Logo Polsat Viasat Nature Program TV Polsat Viasat Nature - ramówka, emisje

2017-07-22

06:10

Psi patrol, sez. 6, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( New Zealand 2014 )

601. W Whanganui Jason i Farris wyruszają w pogoń za parą przestępców. W więzieniu w Auckland pies Aysa prowadzi poszukiwania narkotyków. Pierwszy odcinek serii.

06:35

Psi patrol, sez. 6, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( New Zealand 2014 )

602. Ben i Ox zostają wezwani do agresywnego przestępcy. Pies służby celnej wykrywa Francuza, który przemyca marihuanę. W więzieniu z pomocą psów udaje się zatrzymać samochód pełen kontrabandy.

06:55

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Mia i delfiny / Titan i Indy. Spotkanie z psem Indy i golden retrieverem Mią, dwoma psami, które połączyła niezwykła przyjaźń. Indy to protegowany pasterskiego psa Titana, a Mia przyjaźni się z delfinami, z którymi co dzień pływa.

07:25

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Tiber i Thunder / Chance i Wesley. Spotkanie z Tiberem, psem który przyjaźni się z tygrysem oraz z Chance i Wesley, które wbrew reputacji swych ras łączy przyjazna więź, nie w pełni zrozumiała dla ich właściciela.

07:55

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Boella i Bubbles / Molly i Bonny. Przyjaciółka suki labradora Belli, Bubbles, oblewa ją wodą podczas pływania - to dlatego, że Bublles jest... słonicą! Świnia Bonnie uwielbia spędzać czas ze swoją przyjaciółką Molly - suką basset hound.

08:20

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Carlisle i gepardy / Brownie i Purple. Labrador Carlisle bierze pod opiekę cztery gepardziątka i uczy je wszystkiego co sam umie, łącznie ze swoimi, sztuczkami. Opiekuńczy pies Brownie ratuje królika Purple przed zjedzeniem przez teriera.

08:55

Koty kontra psy, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. Rick Sanchez i Liz Bonnin sprawdzają, czy koty widzą w ciemności lepiej niż psy. Zwycięzcą zostanie zwierzę, które najszybciej przejdzie labirynt w zupełnej ciemności.

10:10

Trwa...  Koty kontra psy, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

102. Liz Bonnin wyrusza do Wiltshire, aby poznać Cosmosa: kota, który świetnie wie, jak obwieścić właścicielce swój powrót do domu.

11:25

Pies o IQ równym 102, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. W tym programie poznamy rodziny, które odkryły naprawdę niezwykłe umiejętności swoich domowych pupili. Oto zabawny i zadziwiający świat wyjątkowo inteligentnych zwierząt i ich właścicieli.

12:30

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

201. Paul zajmuje się buldogiem o ciekawej osobowości i chorych nogach. Weterynarz Phil nie jest w stanie określić co jest powodem jego problemów zdrowotnych i podejrzewa, że mają podłoże neurologiczne.

12:55

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

202. Trzy szczenięta rasy mastiff trafiają do schroniska z nadzieją znalezienia nowego domu. Dorastały w garażu pod opieką bezdomnego, który nie jest dłużej w stanie zapewnić im opieki.

13:25

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

203. Tym razem Paul zajmuje się czteromiesięcznym, zagubionym szczeniakiem, Patrickiem, którego znaleziono błąkającego się po ulicach Londynu.

13:55

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

204. Do schroniska trafia porzucona i wycieńczona młoda suka o imieniu Twinkle. Paul zajmuje się nią aż do momentu, kiedy nabierze zdrowej wagi i będzie można poszukać jej nowego domu.

14:25

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

205. Personel schroniska walczy o życie malutkiego, trzymiesięcznego szczeniaka, którego znaleziono na progu porzuconego, zmarzniętego i którego skóra jest w fatalnym stanie.

14:55

Policja dla zwierząt w Phoenix, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

reportaż, program przyrodniczy

Zerwany łańcuch. Strażnicy przejmują opiekę nad rottweilerem uwiązanym na łańcuchu w palącym słońcu. Tymczasem zespół weterynaryjny stara się uratować życie psa zaatakowanego przez kojoty.

16:00

Na ratunek zwierzętom, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. Mała grupka strażników przyrody z Australii Zachodniej patroluje jeden z największych na świecie dzikich obszarów: teren o powierzchni równej jednej czwartej powierzchni USA.

17:10

Chris Humfrey: zwierzęcy instynkt, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny

111. Nadszedł dzień ważenia dla Mowgliego, Puglsy i Maisy, trzech torbaczy z krytycznie zagrożonego gatunku drzewnic górskich.

17:35

Chris Humfrey: zwierzęcy instynkt, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny

112. Chris wyrusza do rezerwatu Potoroo Palace w Nowej Południowej Walii, aby poznać Priscillę — nowego członka jego zwierzęcej rodziny.

18:05

Amazonia z Brucem Parrym, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2008 )

101. Brytyjski podróżnik i poszukiwacz przygód Bruce Parry zabiera widzów na wyprawę od źródeł Amazonki, głęboko w peruwiańskich Andach, po jej ujście do Atlantyku u wybrzeży Brazylii.

19:15

Amazonia z Brucem Parrym, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2008 )

102. Brytyjski podróżnik i poszukiwacz przygód Bruce Parry zabiera widzów na wyprawę od źródeł Amazonki, głęboko w peruwiańskich Andach, po jej ujście do Atlantyku u wybrzeży Brazylii.

20:20

Amazonia z Brucem Parrym, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2008 )

103. Brytyjski podróżnik i poszukiwacz przygód Bruce Parry zabiera widzów na wyprawę od źródeł Amazonki, głęboko w peruwiańskich Andach, po jej ujście do Atlantyku u wybrzeży Brazylii.

21:30

Amazonia z Brucem Parrym, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2008 )

104. Brytyjski podróżnik i poszukiwacz przygód Bruce Parry zabiera widzów na wyprawę od źródeł Amazonki, głęboko w peruwiańskich Andach, po jej ujście do Atlantyku u wybrzeży Brazylii.

22:40

Amazonia z Brucem Parrym, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2008 )

105. Brytyjski podróżnik i poszukiwacz przygód Bruce Parry zabiera widzów na wyprawę od źródeł Amazonki, głęboko w peruwiańskich Andach, po jej ujście do Atlantyku u wybrzeży Brazylii.

23:50

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 3, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2014 )

304. Bożonarodzeniowy odcinek, w którym Noel musi operować labradora, potrzebującego protezy stawu biodrowego. Niestety, pojawiają się nieprzewidziane komplikacje...

00:50

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 3, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2014 )

305. Naomi przynosi do kliniki młodego królika o imieniu Speedy, który złamał nogę w utarczce z innym królikiem.

01:45

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 5 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK )

505. Paul spotyka Willow — suczkę spaniela, którą znaleziono przywiązaną do drzewa w pobliżu schroniska w londyńskiej dzielnicy Battersea. Pies był w fatalnym stanie.

02:10

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 6 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK )

506. Paul bawi się z dziesiątką uroczych, nowo narodzonych szczeniaków — mieszańców rasy Staffordshire bull terrier — i ich mamą Luną.

02:30

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 7 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK )

507. Tym razem Paul będzie potrzebował klamerki na nos — pozna psa o imieniu Max, mieszańca setera, najbardziej „pachnącego" mieszkańca schroniska w Battersea.

02:55

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 8 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK )

508. To już ostatni odcinek serii — zobaczymy w nim kolejne psy, które chętnie przytulą się do Paula. Szczególnie zachwyci go uroczy Dudley, owczarek staroangielski, wyglądający jak wielki, pluszowy miś.

03:20

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 4, odc. 1 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

401. Paul spotyka sukę Hope, która trafiła do schroniska, ponieważ jej właściciele są za starzy, aby opiekować się psem. Z kolei Titch to jeden z najbardziej zaniedbanych psów w historii Battersea.

03:45

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 4, odc. 2 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

402. Yorkshire terierka rodzi miot cudownych szczeniaczków, ale jeden z psiaków natychmiast trafia na oddział intensywnej opieki. Po latach spędzonych w klatce husky ma problemy ze stawami biodrowym.

04:10

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

403. Paul spotyka się z mopsem Peanutem, który uwielbia dokazywać, ale ma poważne problemy z oddychaniem. Weterynarze z Battersea muszą poddać psa operacji, ale czy to zapewni mu beztroskie życie?

04:40

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy St. Lawrence Islands. Rozsypane wyspy tego parku narodowego stanowią ważny korytarz migracyjny dla wielu małych ssaków i miejsce występowania rzadkich okazów dzikiej przyrody, co stanowi o ich popularności wśród turystów.

05:05

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Waterton. Położony pomiędzy dwoma najbardziej niesamowitymi terenami Kanady - Górami Skalistymi i potężnym obszarem trawiastych prerii ten park jest jednym z najlepszych miejsc w kraju do obserwacji przyrody.

05:30

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Wapusk. Park ten jest jednym z największych na świecie miejsc legowiskowych polarnych niedźwiedzi i unikalną ekologicznie strefą na granicy Arktyki, z tundrą i nadbrzeżną przyrodą nadmorską.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Nature umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Nature. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Nature można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Nature umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Nature. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info