Logo Stopklatka TV Program TV Stopklatka TV - ramówka, emisje

2018-01-21 Pokaż dziś

06:00

Na planie: Xmen:Przyszłość która nadejdzie, Kopciuszek

publicystyka kulturalna, publicystyka kulturalna ( Francja 2015 ) Czas: 6min.

Jak powstawały największe światowe produkcje? Co robili aktorzy, gdy wyłączały się kamery? Jak wizja reżyserów zmieniała się w czasie pracy na planie? Fakty, ciekawostki i wywiady, które nie mogą umknąć fanom kina.

Reżyseria: Saint Charles Martin

Godziny emisji Na planie

06:20

Prywatna historia kina odc. 13

magazyn , magazyn edukacyjny ( Polska 2014 ) Czas: 25min.

„Prywatna historia kina” to wyjątkowy talk-show, którego tematem jest kino. W kolejnych odcinkach goście – osoby publiczne, autorytety i gwiazdy – opowiadają o filmach, które odegrały w ich życiu szczególną rolę. Z przywoływanymi tytułami wiążą się dla nich osobiste wspomnienia i przeżycia. Pierwsze wyjście do kina, pierwsza filmowa randka, ulubiona scena i bohater, którym chcieliby być. Aktor lub aktorka, w których się kochali. Film, na którym zawsze płaczą i taki, którego do dziś się boją....

Godziny emisji Prywatna historia kina

06:55

Komisarz Rex, sezon 5, odc. 61: Zemsta Rexa

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1999 ) Czas: 46min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Olaf Kreinsen

Obsada: Gedeon Burkhard , Heinz Weixelbraun , Wolf Bachofner

Godziny emisji Komisarz Rex

07:55

Komisarz Rex, sezon 5, odc. 62: Ślepa furia

serial fabularny, sensacyjny ( Austria 1999 ) Czas: 47min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Olaf Kreinsen

Obsada: Gedeon Burkhard , Heinz Weixelbraun , Wolf Bachofner

Godziny emisji Komisarz Rex

08:55

Poirot: Zbrodnia na festynie

fabularny, kryminalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 89min.

Główną atrakcją festynu w posiadłości państwa Nasse ma być zabawa w polowanie na mordercę. Niestety w trakcie gry dochodzi do prawdziwej zbrodni. Detektyw Poirot rozpoczyna śledztwo.

Reżyseria: Tom Vaughan

Obsada: Suchet David , Sean Pertwee , Chris Gordon

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

10:50

Tristan i Izolda

fabularny, dramat ( USA, Niemcy, Czechy, Wielka Brytania 2006 ) Czas: 120min.

Tristan, walcząc w turnieju jako reprezentant swojego władcy, zdobywa rękę pięknej Izoldy. Okazuje się, że jest ona kobietą, która niedawno ocaliła mu życie i z wzajemnością go pokochała.

Reżyseria: Kevin Reynolds

Obsada: James Franco , Sophia Myles , Rufus Sewell

Godziny emisji Tristan i Izolda

13:30

Mamuśka

fabularny, dramat ( USA 1998 ) Czas: 120min.

Po rozwodzie Jackie i Luke'a, ich dzieci zamieszkały z matką. Luke po kilku przelotnych romansach związuje się ze zdolną fotografką Isabel. Nie podoba się to jednak ani Jackie, ani odwiedzającym ojca dzieciom. Konflikt między kobietami narasta aż do momentu, gdy Jackie dowiaduje się, że jest poważnie chora. Obie kobiety potrzebują się nawzajem. Uznają, że rodzina jest najważniejsza i przełamują wzajemną niechęć. Wzruszająca historia w gwiazdorskiej obsadzie: Julia Roberts, Susan Sarandon...

Reżyseria: Chris Columbus

Obsada: Julia Roberts , Susan Sarandon , Ed Harris

Godziny emisji Mamuśka

15:55

Zmowa pierwszych żon

fabularny, komedia ( USA 1996 ) Czas: 98min.

Historia trzech przyjaciółek ze szkolnej ławki, które spotykają się po 27 latach na pogrzebie koleżanki. Kobieta popełniła samobójstwo, nie mogąc sobie poradzić z depresją po rozwodzie, gdy mąż rzucił ją dla młodszej kochanki. Ta tragedia powoduje, że kobiety zaczynają analizować swoje związki i dochodzą do wniosku, że wszystkie trzy są oszukiwane i zdradzane przez swoich partnerów. Zakładają więc Klub Pierwszych Żon i postanawiają zemścić się na niewiernych mężach.

Reżyseria: Hugh Wilson

Obsada: Diane Keaton , Goldie Hawn , Bette Midler

Godziny emisji Zmowa pierwszych żon

18:00

Mrówki w samolocie

fabularny, thriller ( Kanada 2007 ) Czas: 83min.

Zajmująca się badaniem owadów doktor Carrie Ross (Jessalyn Gilsig) wraca z wakacji w Kolumbii. Niedługo po starcie samolotu okazuje się, że cały pokład zaatakowany został przez zmutowane i wyposażone w toksyczny jad mrówki. Rój insektów niszczy maszynę, giną kolejni pasażerowie. Carrie i agent bezpieczeństwa Ethan Hart starają się opanować sytuację.

Reżyseria: George Mendeluk

Obsada: Gilsig Jessalyn , Sabato Jr. Antonio , Houde Serge

Godziny emisji Mrówki w samolocie

19:50

Sto kultowych filmów: Publicystyka kulturalna

magazyn publicystyczny ( Polska 2015 )

krótka historia 100 filmów uznanych za kultowe – fakty, anegdoty i ciekawostki, wyszperane przez dziennikarzy Stopklatki TV.

Godziny emisji Sto kultowych filmów: Publicystyka kulturalna

20:00

Frankenstein

fabularny, horror ( USA, Japonia 1994 ) Czas: 118min.

Rok 1794. U wybrzeży Arktyki załoga statku badawczego znajduje rozbitka. Doktor Victor Frankenstein opowiada wybawcom przerażającą historię. Jako młody człowiek po śmierci matki zostawił ojca i adoptowaną siostrę, by oddać się studiowaniu nauk medycznych. W szczególności kreowaniu sztucznego życia. Pewnej nocy pobudził do życia istotę złożoną z narządów pochodzących od zmarłych. Sytuacja wymknęła się spod kontroli, gdy monstrum uciekło z laboratorium.

Reżyseria: Kenneth Branagh

Obsada: Branagh Kenneth , Tom Hulce

Godziny emisji Frankenstein

22:40

Śmiertelna odwilż

fabularny, thriller ( USA, Kanada 2009 ) Czas: 90min.

Grupa naukowców odkrywa ciało zamarzniętego mamuta. Kilka dni później do ich bazy przylatuje czwórka studentów mająca im pomóc w badaniach. Ale zamiast naukowców zastają tylko opuszczoną bazę i martwego niedźwiedzia polarnego.

Reżyseria: A.Mark Lewis

Obsada: Val Kilmer , Martha MacIsaac , Kyle Schmid

Godziny emisji Śmiertelna odwilż

00:40

K-Pax

fabularny, dramat ( USA, Niemcy 2001 ) Czas: 115min.

Prot, pacjent szpitala psychiatrycznego, wierzy, że pochodzi z odległej planety K-PAX. Doktor Mark Powell stara się mu udowodnić, że nie jest to możliwe, ale wkrótce sam zaczyna mieć wątpliwości.

Reżyseria: Iain Softley

Obsada: Spacey Kevin , Bridges Jeff , Williams Saul

Godziny emisji K-Pax

03:00

Mów mi Rockefeller

fabularny, młodzieżowy ( Polska 1990 ) Czas: 88min.

Państwo Malinowscy wyjeżdżają na zagraniczny kontrakt. Dziećmi ma opiekować się pani z referencjami, która okazuje się złodziejką. Okradzione pociechy Malinowskich nie zgłaszają kradzieży policji, lecz próbują zarobić trochę pieniędzy. Idzie im nadspodziewanie dobrze…

Reżyseria: Waldemar Szarek

Obsada: Kamil Gewratowski , Małgorzata Markiewicz , Artur Pontek

Godziny emisji Mów mi Rockefeller

04:55

Wszystko będzie dobrze

etiuda fabularna, krótkometrażowy ( Niemcy, Austria 2015 ) Czas: 30min.

Pokazywany na wielu festiwalach, krótkometrażowy film fabularny jednej z najświeższych twarzy europejskiej kinematografii. Pozycja dla miłośników młodego, odważnego kina.

Reżyseria: Patrick Vollrath

Obsada: Simon Schwarz , Julia Pointner , Marion Rottenhofer

Godziny emisji Wszystko będzie dobrze

05:40

Chmura

etiuda fabularna, krótkometrażowy ( Włochy 2015 ) Czas: 16min.

Pokazywany na wielu festiwalach, krótkometrażowy film fabularny jednej z najświeższych twarzy europejskiej kinematografii. Pozycja dla miłośników młodego, odważnego kina.

Reżyseria: Giulio Mastromauro

Godziny emisji Chmura

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info