Logo PULS 2 Program TV PULS 2 - ramówka, emisje

2017-10-21 Pokaż dziś

06:00

Wojciech Cejrowski. Boso - Teksas, sez. 1, odc. 8: Wioska na prerii

factual ( Polska 2014 )

Seria „Wojciech Cejrowski. Boso” z Teksasu przybliży wyjątkowy koloryt największego, zaraz po Alasce, stanu Stanów Zjednoczonych. Mieszkańcy Teksasu do dzisiaj podkreślają swoją odrębność i niezwykły charakter miejsca, w którym żyją. Nie bez powodu, bo to właśnie Teksas był sceną najważniejszych wydarzeń w dziejach USA: od chwili kształtowania się nowego państwa i walk z Indianami oraz Meksykiem, przez Wojnę Secesyjną, aż po złote czasy kowbojów i rewolwerowców. To właśnie tutaj przetrwał...

Obsada: Wojciech Cejrowski

Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

06:40

Merlin

familijny ( Francja 2012 )

Kontynuacja pierwszej części przygód Króla Artura i Merlina, którzy mają za zadanie uratować z niewoli Lady Guineverę i odzyskać miecz Excalibur.

Reżyseria: Stephane Kappes

Obsada: Gérard Jugnot , Arthur Molinier , Marilou Berry , Joséphine de Meaux

Godziny emisji Merlin

08:30

Ratunku, jestem rybką!

animacja ( Dania, Irlandia, Niemcy 2000 )

Pewnego dnia trójka dzieci – Fly, Stella i Chuck – zostaje pod opieką ciotki. Kiedy ciotka zasypia, wymykają się na plażę, by powędkować. Tam, czeka na nich przygoda, której nigdy nie zapomną! Uda im się bowiem zajrzeć w głąb podwodnego świata oraz przeżyć niezapomniane chwile i na własnej skórze doświadczyć, jak to jest być… rybką.

Reżyseria: Michael Hegner , Stefan Fjeldmark

Godziny emisji Ratunku, jestem rybką!

10:00

Dynamo: więcej niż magia, sez. 1, odc. 3

factual ( Wielka Brytania 2011 )

Jeden z największych brytyjskich magików ostatnich dziesięcioleci – Dynamo – był zwykłym chłopakiem z Bradford, który dziś prowadzi życie gwiazdy. Poszedł w ślady dziadka, który nauczył go nie tylko karcianych trików, ale również przekazał tajniki wiedzy iluzjonistycznej. W programie poznajemy Dynamo jako 28-latka, który podróżuje po całym świecie a swoimi sztuczkami potrafi zaskoczyć zarówno znanego piłkarza jak i hollywoodzkiego aktora.

Godziny emisji Dynamo: więcej niż magia

11:00

MasterChef USA, sez. 2, odc. 1

factual ( USA 2011 )

Drugi sezon rozpoczyna się od zaczepnej wypowiedzi Gordona Ramsaya do widowni „Czy ktoś sądzi, że wśród nich znajduje się MasterChef Ameryki?”. Już w pierwszym odcinku Ramsay poleca uczestnikom, by stworzyli coś więcej niż zwykłą potrawę. To ma być perfekcyjność kulinarna na oczach surowego jury!

Obsada: Gordon Ramsay , Graham Elliot , Joe Bastianich

Godziny emisji MasterChef USA

12:00

MasterChef USA, sez. 2, odc. 2

factual ( USA 2011 )

Kolejny odcinek castingów, gdzie zawodnicy rywalizują o udział w programie i tworzą swoje popisowe dania. Niestety, jury nie ulega urokowi serwowanych potraw, a część z nich nawet odmawia spróbowania ze względu na nieprzyjemny zapach i nieciekawy wygląd.

Obsada: Gordon Ramsay , Graham Elliot , Joe Bastianich

Godziny emisji MasterChef USA

13:00

Jak zostać bogaczem?, sez. 1, odc. 1

factual ( 2017 )

Kanadyjska komik odwiedza bogate rodziny brytyjskie, sprawdza ich dorobek i szuka odpowiedzi na najważniejsze pytanie – jak zostać bogaczem? Czy pozazdrości życia miliarderom?

Godziny emisji Jak zostać bogaczem

13:40

Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 115: Weird Science

factual ( USA 2011 )

Gwiazdy lombardu wybierają się w podróż do Utah. Tam odnajdują dawną broń palną, używaną w czasie wojny hiszpańsko – amerykańskiej. Czy Rickowi uda się przekonać sprzedawcę, składając mu wystrzałową ofertę czy też negocjacje nie wyjdą po jego myśli? Potem Corey i Chumlee nakręcają się na elektryczne pianino na monety – Wurlitzer. Czy chłopcom uda się powstrzymać emocje na tyle długo, by dobić targu?

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

14:05

Handlarz doskonały, sez. 2, odc. 2019

factual ( Kanada 2013 )

Jeff uwielbia prowizję ze sprzedaży. Na jego szczęście zna prawie wszystkich sprzedających i chcących kupić klientów.

Godziny emisji Handlarz doskonały

14:30

Handlarz doskonały, sez. 2, odc. 2025

factual ( Kanada 2013 )

Ukochana pracownica Jeffa odchodzi z pracy, jednak nie odpuści ostatniej szansy na negocjację z szefem.

Godziny emisji Handlarz doskonały

15:00

Wojny magazynowe: Kanada, sez. 2, odc. 3: Who Wants to be a Bazillionaire?

factual ( Kanada 2013 )

„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle zdeterminowani, by za wszelką cenę wejść w posiadanie zapomnianych powierzchni magazynowych. Uzbrojeni w latarki, posiadający oczy ekspertów, doświadczenie i niebywały instynkt, przemierzają kraj rywalizując ze sobą o cenne przedmioty i wysokie zyski. Mimo tych cech, to czas stanowi najważniejszy element rozgrywek. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, by zostać...

Godziny emisji Wojny magazynowe: Kanada

15:30

Wojny magazynowe: Kanada, sez. 2, odc. 4: ‘Cause That’s What Janitors Do!

factual ( Kanada 2013 )

„Wojny magazynowe Kanada” to wyjątkowy serial dokumentalny o wyjątkowych ludziach – współczesnych poszukiwaczach skarbów. Są niezwykle zdeterminowani, by za wszelką cenę wejść w posiadanie zapomnianych powierzchni magazynowych. Uzbrojeni w latarki, posiadający oczy ekspertów, doświadczenie i niebywały instynkt, przemierzają kraj rywalizując ze sobą o cenne przedmioty i wysokie zyski. Mimo tych cech, to czas stanowi najważniejszy element rozgrywek. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, by zostać...

Godziny emisji Wojny magazynowe: Kanada

16:00

Aukcja w ciemno, sez. 3, odc. 1

factual ( USA 2013 )

Jesse znajduje kosz, który jest nie z tego świata, a Brandon i Lori podejmują ryzyko w niepewnej grze. Nowy gracz – Mone, udowadnia, że nie jest zwykłym graczem, tylko dzieckiem hazardu, które nie boi się zajrzeć do środka, nawet najstraszniejszych boksów.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

16:30

Aukcja w ciemno, sez. 3, odc. 2

factual ( USA 2013 )

Trwa aukcja, podczas której licytowane są dwie olbrzymie części dwóch rożnych przedsiębiorstw w jednym boksie. Może to oznaczać podwójne kłopoty... Papa Bear zwęszył podstęp, natomiast T Money trafia za kratki. Tymczasem u Mone, wszystko idzie po jej myśli i być może odkryje sekret tajemniczych czerwonych drzwi.

Godziny emisji Aukcja w ciemno

17:00

Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 116: Silent and Deadly

factual ( USA 2011 )

Gwiazdy lombardu są w siódmym niebie, gdy w ich sklepie pojawia się kawałek marmuru z grobowca Abrahama Lincolna. Nie istnieje jednak, żadna dokumentacja potwierdzająca jego autentyczność. Czy Rick może zaufać sprzedawcy na słowo? Następnie pojawia się sprzedawca z antycznym, afrykańskim mieczem. Czy gwiazdy lombardu stracą głowę dla tego kawałka metalu? Później, Chumlee i Dziadkowi odbiera mowę, gdy w sklepie pojawia się prawie stuletnia laleczka Charlie Chaplina.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

17:30

Gwiazdy lombardu, sez. 7, odc. 117: Pipe Dreams

factual ( USA 2011 )

Do Gwiazd lombardu przychodzi tym razem człowiek ze srebrną łyżeczką Roberta E. Lee i fajką wodną Ulyssesa S. Granta. Czy Rick zatrzyma te kawałki amerykańskiej historii, czy odpuści transakcję? Następnie Corey i Dziadek mierzą się z potrójną koroną kultowego konia wyścigowego o imieniu Secretariat.

Godziny emisji Gwiazdy lombardu

18:00

Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 121: Król jest sam/ Nietykalny

animacja ( USA 2008 )

U lemurów dochodzi do wielkiej bitwy, Maurice i Mort wynoszą się z siedliska. Julian podsłuchuje Pingwiny, które decydują, że muszą zrobić wszystko by zjednoczyć lemury, inaczej nigdy już nie zaznają spokoju.

Godziny emisji Pingwiny z Madagaskaru

18:40

Pingwiny z Madagaskaru, sez. 1, odc. 122: Słoniowa pamięć/ Miłość z automatu

animacja ( USA 2008 )

Kiedy słoń Burt prosi Pingwiny, by pomogły mu się wymknąć z zoo, te nie zastanawiają się długo. Kiedy dowiadują się o prawdziwych powodach decyzji słonia, muszą zrobić wszystko, by go powstrzymać zanim nie będzie za późno.

Godziny emisji Pingwiny z Madagaskaru

19:05

Niech żyje król Julian, sez. 1, odc. 9: Giga-gekon blaga

animacja ( USA 2014 )

Młody lemur w Królestwie Juliana organizuje urodziny. Niestety Król Julian przez swoje roztargnienie wplątuje się w wielkie kłamstwo, co całkowicie psuje urodziny młodego zwierzaka.

Godziny emisji Niech żyje król Julian

19:40

Po rozum do mrówek

animacja ( USA 2006 )

Animacja „Po rozum do mrówek” przedstawia historię niesfornego chłopca, który zalał wodą mrowisko. Za karę w magiczny sposób zostaje skurczony do rozmiaru owada i skazany na ciężką pracę w ruinach. Dzięki temu zaczyna doceniać przyrodę, uczy się tolerancji i zrozumienia.

Reżyseria: John Davis

Godziny emisji Po rozum do mrówek

21:30

Wielki Biały Ninja

komedia ( USA 1997 )

Przezabawna opowieść o wojowniku Ninja, który rusza na ratunek kobiecie swoich marzeń. Haru (Chris Farley) jest sierotą z Ameryki, a dzięki niezwykłemu zbiegowi okoliczności trafia do Japonii, gdzie wszyscy biorą go za legendarnego białego, legendarnego wojownika Ninja. Wychowany wśród mistrzów wschodnich sztuk walki wyrasta na rosłego, choć niezdarnego młodzieńca. Mimo, że pozostali wojownicy uważają go za zakałę klanu, Haru nie daje za wygraną. Gdy piękna blondynka błaga go o pomoc, bez...

Reżyseria: Dennis Dugan

Obsada: Chris Farley , Nicollette Sheridan , Robin Shou , Nathaniel Parker

Godziny emisji Wielki Biały Ninja

23:10

Sharknado 2

katastroficzny ( USA 2014 )

Kontynuacja hitu o ataku krwiożerczych rekinów. W tej części, Fin Shepard (Ian Ziering) i jego była żona April (Tara Reid) lecą do Nowego Jorku, odwiedzić siostrę Fina. Miasto zaczynają nawiedzać anomalia pogodowe. Tornado porywa wygłodniałe rekiny i rzuca je na Nowy Jork.. Przerażeni mieszkańcy zaczynają szukać pomocy. Niebawem okazuje się, że tylko Fin oraz jego była żona, April mogą ich uratować.

Reżyseria: Anthony C. Ferrante

Obsada: Ian Ziering , Kari Wuhrer , Tara Reid , Vivica A. Fox

Godziny emisji Sharknado 2

01:10

Niesamowite!, sez. 1, odc. 1: Przeszczep

factual ( Polska 2014 )

Anna i Adam Kownaccy są małżeństwem od ponad 20 lat. Mają syna Janka. Anna jest lekarzem – hematologiem na oddziale dziecięcym. Pewnego dnia do kliniki przywieziony zostaje pięcioletni pacjent w ciężkim stanie. Jest uderzająco podobny do Janka, gdy był w tym wieku. Anna odkrywa kolejne powiązania jakie mogą wskazywać na to, że mały pacjent to syn jej męża. Matka chłopca nie żyje, on sam od roku przebywa w Domu Dziecka. Z jednej strony boi się odkrycia prawdy, bo bardzo kocha męża, z drugiej...

Godziny emisji Niesamowite!

02:00

Niesamowite!, sez. 1, odc. 2: Dobry uczynek

factual ( Polska 2014 )

Trzydziestoletni Mariusz Graczyk z żoną Sylwią i dwuletnią córeczką Weroniką mieszkają w Głogowie. Pewnego dnia Mariusz pomaga obcej staruszce zanieść do mieszkania ciężkie zakupy. Zastaje tam wnuka kobiety, który napada na Mariusza, zabiera mu dokumenty i spisuje dane. Wychodząc z mieszkania staruszki, Mariusz nie spodziewa się tego, że kilka dni później wnuk staruszki odwiedzi go w domu. Mężczyzna oskarża Mariusza o kradzież dwunastu tysięcy złotych i daje termin na oddanie pieniędzy....

Godziny emisji Niesamowite!

02:30

Niesamowite!, sez. 1, odc. 3: Drugie dno

factual ( Polska 2014 )

Kazimierz Olbrycht prowadzi hurtownię alkoholi razem ze swoim wspólnikiem Marianem Wróblem. Mężczyźni są zaprzyjaźnieni, jednak Marian ma problem z hazardem. Lubi od czasu do czasu wyrwać się z domu i zaszaleć. Ten układ trwa bez przeszkód od wielu lat. Pewnego dnia Marian Wróbel znika. Jego żona podejrzewa porwanie. Kazimierz początkowo bagatelizuje sprawę. Po otrzymaniu listu od porywaczy żądających okupu, Teresa i Kazimierz udają się na policję. Jednak porywacze nie dają za wygraną i...

Godziny emisji Niesamowite!

03:00

JRG w akcji, sez. 1, odc. 4

factual ( Polska 2010 )

W tym odcinku programu można zobaczyć szczegóły akcji warszawskich strażaków podczas pożarów domu mieszkalnego oraz samochodu wyposażonego w butlę gazową. Dodatkowo pokazane zostały prace przy usuwaniu skutków wypadków samochodowych.

Godziny emisji JRG w akcji

03:25

No problem!, odc. 5

factual ( Polska 2011 )

Dla Erin wszystko jest możliwe. Przebojowa Amerykanka pomaga rodzinie Chilewiczów opanować sztukę przyrządzania potraw na grillu, rozpoznawać odgłosy ptaków oraz ozdabiać przedmioty techniką decoupage.

Godziny emisji No problem!

03:50

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

04:15

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

04:40

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 7: Chiński sport to zdrowie

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

05:10

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 8: Mądrość narodu

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

05:25

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 9: Smacznego...

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej PULS 2 umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV PULS 2. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału PULS 2 można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV PULS 2 umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji PULS 2. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info