Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:10

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK )

Operacja Barbarossa. Wojna w Europie zaczyna toczyć się nowym torem, kiedy 22 czerwca 1941 roku Hitler rozpoczyna operację Barbarossa. Naziści dokonują inwazji na Związek Radziecki.

07:00

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK )

Niesławna data. Wojska japońskie okupują południowy Wietnam i Kambodżę. Wojna zupełnie zmienia swój bieg, kiedy 7 grudnia japońskie lotnictwo dokonuje ataku na bazę amerykańskiej Floty Pacyfiku w Pearl Harbor.

08:05

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK )

Punkt zwrotny. Strategia Japończyków podczas wojny na Wschodzie jest wyjątkowo skuteczna, ale mimo sukcesów pojawiają się już oznaki nieuchronnej klęski. Japonia budzi z głębokiego snu militarną potęgę USA.

09:15

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK 2015 )

Koniec początku. Zwycięstwo przechyla się na stronę aliantów. Brytyjczycy odnoszą zwycięstwo nad Afrika Corps pod El Alamein. Japończycy zostają pokonani na Guadalcanal. Niemcy przegrywają pod Stalingradem.

10:20

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK 2015 )

Początek końca. Przywódcy aliantów spotykają się podczas pierwszej konferencji, aby skoordynować swoje wysiłki. Japońska eskadra zostaje rozgromiona na morzu. Armia Czerwona przemieszcza się w kierunku Berlina.

11:30

II wojna światowa: cena imperium, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny, wojenny ( UK 2015 )

Operacja Overlord. Wojska niemieckie wycofują się z Rosji. Najważniejsze wydarzenia rozgrywają się na drugim froncie w Europie. Szóstego czerwca alianci lądują na plażach Normandii i rozpoczynają operację Overlord.

12:35

Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

102. Zofia przechodzi na prawosławie, na chrzcie przyjmuje imię Katarzyna.

13:40

Dubrownik: Republika Raguzy, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

102. Drugi odcinek ukazuje różne aspekty codziennego życia w Republice Raguzy. Zobaczymy, jak wyglądała wówczas medycyna, życie rodzinne i warunki mieszkaniowe; zajrzymy także do średniowiecznych gospód.

14:50

Królewskie garderoby, sez. 0, odc. 0 Godziny emisji

16:00

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

Departament Skarbu USA i kradzież 200 milionów dolarów. 1 kwietnia 1905 r. dziennik „Berliner Tageblatt" poinformował o szokującym, niemal niewiarygodnym przestępstwie: skradziono całe złoto i srebro ze skarbca Departamentu Skarbu USA!

16:55

Geniusze współczesnego świata, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Nietzsche. Bettany ukazuje nam przekonania Fryderyka Nietzschego, którego dzieła — będące świadectwem bezkompromisowego dążenia do prawdy — były jednymi z najbardziej manipulowanych tekstów w historii filozofii.

18:15

Zagłada europejskich Żydów, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( France )

107. Serial bada korzenie Holokaustu i szuka odpowiedzi na pytanie jak doszło do powstania planów eksterminacji Żydów i jak wcielono je w życie najpierw w Niemczech, a potem w całej Europie.

19:30

Rzym - imperium bez granic, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

Pax Romana. Mary Beard przedstawia rzymski model empiryczny, który powielano w całym Imperium łącznie z Afryką Północną i Hiszpanią. Korzystali z niego magnaci handlowi, poborcy podatków i nawet parweniusze.

20:45

Królewskie sypialnie, sez. 0, odc. 0 Godziny emisji

21:55

Dubrownik: Republika Raguzy, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

103. Trzeci odcinek skupia się na kwestii relacji między Republiką Raguzy a światem zewnętrznym, a zwłaszcza na słynnej dubrownickiej dyplomacji.

23:00

Rozbójnicy, piraci i łajdacy, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Rozbójnicy. Dr Sam Willis zaprasza na spotkanie z rozbójnikami - nową generacją kryminalistów dżentelmenów. Ci wytworni gangsterzy, idealizowani w literaturze, byli zmorą na ówczesnych drogach.

00:10

Dawni wojownicy operacji specjalnych, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

Sicari. Byli oni zamachowcami, walczącymi z rzymskimi najeźdźcami w Jerozolimie. Ich celem była eliminacja i sabotaż celów przychylnych Rzymowi. Atakowali za pomocą krótkiego miecza o nazwie sica.

01:15

Broń, która zmieniła świat, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

Karabinek maszynowy. Wybuchowa historia rewolucyjnej broni, która umożliwiła ruchome działania wojenne dzięki połączeniu potężnej siły ogniowej z celnością i mobilnością strzelby.

02:05

Łowcy mitów, sez. 3, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

Skarb piratów z Kokosowej Wyspy. Niesamowite, trwające 17 lat poszukiwania skarbu piratów przez Augusta Gisslera na Kokosowej Wyspie, miejscu o którym uważa się że jest kryjówką niektórych z najbardziej skrywanych skarbów na świecie.

02:55

Zmarli średniowiecza, sez. 3, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Przegrana bitwa Anglosasów. Granica między hrabstwami South Yorkshire i Derbyshire dzieliła kiedyś północną i południową Anglię — potężne, anglosaskie królestwa Mercji i Nortumbrii.

03:40

Muzeum pełne tajemnic, sez. 3, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2013 )

Mikołaj-przestępca, dziedziczka z Long Island, park Papago. Kajdanki, które niegdyś krępowały ręce bankowego rabusia, sukienka noszona przez bywalczynię salonów, która popełniła szokujące przestępstwo i skórzana torba użyta w legendarnej ucieczce z więzienia.

04:25

Inkwizycja, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

( UK 2014 )

Krwawy Torquemada. Poznamy zastrzeżenia jakie miał Wielki Inkwizytor Tomas de Torquemada do wpływów religijnych Żydów i Muzułmanów oraz dowiemy się o konsekwencjach jego decyzji przez kolejnych 400 lat.

05:10

Wyprawy w czasie, sez. 19, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Newmarket. Zespół wyrusza do Newmarket - miejsca gdzie narodziły się wyścigi konne. Tony i ekipa poszukiwać tu będą archeologicznych śladów uprawiania tu tego sportu królów.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info