Logo Polsat Viasat Nature Program TV Polsat Viasat Nature - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:15

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Zagubiony wśród niedźwiedzi. Dennis dzieli się swoim doświadczeniem z nowym przewodnikiem. Brian ściąga z drugiego końca świata zabezpieczenia niezbędne do prowadzenia przydrożnej atrakcji turystycznej.

06:40

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Anioł stróż. Podczas realizacji projektu znakowania niedźwiedzi Kelsey zawierza swoje życie nowemu przewodnikowi. Dennis spieszy z pomocą ochroniarzowi z atrakcji turystycznej Briana.

07:10

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

W tarapatach. Dennis prowadzi fotografa dzikiej przyrody do odległego zakątka pełnego niedźwiedzi polarnych. Zamiast robić zdjęcia wyruszają tropem osieroconego niedźwiadka.

07:40

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Niedźwiedzia terapia / Zagubione w tłumaczeniu. Kelsey zabiera ofiarę ataku niedźwiedzia na terapeutyczne spotkanie z tym groźnym drapieżnikiem. Za sprawą japońskiej ekipy filmowej przydrożna atrakcja Briana zamienia się niebezpieczny cyrk.

08:10

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Psikus albo pułapka. Jest Halloween i po całym miasteczku Churchill spacerują patrole obywatelskie, które pilnują bezpieczeństwa dzieci robiących psikusy.

08:40

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Latające niedźwiedzie. Kelsey korzysta z samolotu, aby przewieźć niedźwiedzicę z młodym. Dennis organizuje wyprawę na miejsce katastrofy kolejowej, gdzie wysypane ziarno przyciąga całe stada głodnych niedźwiedzi.

09:15

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Zwycięstwo lub klęska. Aby zdobyć pieniądze na wykarmienie miotu eskimoskich szczeniaków Brian — pod czujnym okiem wydziału ochrony przyrody — organizuje dzień otwarty dla turystów chcących oglądać niedźwiedzie.

09:45

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Wilki u bram. Po ataku wilków Brian przenosi swoje psy w bezpieczne miejsce. Dennis jest przewodnikiem grupy zbyt lekko ubranych muzyków z Florydy — organizuje dla nich niezapomniany przejazd „aleją niedźwiedzi".

10:20

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Burza. Dennis i jego klient wyruszają w głąb burzy śnieżnej, która może zamrozić zatokę i sprawić, że niedźwiedzie odejdą. Kelsey i jego klient obserwują samca, który prześladuje samicę z młodym.

10:50

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Ostatni taniec. Zatoka Hudsona zamarza, niedźwiedzie szykują się do opuszczenia okolic Churchill. Dennis razem z Kelseyem i pilotem Alem szukają niedźwiedzia, który zainspirował Dennisa do zostania przewodnikiem.

11:20

Miasto niedźwiedzi polarnych, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny ( Canada 2015 )

Niedźwiadki. Dennis chce rozwinąć swoją działalność: planuje niezwykłą wyprawę do miejsca, gdzie znajdują się legowiska niedźwiedzi. Po przybyciu na miejsce jest świadkiem pierwszych kroków małego niedźwiadka.

11:55

Sirga: powrót do natury, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

Pierwsze polowania. Val i Sirga ruszają na polowanie. Sirga ściga antylopę kudu, bawi się z żółwiem i uczy się, że rogi oryksa mogą być naprawdę niebezpieczne.

13:00

Sirga: powrót do natury, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

Życie na pustyni. Zaczyna się pora deszczowa, na Kalahari zachodzą duże zmiany. Okazuje się, że Sirga nie radzi sobie, kiedy musi polować na silne i dobrze odżywione antylopy.

14:10

Zamarznięta planeta, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2011 )

Na końcu świata. Podróż rozpoczynamy od zamarzniętego Oceanu Arktycznego w okolicach Bieguna Północnego, gdzie śledzić będziemy zaloty pary niedźwiedzi polarnych, które pokażą nam zaskakująco czułą stronę swej natury.

15:10

Zamarznięta planeta, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2011 )

Wiosna. Wiosnę w strefach polarnych zwiastuje pojawienie się słońca, którego nie było tam 5 miesięcy. Ciepło i życie powraca do krainy lodu i zaczyna się największa transformacja pogodowa na planecie.

16:15

Zamarznięta planeta, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2011 )

Lato. W krainie polarnej jest pełnia lata i słońce nigdy nie zachodzi. Nadciągają wielkie hordy letnich turystów i życie zamienia się w jeden wielki dzień karmienia, walk i wychowywania młodych.

17:20

Zamarznięta planeta, sez. 1, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2011 )

Jesień. Dla zwierząt z regionów polarnych czas się kurczy. Jesień oznacza dramatyczne walki i długie wędrówki spowodowane szybkim narastaniem lodu w tym regionie.

18:20

Zamarznięta planeta, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2011 )

Zima. Nie ma większego sprawdzianu dla życiowej wytrzymałości niż polarna zima, kiedy temperatury gwałtownie spadają a wiatry wieją z siłą 200km/h. Mrok i lód obejmują te tereny w niepodzielne władanie.

19:25

Zamarznięta planeta, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2011 )

Ostatnia granica. Poznaj niesamowite strony polarnych terenów, które wabiły do siebie ludzi przez tysiące lat. Ich przetrwanie tu dzisiaj zależy od połączenia wiedzy przodków i najnowocześniejszych zdobyczy nauki.

20:30

Największe migracje w przyrodzie, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

Słonie. Liz Bonnin wraz z grupą naukowców i filmowców wykorzystuje najnowocześniejszą technologie pozycjonowania satelitarnego, aby dzień po dniu śledzić konkretne słonie na trasach ich wędrówek.

21:30

Weterynarze z afrykańskiego buszu, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

reportaż, program przyrodniczy

Szaleństwo z jaszczurką. Tina leczy kozę. Dla młodej lekarki to przypadek bardzo trudny emocjonalnie, zwłaszcza gdy stan pacjentki znów się pogarsza.

22:00

Weterynarze z afrykańskiego buszu, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

reportaż, program przyrodniczy

Żegnaj, Agatho!. Dr Greg jest niezadowolony: grupa wraca do pracy po nocnej zabawie, na kacu. Widać także, że relacje między Nivenem a Charlotte skomplikowały się.

22:30

Anatomia gigantów natury, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

Gigantyczna kałamarnica. Gigantyczna kałamarnica, niegdyś owiane legendą stworzenie, dopóki jego istnienie nie zostało oficjalnie potwierdzone w XIX wieku - jest podmiotem anatomicznych dociekań w tym odcinku.

23:50

Wielka wściekła ryba, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( 2015 )

Rybi skok. Milan i Nathan przez dwa dni świetnie się bawią, łowiąc w „prywatnym słonowodnym akwarium". Wśród złowionych ryb jest duży lucjan, wielki ostrobok i pierwsza w historii skacząca makrela!

00:45

Wielka wściekła ryba, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( 2015 )

24 godziny z wędką. Najpierw jest spokojne, popołudniowe wędkowanie — ale następnego dnia wszystko się zmienia: rozpoczynają się zawody wędkarskie i pojawia się wielka, wściekła ryba.

01:30

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 3, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2014 )

301. Piesek rasy cavachon trafia do kliniki poturbowany przez samochód i ze sparaliżowaną tylną częścią ciała. Zespół nie ma pewności czy uda im się sprawić, aby zwierzę znowu mogło chodzić.

02:15

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 3, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2014 )

302. Do kliniki trafiają dwa pudle potrzebujące koniecznych zabiegów medycznych - jeden wymaga operacji kolana, drugi potrzebuje protezy stawu biodrowego.

03:05

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 3, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2014 )

303. Micha i Crispin są wstrząśnięci wypadkiem ukochanego kota. Potrącony przez samochód Loki ma zmiażdżoną miednicę, a uszkodzenie nerwu grozi, że zwierzę może już nigdy nie odzyskać władzy w nogach.

03:55

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Waterton. Położony pomiędzy dwoma najbardziej niesamowitymi terenami Kanady - Górami Skalistymi i potężnym obszarem trawiastych prerii ten park jest jednym z najlepszych miejsc w kraju do obserwacji przyrody.

04:20

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Wapusk. Park ten jest jednym z największych na świecie miejsc legowiskowych polarnych niedźwiedzi i unikalną ekologicznie strefą na granicy Arktyki, z tundrą i nadbrzeżną przyrodą nadmorską.

04:45

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Gwaii Haanas. Znany jako 'Kanadyjskie Galapagos' park, to miejsce jednych z najbogatszych przyrodniczo i najbardziej odludnych terenów na kontynencie.

05:10

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Nahanni. Park ten obejmuje całą rzekę Nahanni, wspaniałe wodospady i ogromne połacie gór i kanionów, a także gorące źródła.

05:35

Park na wszystkie pory roku, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2009 )

Park Narodowy Banff. Banff to pierwszy park narodowy Kanady. Znajduje się tu pełen wachlarz dóbr naturalnych tego kraju - popularność parku wymaga włożenia wiele pracy w utrzymanie w nim biologicznej równowagi.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Nature umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Nature. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Nature można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Nature umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Nature. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info