Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-09-17 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalne odchudzanie: Georgeanna, część 2 Godziny emisji

Georgeanna z pomocą Chrisa Powella walczy z nadmiarem kilogramów. Kobieta bierze udział w treningu pod okiem dwóch olimpijskich mistrzów. Czy ta trudna walka zakończy się sukcesem?

06:50

Historie wielkiej wagi: Olivia Godziny emisji

Waga przejęła całkowitą kontrolę nad życiem Olivii i uniemożliwia jej wiele czynności. Kobieta chce wrócić do normalnego życia. Czy jest gotowa na tak poważną zmianę?

07:40

Zyskowny remont, odc. 6 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

08:30

Widok za milion: Z widokiem na lodowiec Godziny emisji

Stephen i Ivan szukają nieruchomości, która spełni ich wszystkie oczekiwania. Nowy dom ma przypominać wiejską chatę. Musi mieć ogromną kuchnię oraz widoki na jezioro i lodowce.

09:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Druga, lepsza suknia Godziny emisji

Michelle pojawia się w salonie w poszukiwaniu sukni na swój drugi ślub. Stacy szuka drugiej kreacji, która będzie ładniejsza od tej, którą już kupiła.

09:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Zażenowana panna młoda Godziny emisji

Lindsay jest po operacji zmniejszenia żołądka i szuka sukni ślubnej w stylu i kolorach retro. Kreacja ma oczywiście podkreślać jej nowe kształty.

10:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Matka pana młodego Godziny emisji

Syn Lori się żeni! Królowej salonu ślubnego bardzo trudno jest wcielić się w rolę matki, więc zwraca się o pomoc do Monte'ego, aby zaplanował ten wielki dzień.

11:00

Premiera Hipsterzy, odc. 5 Godziny emisji

Podczas pobytu w Tokio Samuel Johnson odkrywa, że japońską obsesję na punkcie rzeczy starych i retro można porównać do hipsterskiej subkultury w innych częściach świata.

11:30

Premiera Hipsterzy, odc. 6 Godziny emisji

Samuel Johnson jedzie do Szanghaju na spotkanie z nowym pokoleniem artystycznej młodzieży. Jak tradycyjna kultura chińska traktuje hipsterów?

12:00

Premiera Oszukany umysł, odc. 1 Godziny emisji

Mentalistka Katherine Mills prezentuje sztuczki wywołujące zamieszanie w naszych umysłach. Wprawia w osłupienie Brytyjczyków, łącząc magię i iluzję z psychologią i socjologią.

13:00

Suknie ślubne dla puszystych: Lisa Godziny emisji

Niepewna siebie panna młoda i jej wygadana matka stanowią duże wyzwanie dla obsługi butiku. Ponadto, czy Jo i Al uda się sprostać wygórowanym oczekiwaniom pewnej panny młodej?

13:30

Suknie ślubne dla puszystych: Lacey Godziny emisji

Lacey i jej miłość z dzieciństwa będą brali ślub, jednak dziewczyna boi się ceremonii. Czy Jo i Al pomogą jej poradzić sobie z brakiem pewności siebie?

14:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Lupe i Ashley D. Godziny emisji

Lupe, choć waży już o połowę mniej, wciąż nie może osiągnąć wagi kwalifikującej ją do operacji usunięcia zbędnej skóry. Stan emocjonalny Ashley utrudnia jej walkę z nadwagą.

16:00

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 4 Godziny emisji

W swojej nowej, supernowoczesnej klinice dr Christian wraz z zespołem doświadczonych medyków udziela porad i pomocy medycznej całej gamie najprzeróżniejszych pacjentów.

17:00

Przełomowy moment: Pierwsze „Kocham Cię" i niewiarygodne przebaczenie Godziny emisji

Głucha matka ma nadzieję po raz pierwszy w życiu usłyszeć „Kocham Cię" z ust swoich dzieci. Rodzina staje twarzą w twarz z mężczyzną, który zabił jej bliskich.

18:00

Nasz pierwszy dom: Zgrzyt kochanków Godziny emisji

Jimmy, Orchid i ich mała pociecha zbyt długo gnieździli się w swojej kawalerce. Jednak ciągłe kłótnie małżonków mogą zniewczyć plan znalezienia większego lokum.

18:30

Nasz pierwszy dom: Wielkie marzenia Godziny emisji

Lacey i Julian szukają mieszkania w Las Vegas. Julian, który jest fotografem, zna sztuczki sprzedawców. Lacey uparcie twierdzi, że to dzięki jej intuicji wybiorą właściwe lokum.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Siła portfela Godziny emisji

Panna młoda Jennifer przychodzi z ojcem, który zalany potem uważnie patrzy na ceny ślubnych kreacji. Manette zapłaciła już depozyt za suknię i jest pewna swojego wyboru.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Panna młoda wie lepiej Godziny emisji

Judea pojawia się w salonie z rozwiedzionymi rodzicami, którzy nie widzieli się już trzy lata. Kłótnia wisi w powietrzu i dziewczyna robi wszystko, aby uspokoić atmosferę.

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Chłopcom wstęp wzbroniony... Godziny emisji

Sonja wygrała walkę z rakiem piersi. Wie, że jej narzeczony jest dla niej ostoją na całe życie. Teraz w jego towarzystwie pojawia się w salonie i wspólnie wybierają ślubną kreację.

20:30

Wstydliwe choroby, odc. 3 Godziny emisji

Lekarz James udziela pomocy kobiecie, która po chemioterapii straciła wiele zębów. Dr Dawn próbuje rozwiać wszelkie mity dotyczące badań cytologicznych.

21:30

Rosyjski ostry dyżur, odc. 27 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 28 Godziny emisji

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

22:30

Urodzony bez mózgu Godziny emisji

Noah Wall urodził się z mózgiem rozwiniętym zaledwie w dwóch procentach. Lekarze nie dawali mu szansy na przeżycie. Dziś chłopiec ma trzy lata i świetnie sobie radzi.

23:30

Premiera Dzieciobójczyni czy ofiara?: Płytki grób Godziny emisji

Sprawa Casey Anthony trafia na wokandę. Obrona wysuwa szokujące zarzuty dotyczące Caylee i ojca Casey. Oskarżyciel snuje teorie na temat śmierci Caylee.

00:30

Urodzie na ratunek, odc. 6 Godziny emisji

Transwestyta Gypsy chce pożegnać się ze swoim wyglądem klowna. Para zaręczonych, Jonathan i Gemma, boją się, że nadmierna potliwość może zniszczyć im dzień ślubu.

01:30

Kupić sobie plażę: Widoki z wielkiego tarasu Godziny emisji

Wymarzony dom Rossa i Meagan musi być na plaży. Musi mieć wspaniałe widoki i ogromny taras. Czy uda się im znaleźć taką nieruchomość i nie przekroczyć budżetu?

02:00

Zyskowny remont, odc. 2 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 6 Godziny emisji

Jay robi wszystko, aby ukryć tatuaż, którym ratownik medyczny Anthony straszy swoich pacjentów. Sketch próbuje naprawić wymyślony pod wpływem alkoholu tatuaż przestawiający misia.

03:36

Seks-wypadki: Na drugiej półkuli Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

04:24

Mała piękność: Piękne lalki Godziny emisji

Kailee, Skyler i siostry Gary w pięknych kreacjach i błyszczącym makijażu robią wszystko, aby zdobyć najważniejszą koronę w tym prestiżowym konkursie.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: W romskim trójkącie Godziny emisji

W Stanach Zjednoczonych żyje około miliona Romów i travellersów. Program ukazuje, jak wygląda organizacja wielkich i ekstrawaganckich ślubów, z jakich słyną te społeczności.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info