Logo Polsat Viasat History Program TV Polsat Viasat History - ramówka, emisje

2017-12-21 Pokaż dziś

06:00

Ślady wojny: Waterloo, sez. 0, odc. 0

Godziny emisji Ślady wojny: Waterloo

06:55

Destrukcyjne żywioły, sez. 1, odc. 7

dokumentalny ( USA 2013 )

Rok 541 n.e. był początkiem plagi, która zalała Europę. Ale jak udało jej się tak skutecznie rozprzestrzenić? Czy to wina "zaginionego" słońca? A jeśli tak, to co spowodowało ten "zanik" słońca?

Godziny emisji Destrukcyjne żywioły

07:25

Największe oszustwa historii, sez. 1, odc. 6

Jak doszło do tego, że wielu ludzi spragnionych informacji o UFO uwierzyło w autentyczność filmu nieznanego producenta, przedstawiającego rzekomą sekcję zwłok istoty pozaziemskiej?

Godziny emisji Największe oszustwa historii

08:15

Mity i potwory, sez. 1, odc. 3

historia, dokument

Wojny to nieodłączna część historii ludzkości — wszystkie cywilizacje musiały zmagać się z wynikającymi z nich pytaniami. Trudno się dziwić, że mity dotyczące wojen są tak trwałe.

Godziny emisji Mity i potwory

09:15

Konspiracje, sez. 1, odc. 10

( UK 2015 )

Ta seria zaprowadzi nas tam, gdzie zacierają się granice pomiędzy faktami i fikcją. W programach zobaczymy wnikliwe analizy prób tuszowania pojawień się UFO i trafimy do mrocznego świata Hollywoodu.

Godziny emisji Konspiracje

10:15

W otchłaniach historii, sez. 1, odc. 1

historia, nauka, dokument

Około 8 tysięcy lat przed naszą erą w kilku miejscach na Ziemi ludzie zaczęli eksperymentować z nowym sposobem zapewnienia sobie pożywienia: uprawiali rośliny.

Godziny emisji W otchłaniach historii

11:15

W otchłaniach historii, sez. 1, odc. 2

historia, nauka, dokument

Kolumb nie sądził, że geologia czy geografia Ziemi mogą powstrzymać go w drodze do celu; nie miał także pojęcia, że jego podróż okaże się jedną z najważniejszych w historii ludzkości.

Godziny emisji W otchłaniach historii

12:20

W otchłaniach historii, sez. 1, odc. 3

historia, nauka, dokument

Rewolucja przemysłowa i początek współczesnej techniki wojennej mają swoje źródło w naturalnym procesie użyźniania gleby.

Godziny emisji W otchłaniach historii

13:30

Mity i potwory, sez. 1, odc. 5

historia, dokument

Jak tworzy się społeczność? Z tego odcinka dowiemy się, jaką rolę odgrywały mity i legendy w powstawaniu reguł rządzących społeczeństwami — i w karaniu tych, którzy te reguły łamali.

Godziny emisji Mity i potwory

14:20

Ślady wojny: Waterloo, sez. 0, odc. 0

Godziny emisji Ślady wojny: Waterloo

15:30

Zakazana historia, sez. 4, odc. 1

historyczny program dokumentalny

Jamie opowiada historię Johanna Reichharta, człowieka, który przed II wojną światową był w Niemczech katem państwowym, a po wojnie kontynuował swoją „karierę" aż do chwili zniesienia kary śmierci.

Godziny emisji Zakazana historia

16:30

Odlotowe wynalazki, sez. 2, odc. 18

( 2016 )

Czy nam się to podoba, czy nie, postęp techniczny napędzają wojny, konflikty i pragnienie odkrywania nieznanego. Paradoksalnie — ludzkość jest najbardziej twórcza, kiedy ulega niszczycielskim zapędom.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

17:05

Na tropie zbrodni, sez. 2, odc. 3

historyczny fabularyzowany program dokumentalny

Miłośnicy mrocznych, kryminalnych historii na pewno zainteresują się postacią Neville'a Heatha, byłego żołnierza, który w 1946 r. zabił dwie poznane kobiety. W jaki sposób go schwytano?

Godziny emisji Na tropie zbrodni

18:00

Na tropie zbrodni, sez. 1, odc. 1

historyczny fabularyzowany program dokumentalny

Rok 1849: pewien mężczyzna znika w londyńskiej dzielnicy Bermondsey. Szybko okazuje się, że został brutalnie zamordowany, co wzbudza ogromne emocje w prasie i porusza opinię publiczną.

Godziny emisji Na tropie zbrodni

19:00

Mity i potwory, sez. 1, odc. 6

historia, dokument

Śmierć to dla nas temat przerażający i traumatyczny, ale mity i legendy nie skupiają się jedynie na strachu przed śmiercią: ich analiza pozwala zrozumieć, co dana kultura najbardziej ceni w życiu.

Godziny emisji Mity i potwory

20:00

Zakazana historia, sez. 4, odc. 6

historyczny program dokumentalny

Benito Mussolini, niegdyś potężny dyktator i przyjaciel Hitlera, zakończył życie rozstrzelany. Jego ciało powieszono do góry nogami, jak groteskową tuszę zwierzęcą, na stacji benzynowej w Mediolanie.

Godziny emisji Zakazana historia

21:00

DNA sławy, sez. 1, odc. 1

historia, nauka

Mark Evans odkrywa, że Elvis Presley mógł cierpieć na kardiomiopatię przerostową — genetyczną chorobę serca, która mogła być przyczyną jego przedwczesnej śmierci.

Godziny emisji DNA sławy

22:00

DNA sławy, sez. 1, odc. 2

historia, nauka

Mark Evans próbuje dowiedzieć się jak najwięcej o Johnie F. Kennedym i Marilyn Monroe: bada próbki ich włosów. Wyrusza także do New Jersey, aby zobaczyć na własne oczy... członek Napoleona.

Godziny emisji DNA sławy

23:00

DNA sławy, sez. 1, odc. 3

historia, nauka

Mark Evans bada różne pozostałości które — podobno — pochodzą od Adolfa Hitlera i Evy Braun: od kawałków kości sprzedawanych przez byłego agenta KGB po włosy znalezione na szczotce do włosów.

Godziny emisji DNA sławy

00:05

Kulisy zamachu na Johna F. Kennedy'ego, sez. 1, odc. 1

dokumentalny ( France 2013 )

Nowe spojrzenie na jedno z najważniejszych wydarzeń politycznych XX wieku. Dramatyczne wspomnienia naocznych świadków zamachu na Johna F. Kennedy'ego.

Godziny emisji Kulisy zamachu na Johna F. Kennedy'ego

01:10

Nieznane oblicze II wojny światowej, sez. 1, odc. 3

dokumentalny ( France 2015 )

Nieznane fakty, kryjące się za dojściem Hitlera do władzy, prowadzące do jego zwycięstwa w wyborach powszechnych w Niemczech w 1933 roku.

Godziny emisji Nieznane oblicze II wojny światowej

02:10

Katarzyna Wielka, sez. 1, odc. 2

( 2015 )

Zofia przechodzi na prawosławie, na chrzcie przyjmuje imię Katarzyna.

Godziny emisji Katarzyna Wielka

03:00

Zmarli średniowiecza, sez. 3, odc. 4

dokumentalny ( UK )

Ekipa programu wyrusza do Irlandii, aby badać historię Gallowglass — nordycko-szkockich klanów, które osiedliły się tu w okresie Średniowiecza.

Godziny emisji Zmarli średniowiecza

03:45

Muzeum pełne tajemnic, sez. 5, odc. 10

dokumentalny ( USA )

Don Wildman bada kij bejsbolowy związany z osobą maniakalnego fana, plik listów, który opowiada historię pewnego oszustwa, oraz ozdobną tapetę ujawniającą historię pewnej astronomicznej intrygi.

Godziny emisji Muzeum pełne tajemnic

04:30

Łowcy mitów, sez. 3, odc. 6

dokumentalny ( UK 2014 )

Śledzimy historię ubogiego chłopca z filipińskich slumsów, który zwycięża dyktatora Ferdynanda, by odnaleźć wartą biliony fortunę w złocie, skradzionym przez Japończyków w czasie II wojny światowej.

Godziny emisji Łowcy mitów

05:25

Odlotowe wynalazki, sez. 1, odc. 16

Każdy wie, że taśmę klejącą można wykorzystać na tysiąc sposobów. Czy wiesz, że z tej uniwersalnej rzeczy korzystali już marynarze i żołnierze podczas II wojny światowej? W programie historia jeepa.

Godziny emisji Odlotowe wynalazki

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat History umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat History. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat History można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat History umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat History. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info