Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Prywatna historia kina odc. 13 Godziny emisji

magazyn , magazyn edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 25min.

„Prywatna historia kina” to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście – osoby publiczne, autorytety i gwiazdy – opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją....

06:35

Na planie: 50 twarzy Grey'a, Avangers: Czas Ultrona Godziny emisji

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

06:55

Pan Toti sezon 2 odc. 21: Pan Toti i magiczna latarka Godziny emisji

animowany, edukacyjny, film animowany ( Polska 2015 ) Czas: 8min.

Pan Toti to człowieczek tak mały, jak paluszek. Mieszka w pniu starego drzewa. W każdym odcinku spotykaja go nowe przygody. Serial ma charakter edukacyjny - każde dziecko może nauczyć się wiele od Pana Totiego.

Reżyseria: Grzegorz Handzlik

Obsada: Janusz Wituch

07:20

101 Dalmatyńczyków II: Londyńska przygoda Godziny emisji

animowany, film animowany ( USA 2003 ) Czas: 71min.

Występujący w telewizyjnym serialu pies o imieniu Grom dowiaduje się o planach zastąpienia go młodszym psem. Dalmatyńczyk Ciapek pomaga koledze udowodnić, że wciąż może być bohaterem. Tymczasem na ich drodze staje Cruella DeMon.

Reżyseria: Jim Smith Brian Kammerud

08:35

Komisarz Rex, sezon 6, odc. 84: Blef Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 2000 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Pete Ariel

Obsada: Gedeon Burkhard , Heinz Weixelbraun , Wolf Bachofner

09:40

Komisarz Rex, sezon 6, odc. 85: Zabójczy interes Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 2000 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Christian Görlitz

Obsada: Gedeon Burkhard , Heinz Weixelbraun , Wolf Bachofner

10:40

MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Godziny emisji

rozrywkowy, rozrywkowa ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W jedenastym odcinku: Hania dla żartów loguje się na portalu randkowym. Nieoczekiwanie odkrywa, że jej chłopak również ma tam założone konto. Zaczyna do niego pisać jako inna kobieta. Równolegle rozwodnik Jan...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

11:45

Premiera Ostatni pociąg z Gun Hill Godziny emisji

fabularny ( western, USA 1959 ) Czas: 92min.

Indianka i żona szeryfa Matta Morgana z prowincjonalnego miasteczka, zostaje zamordowana przez dwóch młodych kowboi. Okazuje się, że jeden z nich to Rick Belden - syn najlepszego przyjaciela stróża prawa. Szeryf mimo wszystko postanawia odstawić go pociągiem przed wymiar sprawiedliwości. Sprawa się komplikuje, gdy ludność miasteczka postanawia pomóc mordercy.

Reżyseria: John Sturges

Obsada: Douglas Kirk , Quinn Anthony , Jones Carolyn

13:45

Żar z nieba Godziny emisji

fabularny, science fiction ( Niemcy 2008 ) Czas: 95min.

Niemcy są nękane przez czterdziestostopniowe upały. Sytuacja w kraju staje się groźna. System opieki zdrowotnej jest przeciążony, a długotrwałe susze zagrażają źródłom wody pitnej w Zagłębiu Ruhry.

Reżyseria: Schnitzler Gregor

Obsada: Susanna Simon , Johannes Brandrup , Birge Schade

15:55

Kogel-mogel Godziny emisji

fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1988 ) Czas: 101min.

Kasia, młoda dziewczyna ze wsi planuje wyjechać na studia do Warszawy. Bez wiedzy rodziców zdaje egzaminy na Wydział Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego i w dniu planowanego ślubu z bogatym sąsiadem, ucieka do stolicy. Wraz z rozpoczęciem studiów, podejmuje pracę u docenta Wolańskiego, gdzie jest opiekunką jego niesfornego synka. Pewnego dnia dziewczyna poznaje Pawła, przystojnego absolwenta szkoły rolniczej i zakochuje się. Ma on jednak zupełnie odmienne życiowe plany niż Kasia.

Reżyseria: Roman Załuski

Obsada: Grażyna Błęcka-Kolska , Ewa Kasprzyk , Zdzisław Wardejn

18:00

Poirot: Tragedia w trzech aktach Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2009 ) Czas: 89min.

Znany aktor, sir Charles Cartwright wydaje przyjęcie, na które oprócz osób związanych z teatrem zaproszone są miejscowe wyższe sfery. Wszyscy bawią się beztrosko, kiedy nagle wielebny Babbington dławi się pijąc drinka, upada i umiera w konwulsjach. Całe towarzystwo, łącznie z detektywem, jest przekonane, iż śmierć Babbingtona to tragiczny wypadek, zwłaszcza że analiza nie wykazuje w szklance zmarłego żadnej trucizny. Przekonanie belgijskiego śledczego ulega jednak zmianie, kiedy na innym...

Reżyseria: Ashley Pearce

Obsada: Suchet David , Martin Shaw , Kimberly Nixon

20:00

Premiera Podwójna gra Godziny emisji

fabularny, sensacyjny ( USA 2005 ) Czas: 118min.

Brandon Lang to młody sportowiec, który ulega poważnej kontuzji. Futbolista odkrywa w sobie żyłkę do hazardu i staje się pracownikiem jednego z największych zakładów bukmacherskich w USA. Nie zdaje sobie sprawy, że przez cały ten czas jest manipulowany przez Waltera (Al Pacino), właściciela korporacji.

Reżyseria: D. J. Caruso

Obsada: Al Pacino , Matthew McConaughey , Rene Russo

22:40

Dom z piasku i mgły Godziny emisji

fabularny, dramat, thriller ( USA 2003 ) Czas: 121min.

Kathy nie może pozbierać się po rozstaniu z mężem. W dodatku jej dom, wystawiony na licytację, kupuje imigrant z Iranu, który nie zamierza odsprzedać nikomu nieruchomości. Dla Kathy odzyskanie domu jest jedyną szansą na powrót do normalności. Zrozpaczona kobieta zaprzyjaźnia się z policjantem Lesterem Burdonem. Na widok Kathy serce funkcjonariusza również zaczyna szybciej bić. Niestety relacja, którą udaje się nawiązać parze, prowadzi do tragedii.

Reżyseria: Vadim Perelman

Obsada: Eldard Ron , Kingsley Ben , Connelly Jennifer

01:10

Next Godziny emisji

fabularny, sensacyjny ( USA 2007 ) Czas: 92min.

Cris Johnson (Nicolas Cage) urodził się z niezwykłą umiejętnością widzenia przyszłości. Zamknięty w sobie i zastraszony badaniami, które przeszedł w dzieciństwie z powodu swych zdolności, żyje pod zmienionym nazwiskiem w Las Vegas obstawiając drobne zakłady hazardowe. Kiedy grupa terrorystów grozi zdetonowaniem nuklearnego ładunku w Los Angeles, rząd przypomina sobie o istnieniu Johnsona i wysyła agentkę FBI (Julianne Moore) by jeszcze raz nakłoniła go do współpracy.

Reżyseria: Lee Tamahori

Obsada: Nicolas Cage , Julianne Moor , Jessica Biel

03:10

Uwikłanie Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Polska 2011 ) Czas: 123min.

Ekranizacja bestsellerowego kryminału Zygmunta Miłoszewskiego. Psychoterapeuta dr Cezary Rudzki (Olgierd Łukaszewicz) leczy Henryka Telaka (Krzysztof Globisz). Niestety mężczyzna zostaje zamordowany. Tropem mordercy podążać zaczynają prokurator Agata Szacka (Maja Ostaszewska) oraz komisarz policji Sławomir Smolar (Marek Bukowski). Prowadząc śledztwo, oboje docierają do faktów, o których od lat krążyły legendy.

Reżyseria: Jacek Bromski

Obsada: Maja Ostaszewska , Marek Bukowski , Danuta Stenka

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info