Logo Polsat Viasat Nature Program TV Polsat Viasat Nature - ramówka, emisje

2017-06-22

06:05

Psi patrol, sez. 7, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny ( New Zealand )

708. Aidan i jego pies Iko wyruszają w pogoń za przestępcami, którzy włamali się do podmiejskiej piekarni. Pies tropiący Waldo znajduje narkotyki w rozdzielni pocztowej. Beagle Ollie pracuje na lotnisku.

06:30

Psi patrol, sez. 7, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny ( New Zealand )

709. Policja zostaje wezwana, aby zakończyć imprezy, które wymknęły się spod kontroli. Kelso, pies do poszukiwania narkotyków, wpada na trop pieniędzy.

06:55

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Mia i delfiny / Titan i Indy. Spotkanie z psem Indy i golden retrieverem Mią, dwoma psami, które połączyła niezwykła przyjaźń. Indy to protegowany pasterskiego psa Titana, a Mia przyjaźni się z delfinami, z którymi co dzień pływa.

07:20

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Tiber i Thunder / Chance i Wesley. Spotkanie z Tiberem, psem który przyjaźni się z tygrysem oraz z Chance i Wesley, które wbrew reputacji swych ras łączy przyjazna więź, nie w pełni zrozumiała dla ich właściciela.

07:50

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Boella i Bubbles / Molly i Bonny. Przyjaciółka suki labradora Belli, Bubbles, oblewa ją wodą podczas pływania - to dlatego, że Bublles jest... słonicą! Świnia Bonnie uwielbia spędzać czas ze swoją przyjaciółką Molly - suką basset hound.

08:20

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Carlisle i gepardy / Brownie i Purple. Labrador Carlisle bierze pod opiekę cztery gepardziątka i uczy je wszystkiego co sam umie, łącznie ze swoimi, sztuczkami. Opiekuńczy pies Brownie ratuje królika Purple przed zjedzeniem przez teriera.

08:50

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Abby i Bonedigger / Annabelle i Louise. Oto Bonedigger - lew, którego ulubionym członkiem stada jest Abby - malutki jamnik. Natomiast suka Annabelle uwielbia drzemać kiedy jej najlepsza przyjaciółka, sowa Louise, czesze jej futerko.

09:15

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Hothsot i Newt / Henry i Tink. Ojcowskie instynkty Hotshota, psa pasterskiego, zostają rozbudzone przez osieroconego młodego jelonka Newta. Tink i Henry to kot i pies, które przyjaźnią się wbrew potocznej opinii o takich związkach.

09:50

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Cuate i Vanda / We troje. Polarna wilczyca Vanda została wychowana przez sukę Cuate i nigdy nie przyszłoby jej do głowy, że jeśli tylko by chciała, mogłaby ją z łatwością pokonać. Cuate - pozostaje na szczycie hierarchii.

10:15

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Sabre i Fanny / Macy i Priscilla. W tym odcinku poznajemy historię bojaźliwego kojociątka, które zostało nauczone śmiałości przez rysia amerykańskiego.

10:45

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Tommy i Humphrey / Jake i Roo. Osiołek Tommy od początku na krok nie opuszczał wielbłąda Humphreya i jego upór zaowocował ich wielką przyjaźnią.

11:10

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Hondo i Mateo / Crooked Bill i maluchy. Po przybyciu ostronosa Mateo do nowego domu pełnego hodowlanych zwierząt, nikt nie chce się z nim przyjaźnić. Dopiero dzięki odwadze psa Hondo zwierzaki zawierają znajomość i się razem bawią.

11:40

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Roscoe i Soria / Annakin i Booth. Orangutan Suryia wpadł w depresję po stracie rodziców, co zmartwiło weterynarzy ale nawiązanie przyjaźni z psem Roscoe odmieniło stan Suryii. Dzięki ich przyjaźni orangutan jest szczęśliwszy.

12:10

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Occy, Yogi i Biggie / Forrest i Leonard. W Karolinie Płn. pod jednym dachem mieszka niezwykła trójka - liderem jest suka corgi, Yogi, za nią podąża kaczka Biggie, za którą z kolei chodzi Occy, retriever. Jak ustaliła się taka hierarchia?

12:40

Mikroświaty przyrody, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

101. Tylko tutaj spotkamy wiele niezwykłych i unikalnych stworzeń, występujących wyłącznie na tych wyspach - ale jak się tu znalazły?

13:20

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 7 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK )

507. Tym razem Paul będzie potrzebował klamerki na nos — pozna psa o imieniu Max, mieszańca setera, najbardziej „pachnącego" mieszkańca schroniska w Battersea.

13:50

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 8 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK )

508. To już ostatni odcinek serii — zobaczymy w nim kolejne psy, które chętnie przytulą się do Paula. Szczególnie zachwyci go uroczy Dudley, owczarek staroangielski, wyglądający jak wielki, pluszowy miś.

14:20

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Niedźwiedzia terapia / Zagubione w tłumaczeniu. Kelsey zabiera ofiarę ataku niedźwiedzia na terapeutyczne spotkanie z tym groźnym drapieżnikiem. Za sprawą japońskiej ekipy filmowej przydrożna atrakcja Briana zamienia się niebezpieczny cyrk.

14:50

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Psikus albo pułapka. Jest Halloween i po całym miasteczku Churchill spacerują patrole obywatelskie, które pilnują bezpieczeństwa dzieci robiących psikusy.

15:20

Groźne bestie, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK )

Indonezja. W Azji Południowo-Wschodniej Steve Backshall staje oko w oko ze śmiertelnie groźnym waranem z Komodo i ogromną kobrą. W morskich głębinach natyka się na najbardziej jadowitą rybę na ziemi.

16:25

Najdziksze miasto Alaski, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

( UK 2016 )

Niegrzeczne niedźwiedzie. W Anchorage żyją setki czarnych niedźwiedzi, nieustannie wędrujących ulicami miasta. Są inteligentne, silne i sprytne — doskonale radzą sobie w miejskiej dżungli.

17:00

Weterynarz na peryferiach, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

103. Scott zaprzyjaźnia się z pewnym schorowanym buldogiem angielskim, a właściciele martwią się o swojego labradoodle'a Herba. Poznamy także wyjątkową historię miłości pewnego człowieka do swojego kota.

18:00

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2013 )

101. Noel robi wszystko co w jego mocy, aby uratować życie kotu o imieniu Tiger, którego serce przestaje bić w czasie rekonwalescencji po operacji.

19:00

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

107. To ostatni tydzień Paula w schronisku. Tym razem będzie miał okazję obserwować spotkanie suki z jej dwoma szczeniakami od urodzenia wychowywanymi przez ludzi.

19:35

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

201. Paul zajmuje się buldogiem o ciekawej osobowości i chorych nogach. Weterynarz Phil nie jest w stanie określić co jest powodem jego problemów zdrowotnych i podejrzewa, że mają podłoże neurologiczne.

20:00

Chris Humfrey: zwierzęcy instynkt, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny

103. Trevor — agama wodna — daje Chrisowi lekcję golenia się. Dowiemy się także, jak miewa się Matilda, mała koala z ośrodka pomagającego tym torbaczom.

20:35

Trwa...  Chris Humfrey: zwierzęcy instynkt, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny

104. Niełazy wielkie mają właśnie okres godowy. Ilość programów wspierających rozmnażanie zagrożonych gatunków w Australii jest dość ograniczona, więc presja rośnie...

21:05

Pies o IQ równym 102, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

101. W tym programie poznamy rodziny, które odkryły naprawdę niezwykłe umiejętności swoich domowych pupili. Oto zabawny i zadziwiający świat wyjątkowo inteligentnych zwierząt i ich właścicieli.

22:05

Władca dziczy, sez. 3, odc. 9 Godziny emisji

Żaba z jeziora Titicaca. Dominic wyrusza na wielką wyprawę przez peruwiańskie Andy. Zaczyna z poziomu morza, a dociera na wysokość prawie 5 tysięcy metrów w poszukiwaniu najdziwniejszych płazów na świecie.

23:10

Wielka wściekła ryba, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( 2015 )

Na holu. Milan i Nathan próbują złowić wielką rybę z kajaka, ale okazuje się, że ich umiejętności są niewystarczające — do czasu, kiedy coś funduje Milanowi darmową przejażdżkę na holu...

00:00

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2013 )

101. Noel robi wszystko co w jego mocy, aby uratować życie kotu o imieniu Tiger, którego serce przestaje bić w czasie rekonwalescencji po operacji.

01:05

Psy i ich sekretne życie, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, rozrywka, przyroda, reality ( UK 2014 )

104. Przyjrzyjmy się problemom, z którymi borykają się współcześnie nasze psy, takie jak otyłość, agresja i schorzenia psychiczne.

01:55

Niezwykłe narodziny zwierzaków, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2015 )

105. Lucy Cooke jedzie na farmę, na której świnia berkshire wkrótce zacznie rodzić. W rezerwacie ptaków drapieżnych dwie wykarmione butelką sowy złożyły już jaja i teraz wszyscy czekają na wylęg.

02:15

Zwierzęta o rzadkich talentach, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2008 )

Mądry jak kruk. Bohaterem tego odcinka jest kruk, który zadziwił naukowców swoją niezwykłą inteligencją: nie tylko nauczył się bardzo sprytnie chronić swoje zapasy, ale także korzysta z komputera!

02:40

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

107. To ostatni tydzień Paula w schronisku. Tym razem będzie miał okazję obserwować spotkanie suki z jej dwoma szczeniakami od urodzenia wychowywanymi przez ludzi.

03:05

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 2, odc. 1 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2013 )

201. Paul zajmuje się buldogiem o ciekawej osobowości i chorych nogach. Weterynarz Phil nie jest w stanie określić co jest powodem jego problemów zdrowotnych i podejrzewa, że mają podłoże neurologiczne.

03:30

Zabawne wybryki zwierząt, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2015 )

Zwierzęca olimpiada. Panel ekspertów prezentuje ranking zwierząt, które w sportowych zmaganiach trudno było pokonać. Kto jest najlepszym atletą?

03:55

Maleństwa w zoo, sez. 5, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Germany 2014 )

504. Pracownicy zoo muszą przejmować opiekę nad porzuconymi przez matki maluchami. Całodobowe karmienie butelką pomaga przeżyć maluchowi pekari; samica kuca szetlandzkiego rodzi pierwsze dziecko.

04:20

Wielka wściekła ryba, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( 2015 )

Samotnie na Waihi. Milan wyrusza na samotną wyprawę — chce pokazać, jak należy wędkować w porcie. Połów przerasta oczekiwania: umiejętności wędkarza zostają wystawione na ciężką próbę.

05:05

Najdziksze miasto Alaski, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

( UK 2016 )

Niegrzeczne niedźwiedzie. W Anchorage żyją setki czarnych niedźwiedzi, nieustannie wędrujących ulicami miasta. Są inteligentne, silne i sprytne — doskonale radzą sobie w miejskiej dżungli.

05:30

Najdziksze miasto Alaski, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

( UK 2016 )

Czworonożni drwale. W Anchorage mieszkają także największe gryzonie Ameryki Północnej: bobry. Za pomocą swoich potężnych siekaczy mogą ścinać naprawdę wielkie drzewa.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Nature umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Nature. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Nature można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Nature umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Nature. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info