Logo Polsat Viasat Nature Program TV Polsat Viasat Nature - ramówka, emisje

2017-09-17 Pokaź dziś

06:20

Weterynarz na peryferiach, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

105. Scott i jego rodzina pomagają terierowi cierpiącemu na cukrzycę, Emma spotyka się z dawnym przyjacielem, a personel kliniki łączy się w walce z zagrożeniem, którego nigdy nie zapomni.

07:10

Weterynarz na peryferiach, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

106. Zorganizowana w klinice impreza z udziałem szczeniaków przeradza się w kompletny chaos. Scott leczy Honey, psa-ratownika. Nowy projekt Scotta wywołuje spory w klinice.

08:15

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2015 )

403. 200 przypadków co miesiąc: Fitzpatrick Referrals to jeden z najlepszych szpitali weterynaryjnych na świecie. Chirurg Noel Fitzpatrick ma do dyspozycji 100 osób: pielęgniarek i fizjoterapeutów.

09:15

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2015 )

404. 200 przypadków co miesiąc: Fitzpatrick Referrals to jeden z najlepszych szpitali weterynaryjnych na świecie. Chirurg Noel Fitzpatrick ma do dyspozycji 100 osób: pielęgniarek i fizjoterapeutów.

10:15

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

405. Boże Narodzenie. Do szpitala Noela Fitzpatricka trafiają psy, które najadły się czekoladek, i koty z żołądkami pełnymi lamety.

11:20

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

406. Wracamy do szpitala weterynaryjnego Fitzpatrick Referrals, aby poznać kolejną serię ciekawych przypadków, którymi zajmuje się „superweterynarz": doktor Noel Fitzpatrick.

12:20

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

407. Wracamy do szpitala weterynaryjnego Fitzpatrick Referrals — przed nami kolejne niezwykłe przypadki, którymi zajmuje się sławny lekarz weterynarii, doktor Noel Fitzpatrick.

13:20

Olbrzymy z epoki lodowcowej, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2013 )

Kraina tygrysów szablozębnych. Tysiące lat temu Amerykę Północną pokrywała prawie czterokilometrowa warstwa lodu. Na tych terenach żyły wielkie mamuty i ogromne włochate nosorożce, na które polowały stada szablozębnych tygrysów.

14:35

Olbrzymy z epoki lodowcowej, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2013 )

Kraina niedźwiedzi jaskiniowych. Profesor Alice Roberts wyrusza do Europy, gdzie odkrywa jaskinię ze szczątkami jaskiniowego niedźwiedzia i lwa. Na mamucich stepach natrafia na ślady pierwszych neandertalskich myśliwych.

15:55

Olbrzymy z epoki lodowcowej, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2013 )

Ostatni z olbrzymów. Profesor Alice Roberts analizuje, jak ocieplenie klimatu przyczyniło się do wymarcia większości olbrzymów z epoki lodowcowej. Poznamy także niezwykle wzruszającą opowieść o samicy mastodonta.

17:10

Madagaskar, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Wyspa cudów. Przyroda Madagaskaru zaskakuje swoją odmiennością. Na wyspie mieszkają żyrafki madagaskarskie, kameleony i małpiatki.

18:15

Madagaskar, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Zaginione światy. Poznajmy niezwykłe stworzenia żyjące na Madagaskarze: lemury jedzące cyjanek, żaby-kanibali, mięsożerne rośliny, gekony z rodzaju Uroplatus i osy zjadające kijanki.

19:25

Madagaskar, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny ( UK 2011 )

Kraina skwaru i kurzu. Madagaskar to kraina kontrastów. Wschód wyspy porastają lasy deszczowe, a zachód i południe to prawie pustynia. Spotkanie z sifakami białymi, rodzajem małpiatek żyjących tylko na Madagaskarze.

20:30

Wulkaniczna odyseja, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

( 2012 )

Przez Pustynię Danakilską. Wulkanolog Tom Pfeiffer zabiera spragnioną przygód grupę turystów na wyprawą przez Pustynię Danakilską i na szczyt wulkanu Erta Ale, aby zobaczyć jedno z kilku na świecie aktywnych jezior lawowych.

21:00

Wulkaniczna odyseja, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

( 2012 )

Bramy piekieł. Tom i jego klient odwiedzają znajdującą się we Włoszech Etnę - jedno z najlepszych miejsc dla obserwatorów wulkanów. Mają nadzieją stać się tam świadkiem jednej z erupcji tego czynnego wulkanu.

21:35

Szpieg wśród pingwinów, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

przyroda, fauna i flora, dokument ( 2013 )

Pierwsze kroki. W Antarktyce pisklęta pingwinów przekazywane są przez ojców pod opiekę powracających mam. Na Falklandach pingwiny skalne bronią się przed sępami, a pingwiny Humboldta w Peru — przed fokami.

22:40

Anatomia gigantów natury, sez. 3, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

Koń wyścigowy. Koń wyścigowy nie tylko potrafi osiągać niesamowitą prędkość ale także jest niezwykle wytrzymały. Zobaczymy co od strony anatomicznej czyni go jednym z najwspanialszych atletów na ziemi.

23:50

Na ryby, po przygodę, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

403. Tym razem Cyril wyrusza do RPA, aby zapolować na tuńczyka żółtopłetwego — potężną i niezwykle szybką rybę.

00:50

Na ryby, po przygodę, sez. 4, odc. 4 Godziny emisji

404. Markizy na Południowym Pacyfiku to jedne z wysp najbardziej oddalonych od stałego lądu. Cyril przybywa tu, aby złapać kranaksa żółtopłetwego.

01:35

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 22 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

422. Wracamy do szpitala weterynaryjnego Fitzpatrick Referrals, aby poznać kolejną serię ciekawych przypadków, którymi zajmuje się „superweterynarz": doktor Noel Fitzpatrick.

02:25

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 23 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

423. Wracamy do szpitala weterynaryjnego Fitzpatrick Referrals, aby poznać kolejną serię ciekawych przypadków, którymi zajmuje się „superweterynarz": doktor Noel Fitzpatrick.

03:15

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 24 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

424. Wracamy do szpitala weterynaryjnego Fitzpatrick Referrals — przed nami kolejne niezwykłe przypadki, którymi zajmuje się sławny lekarz weterynarii, doktor Noel Fitzpatrick.

04:10

Park na wszystkie pory roku, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2009 )

Park Narodowy Cape Breton. Znakomite miejsce do obserwacji wielorybów, ten park to także miejsce występowania największego zagęszczenia łosi, jakie kiedykolwiek zarejestrowano na swiecie.

04:35

Park na wszystkie pory roku, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2009 )

Park Narodowy Torngat. Park ten obejmuje bezdrzewny, skalisty region w górnej części wybrzeża Labradoru. Jest to idealne miejsce aby zaobserwować przebieg zmian klimatycznych na terenie Arktyki.

05:00

Park na wszystkie pory roku, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2009 )

Park Narodowy Fundy. Ten niewielki obszar surowej dziczy, położony na wybrzeżu Zatoki Fundy to park, pozostający pod przemożnym działaniem morskich pływów zatoki, z najwyższymi falami na świecie!

05:25

Park na wszystkie pory roku, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2009 )

Park Narodowy Quittinirpaaq. Park ten położony jest całkiem dosłownie na czubku świata. Dociera tam niewielu zwiedzających, ale nawet tam zaobserwować można brzydkie piętno, jakie pozostawiło działanie ludzkiego gatunku.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Nature umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Nature. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Nature można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Nature umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Nature. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info