Logo Polsat Viasat Explore Program TV Polsat Viasat Explore - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:15

Na ryby, po przygodę, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

403. Tym razem Cyril wyrusza do RPA, aby zapolować na tuńczyka żółtopłetwego — potężną i niezwykle szybką rybę.

07:05

Na ryby, po przygodę, sez. 4, odc. 4 Godziny emisji

404. Markizy na Południowym Pacyfiku to jedne z wysp najbardziej oddalonych od stałego lądu. Cyril przybywa tu, aby złapać kranaksa żółtopłetwego.

08:00

Wielka wściekła ryba, sez. 5, odc. 1 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( New Zealand )

Zatoka Hauraki. Dwaj energiczni miłośnicy wędkarstwa, Nathan i Milan, wyruszają na wielką wyprawę, w czasie której będą zmagać się z największymi i najgroźniejszymi rybami na świecie.

09:00

Wielka wściekła ryba, sez. 5, odc. 2 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( New Zealand )

Rafa u wybrzeży Tuhua. Dwaj energiczni miłośnicy wędkarstwa, Nathan i Milan, wyruszają na wielką wyprawę, w czasie której będą zmagać się z największymi i najgroźniejszymi rybami na świecie.

10:00

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

Jerry Hammond vs. Ian Chillcott. Dwóch żołnierzy po raz pierwszy przeciwko sobie. Jerry Hammond zmierzy się z Ianem Chillcottem.

10:24

Wojna o karpia, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

Jerry Hammond vs. Harry Pratt. To przestaje być tylko zabawa! W tym odcinku doświadczony weteran, Jerry Hammond, będzie walczył z Harrym Prattem — wschodzącą gwiazdą łowców karpi.

11:00

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2013 )

Chilliwack. Niesamowite widoki są charakterystycznym elementem tego oddziału Richie Bros w Chilliwack w Kolumbii Brytyjskiej. Przygotowywana aukcja będzie dla całego personelu firmy wyzwaniem i sprawdzianem.

11:25

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2013 )

Edmonton. Wygląda na to, że aukcja w Edmonton będzie największą jak do tej pory aukcją wrześniową. Spodziewane jest ogromne zainteresowanie wystawianym tam sprzętem.

12:00

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 1, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2013 )

Edmonton. Drugi dzień aukcji w Edmonton będzie dla jej uczestników skupiać się głównie na środkach transportu. Duża sprzedaż zależy od zainteresowania wystawianą tam wielką kolekcją ciężarówek i przyczep.

12:25

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Grande Prairie. Po rekordowych osiągnięciach w ostatnim roku Ritche Bros. przymierza się do kolejnej równie imponującej akcji. W Grande Prairie w prowincji Alberta twają przygotowania do pierwszej aukcji w tym roku.

13:00

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Grande Prairie. Trwa drugi dzień aukcji w Grande Prairie i napięcie rośnie. Do sprzedaży zostaje wystawiona koparka hydrauliczna; przygotowanie jej do sprzedaży - to kwestia kilku dni.

13:25

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Westlock. Społeczność Westlock jednoczy się, aby pomóc rodzinie zmuszonej do sprzedaży farmy. Aukcja traktorów z przyczepami, wiertarek i wielu innych narzędzi powinna zapewnić dobry utarg.

14:00

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Beaumont & Sovereign. Rodzina z Beaumont przygotowuje się do sprzedaży swojej farmy, podczas gdy w Sovereign Trevor Winney sprawdza co może z farmy wyprzedać. Dwie prowincje, dwie aukcje i żadnego marginesu na błąd.

14:30

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Edmonton. Edmonton znane jest z wielkich aukcji, a nadchodząca - największa z tych jakie miały dotychczas miejsce w Kanadzie - daje zespołowi nadzieje na rekordową sprzedaż.

15:00

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Edmonton. W drugi dzień sprzedaży w Edmoton wystawionych zostaje 6000 egzemplarzy. Zapakowanie na czas takiej ilości żelastwa na rampę wymaga od pracowników wielkiego nakładu sił.

15:30

Olbrzymy na sprzedaż, sez. 2, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2014 )

Edmonton. Ostani dzień wielkiej wiosennej sprzedaży takiego sprzętu jak wywrotki-rozrzutniki w Edmonton przyniesie ogromne zyski. Rzadkie rodzaje ciężarówek mogą pomóc podbić zyski albo je zniwelować.

16:00

Niebezpieczne drogi, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Nepal. Komicy Rhod Gilbert i Greg Davies próbują przeprawić się przez górzysty Nepal. Poczynając od pełnej chaosu granicy z Indiami, będą podróżować przez najważniejsze drogi tego kraju.

17:15

Niebezpieczne drogi, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Peru. Podróżnik Ben Fogle i komik Hugh Dennis przemierzają historyczny szlak wiodący przez peruwiańskie Andy w głąb Amazonii, jadąc drogami zbudowanymi w celu zdobycia i eksploatacji peruwiańskich lasów.

18:35

Niebezpieczne drogi, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Syberia. Przyjaciele i komicy, Ed Byrne i Andy Parsons, mierzą się z mrozem dochodzącym do minus 50 stopni, jadąc przez Syberię osławioną „Drogą z Kości".

19:50

Niebezpieczne drogi, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Szlak Ho Chi Minha. Sue Perkins i Liza Tarbuck jadą przez Laos i Wietnam szlakiem Ho Chi Minha — siecią niebezpiecznych, głównie gruntowych dróg wijących się przez góry i dżunglę.

21:05

Mistrzowie rzeźbienia piłą, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Pierwsze cięcia. Mark obawia się, że umiejętności Ryana okażą się niewystarczające przy konstrukcji nowoczesnego słupa totemicznego.Tymczasem, Pete Ryan zleca młodym rzeźbiarzom pracę, na której można połamać zęby.

21:35

Mistrzowie rzeźbienia piłą, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Stół godny króla. Zlecenie amerykańskiego senatora to średniowieczny stół - Paul postanawia zbudować mebel godny samego króla. Jednak przy tak ambitnym projekcie niełatwo będzie trzymać się terminu jego ukończenia.

22:05

Nefrytowa gorączka, sez. 2, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Kłopoty z fekaliami. Claudia próbuje urządzić dom dla ekipy w Jade City, ale sprawy nie toczą się zgodnie z planem. Pitna woda miesza się z szambem. Na działce Josh zasiada za kierownicą koparki.

22:35

Nefrytowa gorączka, sez. 2, odc. 14 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2016 )

Ten największy. Załamanie pogody grozi wcześniejszym zakończeniem sezonu. Pełni desperacji poszukiwacze robią wszystko, aby wydobyć na powierzchnię jak najwięcej nefrytów. Czy uda się wygrać walkę z naturą?

23:05

Wielka dzika Północ, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

reality ( USA 2015 )

Końcówka sezonu. Wczesne roztopy utrudniają życie traperom, którzy robią, co mogą, aby zdążyć przed wiosną i zakończyć sezon na plusie.

00:00

Cinelab, sez. 2, odc. 11 Godziny emisji

211. Mistrzowie efektów specjalnych mogą pokazać na ekranie niemal wszystko. W każdym odcinku programu zobaczymy krótki film, nakręcony niewielkim kosztem, ale z efektami specjalnymi klasy hollywoodzkiej.

00:35

Cinelab, sez. 2, odc. 12 Godziny emisji

212. Mistrzowie efektów specjalnych mogą pokazać na ekranie niemal wszystko. W każdym odcinku programu zobaczymy krótki film, nakręcony niewielkim kosztem, ale z efektami specjalnymi klasy hollywoodzkiej.

01:05

Wojny robotów, sez. 7, odc. 14 Godziny emisji

rozrywka, teleturniej ( UK )

714. Ostra rywalizacja pomiędzy zespołami Knightmare i Scutterbots. W emocjonującym finale zwyciężył Spawn of Scutter — czy zdoła powtórzyć to osiągnięcie?

01:55

Wojny robotów, sez. 7, odc. 15 Godziny emisji

rozrywka, teleturniej ( UK )

715. Sensacyjny debiut Typhoona 2. Iron-Awe 2.1 szybko pokonuje rywali.

02:45

Wojny robotów, sez. 7, odc. 16 Godziny emisji

rozrywka, teleturniej ( UK )

716. Firestorm 5 wyrównuje rekord turnieju. Ripperowi 2 udaje się unieruchomienie w wyjątkowo krótkim czasie.

03:35

Wojny robotów, sez. 7, odc. 17 Godziny emisji

rozrywka, teleturniej ( UK )

717. W pierwszym półfinale dochodzi do najszybszego zwycięstwa. X-Terminator kontynuuje swój zwycięski rajd.

04:25

Wojny robotów, sez. 7, odc. 18 Godziny emisji

rozrywka, teleturniej ( UK )

718. Firestorm po raz piąty awansował do półfinałów i ma szanse na zwycięstwo. Działanie Storma 2 budzi kontrowersje.

05:15

Dekonstrukcja, sez. 2, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2009 )

Ogrzewanie i chłodzenie. Od energii geotermalnej po piece i staromodne wiatraki podsufitowe ? przyjrzymy się najnowszej technologii wykorzystywanej do skutecznego i efektywnego ogrzewania i chłodzenia domów.

05:40

Dekonstrukcja, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2009 )

Ścieki. W tym odcinku dowiemy się, jak zbudowane są zlewowe młynki do mielenia odpadków, jak się je sprawdza, a także odwiedzimy stację uzdatniania wody, aby zobaczyć, jak mikroby oczyszczają wodę.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Explore umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Explore. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Explore można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Explore umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Explore. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info