Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Na planie: Ted 2, Mission Impossible: Rouge Nation, Django Godziny emisji

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

06:25

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 54: Ostatni mecz Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 45min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

07:25

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 55: Niebezpieczne zadanie Godziny emisji

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1998 ) Czas: 47min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Burkhard Gedeon , Weixelbraun Heinz , Bachofner Wolf

08:25

Poirot: Tajemnica Błękitnego Ekspresu Godziny emisji

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2006 ) Czas: 94min.

Ekskluzywnym Błękitnym Ekspresem podróżują dwie piękne, młode i kusząco bogate kobiety, których śmierć wielu byłaby na rękę. Kiedy jedna z nich zostaje zamordowana, detektyw Herkules Poirot rozpoczyna śledztwo, które wskazać ma mordercę.

Reżyseria: Hettie Macdonald

Obsada: Suchet David , James D'arcy , Alice Eve

10:20

Premiera Nie daj się ugryźć, sezon 1, odc. 1: Dojarz wielbłądów Godziny emisji

serial dokumentalny, film dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 45min.

Jeremy Brandt postanawia stawić czoła dużym i małym stworzeniom. Dziś musi zapanować nad wielkim rojem pszczół, które ukryły się za murem.

Obsada: Brandt Jeremy

11:25

Premiera Nie daj się ugryźć, sezon 1, odc. 2: Dentysta dla lwów Godziny emisji

serial dokumentalny, film dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 45min.

Na Florydzie Jeremy Brandt spotyka się oko w oko z dzikimi bestiami, które zadomowiły się w tym rejonie USA. Wyrusza na wyprawę do parku safari.

Obsada: Brandt Jeremy

12:25

MiłośćKropka.pl, odc. 11: Próba uczuć Godziny emisji

rozrywkowy, rozrywkowa ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu? W jedenastym odcinku: Hania dla żartów loguje się na portalu randkowym. Nieoczekiwanie odkrywa, że jej chłopak również ma tam założone konto. Zaczyna do niego pisać jako inna kobieta. Równolegle rozwodnik Jan...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

13:20

Sahara Godziny emisji

fabularny, przygodowy ( UK, USA, 1984 ) Czas: 102min.

Po śmierci swojego ojca, młoda Dale Gordon postanawia uczcić jego pamięć i wziąć udział w wyścigu samochodowym odbywającym się na Saharze. W przebraniu mężczyzny dołącza do reszty zawodników w Maroku, nie zdając sobie sprawy, że będzie musiała stoczyć walkę nie tylko o zwycięstwo, ale i o własne życie.

Reżyseria: V. Andrew McLaglen

Obsada: Brooke Shields , Tuvia Tavi , Terrence Hardiman

15:35

Tragedia w San Andreas Godziny emisji

fabularny, science fiction ( USA 2015 ) Czas: 80min.

Kiedy jeden z sejsmologów ostrzega o zbliżającym się trzęsieniu ziemi, nikt nie traktuje tej informacji poważnie. Kobieta decyduje się więc na własną rękę wywieźć swoją rodzinę w bezpieczne miejsce, daleko od lądu zanim w Los Angeles dojdzie do trzęsienia. Rozpoczyna się walka z czasem.

Reżyseria: John Baumgartner

Obsada: Castles Jhey , Woods Jason , Van Dien Grace

17:25

Prawdziwa historia Godziny emisji

fabularny, dramat ( Nowa Zelandia, Japonia, Szwajcaria 2005 ) Czas: 122min.

Nowozelandczyk Burt Munro (Anthony Hopkins) przez całe życie udoskonalał swój zabytkowy motocykl Indian Twin Scout, aby wziać udział w słynnych zawodach motocyklowych w Bonneville Salt Flats w stanie Utah. Kiedy mu się to udaje, na podróż do USA wydaje swoje ostatnie pieniądze. Pojawia się na imprezie z konkretnym zamiarem - chce pobić światowy rekord prędkości.

Reżyseria: Roger Donaldson

Obsada: Anthony Hopkins , Saginaw Grant , Diane Ladd

19:50

100 kultowych filmów: Annie Hall Godziny emisji

publicystyka kulturalna, magazyn publicystyczny ( Polska 2015 )

krótka historia 100 filmów uznanych za kultowe – fakty, anegdoty i ciekawostki, wyszperane przez dziennikarzy Stopklatki TV.

20:00

Miś Godziny emisji

fabularny, komedia ( Polska 1980 ) Czas: 112min.

Prezes klubu sportowego "Tęcza", Ryszard Ochódzki zwany "Misiem", ma wyjechać do Londynu. Zostaje zatrzymany ponieważ z jego paszportu wyrwano kilka kartek. Ochódzki podejrzewa, że zrobiła to jego eksżona Irena, by uniemożliwić mu dotarcie do jednego z londyńskich banków. Przed laty zostały tam zdeponowane pieniądze byłych małżonków... Historia jest pretekstem do pokazania w krzywym zwierciadle PRL-owskiej rzeczywistości lat 70-tych.

Reżyseria: Stanisław Bareja

Obsada: Stanisław Tym , Barbara Burska , Christine Paul-Podlasky

22:30

Szybki jak błyskawica Godziny emisji

fabularny, sensacyjny ( USA 1990 ) Czas: 103min.

Cole Trickle (Tom Cruise) niewiele wie o samochodach - tyle, że umie prowadzić je tak, by wygrywały na torze. Talent, ambicje i brawura młodości czynią z niego urodzonego zwycięzcę. Odkryty przez twardego człowieka interesu, pod opieką legendarnego mechanika i konstruktora Harry'ego Hogge, Cole rozpoczyna marsz ku wielkiemu celowi - tryumfowi na torze w Daytona. Groźny, niemal śmiertelny wypadek omal nie kładzie kresu jego marzeniom. Tylko piękna lekarka Claire (Nicole Kidman) może znów...

Reżyseria: Tony Scott

Obsada: Cruise Tom , Kidman Nicole , Duvall Robert

00:35

Czas przemian Godziny emisji

fabularny, kostiumowy ( Wielka Brytania, USA 1995 ) Czas: 113min.

Historia żyjącego w XVII wieku studenta medycyny, Roberta Merivela, który spędza czas na hulankach i zabawie. Po audiencji u króla Karola II, Merivel osiąga w końcu od dawna pożądany status społeczny - będzie medykiem królewskiego psa. Wkrótce król zaaranżuje także ślub Merivela z jedną ze swoich nieznośnych kochanek. W zamian za kontraktowe małżeństwo Merivel otrzyma tytuł szlachecki i odpowiednie wynagrodzenie. Czy Merivel znajdzie szczęście, którego cay czas szuka? Kostiumowe widowisko z...

Reżyseria: Michael Hoffman

Obsada: David Thewlis , Jr. Robert Downey , Sam Neill

02:55

Człowiek z żelaza Godziny emisji

fabularny ( dramat polityczny, Polska 1981 ) Czas: 147min.

Nominowany do Oscara i nagrodzony Złotą Palmą na festiwalu w Cannes, film Andrzeja Wajdy, kontynuacja "Człowieka z marmuru". Rok 1980, po kraju rozlewa się fala strajków. Dyspozycyjny wobec władzy dziennikarz ma zrobić reportaż kompromitujący jednego z działaczy robotniczych. W trakcie pracy jego stosunek do sprawy zmienia się diametralnie. W filmie, w którym wykorzystano m.in. nieznane wcześniej materiały operacyjne z wydarzeń grudnia 1970 r., pojawili się w epizodach Lech Wałęsa i...

Reżyseria: Andrzej Wajda

Obsada: Jerzy Radziwłłowicz , Krystyna Janda , Marian Opania

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info