka. Cała rodzina jest w szoku!

04:50

Lotnicze pogotowie ratunkowe, sez. 2, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Australia 2013 )

207. Motocyklista zostaje poważnie ranny podczas wypadku w odległym i dzikim australijskim buszu. Medycy zauważyli sygnał świetlny, ale teraz muszą odszukać poszkodowanego.

05:10

Kowboje z zimnych wód, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

rybołówstwo, dokument ( Canada 2014 )

Kapitan bez władzy. Justin wypływa swoim kutrem na bardzo niebezpieczne wody z nadzieją, że uda mu się złowić sporo krewetek. Jednak trudne warunki i brak ryb sprawia, że załoga traci wiarę w umiejętności kapitana.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Explore umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Explore. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Explore można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Explore umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Explore. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info