Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-09-21

06:00

Łowca militariów, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

reportaż, lifestyle

Zemsta za Pearl Harbor. Paul stara się zrekonstruować broń, które pomogła Ameryce przejść od klęski w Pearl Harbor do zwycięstwa w II wojnie światowej: działko przeciwlotnicze Oerlikon kalibru 20 mm.

06:45

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 25 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

225. Don przypomina najbardziej fascynujące, nierozwiązane przypadki z archiwum 'Muzeum pełnego tajemnic'. Zabiera nas na Wyspę Alcatraz koło San Francisco, będącą muzeum, na miejscu byłego więzienia.

07:40

101 najważniejszych postaci XX w., sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

108. W ostatnim odcinku przedstawiamy osoby, które wywarły największy wpływ na historię XX w. Nasz wybór na pewno wywoła zaskoczenie i sprzeciwy, a wszyscy w napięciu będą czekać na wielki finał.

08:45

Konspiracje, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

( UK 2015 )

Rodzina królewska. Kulisy szokującej teorii, według której były król Wielkiej Brytanii Edward i jego żona Wallis Simpson byli ukrytymi nazistami przez całą II wojnę światową.

09:45

Celtowie: krew, żelazo i ofiary, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

( 2015 )

101. Program opowiada o pochodzeniu Celtów z regionu Alp. Dowiemy się, jak wyglądały ich pierwsze kontakty z Rzymianami, i poznamy dzieje bitwy, po której Wieczne Miasto doznało ogromnych zniszczeń.

11:00

Celtowie: krew, żelazo i ofiary, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

( 2015 )

102. W I w. naszej ery galijski wódz Wercyngetoryks zjednoczył Celtów i stawił czoło Juliuszowi Cezarowi w wielkiej bitwie, która zadecydowała o przyszłości Europy.

12:15

Trwa...  Celtowie: krew, żelazo i ofiary, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

( 2015 )

103. Z tego odcinka dowiemy się, jak Rzymianie zainteresowali się Brytanią — wyspą bogactw naturalnych, wojowniczych plemion i zaawansowanej techniki wojennej, a także ojczyzną królowej Boudiki.

13:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

208. Wśród eksponatów Oakland Museum w Kaliforni znajduje się posąg dziewczyny nazywanej najpiękniejszą kobietą w całym stanie. Jak ten jej koronny status przyczynił się także do jej upadku?

14:30

Łowca militariów, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

reportaż, lifestyle

Najszybszy karabin na świecie. Paul ma nową misję: chce naprawić i uruchomić karabin maszynowy M134 Minigun — najszybszy karabin, jaki kiedykolwiek skonstruowano.

15:30

Zakazana historia, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Tajemnice komunistycznych morderców. Zbrodnie nazistów są wszystkim dobrze znane — natomiast o zbrodniach popełnianych w imię komunizmu wielu ludzi na świecie nie ma pojęcia.

16:25

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 14 Godziny emisji

214. Без оглед дали тоа ви се допаѓа или не, војувањето, конфликтите и потребата да се истражува непознатото се причина за технолошкиот напредок. Факт е дека човештвото е најинвентивно кога е деструктивно.

16:55

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 25 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

225. Don przypomina najbardziej fascynujące, nierozwiązane przypadki z archiwum 'Muzeum pełnego tajemnic'. Zabiera nas na Wyspę Alcatraz koło San Francisco, będącą muzeum, na miejscu byłego więzienia.

17:55

Wyżyny cywilizacji, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

starożytność, nauki przyrodnicze, dokument ( Germany )

Arabowie. Arabowie już od VIII w. przynosili do Europy wiedzę rodem ze świata starożytnego. Ich uczeni wyprzedzali swoje czasy w takich dziedzinach jak medycyna, matematyka czy filozofia.

19:00

Sześć królowych Henryka VIII, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

104. W 1539 r., po czterech nieudanych małżeństwach, Henryk VIII zakochuje się w uwodzicielskiej, nastoletniej wówczas Katarzynie Howard. Okazuje się jednak, że dziewczyna ma za sobą burzliwą przeszłość.

20:00

Zakazana historia, sez. 4, odc. 4 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Mroczna prawda o Templariuszach. W ciągu stuleci fakty i mity na temat templariuszy wymieszały się ze sobą. W tym odcinku autorzy programu tworzą obraz zakonu, który diametralnie różni się od utartych wyobrażeń.

21:00

Muszkieterowie, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

dramat ( UK )

Przyjaciół trzeba mieć blisko.... Muszkieterowie zostają wysłani na ratunek hrabiemu Rochefort, człowiekowi Kardynała w Madrycie, który właśnie uciekł z hiszpańskiego więzienia.

22:10

Morderstwa w cieniu korony, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

historia, program kryminalny

Zagadka Romanowów. Wczesnym rankiem 17 lipca 1918 r. car Mikołaj II został wprowadzony do piwnicy pewnego domu w Jekaterynburgu i wraz z całą rodziną rozstrzelany przez bolszewików.

23:05

Jackie bez Jacka, sez. 0, odc. 0 Godziny emisji

dokumentalny ( France 2013 )

00:15

Zabójcze maszyny, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

103. Od zarania dziejów ludzkości możliwość sprawnego poruszania się po polu walki była czynnikiem decydującym o losach wojen.

01:20

Łowcy mitów, sez. 3, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

Góra Skarbów. Członkowie pokolenia jednej rodziny ruszają na poszukiwania skarbu w Górach Skalistych na podstawie zaszyfrowanej mapy. Kiedy skarb wydaje się być w zasięgu ich ręki - pada na nich kątwa Góry Skarbów.

02:10

Muszkieterowie, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dramat ( UK 2014 )

Dobry żołnierz. Lojalność Aramisa wystawiona jest na ciężką próbę, kiedy zgadza się on pomóc przyjacielowi Marsacowi odkryć prawdziwy cel misji. Czy muszkieterom uda się powstrzymać Marsaca, który pała żądzą zemsty?

03:05

Zmarli średniowiecza, sez. 3, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Gallowglass — prawdziwa gra o tron. Ekipa programu wyrusza do Irlandii, aby badać historię Gallowglass — nordycko-szkockich klanów, które osiedliły się tu w okresie Średniowiecza.

03:50

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 17 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

217. Poddajemy oględzinom niewielki szklany negatyw fotograficzny i specjalnie zmodyfikowaną limuzynę Lincoln Continental.

04:35

Jackie bez Jacka, sez. 0, odc. 0 Godziny emisji

dokumentalny ( France 2013 )

05:30

Destrukcyjne żywioły, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2013 )

Zaginione legiony. Przeanalizujemy dwa godne uwagi wydarzenia, podczas których niezwyciężoność legionów rzymskich została zdruzgotana przez kaprys pogody.

05:51

Cuda świata, sez. 4, odc. 8 Godziny emisji

408

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info