Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-08-22 Pokaź dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Brazylia Godziny emisji

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz ze swoją ekipą buduje niezwykłe, nowatorskie, ekscentryczne i niewiarygodne kryjówki oraz domki na drzewach.

06:50

Zyskowny remont, odc. 8 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

07:40

Salon Sukien Ślubnych: Wyprzedażowe szaleństwo Godziny emisji

W salonie trwa wyprzedaż. Danielle i Kathryn upatrzyły obie tę samą suknię, ale okazuje się, że jest tylko jedna sztuka. Jessica szuka bardzo specyficznej kreacji.

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Dziewczyna z wytatuowanym smokiem Godziny emisji

Lacey szuka sukni, która odsłoni duży tatuaż na plecach, ale jej matka ma zupełnie inne zdanie. Sasha chce uhonorować matkę ślubną kreacją w kolorze różowym.

08:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 23 Godziny emisji

Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel i Christine Dando, właścicielka butiku Confetti & Lace w Essex pomagają przyszłym pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

09:00

Stylowe metamorfozy Stacy London: Annabel Godziny emisji

Annabel to dumna latynoska, która ma problemy z adaptacją do życia w USA. Zbyt prowokacyjny i wydekoltowany styl utrudnia jej nawiązywanie nowych przyjaźni.

09:30

Słodki biznes: Czapki, hamantaszen i główny piekarz Godziny emisji

Wiosna zawitała do cukierni i wszyscy są w świetnych humorach. Buddy piecze wielkanocny tort dla cechu kapeluszników.

10:00

Włoska kuchnia Benedetty, odc. 35 Godziny emisji

Kuchnia Bernedetty Parodi to jedyne w swoim rodzaju laboratorium, w którym powstają niezwykłe potrawy. W programie przystawka, pierwsze i drugie danie, i oczywiście deser.

10:30

Mistrzyni makijażu, odc. 37 Godziny emisji

Znana blogerka Hanna Knopińska-Grzenkowicz udziela praktycznych rad, jak zrobić sobie dokonały makijaż i zdradza tajemnice domowych zabiegów kosmetycznych.

11:00

Przyjaźń, seks i małżeństwo: Stałaś tuż przede mną Godziny emisji

Amanda ma wątpliwości na temat intymnych relacji z Christianem. Tymczasem Mike i Amy zastanawiają się, jak Mike odnajdzie się w nowej roli ojczyma.

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Zerwać z tradycją Godziny emisji

Melody szuka czarnej, obcisłej sukienki, ale jej matka widziałaby córkę w tradycyjnej białej kreacji. Panna młoda Lesley straciła na wadze i teraz ma problemy ze swoją suknią.

12:30

Projekt: Panna młoda: Życie za suknię Godziny emisji

Projektantka Heidi Elnora chce, aby w dniu ślubu każda panna młoda czuła się wspaniale. W swoim butiku w Alabamie szyje ślubne kreacje, których nie znajdziemy w żadnym salonie.

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Kolejne wyzwanie Godziny emisji

Rebekah, ranna w zamachu terrorystycznym podczas maratonu w Bostonie, cudem odzyskała zdrowie. Teraz szuka sukni na swój ślub w bajkowej scenerii.

13:30

Salon sukien ślubnych - top 10: Dziesiątka najbardziej charakterystycznych mam Godziny emisji

Konsultant ślubny Randy Fenoli prezentuje ranking najbardziej charakterystycznych matek panien młodych, które pozytywnie lub wręcz przeciwnie wpłnęły na decyzje swoich córek.

14:00

Mega-sknery: Wolnoć Tomku w cudzym domku Godziny emisji

Stewardesa zabiera swojego chłopaka na randkę do Centrum Nieodebranego Bagażu. Oddźwierny, RJ, przez rok opiekuje się domem pod nieobecność właściciela.

14:30

Mega-sknery: Nędzna fryzura Godziny emisji

Kelley ociepla dom plastikiem i przenosi tam swoje studio do zajęć z Pilatesu. Fryzjerka, Pelin, próbuje zaoszczędzić poszukując tanich ozdób do włosów dla panien młodych.

15:00

Mała piękność: Mały Mister i Miss Nevada Godziny emisji

Podczas konkursu Little Mr and Miss Nevada Pageant w Las Vegas trzyletnie bliźniaczki Scarlett i Isabella rywalizują z 5-letnią Elizabeth i 6-letnią Kylee.

16:00

Mała piękność: Konkurs International Fresh Faces Godziny emisji

Podczas konkursu IFF Pageant w Lexington w Kentucky o koronę walczą trzyletnia Jozy i sześcioletnia Alana. Ich rywalką jest osiemnastomiesięczna Kendyl.

17:00

Historie wielkiej wagi: Pauline Godziny emisji

Pauline waży 320 kilogramów i jest uzależniona od jedzenia. Nałóg powoli zabija nie tylko ją, ale także jej syna. Czy kobieta zdecyduje się na drastyczny krok i uratuje dwa życia?

18:00

Salon Sukien Ślubnych, odc. 7 Godziny emisji

Zapraszamy do jednego z najsłynniejszych na świecie salonów sukien ślubnych Kleinfeld's Bridal. Randy i jego ekipa przedstawią nam nowych konsultantów i kolekcje kreacji ślubnych.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Tylko nie suknia balowa Godziny emisji

Panna młoda szuka dla druhen takiej sukni, która na pewno nie będzie się podobać jej matce. Druga z kolei przymierzyła już 100 sukni w kształcie syreny.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Suknia dla taty Godziny emisji

Jedna panna młoda ma zupełnie inne wyobrażenie o swojej kreacji niż reszta jej rodziny. Druga pojawia się w salonie w towarzystwie śmiertelnie chorego ojca.

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Matka w centrum uwagi Godziny emisji

Chassidy szuka sukni swoich marzeń. Problem w tym, że jej matka w dniu ślubu córki też chce wyglądać zjawiskowo. Czy matka zrozumie, że ten dzień należy do panny młodej?

20:30

Salon Sukien Ślubnych, odc. 7 Godziny emisji

Zapraszamy do jednego z najsłynniejszych na świecie salonów sukien ślubnych Kleinfeld's Bridal. Randy i jego ekipa przedstawią nam nowych konsultantów i kolekcje kreacji ślubnych.

21:30

Premiera Salon sukien ślubnych: Atlanta: Ekspresowa panna młoda Godziny emisji

Panna młoda Emily zgodziła się na ślub już po sześciu tygodniach randkowania, ale znalezienie sukni zajmie jej z pewnością znacznie więcej czasu.

22:00

Premiera Salon sukien ślubnych: Atlanta: Rockabilly i motocykle Godziny emisji

Jeanette szuka czarnej kreacji, ale jej rodzice mają nadzieję, że córka dokona klasycznego wyboru. Tradycyjne przekazanie 100-letniej sukni nie przebiega zgodnie z planem.

22:30

Premiera Testerzy leków - tragedia na oddziale Godziny emisji

Niechlubna historia medycznego błędu w Wielkiej Brytanii. Sześciu zdrowych mężczyzn wzięło udział w testach klinicznych nowego leku. Niestety, podczas testów wystąpiły komplikacje.

23:30

Odnaleźć się w chorobie: Chłopcy w ogniu Godziny emisji

Bliźniacy Andrew i Brandon (7 lat) cierpią ma eksplazję ektodermalną i żyją w izolacji od rówieśników. Czy spotkanie z 11-letnim Joshem będzie początkiem nowej przyjaźni?

00:30

Wstydliwe choroby, odc. 1 Godziny emisji

Przyjrzyjmy się, jak w przyszłości będzie działać służba zdrowia. Wizyta u lekarza to rodzaj telekonferencji. Pacjent otrzymuje poradę siedząc przed ekranem komputera.

01:30

Widok za milion, odc. 10 Godziny emisji

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

02:00

Seks-wypadki: Urodzinowa niespodzianka Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

02:48

Izba przyjęć: Gorąca krew Godziny emisji

Do szpitala trafia mężczyzna, która wdał się w bójkę podczas imprezy. Krew leci mu z uszu, a lekarze podejrzewają krwotok w mózgu. On sam zachowuje się w niezrównoważony sposób.

03:36

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Olivia i James Godziny emisji

Olivia po raz pierwszy mieszka sama i ma problemy z utrzymaniem wyznaczonej wagi. James robi wszystko, aby poddać się operacji usunięcia skóry.

04:24

Tatuaż do poprawki, odc. 7 Godziny emisji

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Ożeniłem się ze swoją nianią... Godziny emisji

Młody Rom żeni się ze swoją byłą opiekunką, co staje się zarzewiem rodzinnej kłótni, której ciągnie się już od ponad 30 lat.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info