Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2017-11-12 Pokaż dziś

06:00

Prywatna historia kina odc. 16

magazyn , magazyn edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 24min.

„Prywatna historia kina” to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście – osoby publiczne, autorytety i gwiazdy – opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją....

Godziny emisji Prywatna historia kina

06:30

Na planie: Skyfall, American hustle

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

Godziny emisji Na planie

06:50

Komisarz Rex, sezon 8, odc. 106: Niania o północy

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 2003 ) Czas: 43min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Alexander Pschill , Elke Winkens , Martin Weinek

Godziny emisji Komisarz Rex

07:45

Komisarz Rex, sezon 8, odc. 107: Zabłąkana kula

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 2003 ) Czas: 45min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Andreas Prochaska

Obsada: Alexander Pschill , Elke Winkens , Martin Weinek

Godziny emisji Komisarz Rex

08:45

Poirot: Zło czai się pod słońcem

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2001 ) Czas: 99min.

Herkules Poirot w towarzystwie swoich przyjaciół udaje się na farmę zdrowia w Devon. Niestety próba odpoczynku zostaje nieoczekiwanie zakłócona. Na plaży uzdrowiska znaleziono martwą aktorkę. Poirot przystępuje do śledztwa. Wkrótce okazuje się, że denatka miała wielu kochanków i wielu wrogów. Lista podejrzanych jest więc długa.

Reżyseria: Brian Franham

Obsada: Suchet David , Fraser Hugh , Jackson Philip

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

10:50

Nic do oclenia

fabularny, komedia ( Francja 2010 ) Czas: 104min.

Historia dwóch nienawidzących się celników - Belga i Francuza, którzy po zlikwidowaniu granic na terenie UE zmuszeni są pracować razem.

Reżyseria: Danny Boon

Obsada: Benoît Poelvoorde , Dany Boon , Karin Viard

Godziny emisji Nic do oclenia

13:00

Kate i Leopold

fabularny, komedia romantyczna ( USA 2001 ) Czas: 113min.

Angielski arystokrata książę Leopold przypadkowo przenosi się w czasie. Z XIX wieku trafia do współczesnego Nowego Jorku, gdzie poznaje Kate - nowoczesną i niezależną bizneswoman, która całkowicie odmieni jego życie.

Reżyseria: James Mangold

Obsada: Meg Ryan , Hugh Jackman , Liev Schreiber

Godziny emisji Kate i Leopold

15:40

Dzień świstaka

fabularny, komedia ( USA 1993 ) Czas: 97min.

Phil (Bill Murray), zgorzkniały prezenter telewizyjnej prognozy pogody, wyjeżdża do miasteczka Punxsutawney, żeby relacjonować coroczne Święto Świstaka - przepowiadające nadejście wiosny. Wieczorem dochodzi do wniosku, że to najgorszy dzień w jego życiu. Kiedy budzi się następnego ranka, z przerażeniem stwierdza, że ze wciąż jest 2 lutego. Okazuje się, że Phil wpada w pętlę czasu i musi wciąż na nowo przeżywać najgorszy dzień swego życia.

Reżyseria: Harold Ramis

Obsada: Bill Murray , Andie MacDowell , Chris Elliott

Godziny emisji Dzień świstaka

17:45

Zmowa pierwszych żon

fabularny, komedia ( USA 1996 ) Czas: 98min.

Historia trzech przyjaciółek ze szkolnej ławki, które spotykają się po 27 latach na pogrzebie koleżanki. Kobieta popełniła samobójstwo, nie mogąc sobie poradzić z depresją po rozwodzie, gdy mąż rzucił ją dla młodszej kochanki. Ta tragedia powoduje, że kobiety zaczynają analizować swoje związki i dochodzą do wniosku, że wszystkie trzy są oszukiwane i zdradzane przez swoich partnerów. Zakładają więc Klub Pierwszych Żon i postanawiają zemścić się na niewiernych mężach.

Reżyseria: Hugh Wilson

Obsada: Diane Keaton , Goldie Hawn , Bette Midler

Godziny emisji Zmowa pierwszych żon

19:50

100 kultowych filmów: Kill Bill

publicystyka kulturalna, magazyn publicystyczny ( Polska 2015 )

krótka historia 100 filmów uznanych za kultowe – fakty, anegdoty i ciekawostki, wyszperane przez dziennikarzy Stopklatki TV.

Godziny emisji 100 kultowych filmów

20:00

Gloria

fabularny, thriller ( USA 1999 ) Czas: 103min.

Gloria (Sharon Stone) - była dziewczyna gangstera wychodzi z więzienia na Florydzie i wraca do Nowego Jorku. Tu przez przypadek staje się opiekunką sześcioletniego chłopca. Zbiegiem losu mały chłopiec wszedł w posiadanie informacji dotyczących działalności miejskich gangsterów. Mafia chcąc wyczyścić się z obciążających zarzutów postanawia usunąć ze swej drogi sześcioletniego Nicholasa.

Reżyseria: Sidney Lumet

Obsada: Sharon Stone , Jean-Luke Figueroa , Jeremy Northam

Godziny emisji Gloria

22:15

Vabank

fabularny, komedia ( Polska 1981 ) Czas: 105min.

Sławny i muzykalny kasiarz Kwinto wychodzi z więzienia. Dowiaduje się, że jego przyjaciel został zamordowany. Kwinto podejrzewa swojego byłego wspólnika Kramera, obecnie właściciela banku. Postanawia zemścić się na Kramerze, a będzie to zemsta szczególnie perfidna i bolesna…

Reżyseria: Juliusz Machulski

Obsada: Jan Machulski , Leonard Pietraszak , Witold Pyrkosz

Godziny emisji Vabank

00:35

W klatce

fabularny, thriller ( USA 2010 ) Czas: 95min.

Danny, zasłużony policjant zostaje niesłusznie skazany i trafia do więzienia. Aby przeżyć w nowym miejscu, zmuszony zostaje do brania udziału w nielegalnych walkach pomiędzy osadzonymi.

Reżyseria: Daniel Zirilli

Obsada: Vinnie Jones , Tony Schiena , Bai Ling

Godziny emisji W klatce

02:35

Panny z Wilka

fabularny, psychologiczny ( Polska, Francja 1979 ) Czas: 112min.

Wiktor Ruben, mężczyzna niespełna czterdziestoletni, wyjeżdża po stracie przyjaciela do wujostwa na wieś. W pobliskim dworku, w gronie kilku panien, spędził młodzieńcze lata. Pojawienie się Wiktora, jego wspomnienia i chęć ożywienia przeszłości burzą spokój mieszkanek dworu... Nastrojowa ekranizacja prozy Jarosława Iwaszkiewicza.

Reżyseria: Andrzej Wajda

Obsada: Daniel Olbrychski , Anna Seniuk , Maja Komorowska

Godziny emisji Panny z Wilka

04:55

Premiera Złotopolscy, odc. 166: Syn marnotrawny

serial fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1997 ) Czas: 25min.

Kacper zwierza się ze swoich kłopotów Waldkowi, który postanawia mu pomóc. Kapitan Wons zaprasza na kolację Ilonę, Martę i Wieśka. Wieczór kończy się nieprzyjemnym incydentem. Tymczasem Dionizy zastanawia się, czy przyjąć propozycję zostania sołtysem.

Reżyseria: Janusz Zaorski , Radosław Piwowarski , Janusz Dymek

Obsada: Alina Janowska , Ewa Ziętek , Kazimierz Kaczor , Leszek Teleszyński , Paweł Wawrzecki , Piotr Szwedes

Godziny emisji Złotopolscy

05:30

Premiera Złotopolscy, odc. 167: Syn marnotrawny

serial fabularny, komedia obyczajowa ( Polska 1997 ) Czas: 25min.

Eleonora, oburzona wyproszeniem jej ze Złotopolic, zmusza Wieśka, by złożył doniesienie, że Mirek został pobity przez Waldka. Dionizy przymocowuje na domu skrzynkę na listy z napisem "Sołtys - wnioski mieszkańców". Zbulwersowany listonosz przynosi wiadomość, że w lesie znaleziono spalone szczątki jakiejś kobiety. Mimo niesprzyjających okoliczności, Mirek i Waldek dogadują się w sprawie opieki nad dziećmi, co dla wszystkich postronnych jest niezrozumiałe.

Reżyseria: Janusz Zaorski , Radosław Piwowarski , Janusz Dymek

Obsada: Alina Janowska , Ewa Ziętek , Kazimierz Kaczor , Leszek Teleszyński , Paweł Wawrzecki , Piotr Szwedes

Godziny emisji Złotopolscy

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info