Reklama

Logo Stopklatka TV Stopklatka TV program TV na 2018-07-14 - ramówka, emisje

2018-07-14 Pokaż dziś

06:00

Premiera Wygrać, przegrać albo polec, sezon 1, odc. 04

rozrywkowy ( USA 2017 ) Czas: 21min.

Człowiek kontra natura: jak przeżyć spotkanie z niedźwiedziem grizzly, uniknąć eksplozji pieczonego indyka czy zaganiać owce za pomocą drona. Te i wiele innych przypadków w odcinkach programu "Wygrać, przegrać albo polec".

Godziny emisji Wygrać, przegrać albo polec

06:25

Scena Śmiechu odc. 9

rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

„Scena śmiechu” to najśmieszniejsze skecze popularnych polskich kabaretów w nowym programie Stopklatki TV. W dzisiejszym odcinku zobaczymy: Kabaret Ani Mru-Mru w skeczu "Klinika uzależnień", Kabaret Moralnego Niepokoju w skeczu "Test na pracę", Kabaret Młodych Panów w skeczu "Romeo i Julia"

Reżyseria: Krzysztof (redakcja) Świątkowski

Godziny emisji Scena Śmiechu

07:25

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 46 cz. 1: Śmierć Mosera

serial fabularny ( Austria 1998 ) Czas: 47min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Moretti Tobias , Weixelbraun Heinz

Godziny emisji Komisarz Rex

08:20

Komisarz Rex, sezon 4, odc. 46 cz. 2: Śmierć Mosera

serial fabularny ( Austria 1998 ) Czas: 50min.

Przygody tytułowego psa – owczarka niemieckiego o imieniu Reginald von Ravenhorst, znanego wszystkim pod pseudonimem Rex, który pomaga swoim opiekunom rozwiązywać policyjne zagadki kryminalne.

Reżyseria: Hans Werner

Obsada: Moretti Tobias , Weixelbraun Heinz

Godziny emisji Komisarz Rex

09:25

Stawka większa niż życie cz. 1: Wiem kim jesteś

serial fabularny, wojenny ( Polska 1967 ) Czas: 55min.

Stanisław Kolicki ucieka z obozu w Królewcu do ZSRR. Tam okazuje się, że jest bardzo podobny do niemieckiego jeńca - Hansa Klossa. Kolicki wraca na stronę niemiecką jako Kloss i organizuje siatkę wywiadowczą. Niestety, gestapo szybko wpada na jej ślad.

Reżyseria: Janusz Morgenstern

Obsada: Stanisław Mikulski , Seweryn Butrym , Mieczysław Stoor

Godziny emisji Stawka większa niż życie

Reklama
10:40

Stawka większa niż życie cz. 2: Ściśle tajne

serial fabularny, wojenny ( Polska 1968 ) Czas: 55min.

Polski uczony, doktor Pulkowski, zostaje schwytany przez Niemców. Ma pomóc w budowie silnika odrzutowego. Ktoś musi wydobyć naukowca z rąk niemieckich. Rozkaz otrzymuje J-23.

Reżyseria: Janusz Morgenstern

Obsada: Stanisław Mikulski , Wanda Koczeska , Igor Śmiałowski

Godziny emisji Stawka większa niż życie

11:50

Allo, Allo, The Best of – Wspomnień Czar

serial fabularny ( Wielka Brytania 1994 ) Czas: 49min.

W uroczej kawiarence w okupowanym przez faszystów miasteczku, przesiadują niemieccy oficerowie, angielscy jeńcy, wojskowa żandarmeria i włoscy brygadierzy. Prowadzący knajpę Rene dzielnie odpiera ataki ze wszystkich stron. Nie zważając na obecność swojej żony, znajduje też czas na romanse.

Obsada: Carmen Silvera , Gordon Kaye , Guy Siner , Kirsten Cooke , Vicki Michelle

Godziny emisji Allo, allo!

12:50

Dziesięć największych katastrof naturalnych cz. 1

dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 48min.

Światowej sławy eksperci przedstawią listę najważniejszych klęsk żywiołowych, które wpłynęły na późniejsze losy całej ludzkości - od epidemii dżumy, która szerzyła się w XIV wieku, do Tsunami na Oceanie Indyjskim i Huraganu Katrina. Program przedstawia komputerowe rekonstrukcje wydarzeń, pozwalając widzom lepiej zrozumieć te tragedie.

Reżyseria: Jeremy Turner

Obsada: Jose Borrero

Godziny emisji Dziesięć największych katastrof naturalnych cz. 1

13:55

Zagrożenie w przestworzach

fabularny ( USA 2012 ) Czas: 89min.

Do Air Force One zostaje wprowadzony zaawansowany technologicznie i w pełni zautomatyzowany system kontroli lotów. Prezydent wraz z rodziną ruszają w podróż. Niestety, technologia zawodzi. Piloci i załoga rozpoczynają walkę o życie. Czy uda im się wygrać wyścig z czasem?

Reżyseria: Adams Liz

Obsada: Reginald VelJohnson , Jordan Ladd , Gerald Webb

Godziny emisji Zagrożenie w przestworzach

15:50

Gra o miłość

fabularny ( USA 2000 ) Czas: 102min.

Buddy Amaral, odnoszący sukcesy współwłaściciel agencji reklamowej, pod wpływem kaprysu, oddaje swój bilet lotniczy przypadkowo poznanemu mężczyźnie. Samolot rozbija się i wszyscy giną. Dręczony wyrzutami sumienia Buddy odnajduje rodzinę Grega, by pomóc jego rodzinie - żonie i dwójcie synów. Między Buddym i Abby zaczyna rodzić się uczucie. Kobieta jednak nie ma pojęcia, co łączyło Buddiego z jej nieżyjącym mężem...

Reżyseria: Don Roos

Obsada: Ben Affleck , Gwyneth Paltrow , Tony Goldwyn

Godziny emisji Gra o miłość

18:00

Poirot: Karty na stół

fabularny ( Wielka Brytania 2006 ) Czas: 93min.

Poirot staje przed intrygującym wyzwaniem - detektyw przyjmuje zaproszenie od zafascynowanego zbrodnią Shaitany. Gospodarz gromadzi u siebie na proszonym wieczorze oryginalnych gości, którzy z entuzjazmem przystępują do gry w karty. Kiedy Shaitana zostaje znaleziony martwy, przyjęcie zmienia się w dochodzenie.

Reżyseria: Sarah Harding

Obsada: Suchet David , James Alper , Philip Bowen

Godziny emisji Poirot (serial 1989)

20:00

Premiera Taxi 4

fabularny, sensacyjny ( Francja 2007 ) Czas: 84min.

Taksówkarz Daniel i jego przyjaciel policjant Émilien ruszają w pełen adrenaliny pościg za niebezpiecznym przestępcą z Belgii, którego Émilien omyłkowo wypuścił na wolność.

Reżyseria: Gérard Krawczyk

Obsada: Samy Naceri , Frédéric Diefenthal , Bernard Farcy

Godziny emisji Taxi 4

22:00

Blitz

fabularny ( Wielka Brytania, Francja, USA 2011 ) Czas: 90min.

Sensacyjna opowieść o seryjnym zabójcy i detektywach na jego tropie z Jasonem Stathamem w roli głównej. Londyńscy policjanci padają ofiarami mordercy o pseudonimie "Blitz". Przydzieleni do sprawy detektywi muszą przyspieszyć poszukiwania, kiedy spragniony rozgłosu zabójca kontaktuje się z jedną z największych gazet i przekazuje szczegóły swoich zbrodni. Czy zdążą zapobiec kolejnej śmierci?

Reżyseria: Elliot Lester

Obsada: Jason Statham , Paddy Considine , Aidan Gillen

Godziny emisji Blitz

00:00

Sponsoring

fabularny ( Polska, Francja 2011 ) Czas: 95min.

Francuska dziennikarka pracuje nad artykułem o prostytucji wśród studentek w Paryżu. Nawiązuje znajomość z dwiema bohaterkami swojego tekstu: Charlotte i Alicją.

Reżyseria: Małgorzata Szumowska

Obsada: Juliette Binoche , Anais Demoustier , Joanna Kulig

Godziny emisji Sponsoring

02:00

Wszystko na sprzedaż

fabularny ( Polska 1968 ) Czas: 95min.

Na planie zdjęciowym nie zjawia się aktor pierwszoplanowy. Jego żona i przyjaciółka rozpoczynają poszukiwania. Wkrótce dowiadują sią o jego śmierci. Reżyser jest zrozpaczony. Śmierć przyjaciela zmusza go do zastanowienia się nad tym, kim był naprawdę, co po sobie zostawił, jakim pozostanie w pamięci tych, którzy go podziwiali...

Reżyseria: Andrzej Wajda

Obsada: Beata Tyszkiewicz , Elżbieta Czyżewska , Andrzej Łapicki

Godziny emisji Wszystko na sprzedaż

Reklama
04:00

MiłośćKropka.pl, odc. 6: Miłość urzędnika

rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 46min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W szóstym odcinku: Bartosz jest pracownikiem urzędu skarbowego. Podczas rutynowej kontroli poznaje właścicielkę zakładu fryzjerskiego Dominikę. Widząc w jej komputerze otwartą stronę portalu randkowego,...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

Godziny emisji MiłośćKropka.pl

05:00

MiłośćKropka.pl, odc. 7: Kioskarz

rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 44min.

Serial paradokumentalny, prezentujący perypetie osób, poszukujących miłości na portalu randkowym. Niektóre z tych internetowych znajomości kończą się po pierwszym spotkaniu, inne przeradzają się w prawdziwe uczucie, związek, a nawet małżeństwo. Jak będzie w przypadku bohaterów serialu?W siódmym odcinku: Sławomir zajmuje się prowadzeniem kiosku i… buszowaniem po portalach randkowych. Anonimowo nawiązuje kontakt z różnymi kobietami, a zdobytą o nich wiedzę wykorzystuje, gdy spotyka je w swoim...

Reżyseria: Zbigniew Trzciński

Godziny emisji MiłośćKropka.pl

O programie TV stacji Stopklatka TV

Na stronie stacji telewizyjnej Stopklatka TV umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Stopklatka TV. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-14 dla kanału Stopklatka TV można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Stopklatka TV umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Stopklatka TV. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w Stopklatka TV

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info