Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

06:00

Zyskowny remont, odc. 2 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

06:50

Widok za milion, odc. 3 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

07:15

Widok za milion, odc. 4 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

07:40

Kupić sobie plażę: Plaże w Teksasie Godziny emisji

W Teksasie nawet plaże są większe! Dillon i Amy szukają położonego nad morzem domu, w którym dzień będą spędzać na plaży, a wieczorami będą chodzić na rodeo!

08:05

Kupić sobie plażę: Zamki z piasku Godziny emisji

Andy i Sheila zamierzają kupić wyspę u wybrzeży Karoliny Południowej. Czy życie na wyspie nie okaże się dla nich i ich dwóch małych córek zbyt spokojne i monotonne?

08:30

Kupić dom za granicą, odc. 20 Godziny emisji

Rodziny z Rosji podróżują po popularnych miejscach na świecie i szukają wymarzonego domu. Prezenterem programów jest celebryta Aleksandr Nosik, który udziela praktycznych porad.

09:00

Sześć razy córka: Pięcioraczki są wszędzie Godziny emisji

Po powrocie do domu życie rodziny Busbych jest jeszcze bardziej chaotyczne. Adam i Danielle mają ręce pełne roboty, uganiając się za swoimi 15-miesięcznymi bliźniaczkami.

10:00

Mistrzyni makijażu, odc. 1 Godziny emisji

Znana blogerka Hanna Knopińska-Grzenkowicz udziela praktycznych rad, jak zrobić sobie dokonały makijaż i zdradza tajemnice domowych zabiegów kosmetycznych.

10:30

Mistrzyni makijażu, odc. 2 Godziny emisji

Znana blogerka Hanna Knopińska-Grzenkowicz udziela praktycznych rad, jak zrobić sobie dokonały makijaż i zdradza tajemnice domowych zabiegów kosmetycznych.

11:00

Włoskie suknie ślubne, odc. 9 Godziny emisji

Enzo Miccio podróżuje po całych Włoszech i urzeczywistnia marzenia przyszłych panien młodych. Pomaga im w poszukiwaniach doskonałej ślubnej kreacji.

12:00

Salon Sukien Ślubnych, odc. 10 Godziny emisji

Spojrzenie zza kulis na świat znakomitego salonu ślubnego, Kleinfeld's Bridal. Randy i jego zespół przedstawią rumieniącym się pannom młodym nowych konsultantów i nowe sukienki.

13:00

Masterchef: Australia, odc. 55 Godziny emisji

Uczestnicy konkursu kulinarnego przygotowują dania inspirowane swoim dzieciństwem. Kto tym razem uniknie eliminacji?

15:00

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 2 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

15:30

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 3 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

16:00

Kuchenne triki, odc. 4 Godziny emisji

Skrzydełko czy nóżka? Jak zrobić kurczaka, żeby był chrupiący i soczysty? Czym doprawić i jak upiec, aby zachwycił całą rodzinę i przyjaciół? Pokażemy stojak do pieczenia drobiu.

16:30

Zmiana pełną parą, odc. 4 Godziny emisji

Kasia i Paweł w związku od 8 lat. Przeżyli więcej niż niejedna para z dłuższym stażem. On nie umie uporać się z zazdrością o nią. Ona, nie umie już z nim rozmawiać. Co na to Agata?

17:30

Jeżdżąca szafa Kasi, odc. 2 Godziny emisji

Basia to aktywna 64-latka. Ubrania pożycza od wnuczki i ma słabość do szpilek. Z pomocą przybywa Kasia. Czy z szafy bohaterki na zawsze znikną tiulowe spódnice i różowe marynarki?

18:00

On Cię ubierze!: Tom i Lou Godziny emisji

Niegdyś pełna życia Lou przeprowadziła się na wieś i wtedy jej zainteresowanie modą zniknęło. Czy jej narzeczony Tom pomoże jej przywrócić tę kobiecą pasję i zadba o jej styl?

19:00

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 21 Godziny emisji

Wizyta w butiku Confetti & Lace i spotkanie z projektantem sukni ślubnych Davidem Emanuelem, który z Christine Dando i jej zespołem pomaga pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

19:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 22 Godziny emisji

Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel i Christine Dando, właścicielka butiku Confetti & Lace w Essex pomagają przyszłym pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

20:00

Salon sukien ślubnych - top 10: Dziesiątka najbardziej charakterystycznych mam Godziny emisji

Konsultant ślubny Randy Fenoli prezentuje ranking najbardziej charakterystycznych matek panien młodych, które pozytywnie lub wręcz przeciwnie wpłnęły na decyzje swoich córek.

20:30

Kilogramy zbędnej skóry: Kylie i Anna Godziny emisji

Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.

21:30

Obcy wewnątrz nas: Coś we mnie jest Godziny emisji

Dziecko zapada na tajemniczą chorobę, która utrudnia mu oddychanie. Dziwny organizm zamieszkuje w intymnej części ciała mężczyzny. Kobieta tyje, a lekarze nie wiedzą dlaczego.

22:30

Historie wielkiej wagi: Doug Godziny emisji

Doug mówi, że je potajemnie. Potrafi ukryć przekąski ale nie ukryje, że otyłość nie pozwala mu w pełni cieszyć się życiem. Jego żona, Ashley, domaga się zmian.

00:30

Undressed: randka w łóżku, odc. 1 Godziny emisji

W ciemnym pokoju dwoje obcych sobie ludzi staje naprzeciw siebie. Mają rozebrać się nazwajem. Czy w ciągu 30 minut poznają się na tyle, by na koniec się w sobie zakochać?

01:00

Undressed: randka w łóżku, odc. 2 Godziny emisji

W ciemnym pokoju dwoje obcych sobie ludzi staje naprzeciw siebie. Mają rozebrać się nazwajem. Czy w ciągu 30 minut poznają się na tyle, by na koniec się w sobie zakochać?

01:30

Łowcy promocji: Kelly i Rebecca Godziny emisji

Kelly chce zaimponować swoim znajomym i próbuje zrobić zakupy o wartości ponad 1000 dolarów nie wydając ani centa. Rebecca wciąga w pasję kuponową swojego męża.

02:00

Seks-wypadki: Superzabawa Godziny emisji

Pierwszy raz młodych ludzi kończy się kompletnym fiaskiem i chłopak musi ujawnić swój pikantny sekret. Strażak tak dobrze się bawi, że emocje odbierają mu mowę.

02:48

Wstydliwa otyłość: Kłopoty w toalecie Godziny emisji

Lekarze analizują, jak nadwaga może utrudniać korzystanie z toalety. W programie o schorzeniach układu trawiennego wywołanych nadmiernym jedzeniem, takich jak kamienie żółciowe.

03:36

Historie wielkiej wagi: Mila Godziny emisji

Dwanaście osób, z których każda waży ponad 272 kilogramy, postanawia zjednoczyć siły i wspólnie stawić czoła nadwadze. Jak zakończy się ta walka o powrót do normalnego życia?

04:24

LA Ink: Dzieci Coreya Godziny emisji

Długie dojazdy do pracy sprawiają, że Corey zaczyna tracić kontakt ze swoimi dziećmi. Kat pracuje nad tatuażem dla rappera The Game.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Romskie tradycje i przesądy Godziny emisji

Podczas swojego ślubu nastoletni Romowie z różnych klanów rezygnują z tradycyjnych obrzędów. Wrogo nastawione rodziny postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info