Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-09-17 Pokaź dziś

06:00

Skazani na banicję, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

101. Jest rok 1788 w Nowej Południowej Walii w Australii. Już świta w skleconym byle jak obozowisku brytyjskich przestępców i ich nadzorców. Czy kolejny nowy dzień będzie równie niebezpieczny?

06:55

Skazani na banicję, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

102. James musi poradzić sobie z despotycznym Marstonem, który uporczywie kradnie mu jedzenie. Opracował drastyczny plan, ale musi uważać, aby nikt go nie przyłapał.

08:00

Skazani na banicję, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

103. Pastor Johnson błogosławi małżeństwo Elizabeth i Tommy'ego. Major Ross wciąż nie daje spokoju Kitty.

09:05

W komnatach Wolf Hall, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

historia, dramat

Królowa Anna. Anna rodzi córkę, Elżbietę. Henryk nie kryje rozczarowania.

10:15

W komnatach Wolf Hall, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

historia, dramat

Męczennicy. Tudorowie nie będą bezpieczni, dopóki Henryk nie doczeka się męskiego potomka. Cromwell ogłasza dekret: każdy, kto bierze udział w życiu publicznym, musi uznać króla za głowę Kościoła w Anglii.

11:20

Konspiracje, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

( UK 2015 )

109. Granice pomiędzy faktami a fikcją bywają bardzo nieostre. W tym programie poznamy wiele teorii spiskowych — od ukrywania prawdy o UFO po mroczne sekrety Hollywood.

12:15

Konspiracje, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

( UK 2015 )

110. Ta seria zaprowadzi nas tam, gdzie zacierają się granice pomiędzy faktami i fikcją. W programach zobaczymy wnikliwe analizy prób tuszowania pojawień się UFO i trafimy do mrocznego świata Hollywoodu.

13:15

Konspiracje, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

( UK 2015 )

111. Ta seria zaprowadzi nas tam, gdzie zacierają się granice pomiędzy faktami i fikcją. W programach zobaczymy wnikliwe analizy prób tuszowania pojawień się UFO i trafimy do mrocznego świata Hollywoodu.

14:15

Konspiracje, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

( UK 2015 )

112. Ta seria zaprowadzi nas tam, gdzie zacierają się granice pomiędzy faktami i fikcją. W programach zobaczymy wnikliwe analizy prób tuszowania pojawień się UFO i trafimy do mrocznego świata Hollywoodu.

15:10

Wyżyny cywilizacji, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

starożytność, nauki przyrodnicze, dokument ( Germany )

Arabowie. Arabowie już od VIII w. przynosili do Europy wiedzę rodem ze świata starożytnego. Ich uczeni wyprzedzali swoje czasy w takich dziedzinach jak medycyna, matematyka czy filozofia.

16:20

Jerozolima: jak powstawało Miasto Święte, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Źródło świętości. Simon wyrusza w podróż w czasie by zbadać, jak doszło do powstania Jerozolimy i wyjaśnić w jaki sposób miejsce to nabrało ogromnej wagi dla trzech wiar Abrahama.

17:30

Jerozolima: jak powstawało Miasto Święte, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Inwazja!. Simon odkrywa jak na kształtowanie się świętego miasta wpłynął rozwój islamu. Zbada szczegóły konstrukcji jednego z najświętszych miejsc w tej religii Kopuły na Skale.

18:35

Jerozolima: jak powstawało Miasto Święte, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Dzień sądu. Simon próbuje ustalić jak Jerozolima podźwignęła się ruin po czasach chrześcijańskich krucjat i została odbudowana jako światowe centrum pielgrzymek muzułmanów.

19:40

Królewskie sypialnie, sez. 0, odc. 0 Godziny emisji

21:00

W komnatach Wolf Hall, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

historia, dramat

Czarne chmury. Akt Supremacji przyznaje Henrykowi tytuł głowy Kościoła w Anglii. Cesarz i jego ambasadorowie odmawiają jednak uznania tego tytułu i małżeństwa króla z Anna Boleyn.

22:10

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

Człowiek z Piltdown. W 1912 r. wydawało się, że poszukiwania „brakującego ogniwa między człowiekiem a małpą" wreszcie się zakończyły. Niedaleko wioski Piltdown w Sussex w Anglii odnaleziono niezwykłą czaszkę i szczękę...

23:05

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

Historia Papillona: prawda czy fałsz?. Oto jedna z największych zagadek: czy bestsellerowa powieść Henriego Charrière'a rzeczywiście wiernie opisuje dzieje życia autora, czy jest głównie literacką fikcją?

00:00

Dawni wojownicy operacji specjalnych, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

Varangian Guard - przyboczna straż cesarska. Elitarna jednostka ochrony bizantyjskiego cesarza. Początkowo nazwa obejmowała najmników wareskich przybyłych do bizancjum przez Ruś, z czasem jej zasięg etniczny się powiększył ale nazwa pozostała.

01:10

Słynne okręty, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

historia, militaria

Pierwsze okręty metalowe. W tym odcinku poznamy dzieje rywalizacji z 1845 r. między dwiema brytyjskimi jednostkami: HMS Rattler i HMS Alecto. Jedna była napędzana śrubą, druga — kołem łopatkowym. Który napęd okazał się lepszy?

01:55

Łowcy mitów, sez. 3, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2014 )

Tajemnica skarbu Thomasa Beale'a. Clayton Hart całe życie poświęcił poszukiwaniu kodu, który doprowadziłby go do ogromnej kryjówki złota i klejotów. W poszukiwaniach sięgał po pomoc tak profesjonalnych łamaczy kodów jak i mesmeryzmu.

02:50

Zmarli średniowiecza, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

Szkielet z Lewes. Archeolodzy wyruszają do Lewes, położonego we wschodniej części angielskiegohrabstwa Sussex aby przeprowadzić badania nad odkrytymi tam ludzkimi szczątkami z okresu średniowiecza.

03:35

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 13 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

213. W sztabie FBI w Waszyngtonie, zamknięta w szklanej szkatule przechowywana jest podniszczona, brązowa czapka szoferska. Znaleziono ją na scenie jednego z najsłynniejszych napadów w historii USA.

04:20

Zakazana historia, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny ( 2014 )

Petra: zaginiony skarb. Jamie wyrusza do Petry, niegdysiejszej stolicy zamożnego imperium Nabatejczyków. Spotyka się tam ze jordańskim archeologiem, który przybliży widzom historię tego niezwykłego, starożytnego miasta.

05:05

Słynne okręty, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

historia, militaria

Pierwsze okręty metalowe. W tym odcinku poznamy dzieje rywalizacji z 1845 r. między dwiema brytyjskimi jednostkami: HMS Rattler i HMS Alecto. Jedna była napędzana śrubą, druga — kołem łopatkowym. Który napęd okazał się lepszy?

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info