Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-10-25 Pokaź dziś

06:00

Słynne okręty, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

historia, militaria

Okręty zimnej wojny. Wasilij Archipow był oficerem na radzieckim okręcie podwodnym. Jego zimna krew i opanowanie uchroniły świat przed rozpoczęciem wojny nuklearnej. W lipcu 1961 r. został napromieniowany na okręcie K-19.

06:45

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 18 Godziny emisji

218. Czy nam się to podoba, czy nie, postęp techniczny napędzają wojny, konflikty i pragnienie odkrywania nieznanego. Paradoksalnie — ludzkość jest najbardziej twórcza, kiedy ulega niszczycielskim zapędom.

07:15

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

205. Tym razem oględzinom zostanie poddana kamizelka ratunkowa z SS Eastland i cztery kamienne płyty z wyrytymi na nich symbolami, uważanymi za mapę prowadzącą do kopalni złota.

08:15

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

Film z autopsji kosmity. Jak doszło do tego, że wielu ludzi spragnionych informacji o UFO uwierzyło w autentyczność filmu nieznanego producenta, przedstawiającego rzekomą sekcję zwłok istoty pozaziemskiej?

09:10

Zakazana historia, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Tajemnice komunistycznych morderców. Zbrodnie nazistów są wszystkim dobrze znane — natomiast o zbrodniach popełnianych w imię komunizmu wielu ludzi na świecie nie ma pojęcia.

10:05

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. W tym odcinku analizujemy legendę o Romulusie i Remusie, szukając historycznych pozostałości po czasach założenia Rzymu. W tym celu zapuszczamy się między innymi do kanałów ściekowych.

11:05

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

102. Rzym prowadził agresywną ekspansję równolegle z inną potęgą tamtych czasów: Kartaginą. Badania archeologiczne u brzegów Sycylii wskazują na to, że mocarstwa walczyły także na morzu.

12:00

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

103. Pompeje i Fidenae były w starożytności bardzo bogatymi miastami. Poznamy kogoś, kto położył temu kres...

13:05

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 32 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

232. Don Wildman przypomina najbardziej intrygujące spiski z archiwów 'Muzeum pełnego tajemnic'.

13:55

Słynne okręty, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

historia, militaria

Okręty torpedowe. W roku 1866 wynaleziono torpedy. To pociągnęło za sobą konieczność stworzenia okrętów do zwalczania tej nowej broni — niszczycieli — a także jednostek, które mogłyby ją wykorzystywać.

14:55

Zakazana historia, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Tajemnice komunistycznych morderców. Zbrodnie nazistów są wszystkim dobrze znane — natomiast o zbrodniach popełnianych w imię komunizmu wielu ludzi na świecie nie ma pojęcia.

15:55

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 8 Godziny emisji

208. Łodzie ratunkowe: wpływ katastrofy Titanica na współczesne bezpieczeństwo na morzach. Baterie i akumulatory: fascynujące informacje naukowe, dzięki którym możemy zasilać urządzenia mobilne.

16:25

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

( 2015 )

Komputery. Dziś trudno sobie wyobrazić świat bez komputerów. Przyjrzymy się, jak amerykańska marynarka wojenna po raz pierwszy wykorzystała komputer podczas konfliktu zbrojnego.

16:55

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

206. Badamy amerykańską skrzynkę pocztową związaną z największą aferą szpiegowską zimnej wojny oraz zabytkową taczkę, użytą niegdyś do popełnienia makabrycznego przestępstwa.

17:55

Królewskie sypialnie, sez. 0, odc. 0 Godziny emisji

19:00

Na tropie zbrodni, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

historyczny fabularyzowany program dokumentalny

John Christie: seryjny morderca (część 2). Ciąg dalszy historii z poprzedniego odcinka. John Christie, weteran wojenny, zamordował co najmniej osiem kobiet. Tym razem dowiemy się, jak ostatecznie trafił na szubienicę.

20:00

Zakazana historia, sez. 4, odc. 4 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Mroczna prawda o Templariuszach. W ciągu stuleci fakty i mity na temat templariuszy wymieszały się ze sobą. W tym odcinku autorzy programu tworzą obraz zakonu, który diametralnie różni się od utartych wyobrażeń.

21:00

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

103. Pompeje i Fidenae były w starożytności bardzo bogatymi miastami. Poznamy kogoś, kto położył temu kres...

22:00

Rzym: pierwsze supermocarstwo, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

104. Historia Juliusza Cezara, największego Rzymianina w historii. Pamiętniki Cezara ukażą nam jego życie, a szańce w Alesii we Francji i obrazy w podczerwieni ujawnią skalę jego militarnych podbojów.

22:55

Zabójcy z pradawnych czasów, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2016 )

Mniszka kung fu. W XVII wieku chińska dynastia Ming została zaatakowana przez najeźdźców Manchu. Jak młodej arystokratce Ng Mui udało się uciec, zjednoczyć siły z mnichami Szaolin i stworzyć własną sztukę walki?

23:50

Zagłada europejskich Żydów, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( France 2014 )

Ostateczne rozwiązanie. Serial bada korzenie Holokaustu i szuka odpowiedzi na pytanie jak doszło do powstania planów eksterminacji Żydów i jak wcielono je w życie najpierw w Niemczech, a potem w całej Europie.

01:00

Łowcy mitów, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2012 )

Zaginiony Ósmy Cud Świata. Od poszukiwań Świętego Graala przez nazistów, po tajemnice kopalń króla Salomona, dowiadujemy się prawdy na temat jednych z najwspanialszych i najbardziej romantycznych historii poszukiwania skarbów.

01:50

Skazani na banicję, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

101. Jest rok 1788 w Nowej Południowej Walii w Australii. Już świta w skleconym byle jak obozowisku brytyjskich przestępców i ich nadzorców. Czy kolejny nowy dzień będzie równie niebezpieczny?

02:45

Tajemnice średniowiecznych morderstw, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

Amy Dudley: królowa, jej kochanek i jego żona. Amy Dudley znaleziono martwą w jej domu w Oxfordshire. Podejrzenie padło na jej męża Roberta Dudleya, kochanka królowej Elżbiety I. Jaka była prawdziwa przyczyna śmierci Amy Dudley?

03:30

Muzeum pełne tajemnic, sez. 2, odc. 16 Godziny emisji

dokumentalny ( USA 2012 )

216. Analizujemy kolekcję szkiców przedstawiających przerażające stworzenia, zdecydowanie - nie z tego świata oraz pozornie prymitywną broń - kastety.

04:15

Budowniczowie zamków, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Mistrzowie i murarze. W tym odcinku dowiemy się, jak zbudowano niektóre z największych zamków Europy — i jak w ciągu zaledwie kilku wieków zmieniały się idee i techniki ich wznoszenia.

05:05

Zakazana historia, sez. 4, odc. 2 Godziny emisji

historyczny program dokumentalny

Tajne archiwa Watykanu. Tym razem odwiedzimy archiwa Watykanu, gdzie przechowywane są nie tylko osobiste dokumenty poprzednich papieży, ale także dokumenty z procesu Galileusza czy listy Henryka VIII z żądaniem rozwodu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info