Logo Polsat Viasat Explore Program TV Polsat Viasat Explore - ramówka, emisje

2017-03-31

00:05

Trwa...  Złomiarze, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( UK 2014 )

Szkoda, że was tu nie ma. Terry i Lindsay spędzają wakacje na Teneryfie, ale cały czas martwią się, jak ich dzieci — Jemma i Jon — radzą sobie na złomowisku. Tymczasem pracownicy starają się wykorzystać nieobecność szefostwa.

00:45

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

W tarapatach. Dennis prowadzi fotografa dzikiej przyrody do odległego zakątka pełnego niedźwiedzi polarnych. Zamiast robić zdjęcia wyruszają tropem osieroconego niedźwiadka.

01:10

Poszukiwacze fortuny, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Alarm. Dowody świadczące o wizytach intruzów zmuszają poszukiwaczy do poważniejszej ochrony swoich inwestycji. Joe zatrudnia strażnika na całą noc, a Amanda zastawia pułapkę na górze Antero.

01:55

Mistrzowie drewna, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Obowiązki. W Kaliforni Joel usiłuje podołać zadaniu, które już przed startem ma opóźnienie. Tymczasem Beat organizuje ekipę do ukończenia mega projektu, tuż przed terminem jego odesłania.

02:40

Auto-cuda z wysypiska, sez. 4, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Superbird w całej okazałości. Transformacja 1970 Plymouth Superbirda z porzuconej kupy zardzewiałej blachy w piękne odrestaurowane w całości auto została zakończona. Demonstracja końcowego efektu zachwyca właścicieli.

03:25

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Spruce View. W Spruce View w Albercie, trwa unikalna aukcja 200 par cieląt. Akcja aukcyjnej sprzedaży stada tej wielkości to prawdziwe wyzwanie dla zespołu.

03:50

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Thunder Bay. Załoga Ritchie Bros. po raz pierwszy od siedmiu lat odwiedza Thunder Bay. Z takimi eksponatami jak sprzęt do wycinki drzew i maszyny do prac kopalnianych - aukcja obiecuje duże pieniądze.

04:15

Wielka dzika Północ, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

reality ( USA 2015 )

Działaj albo zginiesz. Jest środek zimy. Traperzy walczą z drapieżnikami, ryzykują chodząc po lodzie i przedzierają się przez gęstą puszczę, aby nadrobić stracony czas i zdobyć więcej futer.

05:00

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 25 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Kamuflaż. Zamaskowanie i ukrycie się przed wrogiem to jedna z najlepszych strategii walki i dlatego żołnierze korzystają z kamuflażu. W programie także wszystko o linach i niepalnych ubraniach.

05:25

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 26 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Walkie-talkie. We współczesnym świecie komunikacja bezprzewodowa to już norma, ale jakie były jej początki? Przeniesiemy się w czasy II wojny światowej, aby poznać historię krótkofalówki.

06:10

Wielka wściekła ryba, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( New Zealand 2015 )

Wędkowanie na Lottin Point. Milan i Nathan ruszają na słynny wśród wędkarzy punkt zwany Lottin Point, aby cały dzień łowić ryby na skałach. Nathan wyciąga z wody prawdziwego potwora, następnego dnia udaje się to także Milanowi.

06:55

Poszukiwacze fortuny, sez. 2, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Gra o wielką stawkę. Amanda szuka akwamarynu w niebezpiecznym miejscu, rodzina Dorrisów ? topazów w pobliżu jeziora George, a Steve poszukuje barytu na równinach. Pod koniec sezonu wszyscy podejmują większe ryzyko.

07:55

Nefrytowa gorączka, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Brutalne przebudzenie. Wszystkim udziela się ogromne podniecenie wraz wykopywaniem kolejnych zielonych głazów - ekipa uważa że są warte miliony. Jednak znawca tematu i potencjalny kupiec ma dla nich nienajlepsze wieści.

08:25

Złomiarze, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( UK 2014 )

Szkoda, że was tu nie ma. Terry i Lindsay spędzają wakacje na Teneryfie, ale cały czas martwią się, jak ich dzieci — Jemma i Jon — radzą sobie na złomowisku. Tymczasem pracownicy starają się wykorzystać nieobecność szefostwa.

09:00

Przewoźnicy domów, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Górskie piekło. Wade martwi się, że transport domu letniskowego przez wyjątkowy trudny teren będzie wyzwaniem, któremu on tym razem nie sprosta.

09:25

Przewoźnicy domów, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Piekło na autostradzie. W ręce Wade'a trafia nowo wybudowany dom. Przeprowadzka okazuje się bardzo trudna, ponieważ ekipa musi pokonać wąskie mosty, poradzić sobie z liniami wysokiego napięcia i awariami sprzętu.

10:00

Mistrzowie drewna, sez. 3, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada )

Na drzewo. Peter staje przed wyjątkowo trudnym zadaniem: buduje domek narciarski dla klienta, który dobrze zna się na domach z bali. Bryan Junior z kolei realizuje swoje marzenie z dzieciństwa: domek na drzewie.

11:00

Projekty braci Buckles, sez. 2, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( Canada )

213. Finał sezonu. Andrew ma dość chrapania Kevina. Jest środek zimy, więc bracia budują nad jeziorem igloo wyposażone jak luksusowy pokój hotelowy.

11:25

Mój pływający dom, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

Janzen House. Podczas podróży po różnych zakątkach świata poznamy ludzi, którzy postanowili zamieszkać w domach na wodzie lub tuż nad wodą. Dla tych rodzin to urzeczywistnianie marzeń o życiu z symbiozie z wodą.

11:55

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2013 )

Edmonton. Drugi dzień największej kanadyjskiej aukcji roku, na której znajdą się ciekawe i rzadkie egzemplarze. Aukcjonerzy liczą na dobre, mocne transakcje.

12:30

Poszukiwacze fortuny, sez. 2, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Wielkie znalezisko. Nadejście jesieni zwiastuje początek sezonu sprzedaży dla rodzin Dorrisów i Busse, ale pozostali wciąż szukają swojej fortuny.

13:25

Nefrytowa gorączka, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Ukryta zieleń. mać zaiteresowanie inwestorów?. Temperatura poniżej zera stawia nowe wyzwania, ale wreszcie - trafione! Stare koryto rzeki prowadzi ekipę do skały, która będzie warta co najmniej pół miliona USD.

13:55

Kowboje z zimnych wód, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

To jeszcze nie koniec. Trudna sytuacja finansowa zmusza kapitana Conwaya do wpłynięcia na niebezpieczne wody w poszukiwaniu ławic gromadników. Niestety, załoga od początku ma pecha - na groźnym morzu muszą rozplątać sieci.

14:55

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Wilki u bram. Po ataku wilków Brian przenosi swoje psy w bezpieczne miejsce. Dennis jest przewodnikiem grupy zbyt lekko ubranych muzyków z Florydy — organizuje dla nich niezapomniany przejazd „aleją niedźwiedzi".

15:25

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Burza. Dennis i jego klient wyruszają w głąb burzy śnieżnej, która może zamrozić zatokę i sprawić, że niedźwiedzie odejdą. Kelsey i jego klient obserwują samca, który prześladuje samicę z młodym.

16:00

Przewoźnicy domów, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Zabójcza burza. Matka natura próbuje pokrzyżować plany ekipy przeprowadzkowej, które transportuje ogromny dom w strugach ulewnego deszczu.

16:25

Przewoźnicy domów, sez. 2, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Niebezpieczeństwo w ciemności. Matt i Melanie znaleźli już swój wymarzony drugi dom. Wade dostaje zlecenie przewozu budynku o wadze 50 ton, ale zostało mu jedynie pięć godzin dziennego światła na wyjazd z miasta.

16:55

Złomiarze, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( UK 2014 )

Kryzys. Po wyrzuceniu Boyle'a i Chrisa Terry zastanawia się, czy dać im drugą szansę. Decyzja Boyle'a w sprawie stawienia się w sądzie sprawia, że pod Terrym uginają się nogi...

17:35

Projekty braci Buckles, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( Canada )

Przenośna minichatka. Wraz z nadejściem wiosny ciepła pogoda zachęca braci do coraz częstszych wycieczek na plaże, do parków i na piękne kempingi. Kevin i Andrew budują przenośny domek, który zabiorą na swoje wyprawy.

18:00

Wojny robotów, sez. 7, odc. 18 Godziny emisji

rozrywka, teleturniej ( UK )

718. Firestorm po raz piąty awansował do półfinałów i ma szanse na zwycięstwo. Działanie Storma 2 budzi kontrowersje.

19:00

Mistrzowie drewna, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Duże wymagania, duże pieniądze. O zaledwie kilka godzin drogi od Manhattanu Beat buduje letni dom dla wymagającego francuskiego finansisty, tymczasem australijski klient Joela w ostatniej chwili życzy sobie garażu na trzy samochody.

20:00

Kowboje z zimnych wód, sez. 3, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

200 mil od nikąd. Załoga kutra Seadoo wypływa na niebezpieczne wody na krawędzi kontynentalnego szelfu. Jeśli pogoda nagle się zmieni, łódź może zatonąć, zanim do rybaków dotrze pomoc. Pracę zaczyna nowy szyper Rick.

21:00

Poszukiwacze fortuny, sez. 4, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2015 )

500 karatów do lunchu. Wiosenne burze nadal psują plany poszukiwaczom fortuny. Dwayne zbiera ekipę, która ma mu pomóc w poszukiwaniach srebra o wartości miliona dolarów. Cardwellowie przygotowują się do nowego sezonu.

22:00

Zdronowani, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2016 )

Pływając z rekinami. Klienta składa zamówienie na drona, który będzie tropił i obserwował rekiny na Bahamach. Dla ekspertów z Pigeon Vision to doskonała okazja, aby zbudować prototyp.

22:25

Zdronowani, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2016 )

Co się zdarzyło w Las Vegas. Criss Angel już wkrótce zaprezentuje swój nowy show. Teraz zaprasza Darrena do kryjówki iluzjonisty i składa zamówienie na drona, który będzie częścią pokazu magii Supernaturalists.

23:00

Niebezpieczne drogi, sez. 3, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Madagaskar. Angus Deayton i Mariella Frostrup podejmują trudne wyzwanie. Na szczęście są dobrymi przyjaciółmi i mają dość poczucia humoru, aby dzielnie znosić wyzwania, jakie stawia przed nimi droga.

00:20

Złomiarze, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, reality ( UK 2014 )

Kryzys. Po wyrzuceniu Boyle'a i Chrisa Terry zastanawia się, czy dać im drugą szansę. Decyzja Boyle'a w sprawie stawienia się w sądzie sprawia, że pod Terrym uginają się nogi...

01:00

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Niedźwiedzia terapia / Zagubione w tłumaczeniu. Kelsey zabiera ofiarę ataku niedźwiedzia na terapeutyczne spotkanie z tym groźnym drapieżnikiem. Za sprawą japońskiej ekipy filmowej przydrożna atrakcja Briana zamienia się niebezpieczny cyrk.

01:25

Poszukiwacze fortuny, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Nowe możliwości. Rich przerywa poszukiwania i jedzie uczcić pamięć brata (z datkiem). Amanda szuka akwamarynu na Górze Antero, a wypadek Briana powoduje nowe komplikacje.

02:10

Mistrzowie drewna, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Jak prosię w błocie. W Prairies, podczas pracy nad realizacją marzeń swego klienta, Peter grzęźnie w błocie. Tymczasem Joel pracuje nad budową zagrody dla świń dla wyjątkowo wymagających klientów - swoich dzieci.

03:00

Auto-cuda z wysypiska, sez. 4, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2014 )

Podcięte skrzydła. Mark zostaje poproszony o zajęcie się restauracją 1969 Daytona Chargera. Kondycja auta zastanawia Marka czy podjęcie się pracy nad nim nie tylko ma sens praktyczny ale czy w ogóle jest legalne.

03:40

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Grande Prairie. Wielka jednodniowa sprzedaż stawia przed personelem wyzwania logistyczne. Do jednodniowej aukcji zostaje wystawionych 2 200 obiektów, aby sprzedać wszystkie trzeba poprowadzić aukcję symultaniczną.

04:05

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Edmonton. W Edmonton toczy się walka z żywiołami podczas przygotowań terenu pod kolejną, rekordową aukcję. Tym razem unikatowym egzemplarzem będzie pojazd wojskowy Hagglund.

04:25

Wielka dzika Północ, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

reality ( USA 2015 )

Śmiertelne niebezpieczeństwo. Zima niespodziewanie się wycofuje. Ciepły wiatr chinook podnosi temperaturę, topi lód — ale też sprawia, że niedźwiedzie budzą się i wychodzą z kryjówek, zagrażając traperom.

05:10

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 27 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Łuk. Ta broń, która przez tysiące lat prawie się nie zmieniła, wciąż jest w powszechnym użyciu. W programie także o wynalezieniu ferrofluidu i wszystko o stole bilardowym.

05:35

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 28 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Radar. Radar to wynalazek, który zmienił oblicze podróży powietrznych. Był ściśle strzeżonym sekretem, który odmienił przebieg wielu konfliktów zbrojnych. W programie fascynująca historia velcro i lotni.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Explore umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Explore. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Explore można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Explore umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Explore. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info