Logo Polsat Viasat Nature Program TV Polsat Viasat Nature - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaź dziś

06:20

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Hothsot i Newt / Henry i Tink. Ojcowskie instynkty Hotshota, psa pasterskiego, zostają rozbudzone przez osieroconego młodego jelonka Newta. Tink i Henry to kot i pies, które przyjaźnią się wbrew potocznej opinii o takich związkach.

06:45

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Cuate i Vanda / We troje. Polarna wilczyca Vanda została wychowana przez sukę Cuate i nigdy nie przyszłoby jej do głowy, że jeśli tylko by chciała, mogłaby ją z łatwością pokonać. Cuate - pozostaje na szczycie hierarchii.

07:10

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Sabre i Fanny / Macy i Priscilla. W tym odcinku poznajemy historię bojaźliwego kojociątka, które zostało nauczone śmiałości przez rysia amerykańskiego.

07:40

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 9 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Tommy i Humphrey / Jake i Roo. Osiołek Tommy od początku na krok nie opuszczał wielbłąda Humphreya i jego upór zaowocował ich wielką przyjaźnią.

08:10

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 10 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Hondo i Mateo / Crooked Bill i maluchy. Po przybyciu ostronosa Mateo do nowego domu pełnego hodowlanych zwierząt, nikt nie chce się z nim przyjaźnić. Dopiero dzięki odwadze psa Hondo zwierzaki zawierają znajomość i się razem bawią.

08:40

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 11 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Roscoe i Soria / Annakin i Booth. Orangutan Suryia wpadł w depresję po stracie rodziców, co zmartwiło weterynarzy ale nawiązanie przyjaźni z psem Roscoe odmieniło stan Suryii. Dzięki ich przyjaźni orangutan jest szczęśliwszy.

09:05

Najlepszy przyjaciel psa, sez. 1, odc. 12 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2013 )

Occy, Yogi i Biggie / Forrest i Leonard. W Karolinie Płn. pod jednym dachem mieszka niezwykła trójka - liderem jest suka corgi, Yogi, za nią podąża kaczka Biggie, za którą z kolei chodzi Occy, retriever. Jak ustaliła się taka hierarchia?

09:40

Władca dziczy, sez. 3, odc. 4 Godziny emisji

Rekin wielorybi. Dominic wyrusza z Maputo, gwarnej stolicy Mozambiku, na wybrzeże. Planuje pływać razem z największą rybą świata: rekinem wielorybim.

10:35

Władca dziczy, sez. 3, odc. 5 Godziny emisji

Biały lew. Tym razem Dominic jedzie do RPA w poszukiwaniu najrzadszego przedstawiciela kotowatych: białego lwa z Timbavati. Na wolności żyje już tylko 13 sztuk, więc może to być jedna z ostatnich okazji.

11:30

Władca dziczy, sez. 3, odc. 6 Godziny emisji

Kobra indyjska. Dominic na Sri Lance szuka kobry indyjskiej. W tym kraju żyje ponad 100 gatunków węży, a liczba ukąszeń ludzi — w przeliczeniu na głowę mieszkańca — jest tu najwyższa na świecie.

12:20

Władca dziczy, sez. 3, odc. 7 Godziny emisji

Latająca jaszczurka. Na Filipinach Dom szuka smoka latającego — jaszczurki, która jak żadne inne stworzenie na ziemi przypomina baśniowe smok. Co prawda gad ten nie zieje ogniem, ale naprawdę potrafi szybować w powietrzu!

13:15

Władca dziczy, sez. 3, odc. 8 Godziny emisji

Węgorz elektryczny. Dom bada mroczne, tajemnicze tereny w dorzeczu Amazonki w Peru. Wyrusza łodzią na poszukiwanie jednego z najniebezpieczniejszych stworzeń — węgorza elektrycznego.

14:15

Władca dziczy, sez. 3, odc. 9 Godziny emisji

Żaba z jeziora Titicaca. Dominic wyrusza na wielką wyprawę przez peruwiańskie Andy. Zaczyna z poziomu morza, a dociera na wysokość prawie 5 tysięcy metrów w poszukiwaniu najdziwniejszych płazów na świecie.

15:10

Władca dziczy, sez. 3, odc. 10 Godziny emisji

Mrówkojad wielki. Po dniu spędzonym w São Paulo Dom wyrusza na brazylijską równinę Pantanal — największy na świecie teren podmokły. Szuka tam jednego z jej najdziwniejszych mieszkańców: mrówkojada wielkiego.

16:00

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 4, odc. 5 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

405. Paul zakochuje się w Dali, terierce Jack Russell, która musi zostać poddana natychmiastowej operacji z powodu rany na karku. Czy ten cudowny i rozbrykany psiak przetrwa tak traumatyczny zabieg?

16:35

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 4, odc. 6 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

406. Szczeniak Pluto cierpi na bardzo rzadkie schorzenie, które sprawia, że każdy kawałek jedzenia od razu blokuje mu gardło. Paul i weterynarze próbują złagodzić cierpienia psa.

17:00

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 4, odc. 7 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

407. Baloo, pies rasy Alaskan malamute, to najstarszy mieszkaniec schroniska Battersea. Psiak jest niezwykle uczuciowy, ale życie w klatce wpędza go w depresję. Czy Paul przywróci mu wiarę w życie?

17:35

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 4, odc. 8 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

408. Schronisko Battersea czeka na przyjazd królowej Elżbiety II. Paul szuka psa, który przywita brytyjską monarchinię. Czy uda mu się przekonać królową, aby zabrała psa do pałacu Buckingham?

18:00

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 1 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

501. Pierwszy odcinek serii. Paul stara się znaleźć nowy dom dla trzech nieszczęśliwych zwierzaków. Jako pierwszy serce Paula porusza Spencer, zabłąkany beagle, który przechodzi właśnie kwarantannę.

18:35

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 2 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

502. W tym odcinku Paul chce pomóc trzem psom, które potrzebują towarzystwa. Pierwszym z nich jest Blake, dziesięciomiesięczny mieszaniec, który bardzo lubi bawić się zabawkami.

19:00

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 3 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

503. W tym odcinku Paul bez reszty zakochuje się w uroczym, bezzębnym bokserze o imieniu Prince — i poważnie zastanawia się, czy sam nie powinien go adoptować.

19:35

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 4 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

504. Tym razem Paul spotyka Happi — psa z Himalajów, którego jeszcze w tym programie nie widzieliśmy. Co ciekawe, Happi to pies-wegetarianin...

20:00

Paul O'Grady: z miłości do psów, sez. 5, odc. 5 Godziny emisji

przyrodniczy program dokumentalny ( UK 2015 )

505. Paul spotyka Willow — suczkę spaniela, którą znaleziono przywiązaną do drzewa w pobliżu schroniska w londyńskiej dzielnicy Battersea. Pies był w fatalnym stanie.

20:30

Najbardziej urocze zwierzęta świata, sez. 1, odc. 7 Godziny emisji

fauna i flora, dokument

107. My, ludzie, mamy własne zdanie na każdy temat — ale królestwo zwierząt jest niezwykle zróżnicowane, dlatego wskazanie tego najbardziej uroczego jest bardzo trudnym wyzwaniem. Czy to w ogóle możliwe?

21:10

Najbardziej urocze zwierzęta świata, sez. 1, odc. 8 Godziny emisji

fauna i flora, dokument

108. Zadanie wskazania najbardziej uroczego zwierzęcia wymaga drobiazgowych poszukiwań na całym świecie. Czy zwycięzca żyje za kręgiem polarnym, w azjatyckiej dżungli, czy może na afrykańskich równinach?

21:50

Psy i ich sekretne życie, sez. 2, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, rozrywka, przyroda, reality ( UK 2015 )

203. Niemiecki owczarek Ellie to mistrzyni ucieczek. Springer spaniel angielski Ozzie cierpi na tajemnicze drgawki i utraty przytomności, których nie są w stanie wytłumaczyć nawet weterynarze.

22:50

Dzika natura w ataku, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

102. Przypadek niefortunnego, wakacyjnego spotkania z potężnym samcem hipopotama, które zakończyło się dla człowieka poważną i trwałą kontuzją ramienia.

23:50

Na ryby, po przygodę, sez. 4, odc. 9 Godziny emisji

Demon prędkości z Gwatemali. W głębokich wodach Pacyfiku u wybrzeży Gwatemali żyje nieuchwytny, srebrzysty pocisk: żaglica. Aby ją złowić, Cyril opracowuje zupełnie nową strategię...

00:50

Na ryby, po przygodę, sez. 4, odc. 1 Godziny emisji

401. Polinezja Francuska to prawdziwy raj, ale Cyril nie przyjechał tu na plażę! Chce złapać ogromną rybę zamieszkującą wody wokół Tahiti. Niestety, w tych samych wodach pływa pełno rekinów!

01:40

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 3 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2015 )

403. 200 przypadków co miesiąc: Fitzpatrick Referrals to jeden z najlepszych szpitali weterynaryjnych na świecie. Chirurg Noel Fitzpatrick ma do dyspozycji 100 osób: pielęgniarek i fizjoterapeutów.

02:30

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 4 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK 2015 )

404. 200 przypadków co miesiąc: Fitzpatrick Referrals to jeden z najlepszych szpitali weterynaryjnych na świecie. Chirurg Noel Fitzpatrick ma do dyspozycji 100 osób: pielęgniarek i fizjoterapeutów.

03:15

Supervet — na pomoc zwierzakom, sez. 4, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( UK )

405. Boże Narodzenie. Do szpitala Noela Fitzpatricka trafiają psy, które najadły się czekoladek, i koty z żołądkami pełnymi lamety.

04:15

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Gwaii Haanas. Znany jako 'Kanadyjskie Galapagos' park, to miejsce jednych z najbogatszych przyrodniczo i najbardziej odludnych terenów na kontynencie.

04:40

Park na wszystkie pory roku, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2010 )

Park Narodowy Nahanni. Park ten obejmuje całą rzekę Nahanni, wspaniałe wodospady i ogromne połacie gór i kanionów, a także gorące źródła.

05:05

Park na wszystkie pory roku, sez. 1, odc. 1 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2009 )

Park Narodowy Banff. Banff to pierwszy park narodowy Kanady. Znajduje się tu pełen wachlarz dóbr naturalnych tego kraju - popularność parku wymaga włożenia wiele pracy w utrzymanie w nim biologicznej równowagi.

05:30

Park na wszystkie pory roku, sez. 1, odc. 2 Godziny emisji

dokumentalny, przyrodniczy ( Canada 2009 )

Park Narodowy Pacific Rim. Od maleńkich kwiatuszków po potężne zwierzęta morskie i wyjątkowo delikatne ekosystemy lasów deszczowych - park ten reprezentuje zmagania o przetrwanie na smaganym wiatrem, dzikim wybrzeżu.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Polsat Viasat Nature umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Polsat Viasat Nature. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Polsat Viasat Nature można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Polsat Viasat Nature umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Polsat Viasat Nature. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info