Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-09-20 Pokaź dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Świątynia przygód Godziny emisji

Pete buduje dom na drzewie dla rodziny odkrywców, która mieszka w górach Pocono w Pensylwanii. To dwupiętrowe cacko jest pełne niezwykłych atrakcji.

06:50

Zyskowny remont, odc. 7 Godziny emisji

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

07:40

Salon Sukien Ślubnych: Panna młoda ze skromnym budżetem Godziny emisji

Lauren ma tylko 2 tys. dolarów, ale w oko wpadła jej o wiele droższa kreacja. Początkująca aktorka Shoshana za wszelką cenę chce pokryć wszystkie koszty związane z kupnem sukni.

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: To coś więcej niż suknia Godziny emisji

Dwie panny muszą jeszcze raz poważnie zastanowić się nad swoim wyglądem w dniu ślubu. Jedna z nich szuka sukni, która dopasuje się do zmieniającej się figury.

08:30

Salon sukien ślubnych: Australia: W poszukiwaniu idealnej sukni Godziny emisji

Poszukiwania sukni ślubnej okażą się dla Allison bardziej emocjonalne niż przypuszczała. Czy po przymierzeniu 60 sukienek, Courtney znajdzie wreszcie kreację idealną?

09:00

Wyswatani przez rodziców: Mam zostać, czy wyjść? Godziny emisji

To dzień ślubu Devina. Matka Tahnee rozpoczyna poszukiwania męża dla córki. Rodzice Bethany nie mogą zdecydować się, komu się oświadczyć. Ojciec Marissy nagle zostawia rodzinę.

10:00

Historie wielkiej wagi: Steven i Justin, część 1 Godziny emisji

Steve waży 360 kg, a jego brat Justin 270 kg. Ich ojciec decyduje się na przeprowadzkę na drugi kraniec kraju z nadzieją, że dr Nowzaradan uratuje synom życie.

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Nie ma sukni w wiejskim stylu Godziny emisji

Tareka chce w dniu ślubu założyć kreację w wiejskim stylu, ale towarzyszące jej osoby mają zupełnie inne pomysły. Panna młoda Allison szuka skromnej sukni.

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Suknia beza czy suknia rybka? Godziny emisji

Panna młoda Amy jest rozdarta pomiędzy krojem bezy i rybki. Nieśmiała Alice marzy o błyszczącej sukni z koralikami - czy znajdzie taką?

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Same dramaty Godziny emisji

Personel salonu Kleinfeld pomaga przyszłym pannom młodym znaleźć wymarzone suknie ślubne. Konsultanci doradzają, towarzyszą podczas przymiarek i dostarczają gotową kreację.

13:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Miejska kreacja Godziny emisji

Kayla szuka kreacji, którą zabłyśnie na swoim ślubie w Toronto Island. Z kolei Hailey chce mieć jedyną w swoim rodzaju suknię na ślub w miejskim ratuszu.

14:00

Obcy wewnątrz nas: Zabójca pod samym nosem Godziny emisji

Tajemnicza przypadłość sprawia, że nastolatkowi przestają działać płuca. Dziwne schorzenie atakuje układ nerwowy trenera osobistego. Pasożyt żywi się krwią zdrowego robotnika.

15:00

Kilogramy zbędnej skóry, odc. 1 Godziny emisji

Opowieści o dwóch osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz zostaną poddane operacji usunięcia zbędnej skóry, aby odzyskać figurę, o której marzyli.

16:00

Historie wielkiej wagi: James K. Godziny emisji

Program ukazuje codzienne życie dwunastu osób ważących około 300 kg. Zobacz ich starania by dla własnego zdrowia zrzucić zgędną wagę.

18:00

Pogotowie ślubne Randy'ego: Chicago Godziny emisji

Randy pomaga Colleen urzeczywistnić jej marzenia. Dziewczyna chce wyglądać w dniu ślubu jak Marilyn Monroe. Maria szuka sukni, która odzwierciedli jej artystyczną duszę.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Tylko we dwójkę Godziny emisji

Jenee już dokładnie zaplanowała swój wielki dzień. Nie ma tylko sukni... Jessica szuka specyficznej kreacji, ale jej przyszła szwagierka ma zupełnie inne zdanie.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Według przepisów Godziny emisji

Panna młoda Kristy chce wyglądać w dniu ślubu jak jej ulubiona lalka z dzieciństwa. Rachel przychodzi na przymiarkę, ale sama krytykuje swój wybór sukni.

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Starcie z ciotką Godziny emisji

Była królowa piękności Macey chce, aby jej suknia był zupełnie inna niż kreacje z konkursów. Panna młoda Nikki nie potrafi dojść do porozumienia ze swoją ciotką.

20:30

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Dottie i June Godziny emisji

Dottie jest zdruzgotana po nagłej śmierci syna i nie ma siły na dalszą walkę z nadwagą. June robi wszystko, aby zakwalifikować się na operację usunięcia zbędnej skóry.

22:30

Premiera Bardzo ostry dyżur, odc. 2 Godziny emisji

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie choroby i schorzenia.

23:30

Pedofilia w Japonii Godziny emisji

Stacey Dooley bada japoński problem erotyzacji i wykorzystywania dzieci. Czy nastawienie japończyków zmieniło się po wprowadzeniu prawa zakazującego pornografii dziecięcej?

00:30

Nie do uwierzenia!: 50 orgazmów dziennie i najmniejszy człowieka świata Godziny emisji

Spotkania z ludźmi z różnych zakątków świata, którzy cierpią na schorzenia tak dziwne i tajemnicze, że często medycyna pozostaje bezradna.

01:30

Kupić sobie plażę: Zamki z piasku Godziny emisji

Greg i Gena szukają położonego nad brzegiem morza zamku za milion dolarów. Ich rezydencja musi mieć plażę, basen, siłownię i piękną, przestronną kuchnię.

02:00

Zyskowny remont, odc. 5 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 9 Godziny emisji

Flirciarz Ash chce wreszcie zakryć żenujący portret swojej ukochanej mamy. Tymczasem Sean ma już dość tatuażu na nodze przedstawiającego naturalną potrzebę dwóch psów.

03:36

Seks-wypadki: Motocyklowa wyprawa Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy potrafią zakończyć się przedziwnymi i często zabawnymi obrażeniami ciała. Poznajcie krępujące historie bohaterów.

04:24

Mała piękność: Konkurs Gold Coast OC Spring Pageant Godziny emisji

Kandydatki na królową piękności stają do zaciętej walki, prezentując swoją urodę, talent i dziecięcą sylwetkę w kostiumach kąpielowych.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Walka o prawo do ślubu Godziny emisji

Para zakochanych Romów planuje swoje wielkie wesele, ale zazdrosny były kochanek robi wszystko, aby pokrzyżować im plany. Jest nawet gotów rozpocząć wojnę.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info